Výrobce:

Leadtek

Články o výrobci Leadtek | Zobrazit jen články a recenze
WinFast HPVC1111 - čtyřikrát SpursEngine

WinFast HPVC1111 - čtyřikrát SpursEngine

Výrobci se sice předhánějí v akceleraci kódování HD videa pomocí grafických karet, nic ale zatím nepředhoní kódování pomocí SpursEngine na specializované komprimovací kartě. Leadtek teď přichází s kartou, která má na sobě hned čtyři SpursEngine čipy.
24.9.2010, aktualita, Radek Jahoda
Leadtek WinFast pro kódování videa

Leadtek WinFast pro kódování videa

Společnost Leadtek nám v tiskové zprávě s potěšením ohlašuje svou nejnovější kartu řady WinFast, což však není grafická karta, ale karta určená pro kódování videa. Dočkáme se kromě ni však také jiných produktů...
20.11.2009, aktualita, Jan Vítek
TV Tunery Leadtek certifikovány pro Windows 7

TV Tunery Leadtek certifikovány pro Windows 7

Společnost Leadtek oznámila, že nejen její grafické karty, ale také televizní tunery získaly certifikaci pro operační systém Microsoft Windows 7. Jsou tak kompatibilní s multimediálním centrem tohoto nového OS...
11.11.2009, aktualita, Jan Vítek
Leadtek a nová karta pro zpracování videa

Leadtek a nová karta pro zpracování videa

Leadtek přichází s novým řešením pro zpracování videa v podobě karty WinFast PxVC1100 a software Pegasys TMPGEnc 4.0 XPress, které označuje za přímo revoluční, což jsou silná slova, ale podívejme se nakonec, co je nám vlastně nabízeno.
30.6.2009, Aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Leadtek uvádí hybridní TV box

Leadtek uvádí hybridní TV box

Společnost Leadtek se rozhodla nám přinést nové zařízení s označením WinFast PalmTop DTV200 H. Jde o hybridní televizní box pro zachytávání analogového či digitálního vysílání televize i rádia připojitelného k PC pomocí rozhraní USB 2.0.
15.5.2009, aktualita, Jan Vítek
WinFast DTV Dongle H od Leadteku

WinFast DTV Dongle H od Leadteku

Společnost Leadtek Research se vytasila se svým novým hybridním TV tunerem pro notebooky s označením WinFast DTV Dongle. Ten slibuje velmi malé rozměry, také LED displej na přední straně a výrobce myslel i na detaily, jako vroubkování pro lepší manipulaci...
10.4.2009, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Hybridní Express Leadtek WinFast ExDTV2300 H

Hybridní Express Leadtek WinFast ExDTV2300 H

Analogový tuner dnes již téměř nedostanete, dnes letí hybridní. Přidejte ještě video vstupy včetně komponentního YPbPr a máte kompletní video studio k notebooku v krabičce o tloušťce 5 mm. Takový je WinFast ExDTV2300 H.
3.3.2009, recenze, Radek Jahoda5 komentářů
Leadtek uvádí nový WinFast TV Pro 1920

Leadtek uvádí nový WinFast TV Pro 1920

Společnost Leadtek přichází s novým externím TV tunerem s označením WinFast TV Pro 1920. Toto zařízení podporuje rozlišení až 1920 x 1080 (od toho také jeho název) pomocí YPbPr a dále u něj můžeme využít světelný senzor pro automatické nastavení jasu a PIP mód.
15.1.2009, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Leadtek představuje mobilní TV a nahrávací kartu

Leadtek představuje mobilní TV a nahrávací kartu

Společnost Leadtek představila další kousek do své sbírky televizních karet, nazvaný WinFast ExDTV2300 H. Jedná se o mobilní Express kartu 34 pro laptopy, s čipovou sadou NXP TDA10048 + SAA7136E.
3.7.2008, aktualita, Pavel Boček
Leadtek a HDMI nahrávací karta

Leadtek a HDMI nahrávací karta

Společnost Leadtek představila na veletrhu Computex zařízení, na které se dlouho čekalo, zatím se však téměř žádná společnost neměla k jeho výrobě. Řeč je o nahrávací kartě s rozhraním HDMI, kdy se počet takovýchto karet dá spočítat na prstech jedné ruky.
9.6.2008, Aktualita, Pavel Boček2 komentáře
Leadtek WinFast DTV Dongle H: věrný společník na cesty

Leadtek WinFast DTV Dongle H: věrný společník na cesty

Leadtek už sice má jednu digitální USB klíčenku s názvem DTV Dongle, ale ta neuměla i analogový příjem. Zatím se bez analogu neobejdeme, ale digitál je za dveřmi, tak proč si kupovat vše dvakrát. Leadtek přišel s hybridní verzí právě včas.
21.4.2008, recenze, Radek Jahoda57 komentářů
Leadtek WinFast DTV200 HU

Leadtek WinFast DTV200 HU

Firma Leadtek uvádí na trh nový externí hybridní přijímač s názvem WinFast DTV200 HU. Nejde o klíčenku, ale o box, který se připojuje na USB 2.0 rozhraní a zvládá příjem terestriálního DVB vysílání, analogového TV vysílání všech světových formátů (PAL/NTSC/SECAM) a FM rádia.
10.3.2008, aktualita, Radek Jahoda
Test DVB-T PCI: Leadtek WinFast DTV1000T

Test DVB-T PCI: Leadtek WinFast DTV1000T

Dalším tuner na řadě je od firmy Leadtek a opět jde o jeden ze starších modelů, který je ovšem stále prodávaný a také stále oblíbený. Potvrdí tento výrobce svou pověst, kterou si již léta buduje?
20.4.2007, recenze, Radek Jahoda32 komentářů

Nový Leadtek - WinFast Palm TOP TV

Leadtek uvedl na trh nový externí TV tuner na USB 2.0 rozhraní, který kromě nového designu ale nepřináší příliš nového. Vyzdvihnout lze snad jen podporu příjmu standardu PAL i NTSC. Neobsahuje FM tuner, vstupy jsou anténní, S-Video, kompozitní...
27.12.2005, aktualita, Radek Jahoda

Leadtek WinFast A180TDH Cinema

Kombinované grafické karty s TV tunerem nejsou již dávno doménou pouze ATi. Na trhu je už několik podobných karet, založených na konkurenčních čipech od firmy nVidia. S jednou takovou přišel i Leadtek a navíc přidal i FM tuner, který je u tohoto typu karet vzácností (nebo spíše donedávna nebyly vůbec). My ale nebudeme srovnávat s kartami All In Wonder, srovnání si udělejte sami. Jelikož grafickým čipem je zde postarší GeForce4 MX 440, tak se ve finále jedná o cenově zajímavé skloubení více funkcí do jednoho, které je na nové hry však samozřejmě nevhodné.
30.5.2005, recenze, Radek Jahoda1 komentář

Leadtek WinFast TV USB II Deluxe

Firma Leadtek se na oblast domácí zábavy vrhla s velkým nadšením. Výborně si vede při výrobě grafických karet a stejně úspěšná je i s TV kartami. V současné době pokrývají její TV karty široké spektrum trhu, od levných karet až po karty s hardwarovým enkodérem. Nezapomíná ani na externí karty a speciálně ani na externí karty pro majitele notebooků. Právě těm je určen WinFast TV USB II Deluxe, který není jen obyčejný TV tuner, ale i tříportový USB 2.0 Hub.
5.5.2005, recenze, Radek Jahoda9 komentářů

Leadtek WinFast PVR2000

Tato recenze bude především srovnávací. Podíváme se na kartu WinFast PVR2000 od firmy Leadtek, která je po hardwarové stránce téměř shodná s námi již otestovanou kartou PixelView PlayTV@P7000, a pokusíme se zjistit rozdíly mezi nimi. Obě obsahují stejný hardwarový MPEG enkodér i digitalizační čip. Určitě doporučuji si nejprve přečíst předchozí recenzi, protože se na ni budeme často odkazovat.
28.3.2005, recenze, Radek Jahoda15 komentářů

Leadtek Winfast TV2000 XP Expert

Jedná se o kvalitní TV/FM kartu s poněkud zvláštním softwarem ale pokud se Video kvalita nastaví na optimální dokáže zobrazit perfektní obraz až v rozlišení 720x576. Poradí si s velkým rušením PC ( mám 360W zdroj a dost komponent ) a její...
17.1.2005, aktualita, Tomáš Havel1 komentář

Leadtek WinFast TV2000 XP Expert

Na kartu WinFast TV2000 XP jsme se již před časem podívali, na ni firma Leadtek navázala kartou stejného jména, pouze s dodatkem Expert. Většinou takováto změna většinou znamená pouze vylepšený nebo dodaný software, tentokrát se ale jedná o úplně jinou kartu s novým videodekodérem.
29.10.2003, recenze, Radek Jahoda1 komentář

Leadtek WinFast TV2000 XP

Firma Leadtek je známá především svými grafickými kartami, už dlouho se ale věnuje i multimediím - zvukovým kartám a TV kartám. Samostatným TV kartám dává již dlouho jméno WinFast TV a k nám se dlouho nedovážely. Situace se ale loni změnila a tak se i my můžeme podívat jedné kartě na zoubek.
26.2.2003, recenze, Radek Jahoda1 komentář