Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně
Komentáře od Jan Dedek
Umí, ale s tím pamatováním poslední pozice si nejsem jist.
Odpovědět0  0
Je to tak, to je překlep :­-­) Díky za upozornění
Odpovědět0  0
Je to v kapitole Testy, neumí to AVC respektive H.264, ale umí to MPEG4 Visual, WMV3, atd. Jediné obrazy které jsem mohl vyzkoušet a které to umí z HDD jsou DVD, u ostatních jako Blu­-Ray nemohu říct, ale v manuálu je uvedena podpora ISO HD­-level TP, TS, TRP, bohužel nevím co to znamená.
Odpovědět0  0
V článku v kapitole Testy je psáno, že byl do USB připojen HDD a flashdisk, je pravdou, že to mohlo být napsáno jinde a trochu vypíchnuto.
Odpovědět0  0
Něco se rýsuje, ale budete muset ještě vyčkat :­-)
Odpovědět0  0
Děkuji za umravnění, pokud to tak vyznělo, tak mě to mrzí, nebylo to tak myšleno, snažil jsem se získat maximum infomací, ale kde informace nejsou k dispozici ani smrt nebere.

1. Koho to zajímá, bylo myšleno pro běžného uživatele, pokročilejší uživatel si jistě najde co potřebuje, pokud je to někde k dispozici
3. Toto slovo jsem viděl poprvé a také, že jsem si ho našel, proto jsem odpověděl tak jak jsem odpověděl a zmínil upravený firmware.
4. Samba by to mohla být, protože podobná zařízení jí používají, ale u Netgearu jsem tyto informace nezjistil.

Rád bych si například zprovoznil české titulky, bohužel nikde není návod ani upravený firmware. A to je právě ten problém, takovýchto uživatelů, kteří toto ­(úprava firmwaru­) zvládnou je minimum, horko těžko lze sehnat upravené firmwary a už vůbec ne postupy, jak samotný firmware upravit.

Ze své vlastní zkušenosti musím říct, že lidé nejsou schopni náhrát do takovýchto či podobných přístrojů ani oficiální firmware, natož si někde vyhledat upravený, přístroj koupí a provozují ho dokud něco neodejde a update firmwaru jim nic neříká. Ze 100 lidí v mém okolí zvládne nahrát nový firmware sotva 10.
Odpovědět0  0
1. O OS není nikde ani slovo, to samé platí i o přehrávači, ale koho to zajímá, je to pro domácí použití a hlavně, že to funguje.
2. To samé platí o SSH, pokud to někdo vyžaduje, nic mu nebrání vybírat mezi jinými zařízeními jako jsou např. NAS.
3. Slovo ­"tivoizované­" za prvé mu nikdo nerozumí a za druhé, proč by někdo chtěl na takovéto zařízení instalovat vlastní či jiný ­"software­" než originální firmware. S upraveným firmwarem už je to něco jiného.
4. Pokud jsem to nikde neuvedl, tak toto zařízení funguje nejenom v síti Windows, ale i s Linuxem či MacOS.
Odpovědět0  0
Děkuji. Bohužel už to není možné, ale podle součástek uvnitř bude spotřeba minimální.
Odpovědět0  0
Zkoušely, když se kóduje pomocí H.264, tak je například v programu MediaInfo vidět následující:
Codec: AVC
Codec­/Family: AVC
Writting library: x264­-core58
Odpovědět0  0
Sypu si popel na hlavu má tam být 6,75 Mbyte­/s, bude opraveno.
Odpovědět0  0