Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia
Komentáře od Hmm
Co je to za typ ­"VIERA TX­-P4210E­"? Nechybí písmenko ­(V­)?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Koukám těžko diskutovat s LCD fanatikem co mele kraviny typu ­"omyl vývoje­" a ­"nízké ceny kvůli výprodeji­"... a sám doma plazmu nikdy neměl, protože pak by si pravděpodobně LCD nikdy nekoupil :­-)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
No spíš přijde na to, jak je obraz ostrý a černá sytá u toho projektoru. Obzvláště v ekonomických a středních kategoriích do 100 tisíc.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Tak to zas ne. Na HDTVtestu je jasně vidět, že i u kalibrovaných TV mají LCD spotřebu až 2x nižší než FULLHD plazmy. V tomto má článek prostě pravdu. Jsem taky spíše proplazmový, ale spotřeba a vypaling se okecat nedá.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Drahý jak prase, a neumí to ani matrosku, takže HD ripy na to nepřehrajeme. Tak k čemu takový shit?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Inu, co Pioneeru pomůže, že má špičkový obraz, že nechává LCD daleko za sebou ­(přibližují se mu snad pouze špičkové modely Sony­) a je i o poznání lepší, než naprostá většina plazem, když je předražený až hrůza. Několikanásobně dražší než Panasonic, ale lepší jen o ­"něco­". Proto málo prodává a drahý vývoj svých špičkových TV má problémy zaplatit. Až donedávna neměl žádnou levnou 42´, teď výrazně zlevnil, a stejně stojí nejchudší model 45 tisíc, nemá DVB­-T ani PiP, myslím ani EPG. To je pořád moc, stále nemá levnou TV ­(na rozdíl třeba od DVD přehrávačů­), hraje si na snobskou značku, ale jak vidno, jen snobové ho neuživí. Já bych si za jeho kvalitu připlatil, ale ne tolik. Přitom Panasonic fullHD 42PZ70 se momentálně nechá koupit za cca 34 tisíc. Nový HD ready 42PX80 startuje na i­-shopech za 27.500,­- Kč a v podstatě přebírá vybavení 42PX700 a má navíc vylepšenou obrazovku. Takže ve 42´ nemá Pioneer kvůli ceně zatím šanci. O něco vyšší kvalita obrazu a vybavení a o hodně vyšší cena je špatná úměra. A 50´? Pro HD ready modely platí v podstatě to samé, ve fullkách je Pioneer excelentní kvalitou, ale ty ceny ... Oficiálně od 139.000,­- Kč, navíc Pioneer zakázal levnější internetový prodej a dodává jen do kamenných prodejen a patrně se spoléhá na bohatou klientelu, která sice nemá hluboko do kapsy, ale má rozum a taky umí počítat. Panasonic 50PZ70 stojí cca 55 tisíc, což je jen o něco víc jak třetina. A pokud se mu podaří prémiové modely řady PZ800 a výrazněji vylepší obraz, ceny budou vůči Pioneeru asi poloviční, navíc přidá netradičních 46´, tak to s Pinckama vidím bledě.... Řekl bych, že reálnou šanci má Pioneer až nad 50´, protože tam už o peníze nejde, drahé jsou i ty ­"levné­" modely a spotřeba panelů je úděsná, to už je o milionářích a ty na nejvyšší kvalitu a přemrštěnou cenu u Pioneera mají. Jsem zvědav, jaké pak Pioneer nasadí ceny u TV s těmi cizími panely. Myslím, že pověst značky mu dovolí tak 5, maximálně 10 tisíc nad konkurenci. Obrazovky už nebudou tak špičkové, černá už nebude KURO, tak jsem zvědav, zda umí ty střeva natolik dobrá, aby stále obrazově vyčníval nad konkurenci. Uvidíme. Jen nechápu, když má vývoj KURO řady za sebou, proč by ho výroba vlastní 42´obrazovek měla vyjít dráž, než nákup od konkurence, která si samozřejmě připočítá ziskovou marži. Leda by ty kapacity potřeboval právě pro ty velké panely.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)