Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HBO GO v září 2020: nejlepší nové filmy a seriály

3.9.2020, Jáchym Šlik, aktualita
Hlavním tahákem zářijových premiér na HBO GO je bezpochyby sci-fi seriál od Ridleyho Scotta. Těšit se ovšem můžete i na další novinky, které potěší jak milovníky kriminálek, tak třeba dětské diváky.
Děti se vrací do školy a řada diváků ke svým televizním obrazovkám, na které neměla během léta tolik času. Je tedy ideální příležitost se podívat, jaké filmové a seriálové novinky si pro nás připravila platforma HBO GO v září. Druhou řadou pokračuje mysteriózní série Manifest, ve které se cestující znovu ocitají na palubě letu 828, ale tentokrát všechno vypadá jinak a v sázce je ještě mnohem víc. Aktuálně jsou k dispozici všechny epizody druhé série.
 
 
Pro milovníky sci-fi bude od 4. září připraven seriál Vychováni vlky (Raised by Wolves), na jehož tvorbě se podílela britská režisérská legenda Ridley Scott stojící za snímky jako Vetřelec, Gladiátor nebo Černý jestřáb sestřelen. Nový seriálový počin pojednává o dvou androidech pověřených výchovou lidských dětí na tajemné panenské planetě. Když začnou náboženské rozdíly ohrožovat soudržnost rozrůstající se kolonie lidí, androidi zjistí, že ovládat lidskou víru je zrádný a obtížný úkol.
 
 
Ve stejný den se s druhou řadou vrátí špionážní thriller Kondor (Condor), ve kterém se mladý mladý analytik Joe snaží odhalit, kdo stojí za obrovským spiknutím. Seriálová jízda bude pokračovat 5: září, kdy se s pátou řadou vrátí série Mrtvý bod (Blindspot). Zaměří se na zbývající členy Wellerova týmu, kteří jsou na útěku a hledají způsob, jak se očistit. Pokud byste dali přednost něčemu veselejšímu, můžete se 13. září těšit na satirický seriál Pobřežní elita (Coastal Elite), ve kterém se Dan Levy, Sarah Paulson, Kaitlyn Dever, Issa Rae a Bette Midler snaží vyrovnat se životem během pandemie.
 
 
V polovině měsíce se objeví hned dvě seriálové premiéry. Od 15: září bude v HBO GO k dispozici mysteriózní drama Třetí den (The Third Day) o obyvatelích tajemného ostrova, kteří se snaží lapit dva cizince. V hlavní roli se objeví Jude Law a Naomie Harris. Italské drama Jsme, jací jsme (We Are Who We Are) zaměřený na dva americké teenagery dospívající na vojenské základně v Itálii. Podle mezinárodního knižního bestselleru byl natočen španělský seriál Vlast (Patria) o rozdělení dvou rodin během separatistického konfliktu v Baskicku.
 
 
Nouze nebude ani o filmové novinky. Rodinou sekci rozšíří animák Frčíme (Onward) od studia Pixar a dobrodružný snímek Jumanji: Další level (Jumanji: The Next Level). Velkým hitem bude také kritiky oceňovaná komedie Králíček Jojo (Jojo Rabbit), která si bere na paškál tématiku Třetí říše.
 
Zdroj: HBOGO.cz