www.tvfreak.cz
>
>

HBO GO v září 2020: nejlepší nové filmy a seriály

HBO GO v září 2020: nejlepší nové filmy a seriály
, , aktualita
Hlavním tahákem zářijových premiér na HBO GO je bezpochyby sci-fi seriál od Ridleyho Scotta. Těšit se ovšem můžete i na další novinky, které potěší jak milovníky kriminálek, tak třeba dětské diváky.
K oblíbeným
reklama
Děti se vrací do školy a řada diváků ke svým televizním obrazovkám, na které neměla během léta tolik času. Je tedy ideální příležitost se podívat, jaké filmové a seriálové novinky si pro nás připravila platforma HBO GO v září. Druhou řadou pokračuje mysteriózní série Manifest, ve které se cestující znovu ocitají na palubě letu 828, ale tentokrát všechno vypadá jinak a v sázce je ještě mnohem víc. Aktuálně jsou k dispozici všechny epizody druhé série.
 
 
Pro milovníky sci-fi bude od 4. září připraven seriál Vychováni vlky (Raised by Wolves), na jehož tvorbě se podílela britská režisérská legenda Ridley Scott stojící za snímky jako Vetřelec, Gladiátor nebo Černý jestřáb sestřelen. Nový seriálový počin pojednává o dvou androidech pověřených výchovou lidských dětí na tajemné panenské planetě. Když začnou náboženské rozdíly ohrožovat soudržnost rozrůstající se kolonie lidí, androidi zjistí, že ovládat lidskou víru je zrádný a obtížný úkol.
 
 
Ve stejný den se s druhou řadou vrátí špionážní thriller Kondor (Condor), ve kterém se mladý mladý analytik Joe snaží odhalit, kdo stojí za obrovským spiknutím. Seriálová jízda bude pokračovat 5: září, kdy se s pátou řadou vrátí série Mrtvý bod (Blindspot). Zaměří se na zbývající členy Wellerova týmu, kteří jsou na útěku a hledají způsob, jak se očistit. Pokud byste dali přednost něčemu veselejšímu, můžete se 13. září těšit na satirický seriál Pobřežní elita (Coastal Elite), ve kterém se Dan Levy, Sarah Paulson, Kaitlyn Dever, Issa Rae a Bette Midler snaží vyrovnat se životem během pandemie.
 
 
V polovině měsíce se objeví hned dvě seriálové premiéry. Od 15: září bude v HBO GO k dispozici mysteriózní drama Třetí den (The Third Day) o obyvatelích tajemného ostrova, kteří se snaží lapit dva cizince. V hlavní roli se objeví Jude Law a Naomie Harris. Italské drama Jsme, jací jsme (We Are Who We Are) zaměřený na dva americké teenagery dospívající na vojenské základně v Itálii. Podle mezinárodního knižního bestselleru byl natočen španělský seriál Vlast (Patria) o rozdělení dvou rodin během separatistického konfliktu v Baskicku.
 
 
Nouze nebude ani o filmové novinky. Rodinou sekci rozšíří animák Frčíme (Onward) od studia Pixar a dobrodružný snímek Jumanji: Další level (Jumanji: The Next Level). Velkým hitem bude také kritiky oceňovaná komedie Králíček Jojo (Jojo Rabbit), která si bere na paškál tématiku Třetí říše.
 
Zdroj: HBOGO.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG láká na OLED TV hráče s GeForce RTX 30, ale ti si stěžují na problémy LG láká na OLED TV hráče s GeForce RTX 30, ale ti si stěžují na problémy
Hráči, kteří se rozhodli kombinovat LG OLED TV s grafickou kartou Nvidia z řady RTX 30, si stěžují na černou obrazovku nebo deformaci obrazu. Problém se týká loňských i letošních televizí, a podle LG je již na cestě oprava.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Android 11 zamíří na televize. Slibuje zrychlení a nižší latenci Android 11 zamíří na televize. Slibuje zrychlení a nižší latenci
Google oznámil Android 11 pro zařízení s Android TV. Zatím známe hlavně novinky zaměřené na vývojáře, které se odehrají pod pokličkou. Můžeme očekávat celkové zrychlení systému nebo nativní podporu režimu ALLM.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely
Německé orgány informovaly, že některé LG OLED TV v Evropě jsou ohroženy stejnou chybou s přehříváním jako jihokorejské modely. Prozatím bylo nahlášeno několik televizí, převážně z roku 2017.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi
Na český trh se brzy dostane tenký soundbar, který by si díky své nízké ceně mohl najít cestu do mnoha obýváků. I přes nízkou cenu obsahuje vstup HDMI ARC, Bluetooth, LCD displej nebo dokonce FM tuner.
21.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
21.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik