www.tvfreak.cz
>
>

HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?

HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
, , aktualita
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
K oblíbeným
reklama
Špatný pocit z překažené dovolené si můžete vylepšit novými filmy a seriály, které se během srpna objeví na HBO GO. Platforma pro streamování videa tento měsíc nabídne několik seriálových premiér, z nichž některé pocházejí z originální produkce. Od začátku srpna jsou dostupné všechny tři řady hororové komedie Ash vs Evil Dead, který navazuje na snímek Lesní duch (The Evil Dead) z roku 1981. Kormidla se opět ujmul režisér Sam Raimi a v hlavní roli se vrací Bruce Campbell, který hraje lovce příšer Ashe. Za posledních 30 let se mu dařilo vyhýbat se zodpovědnosti i teroru neživého zla, ale když se rozšíří vražedná epidemie hrozící zničením lidstva, Ash je donucen čelit démonům. V databázi ČSFD si tento počin vysloužil hodnocení 84 % a dostal se do žebříčku 300 nejlepších seriálů.
 
 
 
Lovecraftova země
 
Od 2. srpna je dostupných všech deset dílů první řady špionážního thrilleru Kondor (Condor), který sleduje mladého analytika CIA. Jako jediný přežívá útok na své oddělení a snaží se překazit plány teroristického spiknutí. Od 10. 8. bude dostupný komediální seriál z produkce španělského HBO Tak či onak (Por H o por B) o dvou kamarádkách z periferního městečka, které se po letech setkají v populární madridské čtvrti Malasaña a snaží se vyrovnat s kulturními rozdíly.
 
 
Do 14. 8. si musí předplatitelé počkat na německý thriller Kolonie Dignidad (Dignity) inspirovaný skutečnými události. Zabývá se tématem německé sekty v Chile, která zneužívala děti a mučila vězně za zdmi tajné usedlosti, dokud její členové nebyli představeni před soud. O den později bude třetí řadou pokračovat sci-fi komiksová adaptace Legion o ztrápeném mladíkovi, který stráví roky pendlováním po psychiatrických léčebnách, dokud v sobě neobjeví skryté schopnosti.
 
 
Od 17. srpna se mohou diváci těšit na nový osmidílný seriál z produkce HBO. Drama s prvky hororu, fantasy, sci-fi i thrilleru Lovecraftova země (Lovecraft Country) bylo inspirován stejnojmenným románem spisovatele Matta Ruffa a sleduje mladého Atticuse Freemana, který se v padesátých letech minulého století vydává pátrat po zmizelém otci napříč USA, kde platí zákony Jima Crowa. Během road tripu čelí nejen nadpřirozeným hrůzám, ale také všudypřítomnému rasismu.
Do HBO GO se ovšem dostane také mnoho filmových novinek. Třeba od 7. srpna Star Wars: Vzestup zla (Star Wars: The Rise of Skywalker) nebo hororová komedie Krvavá nevěsta (Ready or Not) a od 15. srpna animované zpracování Addamsovy rodiny (The Addams Family). O den později si mohou diváci pustit superhrdinskou komiksovou adaptaci Bloodshot s Vinem Dieselem či dobrodružnou komedii Jumanji: Další level (Jumanji: Next level). Ve druhé polovině srpna se na platformě objeví také rodinný dobrodružný snímek Artemis Fowl, který měl světovou premiéru před dvěma měsíci na Disney+. Od diváků si ovšem vysloužil spíše podprůměrná hodnocení.
 
Zdroj: HBOGO.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely
Německé orgány informovaly, že některé LG OLED TV v Evropě jsou ohroženy stejnou chybou s přehříváním jako jihokorejské modely. Prozatím bylo nahlášeno několik televizí, převážně z roku 2017.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi
Na český trh se brzy dostane tenký soundbar, který by si díky své nízké ceně mohl najít cestu do mnoha obýváků. I přes nízkou cenu obsahuje vstup HDMI ARC, Bluetooth, LCD displej nebo dokonce FM tuner.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV? Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV?
„Béčkové“ řady platily každoročně za nejlevnější volbu mezi LG OLED TV. To se ovšem letos změnilo s příchodem série CX. Prodej modelů BX se pomalu rozjíždí také v Evropě, i když si možná počkáme až do října.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD
Samsung ve své nedávné infografice připomíná, jak šel vývoj soundbarů. První model byl představen před 12 lety a od současných se lišil nejen designem, ale také funkční výbavou. Starší soundbary měly integrovaný přehrávač disků.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik