www.tvfreak.cz
>
>

HBO GO v červenci 2020: čím si zpříjemnit letní večery?

HBO GO v červenci 2020: čím si zpříjemnit letní večery?
, , aktualita
První prázdninový měsíc v HBO GO bude na novinky poměrně chudý. Místo seriálů tedy v červenci zaujmou spíše filmové premiéry včetně nového Terminátora, Ledového království 2 nebo sci-fi Ad Astra s Bradem Pittem.
K oblíbeným
reklama
Zatímco Netflix zásobuje diváky i v létě spoustou nových premiér z vlastní produkce, v případě HBO GO můžeme vidět jisté zpomalení. To ovšem neznamená, že by červenec 2020 zůstal zcela bez premiér. Co se týče seriálů, mohou předplatitelé vyhlížet třídílnou britskou minisérii Kvíz (Quiz). Seznámí diváky s příběhem Charlese Ingrama, bývalého majora britské armády, který v soutěži Chcete být milionářem získal 1 milion liber. V září 2001 je ovšem spolu se svou manželkou a dalším komplicem obviněn z podvodu, neboť z publika se během hry příliš často ozývalo kašlání. Na HBO GO budou všechny části minisérie dostupná od soboty 11. července.
 
 
Ve čtvrtek 16. července bude mít premiéru polská verze série Doma (W domu). Jedná se o čtrnáct krátkých filmů natočených polskými režiséry, kteří v nich reflektují život během nedávné izolace způsobené pandemií koronaviru. Novinkou na HBO GO bude také komediální seriál Ramy, jehož obě řady se objeví 22. července. První řada měla premiéru na portálu Hulu vloni, druhá potom minulý měsíc. Seriál oceněný Zlatým glóbem vypráví příběh amerického mileniála s muslimskými kořeny, který hledá sám sebe na pomezí dvou odlišných kultur.
 
 
Od soboty 25. července bude čtvrtou řadou pokračovat hororový seriál Pokoj 104 (Room 104) z produkce HBO, který ukazuje, co se všechno se může odehrát v pokoji jednoho amerického motelu. Nedávno se v HBO GO objevil také německý seriál 4 bloky (4 Blocks) z berlínské čtvrti Neukölln. Děj se točí kolem Aliho Hamadyho, který chce opustit zločinecké podsvětí, což ovšem nebude tak jednoduché. První dvě řady jsou již dostupné ke zhlédnutí, třetí bude mít premiéru 10. července.
 
Dalšími díly samozřejmě pokračují i seriály, které započaly v uplynulých týdnech až měsících. V průběhu července tedy bude možné zhlédnout nové díly krimi sérií Perry Mason, Zmizím ve tmě (I'll Be Gone in the Dark) nebo Stopaři (Trackers). Pokračuje také drama Můžu tě zničit (I May Destroy You), druhá série Černého pondělí (Black Monday) nebo superhrinských komiksových adaptací Doom Patrol a Stargirl.
 
 
Mezi nedávno přidané filmy v HBO GO patří akční sci-fi Terminátor: Temný osud (Terminator: Dakr Fate), hororová komedie Zombieland: Rána jistoty (Zombieland: Double Tap) nebo dvě dětské novinky – Playmobil ve filmu (Playmobil: The Movie) a Ledové království 2 (The Frozen 2). Od 12. června bude možné streamovat sci-fi thriller Ad Astra s Bradem Pittem v hlavní roli, 18. července bude následovat rodinný snímek Pokémon: Detektiv Pikachu (Pokémon: Detective Pikachu) a o den později se přidá také akční Godzilla II Král monster (Godzilla: King of the Monsters).
 
 
Radovat se mohou také fanoušci Star Wars, které od 17. července čeká premiéra Epizod 1 až 3, stejně jako snímku Solo: Star Wars Story nebo animáku Kolonové války.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový energetický štítek pro televize od 1. 3. 2021. Co se změnilo? Nový energetický štítek pro televize od 1. 3. 2021. Co se změnilo?
EU od 1. března 2021 vyžaduje po výrobcích nové energetické štítky spotřebičů, které obsahují pouze třídy od A do G. To se týká také televizorů. Pro většinu aktuálních modelů to bude znamenat pád do nejnižší třídy G.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung je 15. rok v řadě jedničkou na trhu s TV. Xiaomi zabodovalo v Číně Samsung je 15. rok v řadě jedničkou na trhu s TV. Xiaomi zabodovalo v Číně
Samsung ani v roce 2020 nepředal štafetu nejúspěšnějšího výrobce televizí své konkurenci. Na celosvětovém trhu si udržel skoro třetinový podíl. Stupně vítězů doplňují LG a Sony. Xiaomi si připsalo úsměch na domácím trhu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020 TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020
TCL oznámilo radostnou novinu pro majitele stávajících televizorů. Připravuje totiž update na Android 11, který se týká modelů z uplynulých dvou let. Zatím ovšem není jasné, zda přinese také rozhraní Google TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick je sice vybaven Androidem, ale s výraznými úpravami bez podpory služeb od Googlu. Pro verzi z roku 2018 je ovšem nyní dostupný port Android TV, i když samozřejmě pouze neoficiálně.
27.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu
Xiaomi pod svou značku Redmi představilo další televizor s velkou úhlopříčkou, který bude naneštěstí dostupný pouze v Číně. Redmi Smart TV Max nabídne velikost, která se ještě vejde do běžných dveří. K dispozici je také HDMI 2.1.
27.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik