www.tvfreak.cz
>
>

HBO GO v červenci 2020: čím si zpříjemnit letní večery?

HBO GO v červenci 2020: čím si zpříjemnit letní večery?
, , aktualita
První prázdninový měsíc v HBO GO bude na novinky poměrně chudý. Místo seriálů tedy v červenci zaujmou spíše filmové premiéry včetně nového Terminátora, Ledového království 2 nebo sci-fi Ad Astra s Bradem Pittem.
K oblíbeným
reklama
Zatímco Netflix zásobuje diváky i v létě spoustou nových premiér z vlastní produkce, v případě HBO GO můžeme vidět jisté zpomalení. To ovšem neznamená, že by červenec 2020 zůstal zcela bez premiér. Co se týče seriálů, mohou předplatitelé vyhlížet třídílnou britskou minisérii Kvíz (Quiz). Seznámí diváky s příběhem Charlese Ingrama, bývalého majora britské armády, který v soutěži Chcete být milionářem získal 1 milion liber. V září 2001 je ovšem spolu se svou manželkou a dalším komplicem obviněn z podvodu, neboť z publika se během hry příliš často ozývalo kašlání. Na HBO GO budou všechny části minisérie dostupná od soboty 11. července.
 
 
Ve čtvrtek 16. července bude mít premiéru polská verze série Doma (W domu). Jedná se o čtrnáct krátkých filmů natočených polskými režiséry, kteří v nich reflektují život během nedávné izolace způsobené pandemií koronaviru. Novinkou na HBO GO bude také komediální seriál Ramy, jehož obě řady se objeví 22. července. První řada měla premiéru na portálu Hulu vloni, druhá potom minulý měsíc. Seriál oceněný Zlatým glóbem vypráví příběh amerického mileniála s muslimskými kořeny, který hledá sám sebe na pomezí dvou odlišných kultur.
 
 
Od soboty 25. července bude čtvrtou řadou pokračovat hororový seriál Pokoj 104 (Room 104) z produkce HBO, který ukazuje, co se všechno se může odehrát v pokoji jednoho amerického motelu. Nedávno se v HBO GO objevil také německý seriál 4 bloky (4 Blocks) z berlínské čtvrti Neukölln. Děj se točí kolem Aliho Hamadyho, který chce opustit zločinecké podsvětí, což ovšem nebude tak jednoduché. První dvě řady jsou již dostupné ke zhlédnutí, třetí bude mít premiéru 10. července.
 
Dalšími díly samozřejmě pokračují i seriály, které započaly v uplynulých týdnech až měsících. V průběhu července tedy bude možné zhlédnout nové díly krimi sérií Perry Mason, Zmizím ve tmě (I'll Be Gone in the Dark) nebo Stopaři (Trackers). Pokračuje také drama Můžu tě zničit (I May Destroy You), druhá série Černého pondělí (Black Monday) nebo superhrinských komiksových adaptací Doom Patrol a Stargirl.
 
 
Mezi nedávno přidané filmy v HBO GO patří akční sci-fi Terminátor: Temný osud (Terminator: Dakr Fate), hororová komedie Zombieland: Rána jistoty (Zombieland: Double Tap) nebo dvě dětské novinky – Playmobil ve filmu (Playmobil: The Movie) a Ledové království 2 (The Frozen 2). Od 12. června bude možné streamovat sci-fi thriller Ad Astra s Bradem Pittem v hlavní roli, 18. července bude následovat rodinný snímek Pokémon: Detektiv Pikachu (Pokémon: Detective Pikachu) a o den později se přidá také akční Godzilla II Král monster (Godzilla: King of the Monsters).
 
 
Radovat se mohou také fanoušci Star Wars, které od 17. července čeká premiéra Epizod 1 až 3, stejně jako snímku Solo: Star Wars Story nebo animáku Kolonové války.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
To nejlepší od Panasonicu. Na trh vstoupily HZ2000 OLED TV To nejlepší od Panasonicu. Na trh vstoupily HZ2000 OLED TV
Teprve nedávno byl zahájen prodej OLED TV ze série Panasonic HZ2000, která představuje vlajkovou loď této značky pro rok 2020. Jak správně tušíte, nejedná se o žádnou lidovku, cena se totiž může přiblížit až ke 100 000 Kč.
2.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik