www.tvfreak.cz
>
>

HBO GO v červenci 2020: čím si zpříjemnit letní večery?

HBO GO v červenci 2020: čím si zpříjemnit letní večery?
, , aktualita
První prázdninový měsíc v HBO GO bude na novinky poměrně chudý. Místo seriálů tedy v červenci zaujmou spíše filmové premiéry včetně nového Terminátora, Ledového království 2 nebo sci-fi Ad Astra s Bradem Pittem.
K oblíbeným
reklama
Zatímco Netflix zásobuje diváky i v létě spoustou nových premiér z vlastní produkce, v případě HBO GO můžeme vidět jisté zpomalení. To ovšem neznamená, že by červenec 2020 zůstal zcela bez premiér. Co se týče seriálů, mohou předplatitelé vyhlížet třídílnou britskou minisérii Kvíz (Quiz). Seznámí diváky s příběhem Charlese Ingrama, bývalého majora britské armády, který v soutěži Chcete být milionářem získal 1 milion liber. V září 2001 je ovšem spolu se svou manželkou a dalším komplicem obviněn z podvodu, neboť z publika se během hry příliš často ozývalo kašlání. Na HBO GO budou všechny části minisérie dostupná od soboty 11. července.
 
 
Ve čtvrtek 16. července bude mít premiéru polská verze série Doma (W domu). Jedná se o čtrnáct krátkých filmů natočených polskými režiséry, kteří v nich reflektují život během nedávné izolace způsobené pandemií koronaviru. Novinkou na HBO GO bude také komediální seriál Ramy, jehož obě řady se objeví 22. července. První řada měla premiéru na portálu Hulu vloni, druhá potom minulý měsíc. Seriál oceněný Zlatým glóbem vypráví příběh amerického mileniála s muslimskými kořeny, který hledá sám sebe na pomezí dvou odlišných kultur.
 
 
Od soboty 25. července bude čtvrtou řadou pokračovat hororový seriál Pokoj 104 (Room 104) z produkce HBO, který ukazuje, co se všechno se může odehrát v pokoji jednoho amerického motelu. Nedávno se v HBO GO objevil také německý seriál 4 bloky (4 Blocks) z berlínské čtvrti Neukölln. Děj se točí kolem Aliho Hamadyho, který chce opustit zločinecké podsvětí, což ovšem nebude tak jednoduché. První dvě řady jsou již dostupné ke zhlédnutí, třetí bude mít premiéru 10. července.
 
Dalšími díly samozřejmě pokračují i seriály, které započaly v uplynulých týdnech až měsících. V průběhu července tedy bude možné zhlédnout nové díly krimi sérií Perry Mason, Zmizím ve tmě (I'll Be Gone in the Dark) nebo Stopaři (Trackers). Pokračuje také drama Můžu tě zničit (I May Destroy You), druhá série Černého pondělí (Black Monday) nebo superhrinských komiksových adaptací Doom Patrol a Stargirl.
 
 
Mezi nedávno přidané filmy v HBO GO patří akční sci-fi Terminátor: Temný osud (Terminator: Dakr Fate), hororová komedie Zombieland: Rána jistoty (Zombieland: Double Tap) nebo dvě dětské novinky – Playmobil ve filmu (Playmobil: The Movie) a Ledové království 2 (The Frozen 2). Od 12. června bude možné streamovat sci-fi thriller Ad Astra s Bradem Pittem v hlavní roli, 18. července bude následovat rodinný snímek Pokémon: Detektiv Pikachu (Pokémon: Detective Pikachu) a o den později se přidá také akční Godzilla II Král monster (Godzilla: King of the Monsters).
 
 
Radovat se mohou také fanoušci Star Wars, které od 17. července čeká premiéra Epizod 1 až 3, stejně jako snímku Solo: Star Wars Story nebo animáku Kolonové války.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
WebOS od LG se poprvé objeví v televizích dalších značek WebOS od LG se poprvé objeví v televizích dalších značek
Platforma webOS přestane být exkluzivitou pro televizory LG. Jihokorejci začali s jejím licencováním dalším výrobcům. V budoucnu by se tak ze systému mohla stát konkurence pro Android TV od Googlu. 
23.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Aktualizace s VRR a ALLM pro sérii XH90 bude, ujišťuje Sony Aktualizace s VRR a ALLM pro sérii XH90 bude, ujišťuje Sony
Sony vyvrátilo spekulace, že by zrušilo očekávanou aktualizaci televizí XH90. Jejich uživatelé stále čekají na podporu dvou zásadních funkcí z HDMI 2.1, a také opravu rozmazaného obrazu ve 4K120.
23.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix překonal magickou hranici 200 milionů předplatitelů Netflix překonal magickou hranici 200 milionů předplatitelů
Streamovací služba Netflix slaví velké úspěchy. Přestože je na trhu se streamováním narváno k prasknutí, Netflixu se povedlo pokořit magickou hranici 200 milionů předplatitelů a roste dál. Není to špatné ani po finanční stránce.
22.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Apple prodlužuje bezplatné období streamovací služby TV+ do července Apple prodlužuje bezplatné období streamovací služby TV+ do července
Kvůli koronavirové pandemii má Apple omezené možnosti tvořit vlastní obsah pro streamovací službu TV+. Už podruhé tak prodlužuje bezplatné období pro vyzkoušení, které bude končit až v červenci letošního roku.
20.1.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů
Denon začne prodávat prémiový soundbar, který je sice skromný svými rozměry, ale nikoliv funkcemi. Uživatelům nabídne prostorový zvuk Dolby Atmos a DTS:X, nebo konektor HDMI eARC. Nechybí kompatibilita se systémem HEOS.
18.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik