www.tvfreak.cz
>
>

HBO GO v květnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály

HBO GO v květnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály
, , aktualita
Během května se na HBO GO objeví disneyovka Mulan i filmová novinka natáčená v Praze. Z nových seriálů je připraveno rodinné drama Superman a Lois. Po více než deseti letech se vrátí také série V odborné péči.
K oblíbeným
reklama
Nejen Netflix, ale také HBO GO přináší v květnu nálož seriálových i filmových premiér. Po dubnových novinkách jako Přátelé, Příběh služebnice, Fargo nebo Wonder Woman 1984 sice květen není tak úrodný jako předchozí měsíc, ale přesto je o co stát. Od 3. května pokračuje seriál Já, společnice (The Girlfriend Experience). Ve 3. sérii prozkoumáme svět luxusních společnic a jejich klientů, kterým tyto ženy, známé jako „Dívky na přání“, poskytují citové i sexuální vztahy za velmi vysokou cenu.
 
 
Již v neděli 9. května si budete moct na HBO GO přehrát dobrodružný rodinný film Mulan, který se během podzimu krátce objevil v českých kinech. V USA a na dalších trzích je hraná verze známé disneyovky dostupná přes Disney+, ale jelikož u nás tato platforma zatím nefunguje, objeví se na konkurenčním HBO. Mulan je epický příběh legendární čínské bojovnice, ve kterém statečná mladá žena riskuje vše z lásky k rodině a své zemi. Stane se tak jednou z největších bojovnic, jakou kdy Čína poznala.
 
 
Fanoušci DC Comics mohou vyhlížet 19. květen, kdy bude mít premiéru nový dramatický seriál Superman a Lois, který vznikl jako spin-off k Supergirl. Nejslavnější superhrdina na světě (Tyler Hoechlin) a nejznámější komiksová novinářka (Elizabeth Tulchová) jsou nuceni čelit dosud největší výzvě – stresu, tlaku a problémům, jimž jsou pracující rodiče v dnešní společnosti vystaveni.
 
 
Po více než 10 letech se vrací seriál V odborné péči (In Treatment), který posbíral řadu cen Emmy i výborné hodnocení od diváků (na ČSFD má aktuálně 82 %). Čtvrtá řada, ve které si hlavní roli zahraje americká herečka Uzo Abuda, se věnuje tématům důvěrně známým v roce 2021. Nové díly seriálu V odborné péči se v HBO GO objeví 24. května, stejně jako 3. řada komedie Černé pondělí (Black Monday). Diváky opět čeká příběh o tom, jak se skupina outsiderů utkala s klubem zasloužilých titánů z Wall Street a způsobila kolaps největšího finančního systému na světě.
 

Poslední novinka bude mít premiéru až 30. května. Jedná se o filmové drama Oslo, které bylo natočeno podle stejnojmenné divadelní hry. Vypráví o tajných vyjednáváních, nečekaných přátelstvích a tichých hrdinských činech, které vedly k uzavření mírových dohod z Osla mezi Izraelci a Palestinci. Nás může těšit, že filmařům jako kulisy posloužila také Praha. Do HBO GO byly přidány také starší filmy. V květnu se jedná o opravdové legendy – všechny díly série Rocky a volného pokračování Creed. Snímky jsou již dostupné v HBO GO. 3. května se k nim přidá také Útěk z Alacatrazu (Escape from Alcatraz) s Clintem Eastwoodem.
 
 
 Zdroj: HBOGO.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce
Jeden z největších výrobců televizorů na světě připustil, že se v jeho televizích s Androidem nacházela aplikace třetí strany, která shromažďovala příliš mnoho informací o uživatelích. Problém se údajně týkal pouze zařízení na čínském trhu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic ztrácí na konkurenci. Televize si nejspíš nechá vyrábět u TCL Panasonic ztrácí na konkurenci. Televize si nejspíš nechá vyrábět u TCL
Panasonic hledá způsob, jak v rámci restrukturalizace ušetřit náklady. Výrobu části televizí proto chce outsourcovat. Partnerem se nejspíš čínské TCL, které bude pro Panasonic vyrábět malé a střední televize.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Reklama v Android TV naštvala uživatele. Google schytává 1* hodnocení Reklama v Android TV naštvala uživatele. Google schytává 1* hodnocení
Průměrné hodnocení launcheru pro Android TV kleslo v Obchodu Play na pouhou jednu hvězdičku. Důvodem jsou nespokojení uživatelé, kteří si stěžují na reklamy, jako je panel se sponzorovaným obsahem po nedávném redesignu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Značka Sennheiser má nového majitele. Patří do švýcarské skupiny Sonova Značka Sennheiser má nového majitele. Patří do švýcarské skupiny Sonova
Divize značky Sennheiser, která se soustředí na spotřební elektroniku, podle očekávání mění majitele. Brzy bude patřit pod švýcarskou skupinu Sonova, která se dosud zabývala hlavně sluchadly a dalšími řešeními pro sluchově postižené.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL začíná prodávat nové QLED TV ze série C. Kolik stojí? TCL začíná prodávat nové QLED TV ze série C. Kolik stojí?
TCL uvádí na český trh nové televizory z řady C, která zahrnuje QLED TV včetně modelů s technologií miniLED. Novinky C725, C728 a C825 slibují solidní kvalitu obrazu i zvuku, operační systém Android TV a rozumnou cenu.
6.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik