www.tvfreak.cz
>
>

HBO GO v květnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály

HBO GO v květnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály
, , aktualita
Během května se na HBO GO objeví disneyovka Mulan i filmová novinka natáčená v Praze. Z nových seriálů je připraveno rodinné drama Superman a Lois. Po více než deseti letech se vrátí také série V odborné péči.
K oblíbeným
reklama
Nejen Netflix, ale také HBO GO přináší v květnu nálož seriálových i filmových premiér. Po dubnových novinkách jako Přátelé, Příběh služebnice, Fargo nebo Wonder Woman 1984 sice květen není tak úrodný jako předchozí měsíc, ale přesto je o co stát. Od 3. května pokračuje seriál Já, společnice (The Girlfriend Experience). Ve 3. sérii prozkoumáme svět luxusních společnic a jejich klientů, kterým tyto ženy, známé jako „Dívky na přání“, poskytují citové i sexuální vztahy za velmi vysokou cenu.
 
 
Již v neděli 9. května si budete moct na HBO GO přehrát dobrodružný rodinný film Mulan, který se během podzimu krátce objevil v českých kinech. V USA a na dalších trzích je hraná verze známé disneyovky dostupná přes Disney+, ale jelikož u nás tato platforma zatím nefunguje, objeví se na konkurenčním HBO. Mulan je epický příběh legendární čínské bojovnice, ve kterém statečná mladá žena riskuje vše z lásky k rodině a své zemi. Stane se tak jednou z největších bojovnic, jakou kdy Čína poznala.
 
 
Fanoušci DC Comics mohou vyhlížet 19. květen, kdy bude mít premiéru nový dramatický seriál Superman a Lois, který vznikl jako spin-off k Supergirl. Nejslavnější superhrdina na světě (Tyler Hoechlin) a nejznámější komiksová novinářka (Elizabeth Tulchová) jsou nuceni čelit dosud největší výzvě – stresu, tlaku a problémům, jimž jsou pracující rodiče v dnešní společnosti vystaveni.
 
 
Po více než 10 letech se vrací seriál V odborné péči (In Treatment), který posbíral řadu cen Emmy i výborné hodnocení od diváků (na ČSFD má aktuálně 82 %). Čtvrtá řada, ve které si hlavní roli zahraje americká herečka Uzo Abuda, se věnuje tématům důvěrně známým v roce 2021. Nové díly seriálu V odborné péči se v HBO GO objeví 24. května, stejně jako 3. řada komedie Černé pondělí (Black Monday). Diváky opět čeká příběh o tom, jak se skupina outsiderů utkala s klubem zasloužilých titánů z Wall Street a způsobila kolaps největšího finančního systému na světě.
 

Poslední novinka bude mít premiéru až 30. května. Jedná se o filmové drama Oslo, které bylo natočeno podle stejnojmenné divadelní hry. Vypráví o tajných vyjednáváních, nečekaných přátelstvích a tichých hrdinských činech, které vedly k uzavření mírových dohod z Osla mezi Izraelci a Palestinci. Nás může těšit, že filmařům jako kulisy posloužila také Praha. Do HBO GO byly přidány také starší filmy. V květnu se jedná o opravdové legendy – všechny díly série Rocky a volného pokračování Creed. Snímky jsou již dostupné v HBO GO. 3. května se k nim přidá také Útěk z Alacatrazu (Escape from Alcatraz) s Clintem Eastwoodem.
 
 
 Zdroj: HBOGO.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG údajně připravuje 97" OLED TV LG údajně připravuje 97" OLED TV
Na Internetu se objevují zprávy, že by se v příštím roce měla objevit nová OLED TV od společnosti LG Electronics. Ta by měla rozšířit dnešní nabídku čítající 48" až 83" o ještě větší variantu s 97 palci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence
Google uvedl novou generaci operačního systému Android TV 12. Ta přináší několik vylepšení, jako je např. uživatelské rozhraní ve 4K, dostal podporu pro HDMI CEC 2.0 a další úpravy včetně vylepšeného soukromí.
3.12.2021, aktualita, Milan Šurkala
VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265 VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265
Nový kodek VVC/H.266 chce nahradit stávající HEVC/H.265 a podle poslední studie je v kompresi 8K videa až o 41 % lepší. To je patrné především pro vyšší snímkovací frekvence, které mají ostřejší obraz.
2.12.2021, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards
Seriál House of Cards byl předčasně ukončen kvůli sexuálním skandálům hlavního protagonisty Kevina Spaceyho. Ten bude muset zaplatit pokutu 31 mil. USD za problémy, které tím způsobil produkční společnosti.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266 SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266
Moderní 8K televize budou moci brzy využívat velmi výkonného SoC od společnosti MediaTek. Jeho nový Pentonic 2000 bude vyráběn 7nm procesem, který má zajistit i nízkou spotřebu. Nabitý bude i technologiemi jako např. podporou H.266.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář