www.tvfreak.cz
>
>

HBO GO v dubnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály

HBO GO v dubnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály
, , aktualita
Duben přinese na HBO GO všechny řady seriálu Přátelé. Novou sérií pokračuje Fargo a Příběh služebnice. Přijde i několika seriálových novinek včetně dokumentu o vraždě spojené s náboženskou sektou. Z filmových novinek se můžete těšit na Wonder Woman 1984.
K oblíbeným
reklama
Dosavadní měsíce letošního roku byly na HBO GO z pohledu novinek možná trochu slabší, ale duben by to předplatitelům mohl vynahradit. Služba totiž přináší několik atraktivních premiér nejen mezi seriály, ale také filmy. Již nyní najdete v HBO GO všech jedenáct dílů čtvrté řady téměř kultovní kriminálky Fargo, která nás tentokrát zavede do Kansas City 50. let minulého století. Ve městě proti sobě stojí dva kriminální syndikáty – italský a afroamerický. Aby upevnili mírové soužití, vymění si mafiánští bossové své syny.
 
 
Pokud upřednostňujete skutečné kriminální příběhy před fikcí, mohla by se vám zamlouvat osmidílná dokumentární série Modli se, poslouchej, zabíjej (Knutby: I blind tro). Zabývá se případem ve švédské vesnici Knutby, kde byla zavražděna mladá žena a její soused utrpěl četná střelná poranění. Činy byly spojeny s tamější uzavřenou náboženské komunitou. V dokumentu se objeví nové okolnosti případu a rozhovory s lidmi, kteří promluvili vůbec poprvé. Seriál bude dostupný od 4. dubna.
 
 
Další seriálovou novinkou je šestidílné drama Viktoriánky (The Nevers), které se odehrává v posledních letech vlády královny Viktorie. Vypráví o skupině převážně žen, které náhle získají nadpřirozené schopnosti. Seriál se objeví online 12. dubna. Pro mnoho diváků vůbec největší dubnová novinka vlastně není žádná premiéra. Do HBO GO se totiž 15. dubna dostane všech šest řad slavného seriálu Přátelé (Friends), který asi není potřeba blíže představovat. Mimochodem, tento divácký hit HBO přebralo Netflixu, kde byl seriál dostupný dříve. Přátelé tak nejspíš zastíní i komiksovku Wonder Woman 1984. Film měl premiéru koncem loňského roku na HBO Max a původně měl zamířit do tuzemských kin, ale kvůli pandemii z toho sešlo.
 
 
Od 18. dubna bude možné sledovat norský komediální seriál Vítejte na konci světa (Utmark), ve kterém se zkorumpovaný šerif a farář, co nenávidí Boha, snaží začít nový život ve městě, které žije podle vlastních pravidel. O den později se poprvé představí Kate Winsletová jako vyšetřovatelka z městečka v Pensylvánii, kde se snaží přijít na kloub místní vraždě a mezitím se jí rozpadá život pod rukama. Sedmidílná minisérie Mare z Easttownu (Mare of Easttown) z produkce HBO bude mít premiéru 19. dubna.
 
 
Na závěr měsíce si HBO GO schovává další žhavou novinku – čtvrtý řadou série Příběh služebnice (The Handmaid's Tale), ve kterém June s celým odbojovým hnutím bojuje za svobodu. Nové díly se začnou objevovat od 29. dubna. Portál do své knihovny zařadil filmovou sérii Kingsman a v průběhu měsíce přidá i několik dalších lahůdek, jako jsou 21 Jump Street a 22 Jump Street, Hanebný pancharti nebo Spongebob ve filmu.
 
Zdroj: HBOGO.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník
Panasonic sice v roce 2021 neplánoval představit žádný nový UHD Blu-ray přehrávač, ale přesto si přichystal alespoň jednu menší inovaci. Jedná se o upgradovaný model UB9000 mk2, která přijde s kvalitnějším zvukem.
18.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode
BenQ uvádí dva nové laserové 4K projektory V7000i a V7050i, které nabídnou ultra krátkou projekční vzdálenost. Zajímavé jsou také tím, že podporují Android TV a Filmmaker mode, který nekazí obraz "vylepšováním".
13.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung
Vývoj na trhu s televizemi v 1. čtvrtletí 2021 byl především pro jihokorejské výrobce příznivý. LG prodalo vůbec nejvíce OLED TV v historii. Neohroženou jedničkou zůstává Samsung, který drží třetinový podíl na trhu.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Zahrajte si na TV bez konzole. Google Stadia konečně míří na Android TV Zahrajte si na TV bez konzole. Google Stadia konečně míří na Android TV
Byla to trochu ostuda, že to Googlu trvalo tak dlouho, ale nakonec se uživatelé dočkají 23. června. Řeč je o platformě pro streamování her Stadia, která se dostane na nový Chromecast a vybrané Android TV.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung si patentoval dvě lifestylové televize s neobvyklým designem Samsung si patentoval dvě lifestylové televize s neobvyklým designem
Samsung zvažuje nové modely z řady Lifestyle TV. První televize je integrována do podlahového stojanu a obsahuje masivní reproduktory. Druhý design, jehož realizaci si lze jen těžko představit, nabízí širokoúhlou obrazovku s minimálními rámečky.
6.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik