www.tvfreak.cz
>
>

HBO GO v březnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály

HBO GO v březnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály
, , aktualita
V březnu si můžete na HBO GO uspořádat maraton všech dílů Pána prstenů a Hobita. Premiéru bude mít čtyřhodinový akční snímek Liga spravedlnosti Zacka Snydera, stejně jako nový seriál se Supermanem.
K oblíbeným
reklama
Pokud jste předplatiteli HBO GO, můžete aktuálně sledovat několik novinek, které se na platformě objevily v posledních týdnech. Patří mezi ně seriál Superman a Lois, ve kterém jsou nejslavnější superhrdina světa (Tyler Hoechlin) a nejznámější komiksová novinářka (Elizabeth Tulchová) nuceni čelit dosud největší výzvě – stresu, tlaku a problémům, jimž jsou pracující rodiče v dnešní společnosti vystaveni. Aktuálně jsou k dispozici dva díly, třetí bude mít premiéru 10. března.
 
 
Další seriálovou novinkou je německé provokativní drama My děti ze stanice ZOO (Wir Kinder vom Bahnhof Zoo) vyprávějící příběh šesti teenagerů, kteří hledají své místo ve světě a toulají se po nadčasovém Berlíně. Středobodem skupiny je mladá Christiane, jejíž život se po rozvodu rodičů zhroutil. Aktuálně lze na HBO GO zhlédnout všech osm dílů série vycházející ze slavné knižní předlohy.
 
 
Diskuzi vzbudila také nedávná premiéra dokumentární série Allen vs. Farrow, který zkoumá desítky let trvající příběh jednoho z nejznámějších skandálů Hollywoodu – obvinění Woodyho Allena ze sexuálního zneužívání jeho dcery Dylan, následný soudní proces a Allenův vztah s dcerou Miy Farrowové Soon-Yi.
 
Z nadcházejících seriálových premiér stojí za zmínku osmidílná novinka Genera+ion (Generation) z produkce HBO Max. Jedná se o temný, ale hravý půlhodinový seriál sledující různorodou skupinu středoškoláků, jejichž zkoumání současné sexuality testuje hluboce zakořeněné přesvědčení o životě, lásce a povaze rodiny v jejich konzervativní komunitě. První tři díly budou k dispozici od 11. března.
 
 
Premiéru bude mít 18. března čtyřhodinová komiksová adaptace Liga spravedlnosti Zacka Snydera (Zack Snyder's Justice League). Fanoušci fantasy si přijdou na své díky všem dílů Pána prstenů a Hobita. Filmy jsou k dispozici v originálním znění nebo v českém dabingu, Hobit je dokonce dostupný ve slovenštině. A nejsou to jediné klasiky, které jsou v březnu dostupné na HBO GO. Ke zhlédnutí je dostupná trilogie Kmotr a od 6. března se přidá Meryl Streep ve snímku Ďábel nosí pradu.
 
Zdroj: HBOGO.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nová řada LG A1 na českém trhu. Kolik stojí levné OLED TV? Nová řada LG A1 na českém trhu. Kolik stojí levné OLED TV?
Na český trh v tichosti vstoupily nové LG OLED TV pro rok 2021 a mezi nimi také zbrusu nová série A1, která by měla tuto technologii zpřístupnit dalším domácnostem. Prozatím jsou k dispozici dvě úhlopříčky, později se přidají další.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
První dojmy ze 110" microLED TV od Samsungu. Zatím není dokonalá, napsal novinář První dojmy ze 110" microLED TV od Samsungu. Zatím není dokonalá, napsal novinář
Redaktor webu FlatpanelsHD dostal nedávno možnost poprvé na vlastní oči spatřit microLED TV o úhlopříčce 110", kterou chce Samsung letos uvést na trh. Na jedné straně ocenil bohaté barvy nebo temnou černou, ale našel i několik nedostatků.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
TCL potvrzuje OLED TV s vlastními panely v roce 2023. Mohly by zamávat cenami TCL potvrzuje OLED TV s vlastními panely v roce 2023. Mohly by zamávat cenami
Divizi LG Display roste konkurence. Do výroby televizních OLED panelů pomocí tisku se chce do 2 let pustit čínské TCL. Firma to potvrdila na nedávné konferenci. A pro zákazníky je to výborná zpráva.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic v roce 2021 nepředstaví nový UHD Blu-ray přehrávač Panasonic v roce 2021 nepředstaví nový UHD Blu-ray přehrávač
Čekáte na nový Ultra HD Blu-ray přehrávač od Panasonicu? Letos se nedočkáte. Výrobce potvrdil, že nechystá žádnou novinku. Malou útěchou by měl být aspoň drobný upgrade stávajícího modelu UB9000.
17.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Mads Mikkelsen si zahraje v novém Indiana Jonesovi Mads Mikkelsen si zahraje v novém Indiana Jonesovi
Pátý díl Indiana Jonese na sebe nechá ještě nějakou dobu čekat, nicméně pomalu začíná být jasné, kdo se na něm bude podílet. Tentokrát se dočkáme jiného režiséra a mezi herci se v hlavních rolích ukáže Mads Mikkelsen.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala