Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů

5.6.2020, Jáchym Šlik, aktualita
Tento měsíc HBO GO potěší fanoušky thrillerů a detektivek, a to seriály jako Stopaři, Perry Mason nebo Zmizím ve tmě. Z filmových premiér stojí za zmínku novinky Zloba: Královna všeho zlého nebo Podfukářky.
HBO GO si pro své předplatitele připravilo několik nových seriálů, které budou mít premiéru tento měsíc. Hned 6. června se na platformě objeví první část ze šestidílné minisérie Stopaři (Trackers), která se odehrává na pozadí úchvatné krajiny Jihoafrické republiky. V thrilleru budou mít diváci možnost sledovat tři vzájemně propojené příběhové linie, které se dotýkají témat jako organizovaný zločin, pašování diamantů nebo terorismus.
 
 
Ve stejný den odstartuje také španělský projekt Doma (En casa). Jedná se o pět příběhů od pěti režisérů natočených pomocí mobilních telefonů během karantény. Od 8. června zařadí HBO GO do své nabídky seriál Můžu tě zničit (I May Destroy You) od scénáristky a držitelky ceny BAFTA Michaely Coel, která si zahrála i hlavní roli. Seriál se zabývá tím, jak naše společnost nahlíží na znásilnění.
 
 
Od 22. června se mohou diváci přenést do LA v roce 1931. Tedy alespoň v noirovém krimi Perry Mason, kde si hlavní roli střihne Matthew Rhys. Postava detektiva Perryho Masona pochází z románů E. S. Gardnera a zažila již několik filmových i seriálových zpracování.
 
 
A zločinem se zabývá i dokumentární série Zmizím ve tmě (I'll Be Gone in the Dark), která bude mít premiéru 29. června. Představí nám detektivku Michelle McNamara pátrající po kalifornském zločinci s přezdívkou Golden State, který v 70. a 80. letech brutálně vraždil.
 
 
Diváci mohou očekávat také premiéry nových dílů seriálů z května, mezi které patří Bludné kruhy (I Know This Much Is True), Veliká (The Great), Stargirl, Penny Dreadful: Město andělů (City of Angels) nebo páté řady Miliard (Billions).
 
 
Ačkoliv je HBO GO vyhlášené hlavně svými seriály, mohou předplatitelé očekávat také několik významných filmových online premiér. V červnu se na platformě objeví fantasy Zloba: Královna všeho zlého (Maleficent: Mistress of Evil) s Angelinou Jolie, komedie Podfukářky (The Hustle) s Anne Hathaway nebo akční snímek Blíženec (Gemini Man), kde se v hlavní roli objevil Will Smith. Pro dětské diváky bude připraven třeba film Mrňouskové 2: Daleko od domova.
 
Zdroj: HBOGO.cz