www.tvfreak.cz
>
>

HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů

HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů
, , aktualita
Tento měsíc HBO GO potěší fanoušky thrillerů a detektivek, a to seriály jako Stopaři, Perry Mason nebo Zmizím ve tmě. Z filmových premiér stojí za zmínku novinky Zloba: Královna všeho zlého nebo Podfukářky.
K oblíbeným
reklama
HBO GO si pro své předplatitele připravilo několik nových seriálů, které budou mít premiéru tento měsíc. Hned 6. června se na platformě objeví první část ze šestidílné minisérie Stopaři (Trackers), která se odehrává na pozadí úchvatné krajiny Jihoafrické republiky. V thrilleru budou mít diváci možnost sledovat tři vzájemně propojené příběhové linie, které se dotýkají témat jako organizovaný zločin, pašování diamantů nebo terorismus.
 
 
Ve stejný den odstartuje také španělský projekt Doma (En casa). Jedná se o pět příběhů od pěti režisérů natočených pomocí mobilních telefonů během karantény. Od 8. června zařadí HBO GO do své nabídky seriál Můžu tě zničit (I May Destroy You) od scénáristky a držitelky ceny BAFTA Michaely Coel, která si zahrála i hlavní roli. Seriál se zabývá tím, jak naše společnost nahlíží na znásilnění.
 
 
Od 22. června se mohou diváci přenést do LA v roce 1931. Tedy alespoň v noirovém krimi Perry Mason, kde si hlavní roli střihne Matthew Rhys. Postava detektiva Perryho Masona pochází z románů E. S. Gardnera a zažila již několik filmových i seriálových zpracování.
 
 
A zločinem se zabývá i dokumentární série Zmizím ve tmě (I'll Be Gone in the Dark), která bude mít premiéru 29. června. Představí nám detektivku Michelle McNamara pátrající po kalifornském zločinci s přezdívkou Golden State, který v 70. a 80. letech brutálně vraždil.
 
 
Diváci mohou očekávat také premiéry nových dílů seriálů z května, mezi které patří Bludné kruhy (I Know This Much Is True), Veliká (The Great), Stargirl, Penny Dreadful: Město andělů (City of Angels) nebo páté řady Miliard (Billions).
 
 
Ačkoliv je HBO GO vyhlášené hlavně svými seriály, mohou předplatitelé očekávat také několik významných filmových online premiér. V červnu se na platformě objeví fantasy Zloba: Královna všeho zlého (Maleficent: Mistress of Evil) s Angelinou Jolie, komedie Podfukářky (The Hustle) s Anne Hathaway nebo akční snímek Blíženec (Gemini Man), kde se v hlavní roli objevil Will Smith. Pro dětské diváky bude připraven třeba film Mrňouskové 2: Daleko od domova.
 
Zdroj: HBOGO.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos? MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos?
Zdá se, že kvůli komplikacím se microLED TV od Samsungu možná nedostanou na trh v roce 2020, jak výrobce předpokládal. Objevují se totiž chyby při výrobě i vysoká cena. Samsung ovšem zůstává optimistický.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo
Streamovací služba Quibi své uživatele příliš nezaujala. Nabídla působivé 3měsíční zkušební období, nicméně podle průzkumů to vypadá, že z prvních uživatelů si ji předplatilo jen pouhých 8 %. To je o něco horší výsledek, než je standard.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh
Společnost TCL přidala do své nabídky další řadu televizorů s Android TV. K dostání bude až v pěti úhlopříčkách, přičemž první dvě se již dostávají na český trh. Na zákazníky čeká slibná výbava v kombinaci s tenkými rámečky a přívětivou cenou.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T
Samsung zkompletoval letošní nabídku soundbarů, a to představením vlajkových modelů s podporou Dolby Atmos, DTS:X a eARC. HW-Q900T nabízí zvuk v kanálech 7.1.4, HW-Q950T potom dokonce 9.1.4.
9.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV? Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV?
IFA 2020 se měla stát jedním z prvních významných veletrhů. který se uskuteční po koronavirové pauze. Některé významné společnosti ovšem budou v Berlíně chybět. Philips (TP Vision) místo toho plánuje vlastní online akce.
9.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik