Harman Kardon uvádí elegantní soundbar Citation Multibeam 700

Harman Kardon uvádí elegantní soundbar Citation Multibeam 700
, , aktualita
Nejnovějším soundbarem v nabídce Harman Kardon je model Citation Multibeam 700. I přes kompaktní provedení slibuje virtuální prostorový zvuk. K dispozici je také hlasové ovládání nebo barevný displej.
K oblíbeným
reklama
Harman Kardon v roce 2018 představil řadu Citation, která sice nepatří mezi high-endy, ale snaží se nabídnout nejlepší zvuk ve své cenové kategorii. Navíc se jedná o reproduktory, které se rozhodně nemusí stydět ani za svůj design. Nejnovějším přírůstkem v této řadě se stal kompaktní, ale výkonný soundbar Citation Multibeam 700. Tělo pokrývá vlněná tkanina od firmy Kvadrat, která je odolná proti zašpinění i požáru. Součástí soundbaru je sedm měničů – dva 25mm výškové a pět 50mm basových – s celkovým výstupním výkonem 210 W (RDS). Technologie MultiBeam od Harman Kardon se postará o prostorový zvuk (pochopitelně virtuální), aniž by bylo nutné přidávat další reproduktory. Výrobce slibuje, že soundbar zvládne kalibraci zvuku na základě místnosti.
 
 
Pokud byste přece jen raději reálný prostorový zvuk, můžete dokoupit kompaktní zadní reproduktory Citation Surround nebo věžové Citation Tower. Pro připojení lze využít bezdrátový standard WiSA. Soundbar podporuje rovněž dvoupásmové Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth 4.2, kabelové připojení potom zajišťuje HDMI (včetně funkce ARC) nebo optické porty. To znamená snadnou instalaci a kompatibilitu se všemi dostupnými televizory. Zabudovaný Chromecast nabízí přístup k více než 300 službám pro streamování hudby, ale také internetovým rádiím a podcastům. Prostřednictvím technologie AirPlay potom není problém přistupovat i k playlistům z Apple Music nebo streamovat jiný obsah z iPhonu. Pokud by vám nestačil dodávaný dálkový ovladač, můžete používat hlasové povely přes Google Assistant. Tímto způsobem lze vybírat i obsah v kompatibilním televizoru nebo ovládat jiné chytré spotřebiče v domácnosti.
 
 
Všechny reproduktory ze série Citation potom můžete mít pod palcem díky aplikaci Google Home pro Android a iOS. Funkcí, která nebývá u soundbarů zcela běžná, je malý barevný LCD displej pro snadné ovládání hudby i zobrazení informací o skladbách. Pomocí světelných diod vás potom produkt informuje, zda jsou aktivní vestavěné mikrofony. Citation Multibeam 700 je již dostupný na světových trzích. V českých obchodech novinku seženeme jen velmi omezeně – konkrétně v nabídce jediného prodejce, který soundbar nabízí za 14 790 Kč s DPH. Začátkem roku přidal Harman Kardon do této řady také přenosný reproduktor Citation 200 s osmihodinovou výdrží a zvýšenou odolností proti stříkající vodě.
 
 
Společnost nedávno oznámila, že série Citation se stala součástí portfolia Harman Luxury Audio Group, kam patří také značky jako JBL Synthesis nebo Mark Levinson.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
To nejlepší od Panasonicu. Na trh vstoupily HZ2000 OLED TV To nejlepší od Panasonicu. Na trh vstoupily HZ2000 OLED TV
Teprve nedávno byl zahájen prodej OLED TV ze série Panasonic HZ2000, která představuje vlajkovou loď této značky pro rok 2020. Jak správně tušíte, nejedná se o žádnou lidovku, cena se totiž může přiblížit až ke 100 000 Kč.
2.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik