Harman Kardon představil tři nové soundbary

Harman Kardon představil tři nové soundbary
, , aktualita
Citation Bar podporuje Google Assistant i nový bezdrátový protokol WiSA. Dvojice modelů z řady Enchant potom nabízí prostorový zvuk MultiBeam, který se automaticky kalibruje podle místnosti.
reklama

Harman Kardon Citation Bar

 
Harman Kardon Citation Bar spadá do nové řady Citation, která zahrnuje osm nových produktů od malých stolních reproduktorů až po modely ve věžovém provedení. Ke 150W soundbaru s 3.0 kanálovým zvukem lze tedy dokoupit dvojici 50W zadních reproduktorů nebo subwoofer ze stejné řady. Soundbar podporuje tzv. zvuk ve vysokém rozlišení (24 bit/96 kHz) a je vybaven Wi-Fi, Bluetooth i třemi HDMI porty s přenosem 4K HDR obrazu. Nechybí funkce Chromecastu ani chytrý asistent od Googlu, který vám umožní pomocí hlasových povelů ovládat přehrávání hudby. Podporován je také protokol pro nový bezdrátový přenos zvuku WiSA.
 
 
Citation Bar bude možné předobjednat v šedé a černé barvě od října. Evropská cena byla stanovena na 899 eur, v přepočtu 23 000 Kč.
 
 

Harman Kardon Enchant 1300 a 800

 
Druhá nová řada od Harman Kardon se jmenuje Enchant a zatím obsahuje tři produkty – dvojici soundbarů a subwoofer. Pro náročnější zákazníky je připraven 230W model Enchant 1300, který zvládne vytvořit až třináctikanálový prostrový zvuk automaticky kalibrovaný podle konkrétní místnosti. A to i přesto, že nepodporuje formát Dolby Atmos ani konkurenční DTS:X. Harman Kardon se totiž rozhodl vytvořit vlastní technologii prostorového zvuku, kterou označuje jako MultiBeam. K dispozici jsou technologie Wi-Fi i Bluetooth, tři HDMI porty i zabudované funkce Chromecastu. Naopak marně byste oslovovali hlasového Asistenta Google a chybí rovněž podpora standardu WiSA – pro tyto funkce bude muset uživatel zvolit model z výše uvedené řady Citation.
 
 
Pro šetřivé zákazníky či majitele menších televizorů je určen 180W soundbar Enchant 800, který podporuje osmikanálový prostorový zvuk MultiBeam. Dalším ústupkem ve srovnání s větším sourozencem je pouze jeden konektor HDMI. Oba nové soundbary se začnou prodávat letos na podzim, a to za 999 eur (25 600 Kč), respektive 699 eur (18 000 Kč). Na druhou uvedenou částku přijde zájemce také 400W subwoofer z řady Enchant.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
OLED TV do každé rodiny. Nejmenší model od LG by měl stát pod 1 000 eur OLED TV do každé rodiny. Nejmenší model od LG by měl stát pod 1 000 eur
Podle spekulace by mělo LG představit svůj první OLED televizor se 48" obrazovkou ještě v letošním roce. Hlavním lákadlem nejmenšího modelu by měla být cena, která se údajně dostane pod magickou hranici 1 000 eur.
16.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Online videopůjčovna Rakuten TV vstoupí na český trh Online videopůjčovna Rakuten TV vstoupí na český trh
Služba pro streamování filmů a seriálů Rakuten TV oznámila velkou evropskou expanzi, která bude zahrnovat třicítku nových trhů včetně České republiky. Provozovatel také potvrdil spolupráci s dalšími výrobci televizorů a avizoval obsah v 8K rozlišení.
15.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Apple představí konkurenta Netflixu už 25. března Apple představí konkurenta Netflixu už 25. března
Není žádným tajemstvím, že Apple připravuje svou vlastní službu pro streamování videa. K představení by mělo dojít ještě tento měsíc, ale originální obsah očekávejte až později. Co tedy nový konkurent Netflixu nabídne zpočátku?
15.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Sony opravilo chybu blokující instalaci přehrávače Kodi Sony opravilo chybu blokující instalaci přehrávače Kodi
Sony odmítlo, že by záměrně blokovalo instalaci přehrávače Kodi ve svých televizorech s Android TV, údajně se jednalo o chybu. Po dvou měsících vydává opravnou aktualizaci, která by měla problém odstraňovat.
14.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Philips plánuje další OLED TV na podzim, jednu bez Android TV Philips plánuje další OLED TV na podzim, jednu bez Android TV
Na internet unikl seznam Philips OLED TV, které by měly být představeny ve druhé polovině roku 2019. Jedná se o několik modelů v úhlopříčkách 55" a 65", podle očekávání většinou s Android TV. Až na jednu výjimku.
13.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik