Výrobce:

Genius

Genius je obchodní značka taiwanské společnosti KYE Systems Corp. Jde o známého výrobce periférií pro osobní počítače (reproduktory, klávesnice, myši, webkamery, low-end fotoaparáty).
Odkaz na stránky výrobce: http://www.geniusnet.com.tw
Články o výrobci Genius | Zobrazit jen články a recenze
Genius FHD300: levná akční kamera i pod vodu

Genius FHD300: levná akční kamera i pod vodu

Jako levnější alternativu odolných videokamer společnosti GoPro a podobných si Genius připravil model Life-Shot FHD300, jenž slibuje kvalitní 8Mpix senzor značky Sony. Kamera je určena pro venkovní aktivity a nechybí jí vodotěsné pouzdro.
31.10.2014, aktualita, Jan Vítek
Genius DVR-FHD660G: kamera do auta s GPS

Genius DVR-FHD660G: kamera do auta s GPS

Genius se vytasil se zbrusu novou kamerou určenou pro sledování provozu na silnicích. Jedná se o model DVR-FHD660G, který je navíc vybaven modulem GPS a díky tomu dokáže ohlídat rychlost i radary na silnicích.
22.10.2014, aktualita, Jan Vítek
Genius G-Shot FHD540T: klasická kamera levně

Genius G-Shot FHD540T: klasická kamera levně

Společnost Genius si připravila novou kameru do ruky, na níž nás má zaujmout především cena. Jedná se o model Genius G-Shot FHD540T vybavený dotykovým displejem a schopný natáčet v rozlišení Full HD.
24.9.2014, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Genius DVR-FHD650: širokoúhlá kamera do auta

Genius DVR-FHD650: širokoúhlá kamera do auta

Společnost Genius si připravila nový model videokamery do automobilu, a to DVR-FHD650 disponující vysokým rozlišením a také širokoúhlým objektivem. Ten zabírá obraz v úhlu 127°, takže by měl zachytit veškeré dění před automobilem.
18.12.2013, aktualita, Jan Vítek
Genius DVR-HD560: levná kamera do auta

Genius DVR-HD560: levná kamera do auta

Nedávno společnost Genius představila světu svou novou kameru, která je určena pro montáž na čelní sklo automobilu a sledování provozu. Kamera umožní záznam na karty SD, má vlastní IR diody pro přísvit ve tmě a také vlastní baterii. A co dál?
15.11.2012, recenze, Jan Vítek8 komentářů
Genius si připravil kameru pro řidiče

Genius si připravil kameru pro řidiče

Společnost Genius se tentokrát zaměřila na řidiče, kterým nabízí monitorovací videokameru s rozlišením HD a také 2,5" displejem. Tuto kameru budeme moci snadno přidělat na přední sklo a zaznamenávat si průběh cest, což se leckdy může hodit.
29.8.2012, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Genius nabídne sloupová repra

Genius nabídne sloupová repra

Společnost Genius si pro zákazníky hledící především na cenu připravila levné sloupové reprobedny. Ty dostaly označení SP-HF2020 a jsou určeny pro použití s televizory. My se podívejme na to, co nám nabídnou.
1.6.2011, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Genius a cestovní kamera G-Shot

Genius a cestovní kamera G-Shot

Společnost Genius si připravila novou příruční digitální videokameru na cesty, a sice model G-Shot HD580T. Vybavena je třípalcovým displejem, natáčí v rozlišení Full HD při 30 snímcích za sekundu a především má doporučenou cenu jen 3200 Kč i s daní.
21.3.2011, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Genius uvádí nový kapesní projektor

Genius uvádí nový kapesní projektor

Společnost Genius si připravila nový ultrapřenosný mobilní projektor GPP-1000 založený na LED technologii. Jedná se tak o velmi malé zařízení, které se však svým výkonem nemůže rovnat klasickým projektorům s výkonnými lampami. A co nám nabídne?
1.2.2011, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Jakou zvukovou kartu pro nahrávání?

Jakou zvukovou kartu pro nahrávání?

Součástí videa je i zvuk a součástí domácího videa je vlastní nahraný zvuk. Může to být komentář, hudební nahrávka nebo cokoliv jiného. Ale jakou zvukovou kartu pro nahrávání použít? Podrobně jsme za vás otestovali 12 karet. Je rozdíl mezi levnými a drahými?
21.9.2010, recenze, Radek Jahoda44 komentářů
Genius nabízí odolnou HD kameru

Genius nabízí odolnou HD kameru

Společnost Genius je spíše výrobce počítačových periferií než audiovizuálních zařízení. Nyní ale tento výrobce představuje videokameru G-Shot HD501, která nabízí natáčení do vysokého rozlišení a odolnou konstrukci.
21.7.2010, aktualita, Jan Vítek
Genius uvádí kapesní videokameru

Genius uvádí kapesní videokameru

Společnost Genius známe jako výrobce počítačových periferií, ale také multimediálních produktů, takže není divu, že se přihlašuje s novou videokamerou, která dostale označení G-Shot DV510. Ta nám nabídne kompaktní rozměry a také, jak je u tohoto výrobce obvyklé, nízkou cenu.
9.10.2009, aktualita, Jan Vítek
Genius nabídne 10" fotorámeček

Genius nabídne 10" fotorámeček

Podle posledních předpokladů nastává úsvit fotorámečků, tedy zařízení, které jsou určeny především pro zobrazování fotografií. Na příští rok se ale plánují zařízení, které toho budou umět daleko více, ovšem zatím příchází model Genius DPF-1000 s desetipalcovou obrazovkou...
18.9.2009, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Genius uvádí kameru G-Shot HD520

Genius uvádí kameru G-Shot HD520

Také Genius se může pochlubit svým nejnovějším modelem videokamery. Tato firma je známá spíše pro své počítačové periferie, a tak bude zajímavé zjistit, co může nabídnout na tomto poli. Novinka se jmenuje G-Shot HD520.
25.3.2009, aktualita, Jan Vítek
Genius a nový přenosný tuner TVGo DVB-T02 PRO

Genius a nový přenosný tuner TVGo DVB-T02 PRO

A nakonec je to Genius TVGo DVB-T02 PRO, přenosný digitální tuner s připojením do USB 2.0 a s konektorem pro externí anténu. Tuner podporuje fci EPG (Electronic Program Guide), časové nastavení záznamu, záznam do MPEG-2 formátu, time-shift, atd.
3.1.2008, aktualita, Jan Vítek
Test DVB-T set-top-boxů: Genius TVGo DVB-T32

Test DVB-T set-top-boxů: Genius TVGo DVB-T32

Pokud někomu nevyhovuje stříbrná barva, tak moc na výběr nemá, protože stříbrná dnes celému sortimentu spotřební elektroniky dominuje. Genius na to ale nehledí a nabízí nám barvu zlatavě černou.
25.5.2007, recenze, Radek Jahoda4 komentáře

Genius TVgo DVB-T 02Q

TV tuner Genius TVgo DVB-T 02Q vás dostane zejména svou velikostí. Připojuje se na USB a není o mnoho větší než běžný flashdisk, díky čemuž jej můžete nosit všude s sebou a sledovat digitální televizi i na cestách s notebookem. Při propojení s PC vypadá jako redukce mezi TV anténou a USB portem.
11.2.2006, recenze, Ivo Mašek

Genius Video Wonder III PRO

Další TV karta s čipem SAA7130. Po zklamání s MSI TV@nywhere jsem se marně pokoušel sehnat Video Wonder. Firma, která jej měla dodávat, ho vůbec neměla v ceníku a ani mi neodpověděla na můj email (zda kartu mohou dodat), takže po prohledání ceníků většiny velkých firem, zásilkových služeb a prodejců, kteří buď ani netušili, o co se jedná, nebo kartu nemohli dodat, jsem to s jejím sehnáním neviděl dobře.
21.2.2003, recenze, Radek Jahoda1 komentář