Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DigiTV

lachyn (150)|2.11.2006 20:48
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Atkins (447)|2.11.2006 21:13
Dalo se to ocekavat
Pitomec (10211)|3.11.2006 06:50
A dnem 1.11. skončila akce "3 měsíce zdarma při uzavření smlouvy na rok".
jopein (450)|3.11.2006 09:22
no a včera a dnes postupně začaly odpadávat programy na V-polarizaci
, no ale Discovery ještě chodí :-!!! , ale co by člověk chtěl za ty prachy ne? :-E
blueant (820)|3.11.2006 10:09
[quote=jopein]no a včera a dnes postupně začaly odpadávat programy na V-polarizaci
, no ale Discovery ještě chodí :-!!! , ale co by člověk chtěl za ty prachy ne? :-E[/quote]

Snezi nie ? :-E :-E

Zabudli omiest parabolu na UPLINK. :-E
Foolproof (2713)|3.11.2006 12:10
[quote=jopein]no a včera a dnes postupně začaly odpadávat programy na V-polarizaci
, no ale Discovery ještě chodí :-!!! , ale co by člověk chtěl za ty prachy ne? :-E[/quote]

To je jak s tou Škodovkou 120kou, taky z toho postupně něco odpadává, :-) ale na rozdíl od DigiTV už má asi něco za sebou. Možná bude hůř, za ty prachy.
blueant (820)|3.11.2006 12:26
[quote=Foolproof][quote=jopein]no a včera a dnes postupně začaly odpadávat programy na V-polarizaci
, no ale Discovery ještě chodí :-!!! , ale co by člověk chtěl za ty prachy ne? :-E[/quote]

To je jak s tou Škodovkou 120kou, taky z toho postupně něco odpadává, :-) ale na rozdíl od DigiTV už má asi něco za sebou. Možná bude hůř, za ty prachy.[/quote]

Mnoo UPC na zaciatku (myslim ze tak cca 6 rokov dozadu) tiez nebola nejaka slava ;)
jopein (450)|3.11.2006 12:57
[quote=blueant][quote=Foolproof][quote=jopein]no a včera a dnes postupně začaly odpadávat programy na V-polarizaci
, no ale Discovery ještě chodí :-!!! , ale co by člověk chtěl za ty prachy ne? :-E[/quote]

To je jak s tou Škodovkou 120kou, taky z toho postupně něco odpadává, :-) ale na rozdíl od DigiTV už má asi něco za sebou. Možná bude hůř, za ty prachy.[/quote]

Mnoo UPC na zaciatku (myslim ze tak cca 6 rokov dozadu) tiez nebola nejaka slava ;)[/quote]
To je pravda doufám , že se to spraví ,nebo mě moja zabije (Hallmark nejede)
Ta jejich parabola je pěkná pouťovka, konvertor na 1x1 cm hranolku , který má dost pochybné uchycení , dá se s ním rukou hýbat - hnus
sw. Lubomír (25)|3.11.2006 13:24
[quote=jopein][quote=blueant][quote=Foolproof][quote=jopein]no a včera a dnes postupně začaly odpadávat programy na V-polarizaci
, no ale Discovery ještě chodí :-!!! , ale co by člověk chtěl za ty prachy ne? :-E[/quote]

To je jak s tou Škodovkou 120kou, taky z toho postupně něco odpadává, :-) ale na rozdíl od DigiTV už má asi něco za sebou. Možná bude hůř, za ty prachy.[/quote]

Mnoo UPC na zaciatku (myslim ze tak cca 6 rokov dozadu) tiez nebola nejaka slava ;)[/quote]
To je pravda doufám , že se to spraví ,nebo mě moja zabije (Hallmark nejede)
Ta jejich parabola je pěkná pouťovka, konvertor na 1x1 cm hranolku , který má dost pochybné uchycení , dá se s ním rukou hýbat - hnus[/quote]

Tak si to dotáhni, mě se to nehýbe. Parabola je celkem v pohodě.
Mám z debaty tady v tomto vlákně dojem , že mnozí z vás to viděli pouze z okýnka auta když jeli kolem.
Běžte něco dělat, ať si to můžete koupit a nepomlouvat všechno co je jiné . :-E
Pitomec (10211)|3.11.2006 15:09
Dotáhneš to víc a křus - plastový držák konvertoru v hajzlu :-k
jopein (450)|3.11.2006 20:09
[quote=sw. Lubomír][quote=jopein][quote=blueant][quote=Foolproof][quote=jopein]no a včera a dnes postupně začaly odpadávat programy na V-polarizaci
, no ale Discovery ještě chodí :-!!! , ale co by člověk chtěl za ty prachy ne? :-E[/quote]

To je jak s tou Škodovkou 120kou, taky z toho postupně něco odpadává, :-) ale na rozdíl od DigiTV už má asi něco za sebou. Možná bude hůř, za ty prachy.[/quote]

Mnoo UPC na zaciatku (myslim ze tak cca 6 rokov dozadu) tiez nebola nejaka slava ;)[/quote]
To je pravda doufám , že se to spraví ,nebo mě moja zabije (Hallmark nejede)
Ta jejich parabola je pěkná pouťovka, konvertor na 1x1 cm hranolku , který má dost pochybné uchycení , dá se s ním rukou hýbat - hnus[/quote]

Tak si to dotáhni, mě se to nehýbe. Parabola je celkem v pohodě.
Mám z debaty tady v tomto vlákně dojem , že mnozí z vás to viděli pouze z okýnka auta když jeli kolem.
Běžte něco dělat, ať si to můžete koupit a nepomlouvat všechno co je jiné . :-E[/quote]
asi máš štěstí, slyšel jsem, že používají víc parabol , po včerejším větru jsem to musel rovnat , utažené je to dobře , není to první parabola co jsem měl v ruce :-I
Dnes odpoledne už to jede jak má asi tam něco poštelovali kluci rumunští :-!!!
Pitomec (10211)|4.11.2006 07:17
Já to jdu rovnat dneska k zákazníkům, přestože ty paraboly vždycky dorvu golou na maximum - je to neuvěřitelnej šunt. Ještě do vánoc a pak ať si ty montáže strčí někam :-G
jopein (450)|4.11.2006 07:56
No asi koupím parabolu a chtěl bych k tomu přidat Astru. Poraď, asi tam budu muset dát stovku parabolu, zvládnu to na multifokus? Ještě jsem to nedělal.
mirekv (7169)|4.11.2006 08:09
Na multifokus by to mohlo jít. Když, tak si přidej parabolu, na střeše máte místa do aleluja.
Atkins (447)|4.11.2006 08:27
[quote]Tak si to dotáhni, mě se to nehýbe. Parabola je celkem v pohodě.
Mám z debaty tady v tomto vlákně dojem , že mnozí z vás to viděli pouze z okýnka auta když jeli kolem.
Běžte něco dělat, ať si to můžete koupit a nepomlouvat všechno co je jiné . [/quote] Nejsem tak bohaty abych si kupoval kosticky za 200k :-k
Pitomec (10211)|4.11.2006 17:09
[quote=jopein]No asi koupím parabolu a chtěl bych k tomu přidat Astru. Poraď, asi tam budu muset dát stovku parabolu, zvládnu to na multifokus? Ještě jsem to nedělal.[/quote]
Hoď tam další parabolu - ty družice už jsou hodně od sebe.
jopein (450)|4.11.2006 18:07
dík za radu , myslel jsem si to :BB:
blueant (820)|10.11.2006 10:47
Takze uz aj v CECHACH bez MACROVISION !

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
sw. Lubomír (25)|10.11.2006 11:12
[quote=blueant]Takze uz aj v CECHACH bez MACROVISION !

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/quote]
Jo už mi to tam zalezlo do toho vehikla. Nahrává to rovnou do bleeraj a datový toky jsou hnetka vyšší a to všecko zadarmiko - no nekuppteto
Pitomec (10211)|10.11.2006 12:10
Co má datovej tok společnýho s Macrovision, to teda fakt nechápu :-?
jopein (450)|10.11.2006 12:49
[quote=Pitomec]Co má datovej tok společnýho s Macrovision, to teda fakt nechápu :-?[/quote]
ten nový firmware tam asi zalepil i další díry :-)
mirekv (7169)|10.11.2006 12:54
[quote=jopein]dík za radu , myslel jsem si to :BB:[/quote]
No hlavně, že jsem ti první poradil já! :-E :BB:
Atkins (447)|10.11.2006 14:29
[quote]Nahrává to rovnou do bleeraj[/quote] - pres analog :-D
jopein (450)|10.11.2006 17:41
[quote=mirekv][quote=jopein]dík za radu , myslel jsem si to :BB:[/quote]
No hlavně, že jsem ti první poradil já! :-E :BB:[/quote]
příště budu děkovat jmenovitě :-E
bitskull (77)|17.11.2006 19:11
Sem v tomhle smeru lama tak se rovnou optam :) Dostanu s DigiTv lepsi obraz nez z obycejne anteny co je ve zdi v bytovce? Tv mam ted CRT plochou 72 cm 1ooHz. Nicmene o vanocich ji chci vymenit za LCD 94 cm nebo vetsi. Diky za tipy/rady.
grantec (5)|17.11.2006 20:56
digi tv je "telka chudobnych" - podla toho aj vypada obraz. :-!!!
blueant (820)|17.11.2006 23:29
[quote=grantec]digi tv je "telka chudobnych" - podla toho aj vypada obraz. :-!!![/quote]

Vies o nejakom "nasi hovoriacom" pakete pre bohatych ? :-E :-E :-E

Ja nie - ( CZ a SK link uz davno niesu to co byvali :-E )
bitskull (77)|18.11.2006 14:11
Co ten obraz?? Bude lepsi nez "ze zdi"??
Atkins (447)|18.11.2006 23:00
NE
jopein (450)|2.12.2006 06:51
digi-tv má fórum : http://www.digitv.unas.cz
Din0 (176)|7.12.2006 13:25
DigiTV+Počítač
K cemu je na HUmaxu ten výstup na koaxial ze satelitu, nejde použít a jen mít v počítači TV kartu se vstupem na satelitní příjem?? Jde ten signál DigiTV na PC rozkodovat a nebo ne?? Třeba DVBviewer nebo něco podobného??
Dík
peco (772)|7.12.2006 13:56
[quote=Din0]DigiTV+Počítač
K cemu je na HUmaxu ten výstup na koaxial ze satelitu, nejde použít a jen mít v počítači TV kartu se vstupem na satelitní příjem?? Jde ten signál DigiTV na PC rozkodovat a nebo ne?? Třeba DVBviewer nebo něco podobného??
Dík[/quote]
Ten LNB OUT je na to aby si si mohol pripojit na tu istu antenu dalsi sat prijimac, tzv zostohovanie, no ak by si chcel aj na druhom prijimaci sledovat DIGI TV, tak by to musel byt ich prijimac s ich kartou, ktora by s nim bola sparovana. Ak by si pouzil lubovolny iny prijimac, tak by si mohol sledovat len FTA(volne) programy zo satelitu thor(intelsat) a aj to by bolo obmedzene aktualnou polarizaciou prveho prijimaca.

Takze sa netes, na jednu kartu mozes sledovat DIGI len pomocou jedneho prijimaca.

Ak mas v PC sat kartu tak je to to iste ako som pisal. DIGI TV bez karty sledovat nejde a s kartou v inom ako v prijimaci, ktory je s nou sparovany prakticky tiez nie.
blueant (820)|7.12.2006 14:11
[quote=peco][quote=Din0]DigiTV+Počítač
K cemu je na HUmaxu ten výstup na koaxial ze satelitu, nejde použít a jen mít v počítači TV kartu se vstupem na satelitní příjem?? Jde ten signál DigiTV na PC rozkodovat a nebo ne?? Třeba DVBviewer nebo něco podobného??
Dík[/quote]
Ten LNB OUT je na to aby si si mohol pripojit na tu istu antenu dalsi sat prijimac, tzv zostohovanie, no ak by si chcel aj na druhom prijimaci sledovat DIGI TV, tak by to musel byt ich prijimac s ich kartou, ktora by s nim bola sparovana. Ak by si pouzil lubovolny iny prijimac, tak by si mohol sledovat len FTA(volne) programy zo satelitu thor(intelsat) a aj to by bolo obmedzene aktualnou polarizaciou prveho prijimaca.[/quote]

Len na upresnenie. Ten LOOP - je na pripojenie ineho prijimaca.
Ked vypnes BOX od DIGITV - tak tento druhy pripojeny "za nim" - ti poje bez obmedzenia.

Pokial by DIGITV prijimac bezal tak na druhom ti pojde cca 1/4 druzice.
Zalezi na tom aku polarizaciu ( H alebo V ) a ake pasmo (spodne - horne) je prave zvolene na DIGITV prijimaci - pretoze do tychto pasiem sa prepina samotny konvertor na parabole.

Kazdopadne vobec nezalezi ci FTA alebo kodovane - to uz je len vecou toho druheho prijimaca.

[quote=peco]
Takze sa netes, na jednu kartu mozes sledovat DIGI len pomocou jedneho prijimaca.

Ak mas v PC sat kartu tak je to to iste ako som pisal. DIGI TV bez karty sledovat nejde a s kartou v inom ako v prijimaci, ktory je s nou sparovany prakticky tiez nie.[/quote]

Toto nieje uplne pravda. Ale kazdopadne to plati pre vacsinu. Existuje sposob vycitania udajov z prijimaca a tym aj pouzitia karty v inom prijimaci ale je pri tom velke riziko poskodenia prijimaca.
peco (772)|7.12.2006 14:19
Na upresnenie moje doterajsie postrehy s DIGI:

-Veelmi casto sa stavalo, ze mali vypadky stanic, ci dokonca celych transponderov. Pokial som neplatil tak ma to nesralo.
-Dovolat sa na ich linke operatora je v pripade poruchy prijmu takmer nemozne aj ked "moj hovor je pre nich velmi dolezity"
-prijimac Hyundai je taky pomaly, ze sa mnohokrat vykaslem na cele DIGI a idem radsej na :BB:. Praca s prijimacom je taka sizifovska robota. Je to proste jeden uzivatelsky naser stroj. A nie je to len o pomalosti to mi verte.
-Vypadky su aj teraz, uz mam dennik, ak to cez Vianoce neodstrania, tak im to oslaham o hlavu.
-Kvalita programov je podpriemerna, nie po obsahovej starnke, ale video je v rozliseni VHS, niekedy sa mi zda ze este mensie. Napr.: FilmBox na grc, a nezaujima ma ze to nie je ich vina, ze uz to take dostavaju oni, no fuj
- ich monteri su fakt omrdavaci, pretoze ked to namontuju, vobec si neskontroluju kvalitu signalu a ak sa zhorsi pocasie uz sa to drbe. Par minut navyse pri montazi by ich nezabilo.
- Nejde teletext a EPG len na par programoch

Ak sa clovek sam nepusti do doladenia anteny, tak ma smolu. Ak by som to bol tusil, tak si komponenty idem vyzdvihnut a namontujem sam. resp. by som do toho nesiel vobec :-)

Zo vsetkych programov v ponuke nakoniec pozeram len Viasat a Discovery a syn ma oblubeny Minimax.

Ak je aj UPC taky nepodarok, tak to radsej pocuvat SRo1 :-)

Edit:
este ma napadlo, ze sw. Lubomír tu pisal, ze si robil instalaciu sam a ze treba mat hodnoty kvality signalu najvacsie mozne, no ja ich mam 80 az 95% ale to nic nemeni na kvalite videa, akurat obraz nezamrza a neobjavuju sa vypadky pixelov. HOWG
peco (772)|7.12.2006 14:29
blueant
[quote]
Toto nieje uplne pravda. Ale kazdopadne to plati pre vacsinu. Existuje sposob vycitania udajov z prijimaca a tym aj pouzitia karty v inom prijimaci ale je pri tom velke riziko poskodenia prijimaca.[/quote]

A to sa este treba pozriet do zmluvy kolko by ho stalo poskodenie prijimaca :-)
blueant (820)|7.12.2006 15:19
[quote=peco]
Edit:
este ma napadlo, ze sw. Lubomír tu pisal, ze si robil instalaciu sam a ze treba mat hodnoty kvality signalu najvacsie mozne, no ja ich mam 80 az 95% ale to nic nemeni na kvalite videa, akurat obraz nezamrza a neobjavuju sa vypadky pixelov. HOWG[/quote]

Je to digital takze vacsi signal ti len zabezpeci ze nemas vypadky na kvalitu obrazu (okrem vypadavania) to nema absolutne vplyv)
Filmbox je zly uz v primarnom uplinku.
Dovolim si tvrdit ze 70% a mozno aj viac kanalov na orbite je v takejto a mozno aj horsej kvalite.

To vies cim viacej kanalov napchas na TP tym lacnejsie ta to vyjde.