Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 12 z 13 PrvníPrvní ... 210111213 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 166 až 180 z 183

Téma: WinFast PVR - aplikace

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Bohužel jí nemohu nikde najít....
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Driver je v příloze.
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Díky moc!!!!
    FUNGUJE TO!!!!!!!!

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Prosím o odkaz kde stáhnu Latest WinFast PVR ale NE PVR2

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Co máš na mysli pod pojmem "latest"?
    Původní PVR (1) už asi nikde neseženeš. Já mám na svém webu http://masek.ic.cz/index3.html čtyři unikáty WinFast_PVR (pod názvem Aplikace). Pravděpodobně jediné ještě k mání.

Nováček Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Ahoj,
    kde bych mohl stáhnout PVR 3 a nějaké aktualizované drivery (mám ještě origo z CD )? Někde na začátko tohoto threadu byl odkaz, ale směřuje na nějaké čínské stránky. Bohužel se na tom FTP serveru moc neorientuji, protože se v tom nevyznám, tak je to pro mě jako španělská vesnice Děkuji moc za pomoc

Registrace
    Apr 2004

Pvr_3 ??

Nováček Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Hned jako první příspěvek v tomto threadu je napsáno, zde je ke stažení WinFast PVR 3.0.10.85, ale bohužel to směruje na nějaké čínské stránky. Kdybych se aspoń v TV kartách vyznal, ale je to promě španělská vesnice.

Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    Hned jako první příspěvek v tomto threadu je napsáno, zde je ke stažení WinFast PVR 3.0.10.85, ale bohužel to směruje na nějaké čínské stránky. Kdybych se aspoń v TV kartách vyznal, ale je to promě španělská vesnice.
    To je označení verze. Ta je: 3.0.10.85
    Je to verze aplikace a byla vydávána pouze na CD.
    Máš ovšem ohromnou kliku, že jsi to napsal zde., protože u mě je lecos schované
    Mrkni na můj web:
    http://masek.ic.cz/index3.html
    A tam najdeš onu verzi PVR_ 1/ 3.0.10.85 v oddělení "aplikace"

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

ahoj

mám takový problém. Přeinstaloval jsem windows XP professional + SP3 a moje původní verze WinFast PVR (nevím jaká, nějaká vydaná ještě v roce 2006) před instalací fungovala normálně. Po reinstalaci windowsu a znovu nainstalování winfastu to fungovalo celkem normálě, ale aplikace pro televizi si nepamatovala naladění stanic. Já jsem vyhledával stanice pomocí adaptive channel scanning a vybral jsem ze sezamu Czech republic pal B/G. Po najítí se to přepnulo do "Custom defined"
    No a po vypnutí a znovu zapnutí si aplikace sice pamatovala frekvence, ale obraz byl šum. Nezbylo nic jinýho než znova ladit..

Ted jsem zkusil nainstalovat nejnovější verzi ( z Leadteku) (po predchozí odinstalaci minule verze) a chová se to uplně stejně, jen přibylo ještě to, že mi nejde z apliace rádia přepnout na televizi, musim to vypnout a pustit TV z ikonky u hodin.

Tedka jsem ale zkusil jednoduche ladeni jen pomocí auto fine tune a nastesti to u Czech republic pal B/G naslo vsechny predtim nalézané programy, a pamatuje si je...ale stejne si ještě plete nevim co a nekdy to jen šumí místo zvuku a musim přepínat pomocí klávesy "A"...

kdyby nekdo vedel jak vyresit alespon nejake výše popisované problémy, budu rád.
    Dík

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

mám problém s TV kartou Leadtek PxDVR3200H a programem WinFastPVR.
    Programy všechny jedou,jak digital tak i připojený setbox od UPC přes CVBS.Jenže mi nejde nahrávat vysílaní přes CVBS.Dám nahrávat,či předvolím zapnutí v určitý čas,program se rozjede,ale nezačne nahrávat a po chvilce vyhodí hlašku "Nelze zaznamenat video signál".Přitom nahrávaní při vstupu digitalním jede bez problému.Nedávno vše fungovalo vpořádku.Jako poslední věc co jsem k počítači připojil byla webkamera Genius iSlim321R.Ikdyž ji mám odpojenou z USB tak mám stále problém s nahraváním přes CVBS.
    Muže to zpusobovat tato kamera,zkoušel jsem i opravit aplikaci WinfastPVR opětovným přeinstalovaním.

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Mám problém .... V aplikaci (WinFast) ani přes jeho ovladač, nejde měnit zvuk.. (Samo že když stiším repráky tak se stlumují ... )

//Dřív před reinstalací PC to šlo. Nejde to ani u PVR2
    Naposledy upraveno uživatelem Holi-cz: 05-10-2010 v 20:23

Registrace
    Apr 2004

Kompletně odstraň dosavadní drivery i aplikaci (nesmí nic zůstat v registrech dat). Potom si nainstaluj:
    aplikace: 3.0.10.20
    drivery: 5.13.1.3310
    Není to PVR_2, ale klasické PVR (ovladače jsou sice historické, ale snad zatím nejlepší, které kdy byly)
    http://masek.ic.cz/index3.html

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Dík moc jdu zkusit
    Naposledy upraveno uživatelem Holi-cz: 06-10-2010 v 20:54

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Pardon za doublepost, ale takhle by se neukázalo, že je tu nová zpráva ... z ničeho nic mám problém ... nic jsem s tím nedělal, pouštím si TV každý den a najednou je obraz posunutý doprava dolů a téměř bezbarvý .... jak dál?
    Btw.... je to blbý dotaz ale na TV a jejich karty jsem lama (zato když budete chtít poradit s mobilem víte komu napsat ) ... Když si stáhnu nějaký novější ovladač, jsou tam nějaké soubory ale ani instalačka nic ... asi se mají nějaké soubory nahradit, jenže já ani nevím kde se karta v nastavení PC nachází ... jsem lama předem díky ..

Strana 12 z 13 PrvníPrvní ... 210111213 PosledníPoslední

Podobná témata

1. WinFast PVR2 - aplikace
    Od vladoc v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 881
    Poslední příspěvek: 26-02-2019, 19:18
  2. Aplikace efektu
    Od pavelfrc v sekci Editace videa
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 26-01-2006, 20:12
  3. Winfast tv xp expert aplikace