Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

D.O.G - DVBViewer Owners Group

exTNT (1421)|7.11.2005 11:26
Páč uživatelů tohohle super softu utěšeně přibývá a objevují se stále noví zájemci jak pro DVB-T, tak pro DVB-S, říkal jsem si, že by se mohlo hodit vlákno, který bude shromažďovat nejčastější dotazy, odpovědi a zkušenosti uživatelů plné verze.
Zkusím vykopnout, kdyžtak případně přidejte, co považujete za důležité.
Existují v podstatě tři verze DVBVieweru (dále jen DVBV):
1. DVBV TE (TechniSat Edition), kterou dostanete přibalenou ke kartě. Pokud si nekoupíte krabici, která ležela přes rok někde v šuplíku, budete mít na instalačním CD DVBV TE, která má prakticky totožné vnitřnosti, jako plná verze, pouze jí chybí nějaké pokročilé funkce, zejména spojené s nahráváním a nelze k ní používat rozšiřující zásuvné moduly. Pro běžné sledování TV je dostačující.
Další dvě verze jsou placené, stejně jako všechny zásuvné moduly - ovšem platí se pouze jednou, 15 EUR. Tím získáte přístup do "members section" na stránkách DVBV, odkud lze veškerý soft spojený s DVBV stahovat.
2. DVBV (Pro) obsahuje obrovskou spoustu fíčur, je to v podstatě multimediální centrum včetně integrovaného prohlížeče. Na můj vkus je příliš "těžká", takže od doby jejího prvního uvedení (někdy před půl rokem cca) jsem jí použil jednou a tím jsem s ní skončil - čímž nechci říct, že je špatná, prostě jen neodpovídá mým potřebám. Aktuální verze je 3.2.5
3. DVBV GE (Griga Edition, Griga je jedním ze spoluautorů DVBV a autorem nejlepších zásuvných modulů) je odlehčená Pro verze s posílenou funkcionalitou v oblasti nahrávání - tedy přesně to, co mi vyhovuje. Prakticky nezatěžuje systém a přitom je maximálně stabilní. Aktuální verze je 1.6.3
[color=red]Pozor: "na spadnutí" je verze 1.7, která potěší i vlastníky jiných karet, než pouze od TechniSatu![/color] Za předpokladu, že výrobce vaší karty k ní dodává BDA ovladače (Broadcast Driver Architecture, specifikace ovladačů od mrkvosoftu), máte kliku!
Verze 1.7 v tuto chvíli ještě není k dispozici, ale vzhledem k tomu, že k ní již byly (dnes) vydány odpovídající verze zásuvného modulu VRP/TSP (Video Recorder Plugin / Transport Stream Player), lze její vydání očekávat každým dnem... Mimochodem, dnes vydaná verze VRP/TSP umožňuje nahrávání a přehrávání H.264 (HDTV).
DVBV GE 1.7 také umožní provozovat více instancí DVBV GE včetně VRP na jednom kompu s více DVB kartami současně!
Zdroj, Griga tam píše, že mu DVBV chodí s Terratec Cinergy T2, tak jsem se na ní koukal a to se mi fakt mooooc líbí - je to zatraceně kapesní řešení, myslím, že moje loajalita k TechniSat AS2 asi dostane vážnou trhlinu... :-E
Nasty_tvf (568)|8.11.2005 10:15
Jediná věc u DVBV Pro se mi líbí - kterou GE neumožňuje (alespoň dle mého laborování) je souběžné nahrávání několika streamů - libovolně se časově překrývajících (v rámci jednoho kanálu). To znamená, že můžu nahrávat jak dvě a víc stanic vedle sebe s různými začátky a konci nahrávání a dostanu rovnou jednotlivé *.ts nebo pořady, které jdou po sobě na jedné stanici si nahraju s překrytím - rezervou pro začátek a konec taky dostanu jednotlivé *.ts pro každý pořad (jasně, že to můžu nahrát v kuse). Daleko snadněji se to potom stříhá a demuxuje, než když je to všechno v jednom paklu, jak to dělá VRP.
Ale musím říct, že taky radši používám GE, pokud nepotřebuju nahrát dva pořady současně.
A navíc, ještě jsem se k vyzkoušení posledních verzí ani nedostal, tak třeba bude všechno už jinak :-)
exTNT (1421)|8.11.2005 11:37
Nasty
Souběžné nahrávání více překryvných pořadů samozřejmě jde i v GE verzi, akorát je potřeba do adresáře "Plugins" vytvořit víc kopií VideoRec.dll. Můžeš je pojmenovat VideoRec.dll, VideoRec1.dll, VideoRec2.dll atd.
Když se pak v menu DVBV podíváš na Plugins, uvidíš je tam jako Video Recorder, Video Recorder #1, Video Recorder #2 atd. a v adresáři Plugins se Ti po prvním spuštění takhle upravenýho DVBV objeví i VRPlugin.ini, VRPlugin #2.ini, VRPlugin #3.ini atd. Abys nemusel u každýho pluginu všechno znovu nastavovat, akorát si ten první ini poté, co ho nastavíš, zkopíruješ pod ty další pořadový čísla.
No a když pak naprogramuješ vícero nahrávek, které se překrývají, tak DVBV začne nahrávat tu první tak, jak má nastaveno (třeba i pomocí "DVBViewer Recording"), další spustí ve VRPluginu a každou další v další instalaci VRPluginu (nahoře pak máš Video Recorder 3.2 #2 atd.).
Vypadá to pak asi takhle:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Chce to občas číst Grigovy návody, jsou fakt dobrý... :-E
Nasty_tvf (568)|8.11.2005 11:54
Když ty nám to tak pěkně přežvejkáš, tak my jsme pak líný to hledat jinde :-D
dík - jen co se k tomu dostanu, tak vyzkouším :-)
SS2CZ (874)|8.11.2005 12:05
Tzn.,že tím programem jde nahrávat více programů? :-?
A to i v DVB-S? :OO
Dík.
exTNT (1421)|8.11.2005 12:27
Nasty
Hm, asi budu muset trochu ubrat, jinak mi tady mentálně zakrníte... :-E :BB:

SS2CZ
No jejda - akorát, že musej bejt v jednom kanálu. :-)
SS2CZ (874)|8.11.2005 12:43
Ještě jednou,díky za trpělivost.
Myslíš ČT1+ČT2 nebo jenom Video+Audio1+Audio2+SUB?
Nasty_tvf (568)|8.11.2005 12:50
komplet programy, co jsou na jednom kanálu, tj. třeba DVBT v Praze ČT1+ČT2+ČT24+Nova.... U DVBS to bude asi podobný
exTNT (1421)|8.11.2005 13:12
SS2CZ
jj, všecko, co je na stejným kmitočtu (jestli se nepletu, jde použít i výraz "transpondér", ať mně SATanisti opravěj, jestli jsem to zvrtal... :-D ) - např. tady, na frekvenci 11.595 najdeš celkem 13 programů - a ty můžeš (tedy pokud budou FTA) nahrávat pomocí DVBV všechny současně, případně některé z nich s různými překryvy výše popsaným způsobem.
SS2CZ (874)|8.11.2005 13:20
Já mám úplně jiný informace.
Jeden stream jedna nahrávka.
Nevím nechám to uzrát a případně vyzkouším,bylo by to super.
exTNT (1421)|8.11.2005 13:49
SS2CZ
njn, jenže Ty ukazuješ ES, zatímco se bavíme o nahrávání celýho TS. :-D
SS2CZ (874)|8.11.2005 15:01
Tak jak to chápu tak, můžu s jedním tunerem přijímat jeden TS a ten obsahuje viz. zobrazené. ES mě taky zarazilo,tj.export stream?
TS je podle mě jeden kanál.Nemůže být v jednom TS CT1,CT2 atd.
Fakt nevím. :-?
Jinak AltDVB ani MT mi nic víc nedovolí.
exTNT (1421)|8.11.2005 17:05
SS2CZ
Chlape, chlape... ES je elementary stream, TS je transport stream. Celá zázračná výhoda digitalizace spočívá v tom, že na jednu frekvenci (kanál, transpondér, multiplex) se místo jednoho programu, jak tomu je u analogu, nacpe programů hnedle několik. Proto je třeba u DVB-T na kanálu 25, resp. na frekvenci 506 MHz, celý multiplex A, který obsahuje ČT1+2+24 a Novu a několik rádií. Dtto na určitým transpondéru (ty čísla neznám), kterej je v tom mým odkazu na frekvenci 11.595 GHz celých třináct programů.
V obou případech jsou jednotlivé elementární toky (ES) identifikovány konkértními PIDy, které jsou v tom datovém toku obsaženy. Podle nich pak stb, sw ke kartě nebo např. demultiplexovací aplikace pozná, co je co. V rámci streamu je na PIDu 0 PAT (Program Association Table, jedna pro celý stream), která ukazuje na jednotlivé PMT (Program Map Table, jedna pro každý program), která obsahuje informace o PIDech tvořících daný program (video, audio, teletext...). U DVB-S je ještě docela zajímavý CAT (Conditional Access Table) na PIDu 1, která obsahuje informaci o kódování programů, ale to jen na okraj.
V principu každá DVB karta umí logicky přijímat celý transport stream, tedy všechna data, která tečou od broadcastera na konkrétní frekvenci. Proto lze např. i na kartě s jedním tunerem používat Preview. Analogicky lze i nahrávat více programů pod podmínkou, že jsou všechny vysílány na stejné frekvenci (muxu, transpondéru, kanálu, co se Ti líbí nejvíc...).
Je jenom otázkou obslužného SW ke kartě, zda umí nahrávat kompletní transport stream, případně několik programů z jednoho transport streamu nezávisle. A jak bylo popsáno výše, DVBViewer tohle umí (za použití zásuvného modulu VRPlugin, který je "v ceně").
Principiálně Ti to předvedl ten prográmek, co jsme si o něm před pár dny psali - tam si přece taky zadáš frekvenci a dozvíš se podrobnosti o elementárních tocích (ES) právě na základě jejich PIDů a tím pádem i jednotlivých programech...
SS2CZ (874)|8.11.2005 17:21
Díky za vysvětlení,další věc,která je pravděpodobně tajná co se týče internetu-fóra,protože toto čtu poprvé.I když PiP to vlastně z části napovídá.Vyzkouším. :BB:
exTNT (1421)|8.11.2005 17:28
Ať slouží! :BB:
Nasty_tvf (568)|8.11.2005 21:49
tak exTNT nekecal. Poslední moje zábrany používat pouze verzi GE DVBVieweru padly, protože s tím VR pluginem to všechno opravdu funguje jak má - a asi i líp než v PRO verzi, kde jsem při nahrávání (tam jsem tedy nepoužíval plugin, ale jen ten vlastní recorder) chodil kolem kompu po špičkách a stejně to pak při demuxu hodilo občas nějaké chybky, zatímco během nahrávání v GE s VR pluginem jsem teď prováděl s počítačem různý zvěrstva, včetně vypalování DVD a kdoví co ještě a výsledné nahrávky nevykázaly jediný výpadek.
No, pohrávám si s Airstar2 + DVBViewerem teprve asi měsíc a pořád je co zkoumat, ale s málokterým zařízením jsem byl tak spokojen, jako je tahle karta v kombinaci s tímhle softem (jedním z mála, který opravdu stojí za to zaplatit :-) )
exTNT (1421)|8.11.2005 23:17
Nasty
Já sice občas kecám, ale když už to napíšu, tak si dávám majzla aby to sedělo...
Každopádně si dělám čárku za dalšího spokojeného uživatele a člena D.O.G! :-E :BB:
exTNT (1421)|11.11.2005 00:20
Velmi dobrá zpráva: DVBV GE verze 1.7 už je ke stažení!!! Krom různých drobných oprav a vylepšení má dvě zásadní:
První je nová záložka Hardware v Options
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
která umožňuje výběr karty, která má být s danou instancí DVBV GE použita - v mém případě AirStar2. Drobné vylepšení je i možnost aktivace podpory 64 bitové verze woken.
Druhá změna vyplývá z té první - totiž tato verze DVBV GE může být nainstalována ve dvou a více instancích a provozována současně, přičemž právě volbou HW (viz výše) si lze nastavit, se kterou z více DVB karet má daná instance DVBV GE pracovat - takže pak lze konečně mít DVBV GE Sat + DVBV GE Ter + DVBV GE Cab na jednom kompu současně.
[color=red]edit POZOR!!![/color] - ovladače k TechniSat kartám tuto možnost zatím nepodporují, takže funkční použití kombinace AS2 a SS2 je zatím bez záruky - nicméně u DVB o železo zas až tolik nejde, důležité jsou BDA ovladače, které musí být ke kartě dodány. Pokud se nepletu, jsou tyto ovladače jednou z podmínek kompatibility karty s WMCE, takže pokud bude u karty uvedeno, že je kompatibilní s WMCE, je pravděpodobné, že její ovladače odpovídají specifikaci BDA.
Tak tomuhle říkám dobrá zpráva!!! :-!!! :BB:
Nasty_tvf (568)|11.11.2005 09:00
:BB:
že bych si začal hrát ještě s DVB-S? To už bych ale asi úplně 9-)
exTNT (1421)|11.11.2005 09:46
Mno, dokonce by DVBV GE 1.7 měl umět i DVB-C, takže budem muset prodloužit den na cca 48 hodin - já teda naštěstí ne, protože u nás na vsi kábel nemáme... :-D :BB:
Nasty_tvf (568)|11.11.2005 10:47
No, kabel mi taky naštěstí nehrozí, ale starou 80 parabolu jsem ještě byl línej sundat :-I - a těch pár stovek za SS2 + LNB ?? - ale stejně asi nebudu mít volnej slot v počítači :-(( - ale to se dá taky nějak - to jsou dilemata. Hlavně ale ten čas a nervy :-D
nec4550_mcc16x_8x_lion_kprobe_753.png nec4550_mcc16x_8x_lion_dvdspeed_199.png nec4550_mcc16x_8x_nec_dvdspeed_148.png
exTNT (1421)|11.11.2005 14:36
Nasty
Bacha, přidal jsem do toho předminulýho příspěvku docela důležitý upozornění, takže by sis asi nekupoval SS2... :-R
Jen jsem tak zběžně koukal, jestli někde nenajdu seznam DVB-S karet s BDA ovladači a nenašel, možná až to bude aktuální, tak to zkusím znovu pohledat, ale kdybyste někdo něco takovýho našel, tak dejte vědět.
exTNT (1421)|15.11.2005 13:11
Protože je nás, uživatelů DVBV, už celkem dost, napadlo mně, že bychom si možná mohli ulehčit práci - na konci souboru Setup.ini (dá se otevřít třeba v Notepadu) je sekce [VCR], která má typicky podobný obsah:
[code]0=WD;42205188|Nova - CRa;19.11.2005;06:05:00;07:40:00;0;0;3;160;1
1=Vecernicek a Zpravy;42008577|CT1 - CRa;15.11.2005;19:00:00;19:45:00;0;0;0;191;1
2=WD;42205188|Nova - CRa;20.11.2005;07:10:00;08:55:00;0;0;3;192;1[/code]
Jak jste jistě pochopili, je to přehled naprogramovaných nahrávek, včetně všech parametrů, které se nastavují v programovacím okně DVBV.
Abychom něco nepropásli a přitom nemuseli všichni všechno programovat ručně, mohli bychom si tuhle sekci "vyměňovat". Pokud se pak někomu něco zalíbí, pouze si přečísluje odpovídající řádek a vkopíruje si ho do svého Setup.ini. O jaký pořad se jedná je vcelku jasně patrné z toho, co je za rovnítkem hned na začátku (teda v tom mým příkladu zrovna moc ne, ale WD je Walt Disney...). Mimochodem, číslo na konci řádku (0 nebo 1) znamená, že je daná nahrávka "vypnutá" nebo "zapnutá" (checkbox hned na začátku řádky na obrázku níže).
Takže pokud by o to někdo měl zájem, moje VCR sekce je [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].

[color=red]Důležité upozornění:[/color] nejsem si úplně jistej, ale býval rozdíl ve struktuře této sekce u DVBV Pro a DVBV GE. Já používám GE, takže pokud používáte Pro nebo TE, pak opatrně. V GE vypadá okno programování nahrávek takhle:

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Kdyžtak si pro jistotu porovnejte i strukturu sekce VCR ve Vašem Setup.ini a v mém...
8-)
Nasty_tvf (568)|15.11.2005 13:25
Nojo, to bychom si museli všichni mj. sjednotit i názvy stanic.
A myslel jsem, že jsem dost velkej šílenec, co nahrává kde co, ale jak tak koukám do tvého fahrplanu, jsem tedy naprostej břídil :-) Kolik z toho tak průměrně archivuješ a kolik zkoukneš a smázneš?
Já to zatím asi budu dělat postaru, tj projedu si EPG (pokud funguje) a doplním si to sám, ale myšlenka je to dobrá.
exTNT (1421)|15.11.2005 13:31
Nasty
Většinu dávám do XviDu a koukám, když mám zrovna čas... :-E
Nasty_tvf (568)|15.11.2005 13:47
A navíc, protože toho nahráváš daleko víc než já, věšinou by to asi fungovalo tak, že bych jen vyzobal rozinky z tvého plánu, zatímco ty bys v mém stejně těžko hledal něco, co už sám nemáš naprogramováno, to by nebylo férový. Ale pro kontrolu, kdyby člověk něco přehlídnul, by to bylo dobrý, to zase uznávám.
Devaster (477)|30.11.2005 13:04
[quote=exTNT]Nasty
Bacha, přidal jsem do toho předminulýho příspěvku docela důležitý upozornění, takže by sis asi nekupoval SS2... :-R
Jen jsem tak zběžně koukal, jestli někde nenajdu seznam DVB-S karet s BDA ovladači a nenašel, možná až to bude aktuální, tak to zkusím znovu pohledat, ale kdybyste někdo něco takovýho našel, tak dejte vědět.[/quote]

technotrend ttpci a ttpci budget ich ma !!!!
vid http://www.technotrend.de/
Devaster (477)|30.11.2005 13:41
kde najdem nejaky trial na test ??? kua nechcem kupit macku vo vreci ... :-)

edit:
[quote]Die TechniSat-SkyStar2/AirStar2/CableStar2-Karte und folglich auch der DVBViewer GE sind nicht für den Empfang verschlüsselter Sender (z.B. Premiere) geeignet.[/quote]

takze to aj tak nie je pre mna :-((( :-G :((
exTNT (1421)|30.11.2005 16:04
Devaster
Hoj, nevím, odkud je ta citace, ale ještě bych to nezavrhoval, zkus kouknout na fórum u dvbvieweru - ty karty samy o sobě to neumí, páč nemají CI, ale v kombinaci třeba s Phoenixem to samozřejmě funguje...
EXotnt (5)|30.11.2005 18:55
[quote=exTNT]Nasty
Bacha, přidal jsem do toho předminulýho příspěvku docela důležitý upozornění, takže by sis asi nekupoval SS2... :-R
Jen jsem tak zběžně koukal, jestli někde nenajdu seznam DVB-S karet s BDA ovladači a nenašel, možná až to bude aktuální, tak to zkusím znovu pohledat, ale kdybyste někdo něco takovýho našel, tak dejte vědět.[/quote]

Třeba tohle:

http://www.twinhan.com.tw/product_satellite_5.asp

Posledni BDA ovladace 1.2.2.7 WHQL :-R
procha (5)|12.12.2005 21:35
Ahoj, má někdo tušení proč EPG chodí v DVB vieweru mějak divně. Pořady se objevují všude možně jen ne na správném programu. Na EPG se vůbec nedá spolehnout. je zajímáve že při klepnutí do dolní části obazu se informace o aktuálním programu obejví většinou správně
clee (6592)|12.12.2005 22:08
to by me taky zajimalo, pomuze jen smaznout epg.dat a nechat to naloadovat znova, ovsem jen docasne...
etecka (36)|14.12.2005 22:24
tohle mě taky dost štve. epg v dvb, atj už ge nebo pro, je pro mě téměř nepoužitelný, chodím na internet pro tv program. přemýšlel jsem jestli to nesouvisí s tím že mám naladěny stejné programy z 2 různých multiplexů.
ka1ra (120)|5.1.2006 16:29
[quote=clee]to by me taky zajimalo, pomuze jen smaznout epg.dat a nechat to naloadovat znova, ovsem jen docasne...[/quote]

Ahoj, mam dotaz, kde či jak necháte naloadovat nový data pro epg.dat?
Díky
clee (6592)|5.1.2006 17:09
smaz ten epg.dat a restartuj dvbviewer vytvori se novej...
Nasty_tvf (568)|5.1.2006 18:20
ovšem pozor na to, dělal jsem to tak pravidelně bez problémů, až se mi pak stalo, že nešel epg zapnout vůbec, tlačítko bylo zašedlé a nic s ním nehnulo. Pomohlo až přepsat znovu i Setup.ini, což byl pak vopruz, veškerá nastavení znovu :-(
ka1ra (120)|6.1.2006 15:46
Díky, hned večer to zkusím. Smazat, to zní jednoduše. Pokud by se nesmazal, bude se po čase aktualizovat sám nebo je epší ho čas od času smáznout?
Nasty_tvf (568)|6.1.2006 16:39
Mám zkušenost, že pokud se pohybuju jen v rámci jednoho multiplexu, vydrží docela dlouho v pohodě, aktualizuje se samozřejmě sám, bývá (u ČT) celkem dobrý a tak asi na 5-6 dnů dopředu. Pro naprogramování nahrávek úplně super komfort. Ale jakmile jsem vlezl do dalšího multiplexu, všechno se to vždycky hned pomíchalo a pomohlo až to smazání. Jak je to teď aktuálně, když zase od začátku roku dělali nějaký škatule hejbejte se, to zatim nemám vyzkoušený.
clee (6592)|6.1.2006 22:19
ja mam oba multiplexy a je v tom peknej bordel, ale nevim jestli je to bug dvbv nebo muxu
Nasty_tvf (568)|6.1.2006 22:42
No, někdo se na to ptal před časem ve fórech na dvbwieveru (možná exTNT, ale nevím už jistě) a tam mu někdo z moderátorů tvrdil, že DVBV je v tomhle směru OK, že to je asi bordel u broadcastera. Kdoví. Asi by bylo užitečný vědět, jak vypadá EPG na jiným zařízení, s jiným softem, nebo se stejným softem na jiným zařízení atd. Teď se na to znovu budu muset kouknout, protože po těch změnách ve vysílání už snad nikde nejdou naladit stejný stanice v různých muxech?? nebo se pletu? Tak jestli se to bude pořád ještě motat.
laho (14)|4.4.2006 21:08
Zdravím,
dnes vyšla nová verze DVBViewer GE 1.9.4.0 - pro moje TVGo DVB-T01
od Geniusu asi to nejlepší 8-)
Edit: Edit2: už je ti OK.
LS8 (30)|11.4.2006 00:06
Zda se mi to nebo se nejnovejsi nero ze setkove rady (6.6.1.4) konecne nehada s dvbviewerem (ge 1.9.4.0)? Dneska jsem uvedene verze soucasne nainstaloval, a nemusel jsem RadLight filtrem deaktivovat audio dekoder od nera, a vse funguje :)
Lucky_Luke (8)|4.5.2006 19:11
To EPG neni v softu, ale jestli jsem to dobre pochopil, tak oba multiplexy maj stejny cislovani a tak se to obcas prohodi :( V MediaPortalu to dela to samy a nekdy i se stanicema :(

Jinak....docela vazne premyslim, ze DVBViewer bude prvni soft co si legalne koupim... Je fakt tak dobrej? Pouzivate ho nekdo s kartou Pinnacle 200e?
clee (6592)|18.6.2006 21:53
dneska vysla po peti mesicich prvni final verze s oznacenim 3.2.5, so check it :-)
reifik (11)|24.6.2006 02:22
No nevím,na netu je k mání verze 3.2.6
laho (14)|24.6.2006 13:06
Nevím sice co to je "k mání na netu" :-) ale na http://www.dvbviewer.com je k dispozici verze 3.5.0 - hlásí se jako DVB Viewer V3.5.0.1 (beta).
clee (6592)|24.6.2006 23:48
to tam zapomeli developeri, ale je to final verze
Madagio (72)|25.6.2006 15:06
SUPER! Už mám taky koupenej dvbviewer a díky za nápad, jak sprovoznit nahrávání více pořadů najednou ve verzi GE. Nahrát plugin víckrát by mě nenapadlo :-) Škoda jen toho zmatku v EPG 9-)

Je to super program, všichni co to sháníte po netu si to koukejte koupit, za těch 15 euro to stojí :-R
Ikarie (6)|30.6.2006 19:22
Vím, že můj přispěvěk nejspíše patří trochu jinam, ale všiml jsem si, že i zde nějaké informace padly.
Takže, jestli jsem to debře pochopil, tak tv karty, které maji ovladače pro WIN MCE, by teoreticky měli pracovat i s nejnovějším DVBV. Nevite někdo, zda se někde nepovaluje seznam, které karty podporuje? Dále by mě zajímalo, zda tato karta pracuje s WIN MCE. Bylo by mi to docela jedno, ale drahá polovička by to určitě uvítala.
Předem děkuji za info.
Nasty_tvf (568)|22.8.2006 13:22
» Description: DVBViewer GE
» Version: 2.0.2
» Size: 1363 KBytes
» Last Updated: Today