Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 65

Téma: Jak spojit nejrychleji nekolik *vob nebo *.mpeg ?

Nováček Avatar uživatele Kuldinek
    Registrace
    May 2005

pouzivam programek ProjectX a 60min video je spojene za 3min, udela to z toho dva soubory (mpv, mpa) ktere jsou synchroni, jenze kdyz se pak na spojene video , dost casto tam chyby v ruznych intervalech treba pul vteriny. nevite nekdo o necem kvalitnim ??? nemusi tam byt zadny strih, jen spojeni souboru... diky - samozrejme 100% synchroni A/V
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

nj dvd kamera zadna sranda co?

Je tu pravidelně Avatar uživatele VlaDamorava
    Registrace
    Feb 2007

Když máš TMPGEnc tak použij MPEG Tools, kde jde MPEG spojit, případně i rozpojit.

Registrace
    May 2005

tak jsem to udelal v tom tmpgenc, ale problem je ze mi to nezpracovalo zvuk a dokonce ho to ani nespojilo a neudelalo soubor vedle nevite proc ? nebo jak ted udelat synchroni zvuk ?

Je tu pořád Avatar uživatele ODSakEda
    Registrace
    Aug 2004

Kuldinek - k té kamerce nebyl originál dodávaný soft?! K HITACHI/Panasonic DVD-R/DVD-RAM kamerce ano a šli s tím docela kouzla a zvládloby to i dítě.

Registrace
    May 2005

jo je nejakej "ImageMixer Ver.1.5 for Sony DVD Handycam" desnej shit da se stim jen kopirovat pres USB mpegy do PC... jinak hroznej soft, horsi nez nejaka alfaverze, to bys musel videt. Vis co me nejde o zadny efekty nebo prechody, na to prdim, jen si chci udelat v dvdlabu menu atd a potrebuju dlouhej movie kterej skladam z jednotlivych vobu, jenze jak na to ???

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od clee
    LOL

Je tu pravidelně Avatar uživatele redburger
    Registrace
    Jun 2005

clee no jo, bolo povedane ze v dv sa robí lepšie
    a plno editorov ak nie vsetky su prave na to stavane

Je tu pravidelně Avatar uživatele redburger
    Registrace
    Jun 2005

Kuldinek : jj softver od sony stoji fakt za figu.mne dali pixelu image mixer k fotaku a nikdy som to nepouzil.je to vo ničem máš pravdu

Registrace
    May 2005

clee napsal:
    pitomec napsal:
    LOL

---

to fakt zadna sranda neni, stoji to balik a jsem s tim maximalne spokojenej, kdybych mel video do PC kopirovat v relanem case a pak ho strihat a udelat z nej nejakej mpeg paskvil jak rikate ze pak je, tak by me asi odvezli, takze jsem rad ze ji mam, je to fakt bombova vec ktera usetri rodine spoustu casu a me spoustu nervu.. staci jen ve shrinku vybrat videa krere clovek chce a v kvalitnim softu je spojit do hromady, no a pak si pohraju 10 min v dvd labu a mam se vsim vsudy za hodinu od doby kdy jsem si k pc sedl perfekni domaci DVD-video, ktere mi leckdo zavidi... co leckdo rekl bych tak 90% lidi zbytek jsou 5% profici a 5% jste vy provokateri

Registrace
    Mar 2004

Takhle ti z toho ten paskvil udělá přímo kamera (pokud se ta hrůza dá kamerou vůbec nazvat...)

Registrace
    May 2005

no asi jo kdyz to rikas, ale neusetrim tim spoustu casu ? ? ? dyt ten vysledek je pak vlastne uplne stejnej vlastne je tu nekdo co na DV kameru kouka pres TV a ovladacem to pretaci tohle me fakt minule dostalo kdyz to nekdo napsal a jak je prej spokojenej , jeste me boli pricho kdyz si na to vzpomenu ale dost, poradite mi teda nekdo ?

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Kuldinek
    no asi jo kdyz to rikas, ale neusetrim tim spoustu casu ? ? ? dyt ten vysledek je pak vlastne uplne stejnej vlastne je tu nekdo co na DV kameru kouka pres TV a ovladacem to pretaci tohle me fakt minule dostalo kdyz to nekdo napsal a jak je prej spokojenej , jeste me boli pricho kdyz si na to vzpomenu ale dost, poradite mi teda nekdo ?
    Co tím ušetříš za čas? Polovinu doby "prosmrdíš" tady na TVFREAKu, když hledáš nějaký "spojovadla MPEGů" apod. ptákoviny a vůbec se musíš zabývat nesmyslama, který jsou u DV už dávno vyřešený

Mimochodem - já DV pásku dám do stolního rekordéru a normálně sleduju (přičemž přetáčet taky můžu, ale jaksi mám radši, když pořad jede od začátku do konce)

Je tu pořád Avatar uživatele ODSakEda
    Registrace
    Aug 2004

Pitomec -hotový pořad snat, ale surový materiál bych rozhodně vidět celý vkuse (popřípadě přetáčet...) nechtěl!...

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

a jak strihas? ja si pustim celej matros vetsinou rovnou ve vegasu a vyhazuju nepouzitelny zabery, pripadne trosku tridim, ty tvoje "dokumenty" musej bejt poradnej mazec

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. VHS-DV AVI nebo VHS-MPEG-2
    Od Klokonos v sekci Stará technika (VHS, 8mm...)
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-02-2010, 18:40
  2. jak a čím spojit MPEG-2
    Od hawin v sekci MPEG-1/2
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-07-2009, 13:19
  3. Jak spojit dva soubory MPEG-4 Movie ?
    Od Gozer v sekci Editace videa
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-03-2007, 06:24
  4. mpg do avi co nejrychleji
    Od konyczcz v sekci Mastering
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-12-2005, 17:33
  5. jak spojit nekolik souboru *vob do jednoho ?
    Od Kuldinek v sekci Mastering
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 29-07-2005, 03:15