Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak spojit nejrychleji nekolik *vob nebo *.mpeg ?

ODSakEda (2278)|28.7.2005 21:00
[quote=redburger]md je v prdeli podla mna, dnes sa fachči na mp3. :-D[/quote]

Ale MD fachčí dnes taky jako rovnocenný MP3!!!
-A má zatím jednu z nejlevnějších a dost velkých a přitom výměnných pamětí: mini-disk :-D Mnohé Mp3 nemaj ani výměnné karty nebo malé a stejně různé, takže! Je to špica stroj a vždy umí i recording volitelně i do WAV!!! a STEREO a dost kvalitně-mnoho rádií dodnes používá MD!!!
-A zálohaha vlastích nahrávek je bezpečná a trvanlivá-jde totiž o magnetoopticý záznam!!! Disk stojí snat již od 30,-Kč! Pamětová karta podobné kapacity tísícovky...
-Ale jak jsem psal, SONY uvolnil tento systém (MD) pro volný transport dat s křížkem po funuse!...
Modena (1706)|28.7.2005 21:02
Kuldinku
Jsem rád, žes to dokázal . . . :BB:
A teď ruku na srdce - než se dopídíš alespoň k tomu *.mpg - není to náhodou časově náročná onanie, proti který jsi zde i jinde brojil v souvislosti s nagrabováním DV pásku na HDD? Tak kde je kurňa ta sqělá výhoda DVD kamery ? 9-) :-E
4 programy, 5 až 7 přesunů souborů. . . :-E

Edo
Bacha na tu češtinu - k*rvašteluňk - bije to do oka, snat i do hlavy ! :-R :-E :BB:
Kuldinek (89)|28.7.2005 21:41
no podle me hodinka neni moc ne ?

jak to funguje u vas ? v realnem case to zkopirujes do pc a pak po sestrihani se musi delat co a jak dlouho to trva ?
clee (6592)|28.7.2005 21:49
po sestrihani to vyexportuju jako dv avi (nebo rovnou print to tape) nebo mpeg2 a flusnu na pasku nebo dvd...
Modena (1706)|28.7.2005 22:07
Kuldinek
To není dobrá otázka - ta zní : co všechno se dá dělat s *avi z DV pásku!
Střih videa (když Tě neživí :-E ) nejsou přece závody na čas, né ?
Obzvlášť rodinné záběry od moře, narozky juniora atd. atd. chcou trochu toho střihu, ba co dím, oni si o to přímo říkají ! :-R :BB:
Několikrát jsem byl bohužel jako návštěva svědkem "promítání" nesestřihanýho materiálu u 3 různých známých a byla to fakt zábava ! :-k
Dvoum rodinám jsem potom pustil pár svých homevideí a teprve pak jim došlo, o co při střihu v PC jde, že Tě pak napadne, že je dobrý mít alespoň základní scénář, dlouhé sekvence rozstříhat a rozházet, natlouct na hluchý místa třeba slideshow, někde si pohrát s rychlostí i se zvukem atd.atd.
OK - tak jsem ve 4 případech z 10 vyfasoval vypálený rodinný homevideominiDVD se slovy - my to chceme taky tak - fakt zážitek a od té doby se datuje má přízeň k DVD kamerám ! ! ! :-k :-k :-k
No a pointa je v tom, že Ty můžeš tak leda . . . :-E :-((( závodit na čas ! :-E
redburger (499)|28.7.2005 22:58
Eda - racik mp3 player na pametovu kartu ako md....tak je.
ostatne mas pravdu nejake vyhody , ale pre konecneho zakaznika je podla mna lepsi mp3 player malicky a lecnejsi ako md od sony. :-D
clee (6592)|28.7.2005 23:38
redburger
joo hlavne cokoliv bez usb mass storage je nesmysl...
Kuldinek (89)|29.7.2005 00:43
Modena
no koukal jsem na ten vegas a vypada to fakt dobre, pekny efekty atd. jeste jsem to nezkousel, ale po tom co ty voby pojedu tim stremem tak se daji narvat do vegasu, a ted otazka, myslite ze kdyz si s tim pohraju ve vegasu tak z toho neudelam video ktere by se vam libilo ? jde to ted strihat po framech.... ale stve me to konecni prevadeni, no ale mozna na to nekdy mrku a neco udelam :)
stayman (12393)|29.7.2005 01:38
Kuldinek
To preco mas tunaka:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=4137
taku podobnu temu ???? :-?

Radsej ty nechaj pekne krasne Vegas napokoji, este z toho spravis MovieMaker :))) a pouzivaj nieco, s cim si editor poradi pri Mpeg2 bez rekompresie !!!! Tak ako som ti pisal v tom duhom vlakne, teda od Canopusu ten Let'sEdit, alebo mozes aj Womble MpegVideoWizard, kde mas nejake tiez efekty a tie ti musia stacit !!!!

http://www.womble.com/products/



klikni , kirk by urcite :-D !!!
redburger (499)|29.7.2005 11:48
Clee
co je to usb mass storage???a tym ces povedat, ze co je lepsie podla teba?
clee (6592)|29.7.2005 12:40
usb mass storage je standard usb zarizeni, v podstate to znamena ze kdyz pripojis zarizeni co ums podporuje k pc se ti objevi jako removable drive (dalsi disk) hlavni vyhoda je ze nejsou potreba zadny ovladace, takze treba prenosnej mp3 prehravac s podporou ums muzes pouzivat kdekoliv jako prenosnej usb disk, to samy ctecky karet, flashdisky, fotaky atd. treba iriver h320 uz to ma tak vychytany ze po pripojeni k fotaku si muzes stahnou data na interni disk bez nutnosti pritomnosti pc
redburger (499)|29.7.2005 14:24
ahaaaaa diki.jasne.plne rozumiem,cize si kcel povedat ze tie mp3 prehravace su fajn vecicka nie?
ja si tiez myslim.kcem si tiez taky kupit.nieco nech to ma kapacitu 256 mega a este a slot na pametovku.a neviem ako je to u tych mp3 prehravacov, ale mali by daco take podporovat nie?aspon tie lepsie...okolo 5000 korun.nehovorim teraz o diskovych....tie mi pripadaju krehke :-(
clee (6592)|29.7.2005 15:23
nektery jo, nektery ne, treba ipody maj svoje posahany itunes, nektery creativy taky ne, irivery jen ty posledni, jinak v tomhle moc prehled nemam, ale kazdopadne pri vyberu libovolny usb device je mass storage pro me zasadni parametr
redburger (499)|29.7.2005 16:00
oki, budem sa aj ja tym riadit :)
Pears (1027)|29.7.2005 21:56
Jo tydle prehravace jsou fajn. Osobne vlastnim nejakej noname (INOVIX) za asi 1200,- z Pixmanie. Ma 256MB pamet, velkou pripojku na USB(nepotrebuji kabel do PC). Jsem s nim maximalne spokojenej. Prenasim veskery data a muziku(mp.3 + wav). Pripojuji k nemu sluchatka, autoradio atd. Zbastlil jsem si jedno mensi repro v krabicce jen tak k vode nebo k bazenu nebo kamkoliv, kde neni dulezity kvalitni poslech. Vsem doporucuji.