Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 65

Téma: Jak spojit nejrychleji nekolik *vob nebo *.mpeg ?

Je tu pořád Avatar uživatele Modena
    Registrace
    Feb 2005

Kuldinku, tyvoe, kdybych v Modeně jezdil, tak točím v betacamu a stříhám v Avidech - aby mi to šlo k tomu červenýmu laku, víš ?
    Ale máš pravdu, mindrák z toho trochu mám - to víš - chlapecké sny holt neumírají a Ferrari ničím nenahradíš - párkrát jsem se svez a je to lepší než sex (teda někdy, občas . . . ) . . .
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Pears
    Registrace
    Jul 2004

Tady nekdo (Kuldinek) naletel na reklamu v TV \/
    ..BIG SYSTEM,BIG.....

Ale abys nerek.., poradim Ti. Pred tydnem me muj dobrej kamarad poprosil, abych mu udelal DVDcko. Ja na to: "co to je"? A on mi rekl: "No vis, nahraval jsem neco z TV na DVD rekorder a potreboval bych vystrihat zacatek filmu,reklamy a konec filmu". Je to dobrej kamos tak jsem to pro nej udelal.
    Nevim do jakejch formatu uklada ta DVDvěc co vlastnis Ty, ale na tom DVDcku od nej byly normalni *.VOBy.

Ve Shrinku jsem to sestrihl a udelal nove DVD na HD.
    Demuxnul jsem zvuk (ac.3) v DGIndex.
    Obraz jsem demuxnul az v DVDLabPro.
    V nem jsem delal take authoring.

A ejhje-zvuk byl z nejakeho duvodu posunuty asi o 1 vterinu. Musel jsem tedy zvuk znovu v DGIndex prevest tentokrat do WAVu a soupnul jsem spolecne obraz a zvuk do Vegasu a tam pomoci Ctrl+mause natahnout zvuk soumerne k videu a- Render new ac.3.

Musim Ti rict, ze jsem se s tim sr*l asi ctyri dny skoro v kuse a uz jsem odmitl takove veci delat, protoze kdyz jsem videl tu kvalitu obrazu tak se mi chtelo a jeste jednou . Nejhorsi je kdyz pak slysis takove ty keci od tehlech lidi, ze je to super a ze s tim nemusej pak nic delat, ze to maj misto videa, ze jim to staci a pak chtej zazraky. Spis tady jde o to, ze je to hit a muzou pak rikat: "Ja mam doma DVD rekorder nebo DVD kameru - jsem bůh!!

PS: sorry za delsi dred

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

dred je vlakno, tohle je post ale jo je to tak jak pises, cim driv je video komprimovany tim hur, idealne nikdy, realne az pri distribuci (dvb, dvd)

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Kuldinek: V tvé kůži bych opravdu být nechtěl - už jsi zjistil, že DVD kamera stojí za vyliž pr*el, že je to total šrot se kterým kromě ostudy neuděláš ale vůbec nic a ještě tvoje ješitnost ti nedovolí přiznat barvu... Fakt ti ten stav nezávidím... Zlatá DV kamera

Je tu pořád Avatar uživatele ODSakEda
    Registrace
    Aug 2004

Pears -DVD kamerky SONY generují standart DVDvideo! Tedy klasický .VOB-y jako stolní DVDrecordery! Jen je třeba před vyndáním media jej finalizovat (uzavřít)! Na to někteří zapomínaj a pak neví co s podivnýma souborama...

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Pitomec
    Zlatá DV kamera
    Pockaj pockaj ...DV je strieborna, zlata je HDV \/

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

HDV je hneda, zlata je cinealta (aka hdcam)

Registrace
    Jul 2004

ODSakEda
    Diky za upresneneni. Nemam (a ani nechci mit) s temito hrackami dalsi zkusenosti.

clee
    hmm..budu tomu priste rikat treba "prispevek". Ten "post" se mi nejak nelibi

Pitomec
    Plne s Tebou souhlasim. Nejhorsi na tom je, ze to lidi kupujou a daj za to treba 20tis.
    Za tu DVDvěc bych osobne nedal vic jak 5tis a predpokladam, ze do roka se budou mnozit inzeraty typu: "Prodam DVD kameru (podle me-DVDvěc) za 5tis., PS:nevhodny dar"

Kuldinek
    Mam kamosku (blondynu) a ta ji veme ted hned za 10tku.

Je tu pravidelně Avatar uživatele redburger
    Registrace
    Jun 2005

clee : u tej jvc co som spominal vraj disk sa umestnuje medzi kameru a baterku.tam ma no asi flek.....pripojenie cez fire wire - klasika....
    Pears : dv je lepsie ako dvd - suhlas

Je tu pořád Avatar uživatele exTNT
    Registrace
    Sep 2004

Teda hoši... Já tu skoro dva tejdny nebyl a vy jste tady úplně zvlčili!
    Až mi je Kuldinka skoro líto, ale je to další ukázka BFU, který napřed něco koupí a pak se teprve zajímá, jak to vlastně funguje.
    Já taky nějak nechápu, proč si lidi kupujou DVD kamery a DVD rekordéry, nestálo by za to tady někde vyvěsit obecné varování, že je to pikovina a že dotazy na to, jak naložit s takto pořízenými "nahrávkami" by postižení BFU měli směřovat výhradně na ty chytráky, co jim "ty VĚCI" (obvykle za dlouhý prachy) vnutili a dál to neřešit?

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

exTNT
    To mi povídej! Kámoš soused dělá v Německu a vítězoslavně si dovezl přehrávač, prej levně a divil se, že mu nepřehrává AVI, i když je tam napsáno MPEG. Ta sranda ho stála asi 200€, kdyby se blbec zeptal!

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Registrace
    Jul 2004

mirekv
    Me muj player AVI take neprehrava a nevadi mi to. Ba naopak. Ale spis zalezi co od toho ocekavas.
    Kamoska se mi chlubila, ze si koupila nejakej NO NAME na, kterem je samolepka DivX a ze je to super. Pujcil (venoval) jsem jsem ji asi 40 kotoucku s filmama (DivX;XviD) a z nich prehrala asi 9!!!!! Znate to-nekde nesel obraz (QPEL), nekde nesel zvuk (asi mp.3 VBR), nekde česká diakritika v titulkach a nekde nic!

Jak rika mirkev: Kdyby se krava zeptala!

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Pears
    Jasně, však jsem si dal práci a filmotéku předělal. Už jenom titulky - srt, stejný název, jak film apod.

Je tu pravidelně Avatar uživatele redburger
    Registrace
    Jun 2005

aj ja som si kupil nieco, co ak by som bol vedel, tak asi nekupim .ale vidim ze by som mal byt rad, ze som kupil mini dvcko

Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. VHS-DV AVI nebo VHS-MPEG-2
    Od Klokonos v sekci Stará technika (VHS, 8mm...)
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-02-2010, 18:40
  2. jak a čím spojit MPEG-2
    Od hawin v sekci MPEG-1/2
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-07-2009, 13:19
  3. Jak spojit dva soubory MPEG-4 Movie ?
    Od Gozer v sekci Editace videa
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-03-2007, 06:24
  4. mpg do avi co nejrychleji
    Od konyczcz v sekci Mastering
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-12-2005, 17:33
  5. jak spojit nekolik souboru *vob do jednoho ?
    Od Kuldinek v sekci Mastering
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 29-07-2005, 03:15