Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Technisat DIGIT 4K

mabur (31)|1.6.2020 17:32
Bluetooth i wifi mám vypnuté. Měl jsem na routeru zařízení s přiřazenou manuální adresou, takže pokaždé stejná IP adresa. Nicméně, když jsem teď nastavil na zařízeních (Digit a Digipal) statické adresy, zdá se, že problém zmizel. Každopádně zatím to nedokážu nasimulovat. Děkuji a měj se dobře.
Edit: Tak jsem to zkusil znovu a problém přetrvává.
Dagy2 (3153)|1.6.2020 21:39
ja mám v routri nastavené DHCP prideľovanie adries od -.10 do -.100, žiadne statické adresy.
statické adresy mám nastavené v jednotlivých zariadeniach - NAS -.2, TV -.3, BD prehrávač -.4, TS -.5 a TS.-6
mabur (31)|2.6.2020 16:13
Jo, to teď mám taky tak. Zatím to vypadá, že příčinou bylo, že jsem měl v obou přístrojích zapnuto "Poskytovatel upnp". Po vypnutí se ve windows už zařízení nezakládají.
Technisat isio stc (40)|16.6.2020 15:33
Nyní se mi stává když přehrávám nahranou nekodovanou nahrávku s HDD např. z půlky nahrávky to přeskočí na konec. Tam se to zastaví na pauze a zůstane stát musím přetočit zpět na místo kde jsem se díval a pokračovat dál stane se to i několikrátl! Máte někdo taky takový problém a nevíte jak to odstranit? Mám poslední firmware v.(2.73.0.12-4512).
Ferin (198)|16.6.2020 15:55
Ne. Ale stává se mi, že když to pauznu, tak to pak začně přehrávat z dřívějšího místa nahrávky, než kde jsem to pauznul. A taky když to chci přetočit zrychleně, tak to najednou udělá obrovskej skok někam jinam (jako třeba na další záložku - ale to jsem nijak exaktně nezkoumal).
mabur (31)|17.6.2020 17:00
Mám nový firmware asi 3 týdny a nepozoruji problémy s nahráváním. Mám FAT32, 500GB, Western Digital. Máte problémy s přehráváním i starých nahrávek?
@technisat isio - děje se ten odskok opakovaně ze stejného místa?
Technisat isio stc (40)|17.6.2020 20:15
Naštěstí se mě to stalo zatím u jedné nahrávky.