Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TechniSat TechniCorder ISIO STC

trpas (48)|12.2.2015 18:00
Ne, je to druhá a třetí..., každá nahraná jinej den
izidor1 (129)|12.2.2015 18:03
Tak se zkus podívat na 1. nebo 4. Nahrávku, zda není nějak poškozená. Nejlépe je zkusit vyexportovat a smazat a vždy vyzkoušet, zda to pomůže.
Dagy2 (3153)|12.2.2015 18:08
[QUOTE=jirka67;508049]Takže nevím, asi by to chtělo poradit od Dagyho - největší odborník tady a Technisaty :-) , ale nevím, zatím asi ISIO STC nevlastní.[/QUOTE]

Odborník pouze do úrovně svých zkušeností a pozbíraných informací ze všech fór a odpovědí od německých soudruhů. :-R
Bohužel jak jsem zde již psal, bug v SW bych byl schopen najít na rozdíl od některých jiných odborníků pouze ve zdrojovém kódu :-D
trpas (48)|12.2.2015 18:18
[QUOTE=izidor1;508069]Tak se zkus podívat na 1. nebo 4. Nahrávku, zda není nějak poškozená. Nejlépe je zkusit vyexportovat a smazat a vždy vyzkoušet, zda to pomůže.[/QUOTE]

Bohužel mi přišli děti, takže to zkusím až v noci, teď musím pustit pohádky....zatím se přesunul to první video pryč a beze změn.
golfLC (1941)|12.2.2015 19:27
trpas, neverím, že je to iné ako na ISIU S, pozri sa tu https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/27716-technisat-digit-isio-s1-zkusenosti#post491602 preberali sme to tam, v nastaveniach médií daj ešte kontrolu súborov na internom HDD, aby tam v tom nebol nejaký iný bordel, v prípadeopravy prijímačom po ukončení vypíše hlášku "Souborový systém opraven"
Ak by bol problém naďalej, zapni v nastaveniach - špeciálne funkcie -UPnP položku konfigurace přes HTTP a daj uložiť, následne sa vráť do tohto menu a znovu vypni konfiguráciu cez HTTP, rescan obsahu prebehne automaticky. Ale podľa linku vyššie si odkontroluj, ako to máš nastavené na Twonky servriB-)
trpas (48)|12.2.2015 19:50
...co to prosím tě je Twonky server ???
golfLC (1941)|12.2.2015 19:55
Pozri ten link a tak sa nan dostanes, ten obhospodaruva zdielanie nahravok z hdd v sieti
trpas (48)|13.2.2015 02:59
Tak sem zkoušel všechno možný zapnout/vypnout a u položky Obsah live stream se mi po vypnutí a opětovném zapnutí restartoval přístroj a nečetl všechny videa... Tak nevím čím to je.... Mám to občas takhle restartovat ??? To by přece mělo načítat normàlně bez těch restartů...
golfLC (1941)|13.2.2015 07:26
Skusal si sa prihlasit na IP STC cez web ako som poslal link vyssie? Otvori sa Ti twonky server, kde v nastaveniach mozes mat zle nastaveny interval scanu obsahu, ak tam mas nulu, tak je scanovanie vypnute, musis tam mat -1!
trpas (48)|13.2.2015 10:05
Díky, zkusím přes víkend...
izidor1 (129)|13.2.2015 12:57
narozdil od ISIO S, kde byla defaultne 0, je u ISIO STC defaultne -1, takze to beha out of the box.
trpas (48)|13.2.2015 13:16
Takže v tom můj zakopanej pes není [emoji20]
izidor1 (129)|13.2.2015 13:52
No pro jistotu se tam podívej, ale můj přístroj měl default -1
trpas (48)|13.2.2015 13:59
OK, mrknu na to...
trpas (48)|13.2.2015 19:21
golfLC: tak sem se mrknul na to Twonky a vše je tam jak má být, takže vážně nerozumím tomu, proč se mi tam ty nahrávky objevujou jen po restartování celýho STC ????? A taky se mi občas přes časovač nahraje jen černá tma. Zkusil sem rychlý start vypnout i zapnout, ale nemá to na to vliv. Prostě se někdy ta tma nahraje a nemá to žádnou logiku... Začíná mě ten přístroj pěkně s..t :-( Prosím tě, jak si přehraju na iPadu ve VLC moje videa když nejsem doma ?? Když sem doma, tak to vidím v Místní síti, ale až doma nebudu, tak se tam dostanu jak ??? A můžu nějak sledovat i normální program live ???
golfLC (1941)|13.2.2015 19:45
Ja to mimo domácej siete stream nepoužívam, ale píše sa o tom tu https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/37872-technisat-technicorder-isio-stc#post507537
trpas (48)|13.2.2015 20:48
[QUOTE=izidor1;507537]Jo, přesně tak to je. Je potřeba mít dobrý uplink na domácím připojení a pak není problém. Používám to už skoro rok i s předchozím ISIO. Potřebuješ k tomu nainstalovat bubbleupnpserver na nějaké zařízení v domácí síti, které zvládá Javu. V mém případě je to notebook, ale může to být i Synology NAS i další. Po instalaci se v menu vybere konfigurace, u ISIO se zaškrtne proxy a je to. Pak už stačí jen v telefonu nastavit bubbleupnp aby se připojil na ten počítač a je to hotové. Při výkoném počítači by to mělo zvládat i překodovaní pro zmenšení datového toku, ale to nemám vyzkoušené. Vyzkoušej to nainstalovat a pokud se ti to nepodaří, tak se ozvi, udělal bych podrobnější návod.[/QUOTE]

tak sem to taky zkusil a nevim jak se dostanu v telefonu do bubbleupnp. Jestli neni nějaká alternativa pro iPhone, tak sem v pytli :-) Jo a taky mi to v nastavení toho Bubbleupnp serveru píše tohle : HTTP: ERROR: Nelze se připojit. Zkontrolujte, zda je název veřejné hostitele je platná a portu 58050 je otevřen v routeru . Bohužel netuším co to znamená, v routru se nevyznám ...
izidor1 (129)|13.2.2015 22:35
No tak alternativu pro iphone fakt netuším, používám android. Iphone je v tomto ohledu velice neflexibilní. Mě to píše ten samý error, protože já také nemám zpřístupněný bubbleupnp z veřejného internetu a připojují se domů přes VPN.
trpas (48)|13.2.2015 22:37
OK, asi tohle řešit nebudu, spíš mě trápí to, že mi to někdy nahraje jenom tmu [emoji20]
rado.h (52)|14.2.2015 20:13
Tak zatiaľ STC-čko s novými modulmi funguje, ale musím mať zapnutý rýchly štart. Ešte ohľadne kopírovania nahrávok, dnes som nahral autosalón z Primy, súbor cca 4,2 Gb a nešiel mi skopírovať na flashku (NTFS), ostatné nahrávky išli, ale mali menšiu kapacitu. Nechápem prečo, disk v isiu som asi naformátoval na HSF, ale už si to nepamätám, mám doma iMac aj macbook tak preto mi je tento formát blízky. A ešte keď chcem kopírovať cez mediaport, tak ten isio vidí, vidí aj disk ale rozkliknúť sa tam nič nedá, takže mi nejde ani kopírovať. Žeby to bolo tým formátom disku a mediaport s ním nevie pracovať? Dík za odpoveď.

edit...ďalšia nahrávka s HBO HD veľ. cca 4,1 Gb išla skopírovať normálne, asi nejaká anomália, zatiaľ išlo skopírovať všetko v pohode, len neviem prečo mi to nefunguje cez mediaport, ale tipujem ten formát disku v isiu.

edit2...tak to kopírovanie nešlo pre ten formát súborov, teraz NTFS a kopírovanie cez mediaport funguje.
Kodl_tvf (40)|16.2.2015 09:58
Dle mých informací by někdy na přelomu února a března měl TechniSat pro ISIO STC uvolnit nový SW, který, kromě jiného, opraví ty problémy s českými znaky s diakritikou v EPG (SFI).
[QUOTE=Dagy2;508070]Bohužel jak jsem zde již psal, bug v SW bych byl schopen najít na rozdíl od některých jiných odborníků pouze ve zdrojovém kódu [/QUOTE]
Dagy, vidím, že ti to stále ještě leží v hlavě, takže pro vysvětlení. Jsem vývojář SW, asi stejně jako ty, jak jsem pochopil z tvých příspěvků. Bug v SW jsem schopen najít i bez zdrojového kódu. Abych vývojářům z TechniSatu mohl "strčit nos až do loužičky", tak jsem se nespokojil s pouhým snímkem obrazovky s označením chybného textu. Dal jsem si tu práci a před nahlášením toho bugu TechniSatu jsem si nastudoval standard DVB ohledně "descriptorů" pořadů, standardy znakových sad používaných v DVB u nás a v okolních státech a porovnával jsem s konkrétním odchyceným transport streamem.
Mohl jsem tak TechniSatu do hlášení, společně se souborem příkladu transport streamu, popsat zcela konkrétně jejich chybu v SW i s pozicemi ve streamu. Šlo o to, že text v druhém a vyšším "extended_event_descriptoru" přijímače dekódují jako by byl vždy ve znakové sadě ISO 8859-1, aniž by SW bral ohled na jazyk specifikovaný v "ISO_639_language_code" a tedy, konkrétně v našem případě - bez ohledu na to, že text máme kódován ve znakové sadě ISO 6937.
rado.h (52)|16.2.2015 16:00
Tak ja som zatiaľ s STC-čkom spokojný, len ešte keby opravili to EPG a vždy ráno mi svieti na prijímači modrá ledka, ale je vypnutý. Neviem či keď v noci sťahuje epg, tak sa to zle vypne alebo prečo to robí neviem. Nestretol sa niekto s tým?
izidor1 (129)|16.2.2015 16:32
Jo, dělá mi to to samé, už jsem si toho také všiml. Zatím jsem neřešil co to způsobuje.
trpas (48)|16.2.2015 16:35
A sem jedinej komu to přes časovač nahraje někdy jen tmu ??? S údajem jakej to je pořad i jak dlouho trvá, ale je tam jen tma ???
jirka67 (233)|16.2.2015 16:37
Tak mně normálně svítí červená LED, také v noci stahuji EPG. Nemáte puštěný rychlý start? Já ho mám vypnutý.

Stejně jako rado.h jsem i já s ISIO STC úplně spokojený, teď po výměně modulů za Technisat IR CI+ mi vše co potřebuji funguje OK.
Musím zaklepat, černá tma se mi nenahrála ani jednou. Tedy jednou teď ano, ale to jsem měl problém, že mi nějak vypadl druhý tuner (mám vedený jen jeden kabel a nějak zlobil Multi Band Convereter Johansson 9640KIT, po jeho restartu už je vše OK)
izidor1 (129)|16.2.2015 16:38
Já tedy rychlý start zapnutý mám, vyzkouším, zda to modré svícení na tom závisí.
rado.h (52)|16.2.2015 18:42
Aj ja mám rýchly štart, inak mi nefungujú obe karty, neviem prečo. S nahrávaním problém nemám, tma ani raz. A rýchly štart aj potrebujem, aby som si mohol editovať a pridávať nový "Timer" aj na diaľku z mobilu.

A ešte som sa chcel spýtať, na diaľkovom ovládači načo slúži tlačidlo "Code" (napravo hore)? Nedá sa tam naprogramovať aj iný ovládač-nejaké funkcie.
izidor1 (129)|17.2.2015 12:10
tak dnes rano bez rychleho startu a satelit je cerveny a nikoliv modry.
rado.h (52)|17.2.2015 13:10
Ja dnes ráno tiež červený, ale nič som nemenil, rýchly štart zapnutý.
rado.h (52)|18.2.2015 13:30
Čo ma na novom Isiu veľmi teší (okrem iného), je rýchlosť kopírovania cez mediaport...u mňa to ide 24Mb/s
až na tie znaky, no ale čo už.
Snímka obrazovky 2015-02-18 o 13.25.48.png
RoPo (6061)|18.2.2015 13:43
Vidím, že "s těmi znaky" je stále stejný problém jako u mých starších HD S2. U HD S2 je rychlost kopírovaní desetinová.
rado.h (52)|18.2.2015 16:25
Tak mediaport nemal žiadnu aktualizáciu, takže problém zo znakmi pretrváva.
trpas (48)|22.2.2015 18:04
[QUOTE=rado.h;508394]Aj ja mám rýchly štart, inak mi nefungujú obe karty, neviem prečo. S nahrávaním problém nemám, tma ani raz. A rýchly štart aj potrebujem, aby som si mohol editovať a pridávať nový "Timer" aj na diaľku z mobilu.

A ešte som sa chcel spýtať, na diaľkovom ovládači načo slúži tlačidlo "Code" (napravo hore)? Nedá sa tam naprogramovať aj iný ovládač-nejaké funkcie.[/QUOTE]

Mám pocit, že když máš od technisatu i TV, tak se dají oba přístroje ovládat jedním ovladačem...
Dagy2 (3153)|22.2.2015 21:29
na starom ovládači boli 2xSAT + TV
izidor1 (129)|24.2.2015 13:34
tak dneska manzelka zapla televizi a vidi toto. Pozemni TV jde ok, takze tu ruzovou barvu tam dodava asi ISIO STC. Vcera vecer to jeste bezelo. To jsem zvedavej co tomu je. Nejaky napad?[ATTACH]29936[/ATTACH]
uploadfromtaptalk1424781146631.jpg
izidor1 (129)|24.2.2015 14:13
tak vypnuti a zapnuti nepomohlo pri mem rychlem startu, prepnuti mezi kanaly take ne, ale kdyz manzelka prepla na nejaky internetovy kanal, tak ta ruzova zmizela a ted uz to zase jede jako vino. Tezko odhadnout kde byl problem.
trpas (48)|24.2.2015 14:32
Můžete mi někdo poradit jak správně nastavit STC na provoz s jedním modulem ? Musel sem dát jednu kartu do TV kvůli nespolehlivosti nahrávání přes časovač a s jedním modulem to přes časovač ve vypnutém stavu nahrává jenom tmu. Je jedno jakej kanál a kdy, prostě jenom tma. Když je zapnutej, tak funguje bez problému. Funguje STC jenom s jedním modulem ???
jirka67 (233)|24.2.2015 15:39
[QUOTE=izidor1;508849]tak vypnuti a zapnuti nepomohlo pri mem rychlem startu, prepnuti mezi kanaly take ne, ale kdyz manzelka prepla na nejaky internetovy kanal, tak ta ruzova zmizela a ted uz to zase jede jako vino. Tezko odhadnout kde byl problem.[/QUOTE]

Měl jsem to úplně stejné (na Panasonicu ST60) - problém byl v zapnutém HDMI Technilik, který zapínal i TV (čast se stalo, že byl takhle růžový obraz) - prostě ISIO STC zaplo rychleji než TV a pak to blblo (někomu se zde stalo, že šel zvuk a nebyl obraz, to je asi podobné). A to mám rychlý start vypnutý.
Nyní mám Technilink na ZAP a vše ostatní vypnuto. Nejdříve zapnu TV a poté ISIO STC a vše je v pořádku.

---------- Doplněno v 15:39 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 15:37 ----------

[QUOTE=trpas;508852]Můžete mi někdo poradit jak správně nastavit STC na provoz s jedním modulem ? Musel sem dát jednu kartu do TV kvůli nespolehlivosti nahrávání přes časovač a s jedním modulem to přes časovač ve vypnutém stavu nahrává jenom tmu. Je jedno jakej kanál a kdy, prostě jenom tma. Když je zapnutej, tak funguje bez problému. Funguje STC jenom s jedním modulem ???[/QUOTE]

Tak to fakt nevím, jak jsem tu už psal: Při dvou modulech (nejnovější Technisat IR CI+) a 2x ICE Skylink nikdy žádný problém s nahráváním nenastal. Rychlý start mám vypnutý.
izidor1 (129)|24.2.2015 15:41
Tak to je dobry hint. Ja pouzivam pro zapinani zarizeni Logitech Harmony, tam si mohu nastavovat poradi zapnuti jak se mi zachce. Mozna to bude potreba trochu pozmenit, kvuli Isio S, ktere startovalo pomalu, jsem ho startoval jako prvni, tak ted bude mozna stacit ho jen posunout na konec seznamu. Diky
trpas (48)|24.2.2015 15:42
Já mám karty od freesat, ale to asi nehraje roli. Nevím co už bych měl udělat, aby to ve vypnutém stavu nenahrávalo jen tmu [emoji21] už sem vyzkoušel všechny možnosti duální kódování zapnutý, vypnutý, auto.., rychlý start zapnutý i vypnutý, dva moduly, jeden modul.... Jo a v Omku mě poslali do háje...
izidor1 (129)|24.2.2015 16:09
Ja jsem take jeste tmu nenahral a to s tim delam vse mozne
Dagy2 (3153)|24.2.2015 17:59
trpas nastav nejaký časovač ca za 5 min a vypni STC.
Potom sleduj čo sa bude diať, mal by zapnúť a na displeji väčšinou svieti "DVR timer" keď beží nahrávanie. skontroluj či to tak je.
nastav druhý časovač a počas tohto nahrávania ho zapni čo sa udeje. Mal by asi nabehnúť do menu, v ktorom ti ukáže že beží nahrávka. Uvidíš či je čierna alebo obraz.
Ako to ide pri FTA programoch? vyhoď modul a skús CT24.
trpas (48)|24.2.2015 18:05
Ten druhy časovač mám nastavit při vypnutém STC během nahrávání prvního časovače ? Nebo až se začne nahrávat ten první tak mám zapnout STC a nastavit během provozu ten druhý...? Ct24 mám nastavit taky přes časovač a vypnout STC ? ...když vyhodím modul, tak funguje ct24 ??? To sem netušil....
Dagy2 (3153)|24.2.2015 23:15
Nastav normálne dva časovače. Napr. teraz je 23:08, tak choď do časovačov a nastav
23:15 - 23:20 CT
23:25 - 23:30 Nova
vypni SAT.
o 23:15 sa musí zapnúť prijíač tak, že ostane svietiť červená LED ale na displayi sa rosvieti nápis DVR timer
o 23:20 sa vypne nápis a SAT je vypnutý
o 23:25 sa udeje to isté ako u 23:15. počkaj minutu - dve a zapni diaľkovým SAT. Zapne modrá led a na obrazovke TV sa objaví obraz nahrávaného programu cez ktorý je okno s tromi položkami, neviem presne tie texty ale niečo ako
- spustiť na začiatku
- spustiť on-line program
- spustiť aktuálne
to je ale jedno, dôležité je, či tam budeš mať na pozadí obraz nahrávaného.

Teraz prezri prvú nahrávku či je OK alebo tma. Dtto začiatok druhej predtým než si zapol SAT.

Teraz vypni SAt, vyhoď moduly von z prijímača, zapni a naprogramuj podobné dva časovače, jeden CT24 a druhý TA3. Vyskúšaj to isté čo predtým.

EŠTE JEDEN DOTAZ na trpas, jirka, izidor na aké médium nahrávate?
USB HDD, HDD v šuplíku STC alebo NAS ?
trpas (48)|24.2.2015 23:24
Dík za podrobný návod. Bohužel se mi nepodařilo zprovoznit oba moduly najednou. Zkusil sem provoz jen na jeden a po opětovném vrácení na dva mi to už nefunguje. Obraz v obraze funguje ale nahrávat můžu jen jeden program. Ten tvůj postup ale zkusím i s jedním modulem, protože při něm dva programy najednou nahrávat nemusím.
trpas (48)|25.2.2015 00:12
[QUOTE=Dagy2;508880]Nastav normálne dva časovače. Napr. teraz je 23:08, tak choď do časovačov a nastav
23:15 - 23:20 CT
23:25 - 23:30 Nova
vypni SAT.
o 23:15 sa musí zapnúť prijíač tak, že ostane svietiť červená LED ale na displayi sa rosvieti nápis DVR timer
o 23:20 sa vypne nápis a SAT je vypnutý
o 23:25 sa udeje to isté ako u 23:15. počkaj minutu - dve a zapni diaľkovým SAT. Zapne modrá led a na obrazovke TV sa objaví obraz nahrávaného programu cez ktorý je okno s tromi položkami, neviem presne tie texty ale niečo ako
- spustiť na začiatku
- spustiť on-line program
- spustiť aktuálne
to je ale jedno, dôležité je, či tam budeš mať na pozadí obraz nahrávaného.

Teraz prezri prvú nahrávku či je OK alebo tma. Dtto začiatok druhej predtým než si zapol SAT.

Teraz vypni SAt, vyhoď moduly von z prijímača, zapni a naprogramuj podobné dva časovače, jeden CT24 a druhý TA3. Vyskúšaj to isté čo predtým.

EŠTE JEDEN DOTAZ na trpas, jirka, izidor na aké médium nahrávate?
USB HDD, HDD v šuplíku STC alebo NAS ?[/QUOTE]

Takže první pokus : nahrávka ČT - tma, nahrávka Nova - tma do okamžiku zapnutí STC, pak jakoby nové nahrávání a s obrazem.
Druhý pokus bez modulu : nahrávka Ct24 se nahrála TA3 mi bez modulu nejde...
Nahrávám na HDD v šuplíku STC od WD 1 TB
Dagy2 (3153)|25.2.2015 00:39
No - neber to osobne - dotazom o CT24 predtým si ma trochu dorazil. A teraz zase ja sam seba - ty máš freesat, tam TA3 nie je free. Takže skúšaj CT24, BBC, TV Lux a pod.
Tak začnime od začiatku:
1/ máš twinLNB a dva samostatné káble do STC s pripojením na oba F-konektory DVB-S2 tunerov?
2/ v nastaveniach LNB - máš nastavenie "signál z antény" = 2
3/ rezervácia tunera - je to niekde v menu - máš nula ?

4/ pokiaľ ti ide PIP/PAP tak musí aj nahrávať dva programy.
- zapni STC, ľubovoľný program napr. NOVA a stlač tlačítko REC. Začne sa nahrávať. Teraz prepni napr. na CT24. Musí bežať ďalej nahrávanie a zároveň pozeráš na CT24. stlač REC a budú sa nahrávať CT24 a NOVA.
- či beží nahrávanie poznáš napr. v EPG, na týchto dvoch programoch beží červená točia ca sa smyčka

5/ to, že máš nahrávku u Novy až od bodu zapnutia vyzerá naozaj, že moduly sú bez zapnutia mrtve. Ako máš nastavenú voľbu dodatočné dekodovanie?
jirka67 (233)|25.2.2015 07:31
[QUOTE=Dagy2;508880]

EŠTE JEDEN DOTAZ na trpas, jirka, izidor na aké médium nahrávate?
USB HDD, HDD v šuplíku STC alebo NAS ?[/QUOTE]

Nahrávám na interní pevný disk - ten nový TechniSat StreamStore 100, 1TB, 2,5"
trpas (48)|25.2.2015 08:32
[QUOTE=Dagy2;508886]No - neber to osobne - dotazom o CT24 predtým si ma trochu dorazil. A teraz zase ja sam seba - ty máš freesat, tam TA3 nie je free. Takže skúšaj CT24, BBC, TV Lux a pod.
Tak začnime od začiatku:
1/ máš twinLNB a dva samostatné káble do STC s pripojením na oba F-konektory DVB-S2 tunerov?
2/ v nastaveniach LNB - máš nastavenie "signál z antény" = 2
3/ rezervácia tunera - je to niekde v menu - máš nula ?

4/ pokiaľ ti ide PIP/PAP tak musí aj nahrávať dva programy.
- zapni STC, ľubovoľný program napr. NOVA a stlač tlačítko REC. Začne sa nahrávať. Teraz prepni napr. na CT24. Musí bežať ďalej nahrávanie a zároveň pozeráš na CT24. stlač REC a budú sa nahrávať CT24 a NOVA.
- či beží nahrávanie poznáš napr. v EPG, na týchto dvoch programoch beží červená točia ca sa smyčka

5/ to, že máš nahrávku u Novy až od bodu zapnutia vyzerá naozaj, že moduly sú bez zapnutia mrtve. Ako máš nastavenú voľbu dodatočné dekodovanie?[/QUOTE]

Omlouvám se za své nevědomosti, ale je to můj první satelitní příjímač... Jinak sem zkusil dát do STC starej modul od Mascomu co sem měl v TV a vše se nahrálo jak mělo. Už sem myslel, ze mám vyhráno a nechám ho tam, ale po návratu z pevnýho disku zpět na TV se seknul a odmítnul s tím STC spolupracovat. Takže to asi vypadá na vadný moduly nebo co myslíš ???
izidor1 (129)|25.2.2015 08:53
Ja nahravam na NAS