Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nahrávání z TV

stayman (12393)|21.9.2005 20:56
XL2 su zastarale??? :OO :OO :OO A ty si odkial chlape? To si nedovolim tvrdit ani o XL1S, ktora je urcite novsia ako MS a XL2 je najnovsia s pravym 16:9 zaznamom (ak neberiem do uvahy teraz len vychadzajucu HDV kamerku )!!! \/
imported_KISS (66)|21.9.2005 21:26
napisal KISS:
Hmm no ked zozeniem nieco starsie (lacne ?? ) tak kupim, napr. CANON XL1 (2) alebo XM1 (2) ... nemusim mat hned SONY HDR-FX1

napisal StayMan by €RikŁ€:
Ten Canon to je spatna volba

napisal Fantas!:
canony maji, co jsem mel moznost slyset par typu, divny zvuk!

napisal KISS:
No pocul som ze tie XL2 ze su, teda aspon boli velmi dobre, no mozno uz zastarale .. hmmm no ved aj my sme boli volakedy mladi..

napisal StayMan by €RikŁ€:
XL2 su zastarale??? A ty si odkial chlape? To si nedovolim tvrdit ani o XL1S, ktora je urcite novsia ako MS a XL2 je najnovsia s pravym 16:9 zaznamom (ak neberiem do uvahy teraz len vychadzajucu HDV kamerku )!!!


Tak teda neviem... StayMan by €RikŁ€ najprv napise ze ten canon je spatna, volba, ked mu dam za pravdu, ze moze byt, ze su zastarale, ved su uz aj lepsie, jasne, tak mi odpise ze odkial som ze tak pisem, ze su zastarale......
preto sa pytam. StayMan by €RikŁ€ chlape citas co pises ? odkial si ?? :-)-
stayman (12393)|21.9.2005 21:31
Ty si bol kedy naposledy u doktora? Je mi to jedno, ale ja som sa vyjadroval ku XL2 ze vie plnohodnotny rezim 16:9 a nic viac, a ty si pisal, ze je zastaraly, co je totalna blbost, pretoze je na trhu mozno 1rok, nanajvys 2, a to aj s prezentaciou prototypu :-E \/
imported_KISS (66)|22.9.2005 23:04
StayMan by €RikŁ€

Ale ja viem ze tie Canony su dobre, ja som iba reagoval na tvoju poznamku:
StayMan by €RikŁ€: Ten Canon to je spatna volba :-k \/
stayman (12393)|23.9.2005 00:42
[quote=KISS]StayMan by €RikŁ€

Ale ja viem ze tie Canony su dobre, ja som iba reagoval na tvoju poznamku:
StayMan by €RikŁ€: Ten Canon to je spatna volba :-k \/[/quote]

No to nie je poznamka, ale FAKT !!! Co takeho je na Canonoch dobre to neviem, ale ak ti vyhovuje ten obraz, tak to uz naozaj si mohol pouzivat radsej MS5 \/
imported_KISS (66)|23.9.2005 03:33
[quote=StayMan by €RikŁ€][quote=KISS]StayMan by €RikŁ€

Ale ja viem ze tie Canony su dobre, ja som iba reagoval na tvoju poznamku:
StayMan by €RikŁ€: Ten Canon to je spatna volba :-k \/[/quote]

No to nie je poznamka, ale FAKT !!! Co takeho je na Canonoch dobre to neviem, ale ak ti vyhovuje ten obraz, tak to uz naozaj si mohol pouzivat radsej MS5 \/[/quote]


NO COMENT 9-)
Fantas! (3016)|23.9.2005 07:18
KISS
Muzes napsat, jaky typ Canonu mas na mysli?
imported_KISS (66)|24.9.2005 04:25
Fantas!
CANON XL1 (2) alebo XM1 (2)
stayman (12393)|24.9.2005 10:04
:-k