Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Plazma LG-60PB660V model 2014

Jeka (23)|6.11.2014 18:18
hmm
LG: Plazmové televizi zbývá měsíc
https://www.tvfreak.cz/lg-plazmove-televizi-zbyva-mesic/5424
mvikym (29)|6.11.2014 19:22
[QUOTE=Pavell007;499036]zkus si to nahrát kamerou a pak pustit zpomaleně....[/QUOTE]

to jsem udělal...onen pokus...a chybu jsem již našel. měl jsem na výstupu ze SAT nastaveno 1080p 60Hz změnil jsem to na 1080p 50Hz a problem zmizel. takže chybka neni v TV
dreamax.lp (61)|12.11.2014 17:45
Zdravím Vás a prosím o radu:

V špecifikácii 60" LG 60PB690V, ktorý chcem kúpiť, sa píše
3D - Ano,
Cinema 3D - Nie.
Môže mi niekto vysvetliť čo to znamená.
Je tam vôbec možný 3D obraz?
Nikde sa tiež nepíše o okuliaroch k 3D! Aktívne, pasívne, alebo ako je to s nimi?

Ď.
sanchez13 (1071)|12.11.2014 21:12
[QUOTE=dreamax.lp;499465]V špecifikácii 60" LG 60PB690V, ktorý chcem kúpiť, sa píše
3D - Ano,
Cinema 3D - Nie.
Môže mi niekto vysvetliť čo to znamená.[/QUOTE]

LG oznacuje svoju pasivnu 3D technologiu ako Cinema 3D, takze to znamena, ze 60PB690V je 3D TV s aktivnou 3D technologiou.
Vo vseobecnosti ziadna plazmova TV nema pasivne 3D (kvoli pouzitej technologii).
MartinSt (16)|26.11.2014 11:45
Chtěl bych se Vás zeptat na 3D brýle k této televizi(60PB690V), doporučován je model AG-S360, který ale nemá moc dobré reference-nedobíjecí baterie, nejdou sklopit nožičky... Lze je nahradit jiným modelem jiného výrobce? Děkuji za odpovědi.
acemajky (36)|29.11.2014 11:21
Ja jsem koupil 3D bry le od samsungu SSG-4100GB. Jsou funkci a za polovicni cenu, jenze asi to nebude to prave orechove, bohuzel je to jen domenka a nemam srovnani....
Kdyz by (podle me) mel objekt vystoupit z TV, tak se na samsung brylich rozdvoji - cili efekt je ten tam, jinak fungujou v pohode. Uz od srpna, kdy sem 60pb690V koupil schanim origo bryle S360 - na baterky, S350 - dobijeci. Bohuzel nejakou a v hafo internetovejch obchodech pisi, ze uz nebudou - LG infolinka taky o nicem, nic poradne nereknou. Cili kdyby nekdo vedel, kde bryle sehnat, dejte vedet....
Trochu me to stve, priplatil sem si za 3D a nemuzu to pouzivat...
Zkusil sem i pentouch pero, ale LG je fakt desna firma, ma jeden model pera, ale ten je urcen pro ruzne modely TV - cili jsem uz 2 pera vracel....
Kdyz jsem resil pentouch pero, tak mi na infolince manik rekl, ze plazmy LG pojede jeste tak 1-2 roky a jak tak ctu, tak prd velebnosti https://www.tvfreak.cz/lg-plazmove-televizi-zbyva-mesic/5424
Cili se obavam, ze bryle uz nesezeneme a 3D si muzeme strcit nekam....
acemajky (36)|29.11.2014 11:34
A nebo je budu muset koupit v nemecku ci v australii, ted jen zjistit, zdali to 3D bude vice v pohode. Na vsem na cem sem ty samsungy testoval proste nic nevyleza z obrazovky, ale nemam ta videa otestovana nikde jinde, jak maji spravne vypadat.

Kdyby nekdo mel nejake video 3D, ktere vi, jak ma efekt vypadat, tak ho muzu testnout
f.marshall (6)|3.12.2014 20:27
Asi budu mít dvoje 350tky nebo 360tky na prodej, sesternice mi je doveze z USA. Vyzkouší hlavně manželka, protože nosí brýle, a střelím ty, které ji nebudou sedět na brýlích. Tak kdyby jste měli zájem, ozvěte se. Jsem z Třince.
pribylh (38)|9.12.2014 06:49
Zdavím, mám menší verzi (50PB660V) - můžu se zeptat zkušených ohledně nastavení obrazu? Hodil jsem si tam standardní profil, dal hodnoty jasu, barev a kontrastu někam ke středu (50-60%) aby mi to vyhovovalo a spokojenost, ale moc netuším, jak s těma podpůrnejma funkcema na "vylepšení obrazu" jako např. redukce šumu, TruMotion atd.
Co asi tak jak nastavit - pro TV vysílání a pro domácí kino (BD)? Mám tak nějak v hlavě povědomí z minulosti kdy se odborníky spíš doporučovalo vypnout všechny funkce na vylepšení obrazu páč byly spíše ke škodě než užitku :-) Ale časy se mění. Díky
Jinak parádní telka za ty peníze, snad dlouho přežije, plazmy už nebudou :-(
onik81 (2)|16.12.2014 13:05
Ahoj... jsem tu z vás trochu zmatený.

Vybral jsem si 50PB660V s tím, že si pořídím super obraz a velkou úhlopříčku. Pak si tu čtu, jak jeden tvrdí, že TV je brzda, druhý, že je rychlá. Další píše, že obraz je stejně dobrý, jako nějaká stará LCD. Stejně tak má snad nějaké barevné šmouhy v bílé nebo bzučí zdroj. Může mi tedy někdo říct, jak to je? Je bzučící zdroj standard u plazmy? Je tahle plazma lepší, jak LCD model TX-48AS640E? Mám asi 7 let starou LCD Philips HD Ready a nemůžu říct, že bych trpěl nebo že by čená nebyla dostatečně černá (aby mě podvícení rušilo). Prosím o radu, protože pak x let nebude cesty zpět.

Bzučí zdoj? (i kdyby 50PB660V měla obraz božsky dokonalý, tak tohle by vše přebilo)
Je obraz plynulý nebo sekaný, jak někdo píše? (plazma by tuším měla mít reálných 600 Hz, což se neslučuje se trháním obrazu)
Trpí lagy i LCD a je to u plazmy opravdu problém? (můj starý křáp žádné nemá nebo jsem si jich za x let nevšiml ani u závodů, ani u online stříleček)

Z téhle diskuze mi zbyl pocit, že plazmy jsou krámy a LCD trpí jen horším zobrazením černé.
vatr73 (1)|17.12.2014 11:15
Zdravím. Koupil jsem si plazmu LG-50PB690V. Chci se zeptat . Po vložení USB ,kde mám filmy, se mi zobrazí složky s filmem ale nemohu najít titulky. Jde navolit cesta k titulkům ?
Dále-Do jakého vstupu mám připojit USB abych mohl nahrávat vysílání. Děkuji za odpověď.
pribylh (38)|19.12.2014 12:52
onik81 - tak já jsem vcelku běžný uživatel, žádný odborník, měl jsem 6 let starou HD ready plazmu Panasonic a patřím do tábora zastánce plazem vůči LCD, které zejména v minulosti trpěly velkými neduhy. Mám LG 50PB660V a jsem zcela spokojen - podání barev, černé a kontrastu, stejně tak u rychlého pohybu nevidím problém (ostatně to při nulové odezvě snad ani problém být nemůže, těch 600Hz je spíše nic neznamenající marketingové číslo), podpůrné funkce na "vylepšení" obrazu mám přitom všechny vypnuté. Jisté bzučení u plazmy u světlých (bílých) scén být znatelné může, ale pokud se nejedná o vyslověně vadný kus, nemělo by to být pořádně slyšitelné, pouze když k telce zezadu přiložím ucho, tak jsem to u starého Panasonicu slyšel, u současné LG jsem si ničeho nevšiml, rozhodně při sledování i když je ticho nic rušivého nepozoruji. Na bílém obrazu je trochu znát že kraje jsou malinko tmavší, tedy jistá "flekatost" by se tam dala vypozorovat, ale to už člověk musí být fakt šťoural a pozorovat to na zastaveném jednobarevném obrázku, v běžném provozu no problem. Podsvícení TV je velmi kvalitní a zejména ve srovnání s EdgeLED podvícením u LCD telky asi není co řešit, tam bych se opravdu bál v dané cenové kategorii, DirectLED by se tam asi shánělo těžko.
Je třebas si uvědomit, že se tu bavíme o téměř nejlevnější kategorii TV, za 14 tis. u 127cm při smart funkci, PVR a všech tunerech nemůže člověk chtít dokonalost, ale jsem názoru, že moje plazma poskytuje výborný poměr cena/obraz, u LCD bych se bál jak to bude za ty peníze vypadat. Přecijen plazmy jsou zejména v podání barev a kontrastu stále o něco napřed oproti cenově srovnatelným LCD.
Telku nepoužívám na hry, nicméně při sledování SD či HD vysílání jsem spokojen, stejně tak u BD kde je obraz parádní.
l.trta (5)|26.12.2014 18:46
Chci se podělit o zkušenost s verzi 50PB560V..(5let jsem měl LG scarlet 6000 42palcu)
Tuto TV jsem zakoupil(Datart e-shop) a po 2 dnech co mě připadalo že obraz je v nepořádku(v obraze zůstaváli lehké duchy menu Tv,menu PS4,běžícího loga LG není signal atd..stačilo zapnout menu tv na 10s a menu tam zůstalo lehce vidět).Volal jsem na LG a druhý den mě přijel servisák =)Jaká to rychlost=).Když jsem mu to ukázal hrabal se chvíli servisnim ovladačem v TV a řekl že musí objednat nějaký panel.Po týdnu dojel s panelem který vyměnil a při zkoušce bylo vše stejné.Konstatoval že je bohužel špatná celá obrazovka a TV si odvezl do servisu a že za cca týden mu dojde nahradní a vymění mě ji a TV doveze zpět.Bohužel nahradní obrazovka do 30dní nedošla tak mě TV dovezl zpět s opravenkou kterou jsem předal DATARTU(emailem) že TV je neopravitelná a zdůvodů nedodání náhradního dílu.Zvolil jsem si výměnu za 660V.Ikdyž jsem měl smůlu a od listopadu jsem bez Tv a novou mě dovezou 28.12. jsem opět zvolil PLAZMU i když samotný servisák mě řekl at už si to neberu že je to mrtvá technologie a je problém i s náhradníma dílama a at jdu raději do direct LED,bohužel cena v 50palcu je někde jinde =D.Dám ještě PLAZME jednu šanci,popřípadě do 14dnů vrátím i když mě to všichni rozmlouvali.K TV mám jen zapojenou PS4(BD filmy z 90%,hry málo)..žádný tv signál nemám.

Moje zkušenost =)
onik81 (2)|29.12.2014 07:57
Díky za rady a zkušenosti. Rozhodl jsem se radši do mrtvé technologie nenastupovat a i když může být TV dobrá, nebudu riskovat :) Vyhrála TX-48AS640E. Je jen o málo menší a jinak ve všem obstojí. I černá je dostatečně černá :)
l.trta (5)|30.12.2014 00:21
Tak nakonec jsem tu 660V druhý den vrátil.Zase duchy v obraze(menu), viditelny v temných scénách i ze vzdalenosti 2,5m.
pribylh (38)|30.12.2014 09:29
Já po asi měsíci provozu (50PB660V) mohu konstatovat spokojenost - při tmavých (černých) scénách jsem si žádných potíží nevšimnul, problém jsou akorát ty světlé barvy (bílá) - typicky hokej - jak se tu píše na začátku na první stránce - tam jistá flekatost bílé je vidět, pokud se na to člověk soustředí, tak je to viditelné - dle příspěvku ale běžný problém lacinější plazmy u velké úhlopříčky (mám 127cm). Jinak s obrazem naprostá spokojenost za ty prachy. Radši skousnu lehce nedokonalou bílou při hokeji než celkově špatné podsvícení či mizernou černou u LCD :-) Doufám že telka vydrží bez poruch (5 let záruka), protože je mi jasné že náhradní díly budou potíž, resp. za nějaký rok hádám už zcela nedostupné a OLED je zatím záležitost ještě na pár let než to bude cenově dostupné...
l.trta (5)|30.12.2014 10:24
[QUOTE=pribylh;503255]Já po asi měsíci provozu (50PB660V) mohu konstatovat spokojenost - při tmavých (černých) scénách jsem si žádných potíží nevšimnul, problém jsou akorát ty světlé barvy (bílá) - typicky hokej - jak se tu píše na začátku na první stránce - tam jistá flekatost bílé je vidět, pokud se na to člověk soustředí, tak je to viditelné - dle příspěvku ale běžný problém lacinější plazmy u velké úhlopříčky (mám 127cm). Jinak s obrazem naprostá spokojenost za ty prachy. Radši skousnu lehce nedokonalou bílou při hokeji než celkově špatné podsvícení či mizernou černou u LCD :-) Doufám že telka vydrží bez poruch (5 let záruka), protože je mi jasné že náhradní díly budou potíž, resp. za nějaký rok hádám už zcela nedostupné a OLED je zatím záležitost ještě na pár let než to bude cenově dostupné...[/QUOTE]

Hold mám asi smůlu,560/660V stejny problém s duchy.By mě zajímalo jak je to možné,že by DATART měl vadné kusy...
pribylh (38)|5.1.2015 11:21
A já ji přitom koupit v Datartu :-) Problém je fakt akorát ta bílá popř. je to vidět i na světlejších barvách při nějakém statickém obrázku, při sledování TV a filmů už nic.
mvikym (29)|12.1.2015 17:24
zdravím. přehrává někdo z vás filmy přes nějaký HD přehrávač či satelit? pokud pouštím film přes tato zařízení (nezaleží na tom jestli z USB disku nebo z NAS) film je takový cukavý. pokud připojím Disk přímo do USB v TV tak přehrávání je plynulé. setkal se někdo z vás tímto "neduhem"? diky
vivid.sk (11472)|12.1.2015 23:35
Áno, väčšinou tieto prehrávače neprispôsobia výstupnú obnovovaciu frekvenciu, zdroju. Takže to máš potom cukané, ak prehrávaš 24p film na 50hz výstupe.
mvikym (29)|13.1.2015 00:13
[QUOTE=vivid.sk;504950]Áno, väčšinou tieto prehrávače neprispôsobia výstupnú obnovovaciu frekvenciu, zdroju. Takže to máš potom cukané, ak prehrávaš 24p film na 50hz výstupe.[/QUOTE]


a je nějaký řešení? u staré TV to nedělalo dik
roman2277 (582)|13.1.2015 14:44
Tak jsem si taky koupil tuto Plazmu 50PB660V.(pro jistotu kdyby Panasonic odešel).Včera jsem ji ladil skoro celý den.No něco je zde lepší než u Panáku a něco horší.
Klady:moderní TV s ovládáním Ipadem pod.
hodně vstupů a konektorů
připojení do sítě a různé webové služby
ovladač funguje i na recievery(hlasitost apod.)
přehraje spoustu formátů
zrcadlí obraz i do Ipadu
nahrává pořady z DBV-T
obrovská nabídka nastavení(obrazu,zvuku apod.)
celkově velmi dobrý obraz(po pečlivém nastavení!)
Zápory:hodně lesklý panel
černá je o kousek slabší než u panáka(a nedá se nastavit u DVB-T)
nic moc zpracování stojanu
velmi nepřehledné a složité nastavení obrazu
připojení k PC a nastavení na hry taky složité a zmatené
nastavení z továrny tragické
ovladač a zapuštěná tlačítka velmi nepraktické
Závěrečné postřehy:
Je to moderní chytrá TV,která po pečlivém nastavení má příjemný obraz i zvuk.Celkově sice nedosahuje kvalit Panasoniků,ale je levnější.Kdyby někdo chtěl cokoliv vědět napište.Děkuji za pozornost.
mvikym (29)|13.1.2015 21:54
ahoj , mám stejný model, ale 60" výše jsem se zmínil o "cukání" obrazu při přehrávání videa přes externí přehrávače. máš stejný problém? diky
roman2277 (582)|14.1.2015 10:28
Nemám problém.Přehrávám přes Asus OPlay RD1.A vše je naprosto OK.Asi budeš mít problém v kabelech nebo nastavení přehrávače.Jinak já měl taky problém s HDMI kabelem v případě ARC.Musel jsem ho vyměnit za jiný už je to OK.(chtělo to 1.4a)
mvikym (29)|14.1.2015 19:29
[QUOTE=roman2277;505127]Nemám problém.Přehrávám přes Asus OPlay RD1.A vše je naprosto OK.Asi budeš mít problém v kabelech nebo nastavení přehrávače.Jinak já měl taky problém s HDMI kabelem v případě ARC.Musel jsem ho vyměnit za jiný už je to OK.(chtělo to 1.4a)[/QUOTE]

diky, fakt nevim jestli je to kabelem. delaj to dva přehrávače a vyzkoušeny 3 kabely a na stare TV to nedělalo. je pravda, že nevím co je to za kabely

vyzkoušel jsem změnit nastaveni obrazoveho režimu ze standard na HRA a cukani zmizelo. kabelama to asi nebude
roman2277 (582)|14.1.2015 20:58
To je přesně ono.Veškeré nastavení je zde velmi zmatené a nepřehledné.Je třeba zkoušet různé varianty.Naproti tomu Panasonic je o mnoho jednodušší a srozumitelnější.
mvikym (29)|14.1.2015 21:06
[QUOTE=roman2277;505203]To je přesně ono.Veškeré nastavení je zde velmi zmatené a nepřehledné.Je třeba zkoušet různé varianty.Naproti tomu Panasonic je o mnoho jednodušší a srozumitelnější.[/QUOTE]


dejme tomu, ale jaký jíný rozdíl je v těchto obrazových režimech mimo hodnot nastavení? že u jednoho režimu hraje OK a druhého nikoli
roman2277 (582)|14.1.2015 21:59
Tak to ví jedině soudruzi v LG.Osobně nejsem žádný nováček v oblasti TV,ale tento software pravděpodobně dělal někdo na tripu.
sanchez13 (1071)|14.1.2015 22:09
[QUOTE=mvikym;505205]dejme tomu, ale jaký jíný rozdíl je v těchto obrazových režimech mimo hodnot nastavení? že u jednoho režimu hraje OK a druhého nikoli [/QUOTE]
v rezime HRA je povypinana vacsina post processing "kurvitok" ako je TruMotion a pod aby sa minimalizoval input LAG TV.

U teba asi bude treba najst v tom rezime na ktorom ti to sekalo optimalne nastavenie TruMotion (v nastaveniach obrazu).
LG to ma vacsinou rozdelene na 2 polozky De-judder a De-blur. Skus nastavit TruMotion pouzivatel a menit jednotlive polozky. Napr De-judder 2, De-blur 9, pripadne ho uplne vypnut atd...
Proste treba sa s tym pohrat. Vnimanie toho sekania je totiz dost subjektivne a kazdy si to musi nastavit tak ako mu to najviac vyhovuje...

P.S. moja TV si toto nastavenie pamata zvlast pre kazdy vstup, takze si to budes musiet nastavit asi aj ty pre kazdy vstup zvlast (HDMI, interny TV tuner, pri prehravani z USB,....)
mvikym (29)|14.1.2015 22:17
[QUOTE=sanchez13;505219]v rezime HRA je povypinana vacsina post processing "kurvitok" ako je TruMotion a pod aby sa minimalizoval input LAG TV.

U teba asi bude treba najst v tom rezime na ktorom ti to sekalo optimalne nastavenie TruMotion (v nastaveniach obrazu).
LG to ma vacsinou rozdelene na 2 polozky De-judder a De-blur. Skus nastavit TruMotion pouzivatel a menit jednotlive polozky. Napr De-judder 2, De-blur 9, pripadne ho uplne vypnut atd...
Proste treba sa s tym pohrat. Vnimanie toho sekania je totiz dost subjektivne a kazdy si to musi nastavit tak ako mu to najviac vyhovuje...

P.S. moja TV si toto nastavenie pamata zvlast pre kazdy vstup, takze si to budes musiet nastavit asi aj ty pre kazdy vstup zvlast (HDMI, interny TV tuner, pri prehravani z USB,....)[/QUOTE]


nastaveni jsem se snažil provest totožně. Trumotion mam vyplé. sekaní obrazu je velmi zjevné. je to prostě přískokama vpřed. zkusím ještě nějaký kabel...ale spíš předpokladam že je to v TV, když uvážím, že mi staré LCD nedělalo
roman2277 (582)|15.1.2015 07:31
Nejlepší nastavení na film je Trumotion uživatel level 3.Jinak můžu zde napsat subjektivně nejlepší nastavení obrazových paramatrů na večerní sledování filmů.(čerpáno z avsforums a z vlastní úvahy) Jestli máš zájem.
mvikym (29)|15.1.2015 21:26
[QUOTE=roman2277;505260]Nejlepší nastavení na film je Trumotion uživatel level 3.Jinak můžu zde napsat subjektivně nejlepší nastavení obrazových paramatrů na večerní sledování filmů.(čerpáno z avsforums a z vlastní úvahy) Jestli máš zájem.[/QUOTE]

určitě vyzkouším a ano, zájem je.

ještě malý dodatek. na to jak jsem se poohlížel po LED tv a bál se PLAZMY a nakonec si PLAZMu koupil, tak souhlasím s .........

Sotva 1 osoba z 10, se rozhodly pro plazmy udělali chybu
Až 6 lidé z 10, rozhodly pro LCD TV udělali chybu!

je to z trochu staršího článku (recenze)
http://blog.skalibrujtv.pl/cs/2013/04/plazma-czy-led-lcd-w-2013-roku/
roman2277 (582)|16.1.2015 13:25
Jo jo.Kupodivu jsem tento článek taky četl před týdnem.Jinak to nastavení je pro každého subjektivní.(každý má jině oči). Zde je moje nastavení na filmy:
Standard uživatel:
Panel light 100
Contrast 100
Brightness 45-65(dle okolního světla)
Sharpness 10-15(dle signálu)
Color 50

Advanced Settings:
Dynamic Contrast off
Dynamic Color off
Color Gamut standard
Super Resolution off
Gamma medium

Noise reduction off
MPEG Noise reduction off
Black level : low( jde nastavit jen u HDMI)

True motion:uživatel 3

Jinak ostatní volby jsem zatím nechal v základu.(barevný tón a teplotu barev)
Pro hraní her z konzolí nebo PC je optimální nastavit všude režim HRA ,nejen na druhém HDMI ale i v ostatních volbách) A není na škodu občas zapnout u hraní i dynamický kontrast.
roman2277 (582)|16.1.2015 14:26
Dodatek: ano po delším statickém obrazu zde nějakou dobu zůstane duch v obraze,jak psal kolega výše.Ale je to jen pár minut(potom to zcela zmizí) anebo stačí vypnout a zapnout TV.Ovšem toto má každá plazma.(včetně panasonicu) A navíc se na to oči musí výhradně zaměřit) Běžný divák o tom nemá ani páru.
RoPo (6061)|16.1.2015 14:32
[QUOTE=roman2277;505405]Ovšem toto má každá plazma.[/QUOTE]

U Samsungu tuto obrazovou retenci jsem měl často, ale rychle vždy zmizela. U Panasonicu 2012 není snad vůbec. Záleží na agresivitě nastavení jasu buněk, kontrastu a svítivosti.
roman2277 (582)|16.1.2015 16:32
Ono já měl dost plazmových TV od roku 2002 a po pár letech se tam vždy něco vypálilo.Tak to prostě je.Naproti tomu je na plazmě obraz,který je pro lidské oko příjemnější než jakékoliv LCD.A to je pro mě ten nejdůležitější parametr u TV.Ostatní blbosti typu černá,jas,kontrast,rychlost jsou nepodstatné.To je můj osobní názor.
marek16 (19)|20.1.2015 19:22
Vyšel nám novej FW 04.01.02, ke stažení na http://www.lg.com/cz/podpora-vyrobek/lg-60PB660V# . Už jsem updatoval, ale změny moc nevidím, podle zahraničních fór updatovali hlavně smart pitomosti, který nepoužívám.
Zajímavostí (pro hračičky jako já) budiž, že TV používá relativně zdechlý 1GHz dvoujádro od mediateku - mtk5398 :)
roman2277 (582)|20.1.2015 19:49
TV mi stáhla už 3 firmwary a žádný rozdíl taky nevidím.No myslím že i toto 2jádro bohatě stačí na tuto TV.Furt je výkonnější než Realtek co mám v Asusu Oplay.Navíc Netcast je svižný jednoduchý systém.
roman2277 (582)|26.1.2015 13:20
Pro hračičky---http://m.youtube.com/watch?v=GlFDzMaQ3Bs
petruskin (305)|27.1.2015 23:07
Muzu se zeptat jake 3d bryle k tomu používáš? Nevím jak je to s kompatibilitou. Jestli treba 3d bryle lg pro 2013 budou fungovat. Nebo jestli fungujou i universaly. Pro 2014 jsem nenasel nic. Díky.
roman2277 (582)|28.1.2015 07:48
3D nepoužívám.Je to blbost.
EDIT:večer sem dám ještě nastavení expert na sledování ve tmě
rrajnoha (38)|28.1.2015 12:46
Zdravím.
Chci se zeptat zda TV umí automaticky přepínat rozlišení a frekvenci dle zdroje? Mám mkv filmy 50Hz, 30Hz, 24p v rozlišení 720p a 1080p
V spočasnosti mám Panasonic TX-P42X20E a ten automaticky přepíná.
roman2277 (582)|28.1.2015 15:04
Všechny filmy co jsem přehrával v MKV(1080p) TV přehrála v 16:9.
petruskin (305)|30.1.2015 10:49
Mám takový dotaz k modelu 60PB690 v balení byl jen ovladač Magic control (což je asi v pořádku) nemohu ale nikde najít možnost jak přepnout DVB t na Satelit - stanice se naladí ale vše jede hned v DVB-t a netuším jak to přepnout na SAT. V manuálu se nastavení takřka nic nepíše asi budu muset lovit jiný manuál na netu. Tak kdyby někdo věděl budu vdeěčný. Dík
roman2277 (582)|30.1.2015 14:36
V MENU se dají přepínat jednotlivé tunery.
petruskin (305)|1.2.2015 21:31
OK díky. Ještě dva dotazy.
1) v domovním rozvodu máme SAT rozvod 2 astry a hotbird. Astra se primárně naladí jako první sat a najde všechny programy, horbird tuner ladí ale nenajde žádný kanál. Pokud použiji externí stb Topfield tak ten naladí a najde vše. Zkoušel jsem vymazat ostatní satelity a nechat jen Hotbird ale nejde to , astra zůstává uložená jako první nesmazatelný satelit. Tak nevím jak dál.

2) při zobrazení bílé nebo světlé plochy /krasobruslení/ je ve spodní čásli obrazovky zřetelně vidět "vypálený" obrys LG 60PB690, hdtv 600 hz a pod. To je zřejmě daň za to že jsem koupil 3-4 měsíce vystavený kus na kterém 12 hod denně nebo velmi často viselo reklomní logo. Jde to nějak odstranit, nebo to to časem zmizí ??? Díky za pomoc Petr.
KamilZ (10277)|2.2.2015 03:56
Ad 1) špatně nastavený DiSEqC?
Ad 2) velmi pravděpodobně ne, tohle není dočasné "vypálení", ale trvalé. Můžeš zkusit tam na několik hodin pustit "zrnění", ale nevěřím tomu. http://beginwithsoftware.com/videoguides/plasmatv/
roman2277 (582)|2.2.2015 09:11
Ta TV nebyla při nákupu nová?
petruskin (305)|2.2.2015 14:30
Byla vystavená v prodejně (prý 3 měsíce). Domníval jsem se, že proti vypálení jsou již ochrany. Při představení (běžel film) to teda vidět nebylo. Vidět to ale je v té jasně bílé nebo modré (krasobruslení, zprávy-studio). No tak to tedy zvážím co s tím 1) stěhovat se mi to zpátky moc nechce 2) stejně bych jí asi nevyreklamoval, personál byl dost hnusnej. Ještě zkusím to zrnění. Dík
roman2277 (582)|2.2.2015 20:05
Ochranu sice má,ale jen na určitý typ statického obrazu.