Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 10 z 14 PrvníPrvní ... 89101112 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 136 až 150 z 196

Téma: Popcorn Hour A-410

Je tu pravidelně Avatar uživatele -Vl-
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od vlasto777 Zobrazit příspěvek
    takze bug a 410-ny, este ze som nepredal A110, ta ide bez zavahania. Uvidime naco este poprichadzam.
    Já bych neřekl, že to bude bug A410. Stejně mi to čtverečkuje i na A400 a v Dreamboxu. Spíš nějak špatně převedený.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2014

moze to byt aj zle prevedene tomu sa priklanam aj ja, len mi je divne, ze A 110 si s tym poradila a tiez KM player a Avidemux v starom PC. A novy PCH na "steroidoch" kockuje.

Nováček
    Registrace
    Oct 2014

Vie niekto poradiť ako spustiť slovenské titulky srt vo filme v ISO cez A 410?

Nováček
    Registrace
    Oct 2014

Ďakujem, už sa to podarilo poriešiť ....

Nováček
    Registrace
    Oct 2014

Hej, to sa podarilo, ale ako na to, aby som si do filmu pridal dvoje externé titulky (napr. sk + Engl.

Nováček
    Registrace
    Oct 2014

Aká aplikácia by určite nemala chýbať v A-410?

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

Pánové mám dotaz na titulky. Zda jdou zvětšovat, barevně odlišovat. Jestli se při přehrávání z NAS korektně zobrazují, nebo fungují jen z HDD.
    Taky jak jste spokojení s kvalitou obrazu. Nezkoušel někdo popcorn 410 porovnat z Android krabičkami jako Rikomagic nebo Minix? Rozhoduji se ještě mezi Mede8serem. Dnes mám pod tv mac mini 2010 a jak apple provedl nepovedený upgreat s mac mini, tak po oživení s SSDčkem, půjde zpět k monitoru. Ještě s ním vydržím, i když pod tv nemá chybu, mám strach abych si obrazově nepohoršil. GF 320 dedikovaná šlape na jedničku a nevím jestli bude popcorn lepší. Díky.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2011

Ahoj, takže titulky sa dajú zmenšiť aj zväčšiť aj farebne tiež odlíšiť, NAS nemám ale po sieti z ntb mi prehráva aj titulky. Z kvalitou obrazu som spokojný maximálne, porovnávam s xtreamerom sw3.

Nováček
    Registrace
    Oct 2014

Dá sa nejako po lopate napísať, ako urobiť nastavenia na notebooku a na a-410, keď ich chcem zosieťovať káblom cez router?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2011

Na 410 si musíš nainštalovať nmt aplikácie, ja ich mám na HDD ktorý mám v v 410, len pozor, lebo HDD si sformátuje a potom ti všetko vymaže, preto som ich inštaloval na ešte čistý HDD, inak malo by to ísť na na USB kľúč, len neviem či ho potom netreba mať stále v USB A-410, treba vyskúšať. Potom nie je problém so zosieťovaním cez ntb. nájdem a-410 prostredníctvom IP adresy a v popcorne v media v sieti alebo také čosi. Tie aplikácie nmt sú v nastaveniach. Na ntb. nemusiš robiť žiadne nastavenia.

Nováček
    Registrace
    Oct 2014

nmt som nainštaloval na HDD, bez naformátovania... (bola taká možnosť v nastaveniach, keďže som mal HDD už predtým naformátovaný. Po zadaní IP adresy do NTB, odo mňa pýta nejaké heslo ale neviem aké a kde ho vziať...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2011

meno je: nmt, heslo:1234

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

Chlapi je možné HDD jakékoliv, které není naformátované Popcornem, vložit dovnitř přístroje a užívat třeba jen na přehrávání.? Nebo jde jen a pouze o naformátovaný kus?
    Dále. Je možno popcorn připojit USB kabelem a využívat jeho DAC jako zvukovou kartu?

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

ano disk naformatovany na linux alebo windows mozes pouzivat v popcorne .. ako zvukovku ho nevies pouzivat ..

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

Tak asi s tou zvukovkou bych chtěl asi už moc. Jinak jsem včera porovnával obraz z miniho a s vestavěným přehrávačem na 55VT60 , kvalita na straně VT..Jen mě tam štvou malé bílé titulky, specialita Panasonicu..na zcela bílé je vidět díky tomu slabý otisk na obrazovce.
    Na straně mini zase s trackpadem velké pohodlí, s VLC přehraje vše. Člověk nemůže mít asi vše.
    Díval jsem se taky na Panasonic DMP-BDT700, všude pějou na něj chválu.U některých recenzentů poráží i oppo bdp 103. Jen se snažím najít, jak je na tom se síťovými funkcemi, aby aspoň nějaký čas byl schopen držet krok s formáty. A aby taky člověka zase nepřekvapili bílé a malé titulky... Takže mám 2 favority Popcorna a Panasonic.

P.S. Tak zpětně bylo na vině VLC na mini, nevěřil bych, že XBMC bude o tolik lepší.
    Naposledy upraveno uživatelem sarga: 15-11-2014 v 22:27

Strana 10 z 14 PrvníPrvní ... 89101112 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Popcorn Hour A-400
    Od hakmar v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 61
    Poslední příspěvek: 27-03-2021, 19:09
  2. Popcorn Hour A-200
    Od Hmm v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 22-04-2017, 11:13