Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

3D Okuliare pre Optoma HD131Xe

kosovan (21)|9.1.2015 10:39
Ja som zo Slovenska a zatiaľ tieto tipy okuliarov tu nikto neponúka,u Vás majú,z blbej ameriky sa nikto neozval,skúsim zistiť to poštovné ak to bude veľa,počkám a ak budú u nás na trhu tak kúpim emitter a keď to nepôjde ani potom a bude chyba inde,tak od septembra nastupujem znova na základnú školu :D .Fakt skúšal som všetko možné,škoda času,ale verím,že emitter je zlý.
kosovan (21)|9.1.2015 11:55
Dnes som ešte skúšal rôzne nastavenia rozlíšenia obrazu na MED800X3D či náhodou sa ten emitter nerozbehne,ale stále nič,škoda,že nik nemá nablízku u nás rovnaké okuliare zatiaľ.U Vás sa dá zohnať emitter samostatne ?
7711 (43)|9.1.2015 14:53
Tak jsem koukal a jenom emitter neprodávají. Pouze s brýlema. Našel jsem jeden web, kde by ti to poslou i na Slovensko za cca 18 euro. Mrkni http://www.czc.cz/search?q-ancestor-category-id=fnifo5634agtg87rcghs3hnve7&q-fulltext=optoma+zf2300
kosovan (21)|10.1.2015 13:23
Ďakujem za link,asi to poriešim,že kúpim ešte jedny okuliare+emitter z tej stránky.Inak tento text mi poslali z serv.podpory optoma " Have you tried doing a power cycle to the projector? or resetting the default settings? If this doesn't not resolve the issue you may have a defect emitter. If you are still with in the return policy from the reseller. We would recommend doing an exchange with them. Feel free to contact us back if you have any other questions or issues " preložené cez translator " Už ste sa snažil robiť vypnutím a zapnutím projektora? alebo resetovanie predvolené nastavenia? Ak to nie je problém nevyrieši, môžete mať nejakú vadu emitor. Ak ste stále sa v návratovej politiky od predajcu. Odporúčame robiť výmenu s nimi. Neváhajte nás kontaktovať späť, ak máte nejaké ďalšie otázky alebo problémy ".No aspoň sa ozvali,ešte skúsim v pondelok zistiť to poštovné a keď bude veľa nemá význam špekulovať.Aj tak sme štyria takže objednám okuliare+emitter od vás a bude pokoj.Fakte ešte raz díky za rady a podporu "7711" a ostatným.Určite sa ozvem ešte. Dnes skúsim reštarty,pôvodné nastavenia,...ale chybný je emitter,len ešte som nikde nenašiel,že by mali podobný problém.Čas ukáže.
7711 (43)|10.1.2015 23:48
Možná bych ten emitter zkusil vyreklamovat přímo u Vás u Optomy. Mohlo by to být rychlejší a i levnější než to posílat do Amazonu. Škoda že není nikde srovnání obouch brýlí ZF2300 a ZF2100. Mám doma ZF2100 a kdyby ty druhý byli lepší, tak bych je taky koupil. Kdyby tady byl nejaký čtenář, který má osobní zkušenost z oběma, byl bych rád kdyby dal vědet rozdíl. Pak dej vědet jak jsi dopadl.
kosovan (21)|11.1.2015 12:26
Čo som čital na fórach prvý rozdiel je v tom,že ZF2100 sú založené na Infra technológii a ZF2300 sú radiové.Takže rušenie žiadne,ak teda fungujú mal by tam byť bezproblémový prenos a synchronizácia,to v mojom prípade nevyšlo :D,vraj je svetlejší obraz pri sledovaní,...sú lahšie a dobre sedia,atď.Budem hodnotit keď pôjdu zatiaľ len teória.

---------- Doplněno v 12:24 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 12:23 ----------

A ty si spokojný z ZF2100,alebo ?

---------- Doplněno v 12:26 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 12:23 ----------

Ozaj myslíš,že na Slovensku je pobočka optomy ?
Snoopee (58)|12.1.2015 10:01
Poda mna nie je zastupenie optoma v SR ani v ČR. Mrzí ma že máš problém s emitorom, bol som zvedavý čo povieš na 3D.
Tiež som čítal tú recenziu o tom že ZF2300 sú jemne svetlejšie ako ZF2100. Inak jeden maník z juesej čo je fanda do 3D niekde písal že kvalitatívny rozdiel ZF2100 vs ZF2300 nezaznamenal.
Ešte ma napadlo či nemáš poškodený konektor na emittor. Ak ano, nepomože ti ani nový emitor, len oprava/výmena projektora. Držim palce
7711 (43)|12.1.2015 14:52
Zkusil bych zavolat na kontakt na http://www.optoma.sk a tam se zkusil domluvit. Třeba by ten vadný emitter vyměnili. V Bratislavě a Prešově mají zaruční i pozaruční servis. Jinak jak jsem já spokojenej s 3D a s brýlemi ZF2100? Jak jsem již psal dříve na foru, byl jsem zezačátku docela zklamanej z projektoru a i 3D. Byl jsem zvyklí na perfektně kontrastní obraz z 3D plazmy a to mi projektor nedal. Postupem času jsem si na projektor zvykl a ted dokonce už dávám namíň kontrast na televizi. Takže více méně jsem již spokojený, už mi jen celkový požitek kazí bílé stěny a strop, které při projekci svítí a snižují kontrast. Není nad to si pustit 3D film na velkém plátně a nebo zahrát nějakou hru na playstation 4. Viděl jsem snad všechny 3D filmy a paradoxně nejlépe vypadají ty tmavé, jako například Godzila a nebo Pacific Rim. Obraz není rušen osvětlenou místností. Nejhůře pro mě vypadají bílé sceny a právě s těmí mými brýlemi ZF2100 není scéna bílá ale toková jako nažloutlá. Proto by mě zajímalo, jestli nové brýle dovedou toto eliminovat. Jinak od první chvíle co jsem zapojil emittor a brýle, tak bez nějakýho problému. Jede to jak má. Z tohoto hlediska jsem absolutně spokojen.