Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Satelitní nabídka T-mobile TV + vhodný přijímač

puschpull (921)|25.3.2013 10:53
Zdravím.
Nenašel jsem thread věnovaný nabídce TV programů od T-Mobile, tak jsem si dovolil téma založit.

Ač v současnosti řeším příjem DVB-T (chci mít základní nabídku vedle satelitního příjmu pokrytou i pozemním příjmem)
tak počítám s tím, že pokud budu chtít příjem ve vyšší kvalitě (HD) tak budu muset přijímat ze satelitu

Donedávna jsem měl combo přijímač Golden Interstar (starý asi 6 roků), kde jsem přijímal přes Cryptoworks Skylink. Skylink jednak zpoplatnil, jednak přechází na system Irdeto a pak také ten můj starý přijímač není HD, nemá HDMI výstup atd ...
Proto jsem dostal nápad vyřešit satelitní příjem základních programů přes nabídku T-Mobile
(balíček TV-Start, který je bez poplatků, zaplatím ale 1500 za kartu)

http://www.t-mobile.cz/web/cz/katalog-sluzeb/televize/tarify-a-balicky
Měsíční paušál ZDARMA
ČT1 HD, ČT1, ČT2, ČT 24, ČT sport HD, ČT sport, Nova HD, Nova, Nova Cinema, Fanda, Smíchov, Telka, Prima Family HD, Prima Family, Prima Cool, Prima Love, Prima Zoom, TV Barrandov, Óčko, Retro Music Television, TV Noe, Šlágr TV, RegionalniTelevize.cz
+ vybrané slovenské programy a další stovky volně šířených kanálů přes družici Astra.


Stejně jsem do budoucna uvažoval o nějakém novém satelitním přijímači, třeba TechniSat TechniStar SIR.

Nějaká doporučení, zkušenosti s tímto poskytovatelem TV nabídky, vhodnost daného satelitního přijímače atd .. ?
Děkuji
KamilZ (10277)|26.3.2013 08:51
puschpull (921)|26.3.2013 11:25
Nejsem nijak náročný, preferuji ale spolehlivost a osvědčenost. (nemíním dávat za satelitní přijímač víc nějakých +/- 3 tisíce)
Je toto dobrá volba (do dalších úvah) ? (ještě nekupuji, jen vybírám ...)
:-)
http://www.omko.cz/technisat-technistar-s2-cerny-modul-technicrypt-irdeto-ci/

Stále se mi jedná o tu nabídku T-mobile TV (TV Start) těch 20 programů z toho 4 v HD mi opravdu stačí
Pokud tam pak chytnu třeba i nějaké volné německé, budu rád ... (počítám s tou kombinací Astra 19,2 a 23,5)
vsp (704)|28.3.2013 00:06
Kupovat si prijimac a modul? Proc si nekoupis prijimac s dekoderem? Ty chces radu a cist nechces :-)
Pokud tmobile dava jeste ice kartu, tak si kup jakykoliv prijimac bez modulu. Jestli je neco nespolehliveho, tak technisat s modulem :-)


Sent using Tapatalk
puschpull (921)|28.3.2013 07:25
vsp: číst chci, ale plno věcí mi není jasných.
Měl jsem za to, že když pořídím od t-mobile kartu, tak potřebuji přijímač s modulem pro čtení karet Irdeto ... ?
vsp (704)|28.3.2013 08:31
Prostuduj vyse uvedene odkazy alespon tak, ze je 2x dukladne prectes :-)

A pokud dnes neni SERPO na Tmobile, kde je napsane, ze nebude za 2 roky napriklad? :-)
puschpull (921)|28.3.2013 10:09
Není to napsané nikde, ale u Skylinku jsem kdysi byl (před cca 6-7 roky). Svévolně si zavedli poplatek na službu zdarma, zklamali. Nyní již nic naivně neočekávám....

Je mi jasné, že ta nabídka T-Mobile patří vlastně pod Skylink a jen lákají zákazníky k sobě ...
Pro mě bude stejně ten satelit jako "duplicita" DVB-T, které nyní inovuji. Vzhledem k tomu že osobně na TV nekoukám skoro vůbec (tedy, upřímně možná hodinu až dvě za 14 dní), ale zbytek rodiny kouká o něco častěji...) tak je mé počínání s upgradem příjmu T signálu asi směšné, ale chci mít zase chvíli pokoj.
Ta základní nabídka "Start" mi s rezervou stačí. Osobně občas koukám jen na filmy které chci vědět (v HD kvalitě přes MMC...)

P.S. jdu si přečíst ty odkazy
vsp (704)|28.3.2013 21:18
Tak si inovuj dvb-t2 a mas to, se satem se nezaobirej. U Tecka to je jen aby ti prodali placene kanaly anebo jiny cross selling a drive ci pozdeji pravdepodobne take zpoplatni Zakladni nabidku, proc by jim to M7 nechavala zadarmo? Stavajici smlouva jednou skonci a jaka bude nova kdo vi :-)

V soucasnosti zakladni nabidku muzes prijimat i bez karty v ramci emu, s technisatem nejen ze se doctes na linkach vyse, ze to jaksi ani nejde, s nim ale nemusi jit ani nahravat s ofiko kartou :-)

Co bych udelal ja? Koupil si arivu 102e nahodil keys a sledoval zakladni nabidku, od dubna bez hd, pak bych si mozna koupil kartu nebo poradil jinak :-)


Sent using Tapatalk
puschpull (921)|28.3.2013 21:21
jasně než kupovat od T-Mobile kartu za 1500 tak mohu koupit od Skylinku kartu "Výměna" za cca 600 (včetně ročního servisního poplatku 348,-)
vsp (704)|28.3.2013 21:31
Tmobile stejne nema to 2 mesicni prom jestli ti slo o tohle :-) s citovanym prijimacem kartu zatim nepotrebujes a levnejsi prijimac tezko sezenes.
puschpull (921)|28.3.2013 21:41
jde mi opravdu jen o základní nabídku a ty dva HD programy (Nova a ČT1)
vsp (704)|28.3.2013 22:12
Takze uz vis vse co jsi potreboval vedet :-)


Sent using Tapatalk