Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 85 z 85

Téma: Panasonic 2013 preview LCD - B6, EM6, E6, ET60, FT60, DT60, WT60

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

@FrySVK
    Dík,funguje i na Panasonic TX-P65VT65B.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2013

Citace Původně odesláno od milan.44 Zobrazit příspěvek
    Re: FrySVK - Po zapnutí mi naskočí HOME obrazovka s TV kanálem a kolem něj ty různé aplikace. 3x zmáčknu tlačítko HOME a vyberu prázdnou šablonu úplně vlevo jak popisuješ-potvrdím OK. Jak vypnu TV a opětovně zapnu-tak je to opět tam kde to bylo. Tak nevím.
    sú ešte dve možnosti nastavenia a to:

-pri zapnutí televízora sa vždy zobrazí zvolená (prioritná) obrazovka
    -pri zapnutí TV sa zobrazí posledná nastavená obrazovka

buď je potreba zmeniť prioritnú obrazovku na "prázdnu" alebo zvoliť možnosť zobraziť poslednú obrazovku a následne potvrdiť prázdnu, potom by to už malo fungovať...

Nováček
    Registrace
    Nov 2013

panak TX-P65VT60E na EW za 66 666 Kc.

http://www.electroworld.cz/product/t...CECOMP_HEUREKA

Asi ji uz objednam, jelikoz bych nerad cekal na dalsi slevy a mezitim by uz na trhu nebyla... Je vhodna doba nakupu?! Nejaky odborny nazor?!

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

Citace Původně odesláno od Becheras Zobrazit příspěvek
    Asi ji uz objednam, jelikoz bych nerad cekal na dalsi slevy a mezitim by uz na trhu nebyla... Je vhodna doba nakupu?! Nejaky odborny nazor?!
    Taky by mě to zajímalo. Konec výroby měl být snad konec roku, teď jsem se někde dočetl, že snad březen, duben. Taky nevěřím, že by Panasonic ty poslední kusy co sjedou z výrobní linky, nějakým zbůsobem ,,neoslavil před médii". Možná se někdo ozve, kdo má blízko k výrobě, jak to teda je .

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Nazdar, som cerstvym majitelom 47ET60E. Viem ze kazdy panel je iny vramci jednej rady, no aj tak by som vas poprosil, ci nemate niekto univerzalne nastavenie hodnot obrazu na rozne televizne mody, aby to vyzeralo co najslusnejsie. Skusal som to tu najst na fore, aj som googlil, ale bez uspechu. Vopred vdaka

Nováček
    Registrace
    Dec 2013

vyskúšaj...

http://reviews.lcdtvbuyingguide.com/...-settings.html

alebo

http://www.avforums.com/threads/pana...tings.1785796/

ja osobne používam pre FT mierne modifikované nastavenia v druhom linku...

tie nastavenia neber tak, že sú ideálne, je potrebné si ich upraviť podľa tvojích potrieb, mne sa napríklad nepáči nastavenie farieb na hodnotu teplá2, vtedy mi ten obraz pripadá nažtnutý...

Je tu pravidelně Avatar uživatele Plutotype
    Registrace
    Nov 2011

Citace Původně odesláno od jurant Zobrazit příspěvek
    Nazdar, som cerstvym majitelom 47ET60E. Viem ze kazdy panel je iny vramci jednej rady, no aj tak by som vas poprosil, ci nemate niekto univerzalne nastavenie hodnot obrazu na rozne televizne mody, aby to vyzeralo co najslusnejsie. Skusal som to tu najst na fore, aj som googlil, ale bez uspechu. Vopred vdaka
    Gratulujem k novému TV. "Slušné" nastavenia neexistujú, existujú ideálne nastavenia pre konkrétny kus TV, ktoré maximalizujú potenciál displeja a nastavia TV podľa štandardov ( REC.709 pre HD ). Kopírovanie nastavení nevedie k optimálnemu obrazu, lebo UK model nie je Tvoj model, USA model nie je Tvoj model, 55" model nie je Tvoj 47" model.
    A naše oči tiež nie sú profesionálny spectrophotometer.

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

FRY vdaka, jedno nastavenie bolo uplne mimo a druhe "mozno" trochu pomohlo. Stale vsak mam problem s ciernou, a nech skusam akokolvek neviem co kde pridat alebo ubrat, nech to v zaverecnej kombinacii doda pre moje oko uspokojivy vysledok.

Pluto viem ze to tak je, ale nema kazdy clovek pod rukou zaiadenia a ludi ktori odladia TV

Zatial som si vsimol ne v LH rohu je miesto so slabsim podsvietenim, inak s TV ako zobrazovadlom a sledovanim v nie uplne tmavej miestnosti spokojnost. Ked sa zhasnu svetla v obyvacke tak uz to je trochu na nerv.

Riesenie mala byt plazma 50ST60 ale hlava a oci nepustili, blikalo to.

Nováček
    Registrace
    May 2011

Nechci tu zbytečně zakládat nové téma, koupil jsem si 47WT60E a potřebuju to nějak nakalibrovat, stačí mi nějaké obyč. nastavení, co mám zapnout a co vypnout, ty gamma barvy být nemusí.

Nováček
    Registrace
    Jul 2014

Ahoj koupil jsem si tuto televizi

http://3d-televize.heureka.cz/panasonic-tx-l47et60e/

Když jsme chtěli spustit 3D přes HDD tak se to sekalo, ten film má kolem 16 giga. Tak by mě zajímalo čím to může být. Není to tím že mám HDD na usb 2.0 a když si pořídím nějaký s usb 3.0 tak to půjde v poho? Zkoušeli jsme i film který nemá 3D a byl podobně velký a taky se to sekalo. Kdyžtak mi můžete poradit jaký Disk bych měl vybrat chtěl bych kolem 1Tb velikosti. Chtěl jsem to napsat na poradnu ale neviděl jsem kde tam mám založit nové téma. Děkuji

mod KZ: přesunuto
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 03-07-2014 v 12:29

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. Plazma: Panasonic 2012 preview - VT50, GT50, ST50
    Od patriot v sekci Panasonic
    Reakcí: 2439
    Poslední příspěvek: 18-09-2018, 09:59
  2. Plazma: Panasonic 2013 preview plazma - ZT60, VT60, GT60, ST60, X60
    Od Plutotype v sekci Panasonic
    Reakcí: 1009