Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic LCD 2012 - E5, ET5, ET50, DT50, WT50

zoomm (1)|8.2.2013 15:49
Zdravim lidičky, chtěl bych se zeptat zda by mi mohl někdo poradit s připojením k wifi s Panasonic VIERA TX-L42ET5E mám doma normální router od Netgearu notebooky, mobily všechno běží a IP a DNS masku získávají automaticky, televize se sice normálně připojí k síti kterou mám doma vytvořenou ale potom spouští jakýsi test připojení a tam to vyhlásí chybu. Kontroloval sem heslo k wifi 3x mám ho dobře získávání IP je taky nastaveno na automatiku. Nějaký nápad?

[HL]mod: přesunuto, nezakládej zbytečně nová témata, když pro ET5 tu jedno je[/HL]
KamilZ (10277)|8.2.2013 17:04
No a dostane TV přidělenou IP nebo ne?
slavok1 (50)|11.2.2013 11:44
Na základe všetkých informácií, ktoré som zatiaľ prečítal o modeli ET5, zhrnul by som nevýhody tejto TV nasledovne:
- nevie nahrávať na HDD ani na iné zariadenie
- má problémy s prehrávaním filmov v MKV 1080p (zdroj [odkaz, pro zobrazení se přihlaste])
- predpokladám, že má slabší zvuk (v porovnaní s ET50 a vyššími modelmi)
- manual ešte uvádza chýbajúcu optimalizáciu webových stránok (ale neviem do akej miery je to podstatná funkčnosť)
- zle podanie čiernej farby


Rád by som bol, keby niekto potrvdil ako je to s tým prehrávaním, a ak je to naozaj problém, potom ako je to s prehrávaním na modeloch ET50 a DT50, keďže majú rovnaký procesor. Tú druhú nevýhodu vidím ako dosť zásadnú, ak sa ju od vydania recenzie náhodou nepodarilo odstrániť nejakým updatom firmvéru. NEmožnosť nahrávať na usb média, je tiež na škodu.

Pozitíva vidím (samozrejme vzhľaom na cenu modelu):
- 100Hz
- pasívne 3D + 4 okuliare zadarmo
- vykon/cena
- dobré pozorovacie uhly
- deklarovaná spotreba
- dekoder DTS

Uvažujem o kúpe 47 palcového modelu, no rád by som vedel všetky pre a proti.
tdlmarek (1566)|11.2.2013 12:53
Přehled výše můžu potvrdit, je to tak, jak píšeš.

Souhlasím, že chybějící nahrávání zamrzí. Technicky by to žádný problém neviděl, bude to čistě jenom marketingové rozhodnutí - protože vyšší modely by pak neměly výrazného nic navíc.

Naopak co se týče "problémů" s přehráváním 1080p - tyhle problémy mají všechny TV. Některé toho zvládnou o něco víc, jiné o něco míň. Ale žádná nepřehraje spolehlivě vše (nemluvě o možnostech nastavení např. titulků nebo obrazu). Takže opět jen zopakuji obecně platnou poučku - po TV chtěj obraz a na přehrávání si pořiď MMC/HTPC. Ona ta cena nějakého levnějšího MMC je totiž mnohdy nižší než cenový rozdíl k vyššímu modelu TV, přičemž u vyššího modelu TV jsou ty lepší možnosti přehrávání pouze teoretické, zatímco MMC většinou opravdu funguje.

Jako významné mínus tedy vidím hlavně to podání černé, to musím bohužel potvrdit. Je to zkrátka IPS LCD, na monitoru mám to samé. TV sice umí autodimming, takže pomocí manipulace s podsvícením si dokáže pomoci k poměrně pěkné černé, ale samozřejmě to není ono - jednak se mění podsvícení celé plochy a za druhé mě osobně ty přechody při sledování rušily.
HunterGtNet (148)|11.2.2013 13:01
[QUOTE=slavok1;445130]Na základe všetkých informácií, ktoré som zatiaľ prečítal o modeli ET5, zhrnul by som nevýhody tejto TV nasledovne:
- nevie nahrávať na HDD ani na iné zariadenie
- má problémy s prehrávaním filmov v MKV 1080p (zdroj [odkaz, pro zobrazení se přihlaste])
- predpokladám, že má slabší zvuk (v porovnaní s ET50 a vyššími modelmi)
- manual ešte uvádza chýbajúcu optimalizáciu webových stránok (ale neviem do akej miery je to podstatná funkčnosť)
- zle podanie čiernej farby


Rád by som bol, keby niekto potrvdil ako je to s tým prehrávaním, a ak je to naozaj problém, potom ako je to s prehrávaním na modeloch ET50 a DT50, keďže majú rovnaký procesor. Tú druhú nevýhodu vidím ako dosť zásadnú, ak sa ju od vydania recenzie náhodou nepodarilo odstrániť nejakým updatom firmvéru. NEmožnosť nahrávať na usb média, je tiež na škodu.

Pozitíva vidím (samozrejme vzhľaom na cenu modelu):
- 100Hz
- pasívne 3D + 4 okuliare zadarmo
- vykon/cena
- dobré pozorovacie uhly
- deklarovaná spotreba
- dekoder DTS

Uvažujem o kúpe 47 palcového modelu, no rád by som vedel všetky pre a proti.[/QUOTE]

nahravat na USB neumí bohuzel , prehravat 1080p umí Tron.Legacy.3D.2010.ENG.DTS.1080p.3DBD.x264.half.SBS.CZ 15GB prehraje bez problemu a od zvuku v tv nemozes cekat zazraky
CanisAureus (92)|11.2.2013 14:40
[QUOTE=slavok1;445130]- nevie nahrávať na HDD ani na iné zariadenie
- má problémy s prehrávaním filmov v MKV 1080p (zdroj [odkaz, pro zobrazení se přihlaste])
- predpokladám, že má slabší zvuk (v porovnaní s ET50 a vyššími modelmi)
- manual ešte uvádza chýbajúcu optimalizáciu webových stránok (ale neviem do akej miery je to podstatná funkčnosť)
- zle podanie čiernej farby[/QUOTE]

Za mě: TV mám jako zobrazovadlo, takže nedostatky nahrávání, přehrávání a optimalizace WWW mě neberou, zvuk u takto "tlusté" TV je očekávatelný. Ale za tu cenu je to TV s kvalitním obrazem, s uvedenými plusy souhlasím (až na ten dekodér DTS - opět nevyužívám). Z uvedených důvodů ji odpouštím jak tu černou, tak vertical banding, který vidím pouze já, ostatní spolukoukající až když jsem je na to upozornil - teď již ho nevnímám. Jen když si uvědomím, že by tam měl být, tak tam je - člověk si zvykne.
Jan10 (836)|11.2.2013 16:16
A ta černá - šedá nevadí?
CanisAureus (92)|11.2.2013 16:45
[QUOTE=Jan10;445161]A ta černá - šedá nevadí?[/QUOTE]

Pokud je to na mě, tak jsem to psal, že ji (TV) to odpouštím. Chtěl jsem IPS a tam se horší černá tak nějak očekává. Nadále si myslím, že v uvedené cenové relaci (kupoval jsem ji v září za 19k) to není špatná koupě - musíš se rozmyslet, co od TV chceš (ať funkčně či z pohledu technologie panelu), kolik do toho chceš investovat, vybrané TV porovnat na vlastní oči a pak se rozhodnout - to už je na každém ..
Jan10 (836)|11.2.2013 17:08
To by mě právě zajímalo - jaké jsou hlavní výhody IPS kromě sledovacích úhlů?
slavok1 (50)|11.2.2013 17:16
[QUOTE=Jan10;445172]To by mě právě zajímalo - jaké jsou hlavní výhody IPS kromě sledovacích úhlů?[/QUOTE]

Lepšie podanie farieb napríklad.

Vždy je to o dileme

buď lepšia čierna a lepší kontrast

alebo

lepšie uhly a krajšie farby

Aspoň pri dodržaní istej kvality panelov by to tak malo byť. Určite nájdeš aj IPS panel, ktorý má horšie farby ako PVA panel ale ak je IPS kvalitný, potom by mal byť rozdiel asi v tomto, aspoň znalci to takto definujú a aspoň, čo som sa bol niekedy pozrieť na predajni elektro, tak to takto aj bolo.

Tú dilemu by mala odstrániť technológia OLED, ale OLED TV som ešte nevidel.
Jan10 (836)|11.2.2013 19:05
Myslel jsem, že barvy jsou tak kvalitní, jak kvalitně je to nakonfigurovaný a spíš televize s nízkým kontrastem - IPS - bude mít problém se sytostí barev v tmavých odstínech - "šedý závoj"
dundee2 (42)|14.2.2013 09:33
Ahoj,chci se zeptat na automatické přepnutí TV přes vstup Hdmi 2.
Satelit mám v hdmi 1 a ten mi po zapnutí satelitu automaticky u TV přepne AV vstup.
Dom kino mám v hdmi 2,ale po zapnutí kina se autom. nepřepne,musím tedy man. zvolit vstup hdmi 2.
Jen mě to zajímá,proč to tak je.Není to o tom přepnutí manuálně.
Dík

Led Tv Panasonic ET50E

[HL]mod: přesunuto do vlákna s ET50, nezakládej zbytečně nové![/HL]

Omlouvám se
pehe (110)|16.2.2013 00:01
Ahoj chci se zeptat jen jestli jde na ET5E Dual Play? díky
KamilZ (10277)|16.2.2013 06:24
Dual play nemá s ET5 v principu nic společného. Pro Dual play stačí, když je TV 3D, ale musíš mít správné brýle (buď si upravit stávající, nebo koupit přímo na Dual play). Ale raději si prověř input lag ve 3D.
pehe (110)|16.2.2013 14:04
Takže když si koupím např. Brýle od LG dual play tak by to mělo bejt ok? Asi špatný dotaz ale jak zjistím input lag ?

Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk 2
KamilZ (10277)|16.2.2013 14:24
Musíš si pohledat na webu testy input lagu ve 3D, pokud tohle někdo testoval.

PS: Vypni si prosím ten nesmysl s Tapatalk.
pehe (110)|16.2.2013 14:31
Omlouvám se za ten Tapatalk
Jinak díky za odpověď zkusím google
pehe (110)|16.2.2013 14:59
Ještě bych se rád zeptal když pouze záleží na 3D a mělo by to jít (dualplay) tak proč to Panasonic nemá taky v parametrech jako LG a Philips.
Já si myslím že to asi nepůjde ale prd tomu rozumím :$
Nemá někdo zkušenost
Brtnik (40)|18.2.2013 18:58
Ahoj, chtěl bych se optat na rozdil mezi radami E5E a EM5E od Panasonicu. Co jsem vypozoroval ja, tak by to snad mohlo byt jen to, ze M nema smart funkce a internet. Obraz by mohl byt stejny? Diky
KamilZ (10277)|18.2.2013 19:36
Stačí si to porovnat na stránkách výrobce a je to jasné: http://www.panasonic.cz/site/cs_CZ/compareProductsDisplayResult/2837093/Lcs_CZ/index.html?p=TX-L47E5&p=TX-L50EM5 (150Hz BS/ 50Hz, IPS/VA)
Brtnik (40)|18.2.2013 20:28
Diky, nevim proc, ale me stranky panasonicu nejdou vubec. Myslis, ze se projevi nejaky vyrazny rozdil v obraze mezi temi e5e a em5e, pokud je jediny prijem signalu SD vysilani pres settopbox? TV je pro 85 letou babicku a pobezi na tom kazdy den az kviz, vip zpravy a pak ordinace :)
KamilZ (10277)|18.2.2013 20:41
Na SD se kvality TV projeví nejvíc. Ona už E5 není žádný zázrak, EM5 je papírově ještě hůře. Jak to bude v reálu viditelné pro babičku si ale netroufám odhadovat. Pokud nemá problémy se zrakem, tak bych pod E5 už nešel.
pivoj13 (10)|20.2.2013 10:56
[QUOTE=HunterGtNet;445139]nahravat na USB neumí bohuzel , prehravat 1080p umí Tron.Legacy.3D.2010.ENG.DTS.1080p.3DBD.x264.half.SBS.CZ 15GB prehraje bez problemu a od zvuku v tv nemozes cekat zazraky[/QUOTE]

HunterGtNet: Můžeš prosím zjistit parametr Reframes uvedeného souboru (např. v mediainfo). Moje zkušenost totiž je, že více Reframes než 4 tato tv nezvládá (jako ostatně mnoho ostatních).

Jinak s kvalitou obrazu u mně spokojenost (37ET5E), jen ta bílá/černá (aneb kontrast) by opravdu mohla/měla být lepší (zvlášť když zapnutá eco funkce při určitém okolním osvětlení obraz nesmyslně ztmaví/zešedivý). Pozorovací úhly do stran jsou výborné. Nahoru a dolů je to naopak možná větší bída než u PVA. No a na homogenitu podsvícení jsem já osobně měl štěstí - vše je ok.
HunterGtNet (148)|21.2.2013 18:06
[QUOTE=pivoj13;446177]HunterGtNet: Můžeš prosím zjistit parametr Reframes uvedeného souboru (např. v mediainfo). Moje zkušenost totiž je, že více Reframes než 4 tato tv nezvládá (jako ostatně mnoho ostatních).

Jinak s kvalitou obrazu u mně spokojenost (37ET5E), jen ta bílá/černá (aneb kontrast) by opravdu mohla/měla být lepší (zvlášť když zapnutá eco funkce při určitém okolním osvětlení obraz nesmyslně ztmaví/zešedivý). Pozorovací úhly do stran jsou výborné. Nahoru a dolů je to naopak možná větší bída než u PVA. No a na homogenitu podsvícení jsem já osobně měl štěstí - vše je ok.[/QUOTE]

Video
ID : 1
Formát : AVC
Formát/ : Advanced Video Codec
Format_Profile : High@L4.1
Format_Settings_CABAC/String : Ano
Format_Settings_RefFrames/String : 4 frame
MuxingMode : Header stripping
CodecID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration/String : 2h 5mn
Bit rate : 14,0 Mbps
Šířka : 1 920pixely
Výška : 1 080pixely
Poměr stran : 16:9
Frame rate : 23,976 fps
ColorSpace : YUV
ChromaSubsampling : 4:2:0
BitDepth/String : 8 bits
ScanType/String : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.281
StreamSize/String : 12,2 GiB (81%)
Titul : Tron.Legacy.3D.2010.ENG.DTS.1080p.3DBD.x264.half.SBS.z-man
Enkódoval : x264 core 114 r1913 5fd3dce
turek6 (5)|23.2.2013 16:29
Ahoj,chci si koupit nejakou televizi s140 uhloprickou ,led,a 3D pasini na hrani her na ps3 a wiiu.Zaujala me et5.Nekde jsem cetl,ze ma dobrou dobu odezvy a nerozmazava se.Je to pravda?Zkousel nekdo na ni hrat ve 3D v tak velke uhlopricce?Je lepsi nez lg 670s?Dekuji za radu
pehe (110)|23.2.2013 16:55
Ahoj já budu zkoušet ale na 47 kupuju ji buď dnes nebo ve středu to u nás otevírají nové elektro tak pak dám vědět
slavok1 (50)|24.2.2013 09:12
Známy si kúpil ET5E a jeho postrehy zatiaľ sú nasledovné:
Hlavné Nedostatky
- vertical banding
- vypadáva wifi
- slabá čierna a kontrast
- adekvátne slabý zvuk v tejto kategórii
Plusy
- cena
- ovládanie
- podpora video a audio formátov
- dobré uhly
- pasívne 3D
bavorak (1494)|24.2.2013 15:18
vsetko predvidatelne veci, takze OK.
pivoj13 (10)|25.2.2013 16:42
[QUOTE=slavok1;446583]Známy si kúpil ET5E a jeho postrehy zatiaľ sú nasledovné:
Hlavné Nedostatky
- vertical banding
- vypadáva wifi
- slabá čierna a kontrast
- adekvátne slabý zvuk v tejto kategórii
Plusy
- cena
- ovládanie
- podpora video a audio formátov
- dobré uhly
- pasívne 3D[/QUOTE]

Add wifi - vypadává pokud je TV daleko od routeru (slabý signál) nebo v případě, že je blíž routeru další zařízení. Já mám např. pc cca 4 m od routeru a TV o patro níž celkem cca 15 m od routeru a pokud zapnu PC tak mi vypadne wifi v TV (což je pravda blbý, když je PC mediaserver). Funguje mi "řešení", že schovám anténku od wifi (mám jí na drátu) za pc, aby pc nemělo plný počet čárek - potom relativně ok.

Podobně se mi chovají i další zařízení - vypadá net na nb, když bylo zapnuté pc apod.

Router Huawei i520.

---------- Doplněno v 16:42 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 16:39 ----------

[QUOTE=HunterGtNet;446313]Video
ID : 1
Formát : AVC
Formát/ : Advanced Video Codec
Format_Profile : High@L4.1
Format_Settings_CABAC/String : Ano
Format_Settings_RefFrames/String : 4 frame
[/QUOTE]

Takže ReFrames = 4 jak jsem předpokládal. Podle mých zkušeností víc jak 4 nedá.
PGate (2)|26.2.2013 16:05
ahoj. Asi pred mesiacom som kúpil router edimax BR-6228nS. Ked reštartujem TV tak sa hneť pripojí s plním signálom. takto to vydrží asi deň, potom sa ešte občas pripojí aj to najskôr večer. Ja mám taký pocit ako by sa ani nezaplo wifi. Router som skúšal a je ok.

Dá sa s tým ešte niečo robiť, alebo mám reklamovať TV?

Ďakujem.
tdlmarek (1566)|26.2.2013 17:03
Natáhni kabel. Wi-Fi ve "smart" televizích je obecně nespolehlivá záležitost, nejedná se o vadu kusu.
PGate (2)|28.2.2013 16:59
Ďakujem za radu.

Inak, v poslednom čase sa nejak rozbehol. Včera aj dnes sa bez problémov pripojí. Dúfam, že mu to vydrží.
Ešte by som sa chcel opýtať: Mám TX-L32ET5EW a nemá nahrávanie na USB. ale kolega z práce ma samsunga a tiež nemal nahrávanie na USB, no vymenil firmware a už mu nahráva.
Nedá sa to urobiť aj na panasonicu?
KamilZ (10277)|28.2.2013 17:07
Ne....
quicksilverCZ (27)|6.3.2013 17:24
Simnul jsem si u rady Panasonic TX-L39E6 noveho grafickeho rozhrani.
Bylo me drive receno ,ze se na ET5E chysta novy fw ,ale nikdo o tom jeste nic blizsiho nevi.
Myslite ze je mozny,aby tohle vyslo take pro nase tv ?
pehe (110)|11.3.2013 14:01
[QUOTE=quicksilverCZ;448030]Simnul jsem si u rady Panasonic TX-L39E6 noveho grafickeho rozhrani.
Bylo me drive receno ,ze se na ET5E chysta novy fw ,ale nikdo o tom jeste nic blizsiho nevi.
Myslite ze je mozny,aby tohle vyslo take pro nase tv ?[/QUOTE]

Ahoj zeptal jsem se na Panasonic a přišla tato odpověď měl jsem více otázek tak posilam celou jejich odpověď,

Vážený zákazníku,
*
děkujeme, že jste kontaktoval zákaznickou podporu společnosti Panasonic.
*
Ohledně Vašich dotazů,*v současné době nemáme informace ohledně aktualizace starších modelů do podoby*nových televizorů roku*2013.
*
Pokud máte na mysli filmy na měsíc zdarma v aplikaci VOYO, tak tato akce trvala do konce ledna, nicméně si můžete internetovou videopůjčovnu VOYO aktivovat za měsíční poplatek, více informací na následujícím odkazu http://voyo.nova.cz/.
*
:'(:'(:'(:'(K*DualPlay, tak televizor TX-L47ET5E*touto funkcí nedisponuje.:'(:'(:'(:'(
Muti (25)|11.3.2013 17:32
Ahoj, chci 55" 3D pasiv.
Pozorovací vzdálenost cca 3.5-4.5m. Původně jsem zvažoval pouze LG 55LM660S /670s ale dle zkušeností uživatelů mám docela strach. Nejsem náročný, ale koukám i na ten sport a nemyslím, že bych chtěl investovat třeba 33tis. do tv, která háže duchy, pruhy nebo se seká. Krmím to ze satelitu případně DVB-T. Samo, že taky nějaké kvalitnější hd ripy z blu-ray.
Vím, že Panasonic dává do modelu TX-L55ET5E monitory od lg ale to je vše. Taky mi připadá, že je až podezřele levná. cca 25tis.
Říká se, že lg má v úhlopříčce 55 až u modelu 55LM760S 100Hz panel, to znamená, že u nižších to bude asi jen 50Hz!!! Ale i po přečtení celého LG vlákna to nevím jistě :-) A neví to ani na zahraničních fórech. ??? Výbavou a vlastnostmi bych volil LG, ale jak říkám, mám strach z obrazu.
Ví někdo konkrétně, co je v tom TX-L55ET5E za panel? 50Hz? 100Hz? Případně ve kterém modelu od lg bych našel ten samý panel?
A konečná a hlavní otázka zní---co vybrat? TX-L55ET5E nebo třeba LG 55LM660S /670s, nebo něco jiného? Určitě pasiv 3D.
Hlavně neraďte "kup tv, která je o 5-10-15 tis. dražší" :-) Víc prostě nemám,nedám :-)
Děkuji za každou dobře míněnou radu.
fox (222)|11.3.2013 18:48
Podla mna - zabudni. Na tuto vzdialenost bude pre taku uhlopriecku viditelne pruzkovanie z polarizacneho filtra (samozrejme - pre 3D). Prinajmensom si to chod overit do predajne. Moje skusenosti su take, ze pre 42" prestavam vnimat pruzkovanie na neakych 5 krokov (cca 3,5 m), pre 47" na 7 krokov dospeleho cloveka. Ale kazdy mame ine oci, tak mozno to uvidis inak.
pehe (110)|11.3.2013 23:23
[QUOTE=turek6;446551]Ahoj,chci si koupit nejakou televizi s140 uhloprickou ,led,a 3D pasini na hrani her na ps3 a wiiu.Zaujala me et5.Nekde jsem cetl,ze ma dobrou dobu odezvy a nerozmazava se.Je to pravda?Zkousel nekdo na ni hrat ve 3D v tak velke uhlopricce?Je lepsi nez lg 670s?Dekuji za radu[/QUOTE]

Tak jsem dnes zkoušel PS3 na úhlopříčce 47 hru FIFA13 a opravdu nad mé očekávání,žádný mazanice jako u LG(760s). Super obraz ,ale tato hra je v 1080p,když jsem zkusil hru která je v 7xxp (takových je bohužel víc než ve full) tak už to nebylo vůbec pěkně. Myslím že na PS3 je úhlopříčka max. 42bohužel . Čím větší tím opravdu méně ostré...
Co se týče programů tak pokud se jedna o HD tak je to opravdu nádhera v této velikosti(47),jenže UPC jich moc nemá a SD je už dost horší.Možná jde jen o to si zvyknout .(do teď jsme měli samsung 37.. Jinak celkově si myslím že za takové to peníze lepší v této úhlopříčce LED nekoupíš..
Mám .14 dní na vrácení ,nechci vracet :'( , ale máme skoro všechny programy v SD a to je podstatné.... Uvidím ,třeba vyměním za menší.....
Ale všem tuto TV Panasonic ET5E doporučím
LuckyCat (283)|11.3.2013 23:44
Podstatné je z akej diaľky tv sleduješ. Ak je to do 3m , tak by som možno volil menšiu uhlopriečku ale ak viac, tak by som tv určite nemenil, bo časom by si to isto ľutoval. Tiež mám túto tv a pozerám na ňu približne z 3,5 a to na magiu na ktorom mám len pár HD programov a som spokojný. Doba napreduje a čoskoro už HD vysielanie bude isto štandardom .
Súhlasím, je to za tie peniaze asi najlepšie čo sa dá zohnať u nás v tejto veľkosti .
turek6 (5)|12.3.2013 11:10
Diky za rady Pehe.Chtel jsem se jeste zeptat,zkousels 3D u her?Kvuli tomu si chci koupit tak velkou TV,aby to 3D vyniklo.A jeste ta ostrost ta udava,ze je obraz zubaty nebo vybledly?Driv jsem hral na projektoru s uhloprickou asi 3m a se ''zubatosti'' jsem nemel vetsi problem,ale obraz byl oproti TV vybledly,proto taky uvazuju o televizi.
pehe (110)|12.3.2013 11:43
Ono moc her ve 3D není ,a ten převod z 2Ddo3D na mě nepůsobí tak jako když to hra má. Např Crysis 3 má podporu 3D a je to hned lepší,pěkné. Ale z toho převodu to takové není.
Já si myslím že větší úhlopříčka LED je asi k ničemu hlavně když to chceš na PS3. Možná plazma lepší? Nebo jestli třeba Philips nebude lepší pro PS3 obrazově? Na prodejnách vypadá skvěle řada 6xxx..Ale to nevím nejsem profík, je to pouze můj názor co vidím já . Myslím že lépe ti odpoví ti co tomu rozumí ,já tuhle koupil hlavně z rad těchto borců .......... A díky
A určitě si myslím že super není čeho litovat ....

PS: ještě důležité info pro tebe pokud budeš chtít hrát DualPlay tak to TV nepodporuje ,ten Philips ano, tak bych rovnou poprosil ostatní jestli by napsali nějaké postřehy ohledně obrazu Philips vs. Panasonic třeba ti to taky pomůže si vybrat
Nebo vzít konzoli na prodejnu,colu a popcorn a zkoušet a zkoušet :-D:-P:-P:-P
CanisAureus (92)|14.3.2013 10:35
[QUOTE=pehe;448728]PS: ještě důležité info pro tebe pokud budeš chtít hrát DualPlay tak to TV nepodporuje[/QUOTE]

No i když Ti to napsali přímo z Panasonicu, tak již z principu pasivního 3D to snad fungovat musí. Jednou jsem to zkoušel (nějaká auta nebo F1, již nevím) pro dva hráče a přestože jsem neměl DualPlay brýle, tak když jsem zavřel jedno oko, viděl jsem jednoho hráče, když druhé, tak druhého - nemohu posoudit přeslechy - měl jsem to takto spuštěné asi půl minuty (opravdu jen na zkoušku), ale princip se mně zdál být funkční. Co se týká Input Lagu u TX-L47ET5E, tak žádný nepozoruji

P.S: myslím tím, hra pro dva hráče, jeden má horní půli obrazovky, druhý dolní - zapneš 3D, přes tuším červené tlačítko vybereš ruční nastavení, pak patřičnou položku a je to. Ale když si tak uvědomuji, nejsem si úplně jist "proporcemi" aut, prostě jsem jen zkusil jedno, druhé oko a nechal to být.
taz666 (1)|23.3.2013 18:46
[QUOTE=slavok1;446583]Známy si kúpil ET5E a jeho postrehy zatiaľ sú nasledovné:
Hlavné Nedostatky
- vertical banding
- vypadáva wifi
- slabá čierna a kontrast
- adekvátne slabý zvuk v tejto kategórii
Plusy
- cena
- ovládanie
- podpora video a audio formátov
- dobré uhly
- pasívne 3D[/QUOTE]

Vlastním tuto tv již měsíc a se vším mohu jen souhlasit,ale zajímalo by mně jestli jde tv reklamovat kvůli tomu "vertical bandingu"(jelikož se na to stále soustředim ,tak mi to začína hodně vadit) a nebo je to u led tv běžná věc a s takovou reklamací mě pošlou někam ?
Díky za odpověď
Brandy20 (16)|2.4.2013 11:03
Chlapi mam TX L55ET5E a žiadny vertical banding som si nevšimol, ako to presnejsie vyzera? dakujem
Ladys (1829)|2.4.2013 11:14
Radsi nepatrej, mohlo by te to zacit stvat :D
bavorak (1494)|2.4.2013 11:17
ak nevidis, tak nehladaj, lebo ta to bude potom sr.t

pozde :-)
Brandy20 (16)|2.4.2013 11:56
No aj som skusal dat najvýšši jas na tmavom pozadi, ale nič som si extra nevšimol, teda žiadne biele flaky.

---------- Doplněno v 11:56 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 11:53 ----------

Ešte by som od Vas potreboval službičku, dvanejšie som našiel recenziu na Panasonic TX- L55ET5e ( teda moj) a bol tam podrobný návod na co najpresnejšie nastavenie farieb obrazu,ale už to nemôžem nikde násjť, pričom som to už nechtiac dal na povodne nastavenie. Nevie poslať odkaz. Dik
LuckyCat (283)|2.4.2013 12:11
Ja som podla toho navodu tiez kalibroval svoj tv a musim uznat ze vysledok je viac nez uspokojivy aj ked som o tri cisla este znizil sytost farieb ale co sa tyka odtienov a pomeru farieb tak max spokojnost. Neviem kde presne je ta recenzia bo som na mobile a nechce sa mi patrat po tom ale ak chces poslem Ti moje nastavenia .
Brandy20 (16)|2.4.2013 12:31
No ak by si mal cas, bol by som len rad