Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sencor SHR 9600T

Zelych (30)|7.10.2012 17:40
Naposledy (asi 2-3 měsíce zpátky) mi to taky nešlo...
Petr_Vav (5)|7.10.2012 18:11
No a opravilo se to samo,nebo jsi s tím něco dělal?
davidbursik (1)|31.10.2013 08:12
Dobrý den,

chtěl bych se podělit o problém, který nastal s mým rekordérem po spuštění programu CD : D / ART. Jedná se o problém s nahráváním z tohoto kanálu. DVD rekordér se při pokusu o nahrání záznamu pořadu tváří naprosto standardně - jak při časovém nahrávání, tak při okamžitém nahrávaní. Ovšem na HDD se zádný záznam neulozi a to z důvodu, který mi byl vysvetlen na centru podpory pro toto zařízení, že název programu obsahuje lomítko.
Prestoze lze kanál ručně přejmenovat, informace o názvu kanálu se po urcitem case z EPG opet prepíše na původní hodnotu.

Nemáte někdo s tímto problémem zkusenosti, nejlepe nejake řešení ?

Díky, David
koubafire (23)|21.4.2014 23:55
Ahoj,

prosím když se pokouším sdílet USB HDD z Windows 8.1 tak mi to hodí v Media Centru přihlášení selhalo a napíše to uživatele realtek_guest. Když ale USB HDD zapojím do jiného PC v síti a nasdílím na chlup stejně tak to jde a Media Center se normálně přihlásí a můžu přehrávat. Nevíte co může být špatně v mém PC?
koubafire (23)|22.4.2014 08:16
[QUOTE=KamilZ;487254]Viz https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/31353-Sencor-SHR-9600T?p=408758#post408758[/QUOTE]

nepsal bych sem kdyby to odkazovane fungovalo - navic jak postup na jinych pc funguje jen na mem ne - drive fungoval ale nejak se ze dne na den neco stalo (mimo jine zahrunuje i upravu hopdnot v konzoli kterou jsem zverejnil o par postu vyse)

PS: Kdyz nasdilim slozky z jineho HDD v mem pc tak to taky jede - pritom prava na exterak mam