Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Doporučte HD kameru do 5 tis. EUR.

jarino1978 (8045)|3.11.2011 21:45
[quote=Pytkin;375703]a ked budes potrebovat zaber z celej sirky ?[/quote]

tak si ho vyzoomuje :D
jarino1978 (8045)|3.11.2011 21:46
[quote=janforman;375698]a můžeš mi vysvětlit proč? když objektiv je 27mm a potřebuju normální záběr cca 80mm?[/quote]

to akože si ready ?
janforman (215)|3.11.2011 21:53
[quote=Pytkin;375703]a ked budes potrebovat zaber z celej sirky ?[/quote]

jasně já netvrdím že je to dokonalý, ale není to úplně hloupý. zmizí aliasing i moaré, navíc ta stabilizace obrazu navíc se hodí. v celé šírce holt bude moaré :-)
naštěstí ty to aspoň chápeš koukám ostatní mají problémy s pochopením triviálních věcí :-) navíc vem si že s objektivem 500mm po přepočtu to hodí 2400mm stále ve FullHD.
ani na častý používání DSLR nedoporučuju, ale jako alternativa je to rozhodně zajímavé a věci to posouvá vpřed. obraz je rozhodně fajn když to člověk umí, obsluha je úplně naprd. workflow skoro žádný.
ketokot (3)|3.11.2011 21:57
[quote=janforman;375713]jasně já netvrdím že je to dokonalý, ale není to úplně hloupý. zmizí aliasing i moaré, navíc ta stabilizace obrazu navíc se hodí. v celé šírce holt bude moaré :-)
naštěstí ty to aspoň chápeš koukám ostatní mají problémy s pochopením triviálních věcí :-)
ani na častý používání DSLR nedoporučuju, ale jako alternativa je to rozhodně zajímavé a věci to posouvá vpřed. obraz je rozhodně fajn když to člověk umí, obsluha je úplně naprd. workflow skoro žádný.[/quote]

jo dokonalej normalni zaber, ses dokonalej i s cropem :-)
keto (136)|3.11.2011 22:16
[quote=Pytkin;375686]to je vidno , ze keto je teoretik a nikdy nedrzal poriadnu techniku v ruke .. tvrdit ze FS100 je zrkadlovka .. alebo ze sa spolahne na stabilizaciu v objektive .. atd ...

RUCNIK KONCI ... RUCNIK KONCI ...[/quote]

No Pytkine, zrovna tvůj postoj mě velmi udivuje, když sám se zrcadlovkou natáčíš. Zvláštní. A pokud tvrdím, že FS je zrcadlovka v příšerném kabátě, tak si za tím stojím. On to je foťák upravenej pro video natáčení. Něco přidali, něco jistě vylepšili, ale je to foťák (oproti např. EX1/EX3 ). A nevím co máš proti stabilizaci objektivu ??? Rád se poučím, v čem je to špatné.
keto (136)|3.11.2011 22:17
[quote=ketokot;375690]Jako ze podle sebe soudim tebe jako majitel slavne 250 za statisice mas v hlave gumu :)

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/quote]

a ty v ní máš co ? mozek ??? Ha Ha :-)
Pytkin (7947)|3.11.2011 22:52
janforman : ok .. ale nazyvajme veci pravymi menami proste .. DSLR neni tak dobry ako kamera .. lebo ma moc velmi husty chip .. preskajuju sa body pri snimani .. atd atd .. proste to su tie nevyhody ..ano DSLR dava fajn vysledky .. a je to super lacna technologia ..

ALE NEHOVORME TU O TOM , ZE JE TO LEPSIE AKO KAMERA ..

proste su tu kamery , ktore maju lepsie vysledky (lebo su kamery) , maju obdobne vyhody (skla z fotakov, ...) .. a su kupitelne pre bezneho cloveka , ktory to mysli s videom vazne .. trebars uz spominana FS100 ..
Ondrej007 (20)|4.11.2011 01:39
[quote=keto;375663]Tak kamera za 300 KKč není žádná sláva, to jsem uvedl cenu ještě hodně nízkou ;-). Ale já chápu ty co investovali statisíce do kamerové techniky, že skáčou metr vysoko vzteky nad skutečností, že mnohem kvalitnější obraz ( nebo přinejmenší srovnatelný ) poskytujou mašinky za desetitisíce. Njn, tak to zkrátka je:-)[/quote]

Smir se s faktem, ze v tomhle svete sou lidi, ktery proste ty tvoje zrcadlovky nechtej. Kdyby je chteli a bylo to tak super a laciny jak pses, tak by si je prece davno koupili a nehadali by se tady.

A dal teda nerozumim, kdyz na jednu stranu tvrdis (!), ze FS100 je vlastne vylepsena zrcadlovka a hned pak napises, ze dvakrat tak drazsi kameru nez je FS100 strci do kapsy zrcadlovka za 30kkc ... Trosku si to srovnej :)
sirdo (1320)|5.11.2011 17:23
[quote=jarino1978;375420]kurva pytkin. pre tú bandu idiotov ? no hanba...hanba...:-k

[/quote]

ber to tak, ze ti maju penez jak zelez, takze s platenim faktur nemeskaju :D...
Ivo Mašek (10205)|6.11.2011 07:15
U některých postů jsem vyjmul "obrázky". Je to přece pod vaší úroveň, a ............ zkuste mi to tu nekomplikovat. (a sobě si řezat větev)