Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 124

Téma: poraďte prosím levný komplet HDTV pro 1TV

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Pročetl jsem to trochu, ale nepotřebuji nic speciálního - stačí mi kvalitní a levný komplet HDTV příjmu pro jednu fullHD TV. Chtěl bych sledovat primárně volně šířené CZ (event. SK) programy v HD kvalitě a s dobrým zvukem.

Podle mě by mi stačil např. Ferguson Ariva 200 + 80cm parabola + karta HD (nevím jestli Skylink nebo CS link - vím jenom že končí Cryptoworks a musím mít tedy Irdeto) - můžete mi prosím poradit?

Zatím neplánuju dokoupení nějakých dalších placených programů. Nepotřebuju ani nějaké super funkce, stačilo by event. nahrávání pořadů na flasku - to by měla mít ta Ariva.

Chtěl bych komplet abych ho nemusel za rok/dva vyměňovat za jinej, dobrý obraz a zvuk v HD a přijímač musí být černý (požadavek manželky nevím jestli je něco lepšího než ta Ariva 200 za podobné peníze (tedy komplet včetně karty za cca 4 - 5.000,-) Kde koupit v Praze nebo kolem Prahy?

Něco jako třeba tohleto by bylo OK?

http://www.meveric-elektronic.cz/sat...ylink-karta-hd

V Datartu mi nabízeli komplet s Topfieldem za 7.000,- koukal jsem, že přijímač nic moc a celkově dost předražený. Ariva 200 se mi líbí víc, ale nejsem odborník, tak snad někdo poradí.

Díky všem předem. Solverino
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele sirdo
    Registrace
    Aug 2007

tak to toho vela nenapozeras, lebo volne siritelne CZ/SK HD programy su "az" 4 a aj tak je to len upscale. NOVA HD, CT HD (Skylink/CSlink) a PRIMA HD, BRAVA HDTV (CSlink)....

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Solverino Zobrazit příspěvek
    ... a s dobrým zvukem. ...
    k tomu si budes musiet prikupit nejake to repro, STB totiz "nehra", ale len posiela digitalny signal dalej.

Ak nepozadujes nejake specialne rozsirene funkcie, ale postaci ti PVR, Timeshift (nekoduje zapis na disk), skus sa pozriet na toto:
    http://www.parabola.cz/clanky/4192/o...-ponik-v-akci/

maly, cierny, certifikovany pristroj Skylinku len na Irdero karty na v komplete za nejakych ~160-170e (STB+parabola+LNB+HD karta Skylink Irdeto)

Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    k tomu si budes musiet prikupit nejake to repro, STB totiz "nehra", ale len posiela digitalny signal dalej.

Ak nepozadujes nejake specialne rozsirene funkcie, ale postaci ti PVR, Timeshift (nekoduje zapis na disk), skus sa pozriet na toto:
    http://www.parabola.cz/clanky/4192/o...-ponik-v-akci/

maly, cierny, certifikovany pristroj Skylinku len na Irdero karty na v komplete za nejakych ~160-170e (STB+parabola+LNB+HD karta Skylink Irdeto)
    o chvilu tu mas pitomca a ten ti hned vysvetli aky je to SHIT...

Registrace
    May 2009

nema to ziadne extra funkcie, ale tie co ma funguju korektne. (pri mojom testovani nevytuhol ani raz , co sa o inych STB neda povedat). Pacil sa mi celkom fajn DO a male rozmery.

Samozrejme, ak niekto hlada nieco s rozsirenymi funkciami, treba sa obratit inde. Toto je naozaj len zakladny HD STB bez moznosti "tuningu".

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od sirdo Zobrazit příspěvek
    o chvilu tu mas pitomca a ten ti hned vysvetli aky je to SHIT...
    njn, to je život .) jinak zvuk nejni problém, ze satelitu (nebo stb nebo jak to tady jmenujete) to vyvedu HDMI do TV na to extra repro nepotřebuju, pokud budu chtít poslouchat sat-rádio (což asi ne) nebo potřebovat lepší zvuk, mám u TV i kombo od DENONu s reprákama, takže žádnej problém, dokonce má i myslím optický vstup.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

tak to toho vela nenapozeras, lebo volne siritelne CZ/SK HD programy su "az" 4 a aj tak je to len upscale. NOVA HD, CT HD (Skylink/CSlink) a PRIMA HD, BRAVA HDTV (CSlink)....
    takže víc HD programů, těch volnejch, má CSlink? co je lepší - kvalita a dostupnost - CSlink nebo Skylink?

Registrace
    Aug 2007

nema to ziadne extra funkcie, ale tie co ma funguju korektne. (pri mojom testovani nevytuhol ani raz , co sa o inych STB neda povedat). Pacil sa mi celkom fajn DO a male rozmery.

Samozrejme, ak niekto hlada nieco s rozsirenymi funkciami, treba sa obratit inde. Toto je naozaj len zakladny HD STB bez moznosti "tuningu".
    moja reakcia bola ovplyvnena faktom, ze tesne pred tym ako som "vhupol" do tohto vlakna som na vedlajsom cital toto pitomcovo vyjadrenie: "S tou frekvencí je to možný, já to měl předvolený v přijímači Optibox Pony (pro případné zájemce: je to totální šrot, kterýmu se obloukem vyhněte)." je to proste klasik...

Registrace
    May 2009

...je to totální šrot...
    Da sa na to pozriet aj inac... najdi iny box v cene okolo 80-100e, co srot nieje ?
    Urcite je ich na trhu viac (pricom Ariva nema certifikovanu Irdeto citacku), myslim, ze ak zacneme porovnavat nove solo "Irdeto" boxy v tejto cenovke, dospejeme k tomu, ze je to vsetko detto.
    Naposledy upraveno uživatelem vivid.sk: 28-07-2011 v 22:28

Registrace
    Aug 2007

takže víc HD programů, těch volnejch, má CSlink? co je lepší - kvalita a dostupnost - CSlink nebo Skylink?
    dostupnost je rovnaka, ked dokazes zamierit parabolou na ASTRA 3, tak chytis Skylink aj CSlink. kvalita je porovnatelna, takze si skoc na weby oboch poskytovatelov a pozri si, ktoreho programova skladba ti viac vyhovuje. za skutocne HD (nie tie upscalovane parodie) si budes musiet aj tak priplatit a tam je jasna volba Skylink, lebo CSlink nic take ako platene HD kanaly neponuka (aspon som sa k ziadnym na ich webovej stranke nedopatral)...

Registrace
    Aug 2007

Da sa na to pozriet aj inac... najdi iny box v cene okolo 80-100e, co srot nieje ?
    Urcite je ich (okrem arivy) na trhu viac, myslim, ze ak zacneme porovnavat nove solo "Irdeto" boxy v tejto cenovke, dospejeme k tomu, ze je to vsetko detto.
    ja to neriesim, cele to bolo z mojej strany len podpichnutie. v tejto cenovej subkategorii som ja svoj STB nevyberal, takze nemam prehlad ...

Registrace
    May 2009

Ved to je ok... ja tiez nie som predajca, ktory ma moznost testnut/porovnat 10 pristrojov.
    Vzhladom, k tomu, ze tento pristroj "je v rodine", s kludnym svedomim mozem povedat, ze pre nenarocneho uzivatela, ktory potrebuje len prepinat kanaly a obcas nieco nahrat, je urcite nadmieru vhodny.

Nevyhoda je dlhsi start pristroja, no je to vyvazene <1W spotrebou v standby.
    Naposledy upraveno uživatelem vivid.sk: 28-07-2011 v 22:33

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Ved to je ok... ja tiez nie som predajca, ktory ma moznost testnut/porovnat 10 pristrojov.
    Vzhladom, k tomu, ze tento pristroj "je v rodine", s kludnym svedomim mozem povedat, ze pre nenarocneho uzivatela, ktory potrebuje len prepinat kanaly a obcas nieco nahrat, je urcite nadmieru vhodny.

Nevyhoda je dlhsi start pristroja, no je to vyvazene <1W spotrebou v standby.
    To budu asi já - ten nenáročný uživatel mě stačí krásnej obraz v HD se super zvukem, aby to nešumělo a nekostičkovalo, aby to bylo černý pro manželku. Budeme stejně koukat na zvířátka a dokumenty na ČT2, seriály a ty sračky co tam normálně jdou na Nově nesledujeme. Možná by nás zajímal placenej kanál s živejma koncertama a s vážnou hudbou... nějaká historie a cestopisy, tedy pokud by šlo vybírat kanály co chci, ne nějaký hloupý baličky s HBO nebo rapujícíma černochama

Registrace
    Aug 2007

To budu asi já - ten nenáročný uživatel mě stačí krásnej obraz v HD se super zvukem, aby to nešumělo a nekostičkovalo, aby to bylo černý pro manželku. Budeme stejně koukat na zvířátka a dokumenty na ČT2, seriály a ty sračky co tam normálně jdou na Nově nesledujeme. Možná by nás zajímal placenej kanál s živejma koncertama a s vážnou hudbou... nějaká historie a cestopisy, tedy pokud by šlo vybírat kanály co chci, ne nějaký hloupý baličky s HBO nebo rapujícíma černochama
    no neviem ci ten "ponik" produkuje krasny obraz, ale to uz posudis sam. CSlink ma plateny balicek "Mých 6" kde si mozes naskladat svoje programy a nie si nuteny kupovat uz zostavene balicky, z ktorych o polovicu programov nemas zaujem...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jul 2011

Ak by platil mesacne mojich 6 SD stanic za 10 Eur, tak na Skylinku za 12,50 Eur je balicek HD Plus s 15 HD stanicami http://www.skylink.sk/web/structure/26.html
    Momentalne medzi CSlinkom a Skylinkom nie je co riesit...CSlink sa musi este prebrat z dlhotrvajuceho zimneho spanku
    Naposledy upraveno uživatelem erik555: 28-07-2011 v 23:56

Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Poradte prosím
    Od Palcekba v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 38
    Poslední příspěvek: 02-10-2011, 16:56
  2. Poradte satelitni komplet
    Od jirin_cz v sekci DVB-S
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 11-08-2009, 00:38