Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

poraďte prosím levný komplet HDTV pro 1TV

Pitomec (10211)|30.7.2011 18:46
[quote=Solverino;359485]Použitelný... no, co teda koupit? Staelitních kompletů je plnej internet, dá se celkem slušně vybrat v cenách do cca 5.000,- za celej komplet.

AMIKO IRD7800 - komplet do 4.000 - v čem je lepší? Koukal jsem, že nemá ani displej s názvem programu jen dvě diody - zelená/červená :(

Humax 5100S HD - v kompletu za podobnou cenu - Humax byla taky dobrá značka, ne?

Topfield SBI 2050 - jsem se dočetl tady, že nebrat... (hřeje + problémy)

Mascom MC 2600 IRCI - Mascom jsem měl analog a fungoval celkem pěkně

není nějakej žebříček třeba satelitů do cca 5.000,-? to by celkem pomohlo...[/quote]
Mascom sice moc nemusím, ale funguje normálně. Takže jestli už ho měls, tak běž do něho klidně znovu.

Humax je dávno za zenitem, jedna recenze tady: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?p=335347#post335347
nitram9 (25)|30.7.2011 19:27
Přesně stejný problém jako Solverino řeším teď taky, jaký komplet koupit v ceně cca 5-6 tis kč.Do teď mám jen síťovou anténu na půdě a chtěl bych satík se skylinkem, ale vůbec nevím co koupit.
Solverino (54)|30.7.2011 19:37
Taky vybírám a zatím mě nejlíp vychází tenhletem strojek - Ferguson Ariva 220 Combo

http://www.tvdigitalne.cz/ferguson-ariva-220-combo.html

strojek má kombinaci staelitní + pozemní příjem, univerzální čtečku na jakoukoliv kartu + CF modul, USB s PVR

celej komplet např. zde

http://www.prijimace.cz/satelitni-komplety/komplet-ariva-220-hd-combo-skylink-ice-80-fe-monoblok-singl

zajímavě vypadá taky přístroj tenhleten DiZiPiA DS4H-35IRS - detail zde

http://www.tvdigitalne.cz/dizipia-ds4h-35irs.html

celej komplet za 4.500,- včetně kabelů a konektorů na instalaci např. zde

http://www.e-satelity.cz/dizipia-ds4h-35irs-parabola-80cm-lnb-monoblock-skylink-karta-hd/

máte někdo zkušenosti s DiZiPii?
nitram9 (25)|30.7.2011 19:49
Taky jsem myslel na Ferguson Ariva 220 Combo, ale pořád nevím, ještě budu pár dní přemýšlet.....
Pitomec (10211)|30.7.2011 20:10
Vy si s tím Ari-šrotem nedáte pokoj 9-) Ale kdo chce kam, pomozme mu tam - berto ho! :-)-
drto (341)|30.7.2011 20:20
to Solverino:
ak chces nieco ako arivu tak radsej ber Satelita2000HD. je to takmer identicky stroj ale je podstatne lepsi co sa tyka poruchovosti. ja osobne som ho mal cca rok a slapal ako hodinky bez jedinej chybicky. teraz ho ma mama cca pol roka a slape dalej ako hodinky. dokaze citat vsetky karty od skylinku cize aj staru CRW aj ICE aj IRDETO. ak sa pren rozhodnes urcite nespravis chybu ver mi :)
Solverino (54)|30.7.2011 20:44
[quote=drto;359519]to Solverino:
ak chces nieco ako arivu tak radsej ber Satelita2000HD. je to takmer identicky stroj ale je podstatne lepsi co sa tyka poruchovosti. ja osobne som ho mal cca rok a slapal ako hodinky bez jedinej chybicky. teraz ho ma mama cca pol roka a slape dalej ako hodinky. dokaze citat vsetky karty od skylinku cize aj staru CRW aj ICE aj IRDETO. ak sa pren rozhodnes urcite nespravis chybu ver mi :)[/quote]

pokud by to kolegu, co taky vybírá zajímalo (nitram9), zde recenze na Satelita 2000 HD

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

pro mě osobně nepřipadá v úvahu, je stříbrný a manželka mě s ním vyžene, pořád u mě vede ta Avira, taky je k dispozici i ten komplet ke koupi - vybírám ze satelitních kompletů na internetu.
Solverino (54)|30.7.2011 20:52
mě se ten Ariva (šrot) líbí i z hlediska desingu a ovládání vypadá taky velmi dobře oproti ostatním strojkům :)
ariva 220 combo.jpg
Solverino (54)|30.7.2011 21:15
[quote=nitram9;359530]Nebo tohle?[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

satelitní komplet tady

http://www.prijimace.cz/satelitni-komplety/komplet-optibox-pony-skylink-ir-80-fe-monoblok-singl
1055.jpg
zicofot10 (69)|30.7.2011 21:24
Ahoj.Já bych se té Arivy nebál.Podle kamaráda prodejce je teď poruchovost téměř nulová.Já to řešil před třemi roky a koupil na tu dobu velmi dobrý přijímač Ferguson 8800 za 7000kč.I dnes je srovnatelný obrazově ce stroji Vantage,Technisat.Neumí ale nahrávání na flash a firmware už nic nového nevychzí.Teď bych chtěl právě kvůli tomu ,něco nového,ale představa,že jsem za něho dal 7litrů a mám ho vyhodit,to se mi nechce.Tím chci říct-koupíš nějaký Technisat+modul,nebo Vantage jak ti tady někteří doporučují za těch 6-7 litrů a přístroj bude za tři roky zastaralý a bude tě mrzet ho vyhodit.U Arivy,tohoto levného stroje tě to tak bolet nebude.A kyž jsme u té obrazové kvality-jsou ty Technisaty a Vantage určitě lepší,ale pro mě , běžného diváka se to dá přejít.Čao
jarino1978 (8045)|30.7.2011 21:31
[quote=Solverino;359529]mě se ten Ariva (šrot) líbí i z hlediska desingu a ovládání vypadá taky velmi dobře oproti ostatním strojkům :)[/quote]

tak si ten čerep pozri na živo a uvidíš, ktorá bije.
jarino1978 (8045)|30.7.2011 21:33
[quote=zicofot10;359538]Tím chci říct-koupíš nějaký Technisat+modul,nebo Vantage jak ti tady někteří doporučují za těch 6-7 litrů a přístroj bude za tři roky zastaralý [/quote]
zastaralý ? čo už existuje DVB-S3 ? v čom zastaralý ? chvalabohu v DVB-S nie sú zmeny na dennom programe, takže nekecaj.
Vantage HD mám už tie 3 roky, ale že by bol zastaralý ? stále mu žiaden nesiaha na obrazovú kvalitu a ak myslíš EMU príjem, dokáže viac, ako tá Ariva shit.
zicofot10 (69)|30.7.2011 21:34
Když ne tu Arivu pak bych vzal některý z těch SKYLINK READY a tady je nejlepší určitě Humax 5100
http://www.e-satelity.cz/hd-komplet-humax-5100s-hd-1/
jarino1978 (8045)|30.7.2011 21:36
ten môže byť.
erik555 (776)|30.7.2011 21:41
[quote=jarino1978;359543]ten môže byť.[/quote]
Pre teba mozu byt uplne vsetky, len nech to, pre pana jana, nie je Ariva lol az sa z toho roztrhnes lol
jarino1978 (8045)|30.7.2011 21:47
[quote=erik555;359547]Pre teba mozu byt uplne vsetky, len nech to, pre pana jana, nie je Ariva lol az sa z toho roztrhnes lol[/quote]

nekecaj tu hovadiny, dobre ? z toho, čo si dáva Skylink akože certifikovať, je ten humáč najlepšia voľba.
Nepleť tu dookola Arivu shit, to nie je STB, ale poľský medzikus na ohrievanie čaju.
erik555 (776)|30.7.2011 21:54
[quote=jarino1978;359549]nekecaj tu hovadiny, dobre ? z toho, čo si dáva Skylink akože certifikovať, je ten humáč najlepšia voľba.
Nepleť tu dookola Arivu shit, to nie je STB, ale poľský medzikus na ohrievanie čaju.[/quote]
Ten polsky medzikus na ohrievanie caju funguje 14 mesiacov, pritom zere max.17W. Vidis aka lacna energia? :D V pohotovosti bez hodin do 1W. Mne on sluzi aj na pozeranie stanic z KD 23,5, kedze mam LNB na jednu druzicu. A funkcny bloker.
jarino1978 (8045)|30.7.2011 22:03
[quote=erik555;359551]Ten polsky medzikus na ohrievanie caju funguje 14 mesiacov, pritom zere max.17W. Vidis aka lacna energia? :D V pohotovosti bez hodin do 1W. Mne on sluzi aj na pozeranie stanic z KD 23,5, kedze mam LNB na jednu druzicu. A funkcny bloker.[/quote]

tých pár staníc z Kabel Deutschland si môžeš strčiť za klobúk. ak by som mal záujem, idú aj mne, Ameriku si tým nevynašiel. Ten bloker si takisto niekde strč, ja nie som socka, alebo zlodej, za služby si platím a neponižujem sa k tomu, aby som kradol a naviac sa s tým chválil verejne :-k
erik555 (776)|30.7.2011 22:05
Ja sa tym nechvalim, len ti pripominam, ze aky je to pre mna shit :D Mier a lasku aj jesitnym :D
jarino1978 (8045)|30.7.2011 22:08
[quote=erik555;359555]Ja sa tym nechvalim, [/quote]

nie ? tak načo to tu spomínaš ? tie tvoje "vymoženosti" fungujú na mašinách starých 8 rokov a nie tak na tom poľskom čajníku.
zicofot10 (69)|30.7.2011 22:13
Hoši klídek-nerozčilujte se.Teď jsem si vzpomněl.Viděl jsem někdy před měsícem u kamaráda na plazmě přijímač Argus Mini (2xčtečka+2x slot).Obraz byl velmi pěkný.Měl v něm kartu Irdeto a tvrdil,že jede v pohodě.Taky možnost,ne?
Pitomec (10211)|30.7.2011 22:14
[quote=Solverino;359536]no, [COLOR=red]to Amiko mi přijde velmi slabý, neukazuje žádný info, ani číslo ani název naladěnýho programu, usb nezakrytý a štěrbina čtečky je taky nezakrytá[/COLOR] .... :(

to už mi přijde lepší i ten Optibox Pony - už to sem někdo posílal - recenze tady

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

satelitní komplet tady

http://www.prijimace.cz/satelitni-komplety/komplet-optibox-pony-skylink-ir-80-fe-monoblok-singl[/quote]
K čemu je ti číslo programu nebo dokonce název? Snad vidíš na co koukáš nebo máš DO a dáš info. Ono na těch alfanumerických displejích stejně není nic pořádně vidět, leda na to člověk kouká z půl metru, ale z větší dálky už sotva co přečte. Jedině bys (jako já) vyžadoval hodiny ve standby, pak je to samozřejmě handicap. USB vstup není zakrytý takřka nikde, akorát u ostatních přijímačů bývá obvykle vzadu (nezakrytý), ovšem všechno má klady a zápory - když chceš např. něco přehrát z flashky, tak je čelní USB rozhodně lepší než zadní. A ve čtečce máš stejně kartu, takže to je úplně nepodstatný.
Solverino (54)|30.7.2011 22:21
[quote=Pitomec;359559]K čemu je ti číslo programu nebo dokonce název? Snad vidíš na co koukáš nebo máš DO a dáš info. Ono na těch alfanumerických displejích stejně není nic pořádně vidět, leda na to člověk kouká z půl metru, ale z větší dálky už sotva co přečte. Jedině bys (jako já) vyžadoval hodiny ve standby, pak je to samozřejmě handicap. USB vstup není zakrytý takřka nikde, akorát u ostatních přijímačů bývá obvykle vzadu (nezakrytý), ovšem všechno má klady a zápory - když chceš např. něco přehrát z flashky, tak je čelní USB rozhodně lepší než zadní. A ve čtečce máš stejně kartu, takže to je úplně nepodstatný.[/quote]

Číslo programu nebo jeho název je podstanej pro manželku, nepamatuje si co má mačkat na DO, ale pamatuje si pod jakou volbou je její oblíbenej program na TV nebo bude vědět, že si má pustit třeba program "Viasat Explorer", protože se na něm chce na něco dívat.

Koukat se na stroj, kterýmu svítí jedna ledka a na obrazovce běžej reklamy, tam poznám prdlačku jakej program je tam naladěnej :(

USB vepředu možná dobrý pro nahrávání na flasku (využít občas), ale proč není za krytkou, to se mám pořád dívat na lesklou díru? Přehrávat na tom budeme asi kulový, páč ty stroje skoro nic neuměj, jeden jak druhej. Na to mám TV samsung, kam vrazím flasku se staženým filmem s titulkama a prakticky v jakýmkoliv formátu a přehraje všechno.
Pitomec (10211)|30.7.2011 22:22
[quote=zicofot10;359538]Ahoj.Já bych se té Arivy nebál.[COLOR=red]Podle kamaráda prodejce je teď poruchovost téměř nulová.[/COLOR]Já to řešil před třemi roky a koupil na tu dobu velmi dobrý přijímač Ferguson 8800 za 7000kč.I dnes je srovnatelný obrazově ce stroji Vantage,Technisat.Neumí ale nahrávání na flash a firmware už nic nového nevychzí.Teď bych chtěl právě kvůli tomu ,něco nového,ale představa,že jsem za něho dal 7litrů a mám ho vyhodit,to se mi nechce.Tím chci říct-koupíš nějaký Technisat+modul,nebo Vantage jak ti tady někteří doporučují za těch 6-7 litrů a přístroj bude za tři roky zastaralý a bude tě mrzet ho vyhodit.U Arivy,tohoto levného stroje tě to tak bolet nebude.A kyž jsme u té obrazové kvality-jsou ty Technisaty a Vantage určitě lepší,ale pro mě , běžného diváka se to dá přejít.Čao[/quote]
To bude zřejmě ten pan prodejce - neviditelný neboli tebou smyšlený, že? 9-) Předchozí model Ari-šrotu se pro jistotu přestal dělat, protože se (obrazně řečeno) do fabriky vracelo víc kusů, než kolik expedovalo ven a nástupce 220 (obyčejný facelift z 200) je v prodeji pár týdnů. Osobně se vždycky vyhýbám novinkám na trhu (i když v tomto případě je to převlečenej starej kus) a dost taky zvažuju nákup těch receiverů, kde musí výrobce neustále vydávat nové a nové firmware, aby něco opravil - to nejsou nic jinýho, než krámy. Z tohoto pohledu je na tom nejlíp TechniSat, kde je z fabriky vše v pohodě a uživatel se o nic nestará, natož aby kdesi pořád cosi sháněl za softy a řešil problémy.
jarino1978 (8045)|30.7.2011 22:22
[quote=Solverino;359561] Na to mám TV samsung, kam vrazím flasku se staženým filmem s titulkama a prakticky v jakýmkoliv formátu a přehraje všechno.[/quote]

no jasné, prehrá všetko. to vieš...
Solverino (54)|30.7.2011 22:28
[quote=zicofot10;359542]Když ne tu Arivu pak bych vzal některý z těch SKYLINK READY a tady je nejlepší určitě Humax 5100
http://www.e-satelity.cz/hd-komplet-humax-5100s-hd-1/[/quote]

Bohužel má jednu vadu = Nahrávání je možne pouze na medium naformátované do EXT3 a s kapacitou větší než 40 GB. viz zde :

http://www.tvdigitalne.cz/humax-irhd-5100.html

pokud je to pravda, tak pro změnu neumí nahrávat např. na 16 GB flasku, kterou už mám a musel bych zase dokupovat ext. HDD, což je další zbytečná investice, jinak vypadá HUMAX dost dobře!
Pitomec (10211)|30.7.2011 22:28
[quote=Solverino;359561]Číslo programu nebo jeho název je podstanej pro manželku, nepamatuje si co má mačkat na DO, ale pamatuje si pod jakou volbou je její oblíbenej program na TV nebo bude vědět, že si má pustit třeba program "Viasat Explorer", protože se na něm chce na něco dívat.

Koukat se na stroj, kterýmu svítí jedna ledka a na obrazovce běžej reklamy, tam poznám prdlačku jakej program je tam naladěnej :(

USB vepředu možná dobrý pro nahrávání na flasku (využít občas), ale proč není za krytkou, to se mám pořád dívat na lesklou díru? Přehrávat na tom budeme asi kulový, páč ty stroje skoro nic neuměj, jeden jak druhej. Na to mám TV samsung, kam vrazím flasku se staženým filmem s titulkama a prakticky v jakýmkoliv formátu a přehraje všechno.[/quote]Nevím, nevím - pokud bys měl jenom televizor a třeba na kabelovce 100 programů, tak to taky přepínáš přímo a žádný čísla a názvy ti tam nesvítí jak barevná hudba. A pamatovat si předvolby přece nesouvisí s displejem, na DO zmáčkneš předvolbu a v TV hned uvidíš cos tam navolil.

Snad si pamatuju, co za program tam bylo před tou reklamou, ale to je skutečně věc názoru. Osobně jsem měl doma Goldena 9080 s alfanumerickým displejem a ze 3m tam nešel přečíst ani čas, jak prťavý to je. A to mám oči celkem dobrý.
Solverino (54)|30.7.2011 22:29
[quote=jarino1978;359563]no jasné, prehrá všetko. to vieš...[/quote]

nerozumím? cos tím myslel?
jarino1978 (8045)|30.7.2011 22:32
[quote=Solverino;359571]nerozumím? cos tím myslel?[/quote]

že ten TV ti neprehrá všetko, zvlášť MKV.
Solverino (54)|30.7.2011 22:32
[quote=Pitomec;359568]Nevím, nevím - pokud bys měl jenom televizor a třeba na kabelovce 100 programů, tak to taky přepínáš přímo a žádný čísla a názvy ti tam nesvítí jak barevná hudba. A pamatovat si předvolby přece nesouvisí s displejem, na DO zmáčkneš předvolbu a v TV hned uvidíš cos tam navolil.

Snad si pamatuju, co za program tam bylo před tou reklamou, ale to je skutečně věc názoru. Osobně jsem měl doma Goldena 9080 s alfanumerickým displejem a ze 3m tam nešel přečíst ani čas, jak prťavý to je. A to mám oči celkem dobrý.[/quote]

Tak na kablovce od UPC mi kdysi aspoň svítili ty čísla, teď když občas zapnu TV, tak nepoznám na jakým kanálu jsem, beží tam třeba reklama na vložky a logo stanice je vypnutý... koumám jestli jsem namačkal dobře nebo jsem někde jinde. Často přepínám a jedou reklamy, reklamy, reklamy a poznat co je co, je docela problém. Prostě displej chci. Howgh. :)
Solverino (54)|30.7.2011 22:33
[quote=jarino1978;359573]že ten TV ti neprehrá všetko, zvlášť MKV.[/quote]

.mkv přehráva bez problémů, jak s vloženýma titulkama, výběr zvukovejch stop i externí titulky v .sub nebo .srt - co máš za Samsunga, že to neumí?
jarino1978 (8045)|30.7.2011 22:33
a to je problém stlačiť na DO INFO a vieš, na čom si , dokonca aj s dátovým tokom ?
jarino1978 (8045)|30.7.2011 22:34
[quote=Solverino;359575].mkv přehráva bez problémů, jak s vloženýma titulkama, výběr zvukovejch stop i externí titulky v .sub nebo .srt - co máš za Samsunga, že to neumí?[/quote]

keby si radšej nekecal. aj ti prehrá H.264/AVC - level 5, DTS-HD.... snívaj .
Pitomec (10211)|30.7.2011 22:37
[quote=Solverino;359574]Tak na kablovce od UPC mi kdysi aspoň svítili ty čísla, teď když občas zapnu TV, tak nepoznám na jakým kanálu jsem, beží tam třeba reklama na vložky a logo stanice je vypnutý... koumám jestli jsem namačkal dobře nebo jsem někde jinde. Často přepínám a jedou reklamy, reklamy, reklamy a poznat co je co, je docela problém. Prostě displej chci. Howgh. :)[/quote]
Já ti ten displej nevymlouvám. Akorát v takovým případě nelov ve vodách 2-4t.Kč za receiver, ale přitlač na pilu. U TechniSatu jistě najdeš modely, co požaduješ (TechniStar, ISIO, HD8) 8-)
Solverino (54)|30.7.2011 22:39
[quote=jarino1978;359577]keby si radšej nekecal. aj ti prehrá H.264/AVC - level 5, DTS-HD.... snívaj .[/quote]

neřeším, zatím mi nepřehrál za asi rok a půl pouze jeden film .mkv ve fullHD, nešel zvuk, ale co to bylo nevím, neřeším - je mi to jedno. Jinak bežně tahám HD ripy v .mkv a poslouchám bud zvuk z TV nebo přes připojený stereo Denon a nebo na sluchátka z TV. Koukám na koncerty v HD a na filmy celkem bez problémů. Mám nějaký starší Samsung 630 nebo jaký je to číslo, polomatnej displej a nemám LED podsvětlení. Maximální spokojenost.
jarino1978 (8045)|30.7.2011 22:41
tak buď spokojný. inak som rád, že počúvaš stereo. Takých je dnes málo, čo sa týka filmov a aj hudby.
Ivo Mašek (10205)|30.7.2011 22:44
[quote=Solverino;359529]mě se ten Ariva (šrot) líbí i z hlediska desingu a ovládání vypadá taky velmi dobře oproti ostatním strojkům :)[/quote]
Jsou s ním ale potíže. Já ho nezatracuji, a být mladý kluk, asi bych si ho pořídil a vyučil se na něm. Ale dnes v mém věku asi (určitě) už bych se poohlédl jinde. :-)
Solverino (54)|30.7.2011 22:45
[quote=Pitomec;359579]Já ti ten displej nevymlouvám. Akorát v takovým případě nelov ve vodách 2-4t.Kč za receiver, ale přitlač na pilu. U TechniSatu jistě najdeš modely, co požaduješ (TechniStar, ISIO, HD8) 8-)[/quote]

Zatím mám v hledáčku komplet s Optiboxem Pony nebo Arivu 220. Už jsem dost starej na to abych to nějak tunil a po minulých zkušenostech mi přijde jednodušší investovat jen nezbytně nutné peníze, on to trh za pár dní zase zlevní a pak si budu nadávat. Mascom taky letěl do popelnice a byly to vyhozený peníze.

Zkusím se někde kouknout, jestli to nebudou mít v Datartu v Praze nebo tak, ale viděl jsem už nějaký krabice made in Vietnam (Korea, EU atd.) a vypadá to všechno +/- stejně hnusně a lacině, v krabici budou asi i +/- stejný komponenty, v určitý cenový hladině to bude všechno stejný jako u počítačů, není moc co vymyslet. A dávat za satelit třeba 10.000,- to možná kdybych koukal jeno na telku, ale na občasný kouknutí škoda peněz :)
Pitomec (10211)|30.7.2011 22:48
[quote=Solverino;359584]Zatím mám v hledáčku komplet s Optiboxem Pony nebo Arivu 220. Už jsem dost starej na to abych to nějak tunil a po minulých zkušenostech mi přijde jednodušší investovat jen nezbytně nutné peníze, on to trh za pár dní zase zlevní a pak si budu nadávat. Mascom taky letěl do popelnice a byly to vyhozený peníze.

Zkusím se někde kouknout, jestli to nebudou mít v Datartu v Praze nebo tak, ale viděl jsem už nějaký krabice made in Vietnam (Korea, EU atd.) a vypadá to všechno +/- stejně hnusně a lacině, v krabici budou asi i +/- stejný komponenty, v určitý cenový hladině to bude všechno stejný jako u počítačů, není moc co vymyslet. A dávat za satelit třeba 10.000,- to možná kdybych koukal jeno na telku, ale na občasný kouknutí škoda peněz :)[/quote]Ještě naposledy - o Ari-šrotu bylo již vše řečeno a Optibox Pony jsem zrovna včera vracel. O důvodech si přečti zde: https://www.tvfreak.cz/forum/showpost.php?p=359275&postcount=23

A jestli nechceš nic tunit a jenom sledovat programy, tak připadá v úvahu akorát TechniSat a ne zrovna ty modely, který máš v merku a na kterých právě budeš pořád něco tunit, aby to aspoň občas jelo...
Solverino (54)|30.7.2011 22:48
[quote=jarino1978;359582]tak buď spokojný. inak som rád, že počúvaš stereo. Takých je dnes málo, čo sa týka filmov a aj hudby.[/quote]

No to je fakt, koupil jsem si studiový Beyrdynamic sluchátka a poslouchat na nich třeba koncert Nightwish nebo operní duety Sarah Brightman obraz ve fullHD je zážitek! :)
Pitomec (10211)|30.7.2011 22:50
[quote=zicofot10;359587]http://jo-sat.webnode.cz/hd-argus-satelitni-receivery/[/quote]
Co ten větrák?
drto (341)|30.7.2011 22:52
[quote=Solverino;359525]
pro mě osobně nepřipadá v úvahu, je stříbrný a manželka mě s ním vyžene, pořád u mě vede ta Avira....[/quote]
a co je toto :D
http://www.ansat-tn.sk/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=1244
Solverino (54)|30.7.2011 23:05
co ten Argus? to je něco prima?
Solverino (54)|30.7.2011 23:34
[quote=Pitomec;359579]Já ti ten displej nevymlouvám. Akorát v takovým případě nelov ve vodách 2-4t.Kč za receiver, ale přitlač na pilu. U TechniSatu jistě najdeš modely, co požaduješ (TechniStar, ISIO, HD8) 8-)[/quote]

Myslíš třeba takovejhle komplet Technistar S1 za 7.599,-

http://www.satelityshop.cz/sat-komplety-hd/hdtv-satelitni-komplet-technisat-technistar-s1-s-karou-skylink-hd

nebo by byl ještě lepší a levnější komplet s Technisat Digit HD 8 SX za 7.287,-

http://grafnet.cz/hd-satelitni-komplet-technisat-digit-hd-8-sx-1-tv-ice-skylink.html
sirdo (1320)|30.7.2011 23:51
[quote=Solverino;359595]Myslíš třeba takovejhle komplet Technistar S1 za 7.599,-

http://www.satelityshop.cz/sat-komplety-hd/hdtv-satelitni-komplet-technisat-technistar-s1-s-karou-skylink-hd

nebo by byl ještě lepší a levnější komplet s Technisat Digit HD 8 SX za 7.287,-

http://grafnet.cz/hd-satelitni-komplet-technisat-digit-hd-8-sx-1-tv-ice-skylink.html[/quote]

presne tak:)...
Solverino (54)|30.7.2011 23:55
[quote=sirdo;359597]presne tak:)...[/quote]

no jen kdyby nebyl ten Technisat tak drahej :( to skoro o 3.000,- zase víc než jsem počítal :( nikde to asi nebude vystavený abych mohl porovnat... nevím jestli bude kvalita výstupů ze satelitu poznatelná na TV 40" ? :(
Pitomec (10211)|31.7.2011 09:51
Pak ještě můžeš uvažovat o Golden Media UNI-BOX 9080 CRCI HD COMBO (http://www.videotech.cz/hdtv-prijimace/golden-media-uni-box-9080-crci-hd-combo), samozřejmě s kartou Skylink ICE.