Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG BX580 vs. BD660 vs. BD670 - rozdíly?

Wintermute (265)|27.9.2012 09:34
[QUOTE=Deputy;426418]1. Neumím zapnout české menu přístroje. V nabídce čestina není, jde nejak zapnout přes položku OTHER ?
2. Externi titulky SRT nezobrazují české znaky. Lze nějak řešit nastavením přístroje(kódování čestiny) ?
3. Přistroj je připojen k TV LG LM660. Lze přes HDMI sdílet internetové připojení (Specifikace HDMI 1.4 by to měla podporovat.)? Mám ethernet připojený do BD přehrávače, ale v TV je internet nepřistupný. Možná nespravný HDMI kabel, ale může to vůbec takto fungovat ? (abych zbytečně neshaněl kabel 1.4) [/QUOTE]

Ahoj

1. Pokud máš verzi určenou pro Evropu, tak samozřejmě čeština nastavit lze. Poznáš to podle označení Firmware, Evropa: BD6.198.0, USA: BD.8.97.41. Občas se mi přihodí, že se přehrávač sám zpět přepne na angličtinu, možná při delším vypnutí.
2. Během přehrávání stiskni tlačítko INFO/DISPLAY a v panelu nastav kódování 1250, kdyby s tvými titulky nešlo, zkus UTF-8.
3. Netuším.

Nahraju ti nějaké fotky z menu, jak by to mělo vypadat.

- - - - doplněno - - - -

Trochu tapetování ;-)



Deputy (54)|27.9.2012 12:07
[QUOTE=KamilZ;426419]Ad 1+2) kde jsi to kupoval a jaké máš přesné označení? Není to nějaká šedivka ze zahraničí?
Ad 3) ne, specifikace to podporuje, ale je to nepovinná část a nikdo to neimplementuje A i kdyby to obě zařízení podporovala, tak kabel HDMI 1.4 by Ti stejně nepomohl (kde na to blbé značení proboha pořád chodíte), potřeboval by jsi "High Speed HDMI Cable with Ethernet", žádné HDMI 1.4.[/QUOTE]

kupoval sem na mall.cz
takze ani kdyz koupim ten tebou zminovany kabel tak to fungovat nebude? to si mne nepotesil, neustale prehazovat kabel z jednoho zarizeni do druhyho neni reseni jaky sem si predstavoval. (tahat druhej kabel ani instalaci dalsiho switche neuvazuju)

wintermute: diky za obrazky..porovnam s nasim kusem. stahl sem v mezicase manual a cestina by mela jit zapnout pres other a kod 6783
KamilZ (10277)|27.9.2012 13:09
Jestli nechceš switch, tak si kup takový bazmek (na 100 MBit): http://www.czc.cz/rozbocka-1-na-2-utp-cat-5e/45029/produkt
Deputy (54)|27.9.2012 13:25
[QUOTE=KamilZ;426449]Jestli nechceš switch, tak si kup takový bazmek (na 100 MBit): http://www.czc.cz/rozbocka-1-na-2-utp-cat-5e/45029/produkt[/QUOTE]
To je zajimave a sikovne reseni. Ale nejsem si jist jestli by to fungovalo na nasem routeru ktery ma porty gigabitovy
KamilZ (10277)|27.9.2012 13:52
Router bude mít porty 10/100/1000 (podívej se do specifikace), takže by snad mělo. Akorát to pojede na 100Mbit, což by ale mělo bohatě stačit.

Pozn: jen pro jistotu, tohle není switch, takže Ti to v routeru obsadí dva porty
Deputy (54)|3.10.2012 18:30
[QUOTE=Wintermute;426423]Ahoj

1. Pokud máš verzi určenou pro Evropu, tak samozřejmě čeština nastavit lze. Poznáš to podle označení Firmware, Evropa: BD6.198.0, USA: BD.8.97.41. Občas se mi přihodí, že se přehrávač sám zpět přepne na angličtinu, možná při delším vypnutí.
2. Během přehrávání stiskni tlačítko INFO/DISPLAY a v panelu nastav kódování 1250, kdyby s tvými titulky nešlo, zkus UTF-8.
3. Netuším.
[/QUOTE]

Doplneni aktualniho stavu:
3. KamilZ diky. Pripravek pro vedeni 2 pripojeni k siti po jednom kabelu funguje jak ma.
2. Funguje. diky za radu
1. FW mam BD6.198.0. Ale cestinu se mi nedari v menu zapnout...bo tam proste v te nabidce neni, je tam pouze anglictina, francouzstina a spanelstina.
Deputy (54)|4.10.2012 07:16
[QUOTE=Deputy;427258]Doplneni aktualniho stavu:
2. Funguje. diky za radu
1. FW mam BD6.198.0. Ale cestinu se mi nedari v menu zapnout...bo tam proste v te nabidce neni, je tam pouze anglictina, francouzstina a spanelstina.[/QUOTE]

jelikož mi nejde editovat, doplním obrázky do nového příspěvku:

Wintermute (265)|4.10.2012 13:16
To je pech, mám sejný software a jazyků mi nabízí asi 6-8 včetně češtiny a např. němčiny.Se obávám, že sám toho asi moc nezmůžeš, kromě pokusů s factory resetem a zadáváním magických tajných čísel přes DO. Normálně bych se obrátil na český a mezinárodní LG support, ať se snaží lemry.

EDIT: Vidím, že máš jiný servo firmware. Zkus nahrát aktuální z českého LG webu + preventivně prehrát i hlavní firmware.
http://www.lg.com/cz/support/product/support-product-profile.jsp?customerModelCode=BD660&initialTab=drivers&targetPage=support-product-profile&searchEngineModelCode=BD660#

Lze aktualizovat i přímo z hlavní nabídky, tuším volba OTHERS, Software update. Vyžaduje abys měl přehrávač připojený k internetu.
Deputy (54)|4.10.2012 14:39
Wintermute:
pres internet se mi to prave zaktualizovalo na tu 6.198.0.
zkusim jeste prehrat to SERVO manualne na tu verzi co mas na obrazku.
Reset to factory setting uz sem delal nepocitanekrat.
LG sem kontaktoval, odpovedeli mi, ze to mam zanest do oficialniho servisu, ze tam by mi cestinu meli byt schopni nahrat.
Neni to zadnej dovoz, kupovany v ceskym kseftu s ceskym navodem a zarucnim listem...
edit: tak SERVO prehrat nejde, jen to MAIN - coz nepomohlo
mv_cz (24)|26.10.2012 12:24
Vypadá to, že letošní řada přehrávačů LG BP620/420 [2012] je ochuzena o přehrávání přímo z externího zdroje (CIFS/SMB). Co jsem pochopil tak tyto přehrávače mají nahradit BD660/670, i proto jsem koukal, že BD660 už není všude lehce k dostání (Alza/CzC). Doufám, že je nenapadne to firmwarem bloknout i pro loňské modely

http://translate.google.com/translate?sl=de&tl=en&js=n&prev=_t&hl=cs&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.hifi-forum.de%2Fviewthread-166-7565.html&act=url
Dagy2 (3153)|28.10.2012 23:20
mám BD660 SW BD6.030.00, servo H10LGN0606, nikdy som ho neupdatoval, r.v.2011
jazyky: anglicky, nemecky, polsky, madarsky, česky, slovensky, rumunsky
kocurstvo (20)|7.11.2012 09:37
Jaké používáte DLNA media servery na PC? To Nero je šunt první kategorie
Wintermute (265)|7.11.2012 09:48
Momentálně žádný, ale když bych používal, viděl bych to Serviio. :-) Samsungu dokázal Serviio předat i sub/srt titulky, s LG titulky nechtěly fungovat, možná v novější verzi a s lepším nastavením profilu to půjde.

EDIT: na LG je stejně vhodnější použít rovnou CIFS/SMB.
KamilZ (10277)|7.11.2012 09:48
Všechny DLNA servery jsou z principu zpraseného protokolu šunt :-) Mezi nejoblíbenější patří:
- Serviio (free verze i placená)
- Twonky (placený)
- PS3 Media Server (free)
kocurstvo (20)|7.11.2012 14:23
Serviio jsem zkoušel, ale nefunguje, jak má. PS3 vcelku fajn, ale nepotřebuju aby mi video při streamování ještě přepočítával. To Nero by bylo ok, kdyby nebylo naprogramované prasetem a nepotřebovalo 35-100% výkonu procesoru...

A to CIFS mám zprovoznit jak?
V kompu to zaboha neumím. Nemáte radu?
KamilZ (10277)|7.11.2012 14:30
CIFS je normální, klasické Windows sdílení, které podporuje BD660.
kocurstvo (20)|7.11.2012 16:56
No jo, ale ty W7 jsou tak dementně udělané, že absolutně nemám šajn, jak se s BD660 připojit k domácí síti.
KamilZ (10277)|7.11.2012 18:18
W7 jsou dělané tak, že to pochopí každá trubka :-) Přečti si tohle, popisoval jsem to detailně: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/31353-Sencor-SHR-9600T?p=408758#post408758
kocurstvo (20)|8.11.2012 08:26
Díky. A odkud mám hergot vědět, že sdílení nejde logicky v domácí skupině, ale přes heslo. Hergot, ta hysterie MS s bezpečností už mi leze krkem.
Každopádně to zkusím a ještě jednou děkuju
Dagy2 (3153)|8.11.2012 09:38
Prečo by Hergot nešlo?
Mám NAS a na ňom nastavený "public disk", zložku, ktorá je prístupná všetkým na sieti. Po zapnutí BD660 sa automaticky zobrazia všetky počítače, ktoré sú pripojené v sieti a zároveň sa ponúkne NAS a automaticky jeho Public zložka. Takže kliknem len na ňu a otvoria sa mi všetky adresáry a súbory, ktoré sú v tejto zložke. Žiadne zadávanie hesla.
Dtto TechniSat (ktorý je ťažko citlivý na prístupové práva) túto zložku bez problémov vidí.

Ešte môže byť podľa mňa problém v nastavení routra - vymenil som Vigor 2600 za Asus a všetky tieto funkcie CIFS a aj DLNA, ktoré chodilo u LGTV vždy len vytiahnutím LAN kábla a jeho zasunutím fungujú bezchybne.

Ak chceš CIFS pristupovať na notebook, musíš urobiť zložku, ku ktorej má prístup "everyone" a v centre bezpečnosti zrušiť všetky ochrany. Môj firemný NTB, ktorý je ťažko zabezpečený a u XP ho ani ostatné prvky na domácej sieti nevideli, teraz s Win7 v pohode zdieľa disk na sieti.
kocurstvo (20)|8.11.2012 09:41
To zas budou bezesné večery :) Než to všechno zprovozním
Díky
Dagy2 (3153)|8.11.2012 16:08
Napíš čo vlastne chceš s čím rozbehať a poradíme.
Načo chceš PC s DLNA serverom aby bežal z neho BD660 a to do TV? To je nejako nohou sa škrabať za uchom...

buď to z PC napriamo do TV
alebo keď už DLNA tak do TV
alebo keď už PC ako ext HDD tak cez CIFS do BD660 a to do TV

úplne najlepšie môžem poradiť použitie NAS za pár šupov, kde nepotrebuješ aby bežalo a hučalo PC s 300W zdrojom. NAS zoberie nejakých 10W ? a zobudí sa keď treba. DLNA server beží rovno ako aplikácia v NAS zadara a CIFs prístup je jasný a be zproblémov.
Okrem toho sa dajú spustiť rôzne aplikácie, napr. automatické sťahovanie priamo do NAS a pod.
kocurstvo (20)|9.11.2012 12:01
Hm, ten NAS bude asi nejlepší řešení. Teoreticky bych mohl mít v kompu jen svůj 90GB SSD a do nasu dát 3,5 terový HDD. Jak to bude ale s rychlostma? Na velký disk totiž stahuju z netu data, mám tam dokumenty, intalace her apod. Hrát nějakou náročnou hru z instalace v NASu bude asi problém, že? Kdyžtak pořídím další disk jen pro NAS
KamilZ (10277)|9.11.2012 12:19
Pořiď NAS a do něj dva disku do RAID1, ať to máš alespoň nějak chráněno. NAS je super jako úložiště, ale není to na to, aby jsi tam instaloval hry a pouštěl je z něj. Sice v případě výkonného NASu a 1 GBit ethernetu to může být rychlejší než z lokálního HDD, ale spoustu her by jsi tak ani nemusel nainstalovat.
Dagy2 (3153)|9.11.2012 12:51
Zisti si rýchlosti zápisu dát pre rôzne tipy NAS serverov.
Ja mám eTrayz, výbavou je za tie prachy úplne super (sleep mode, 1 alebo 2 disky, mirroring alebo súčet dvoch hdd, print server, interné služby ako napr. DLNA, itunes, štatistiky a desiatky ďalších) ale mám pocit že čo do rýchlosti je na tom slabo. aj keď teraz som ho priopjil na switch priamo vedľa TV a 3D ripy idú v TV OK (bez načitovania). Sieť mám 100M.
sniper10 (97)|9.11.2012 22:31
Zdravim. Chcel by som k BD660 pripojit viacero Ext. HDD cez usb. Disky mam zapojene v USB HUBe. Ak pripojim tento USB HUB do 660-ky da mi na vyber, ktory disk ma nacitat? Ma niekto moznost to odskusat? Dakujem
Wintermute (265)|10.11.2012 10:18
[QUOTE=sniper10;431311]Zdravim. Chcel by som k BD660 pripojit viacero Ext. HDD cez usb. Disky mam zapojene v USB HUBe. Ak pripojim tento USB HUB do 660-ky da mi na vyber, ktory disk ma nacitat? Ma niekto moznost to odskusat? Dakujem[/QUOTE]

Ano dá na výběr.

Zkusil jsem připojit dva HDD na napajený USB HUB. BD660 v seznamu zdrojů zobrazí položku USB a po otevření další nabídku s USB1, USB2 atd.
sniper10 (97)|11.11.2012 09:33
a nejake strucne porovnanie s lg bp 620? je to novsi model? na papieri ma lepsiu podporu formatov ako 660.
Deputy (54)|20.11.2012 15:49
Můj problém s absencí češtiny v bd660 "vyřešen" . Po měsící co byl přístroj v autorizovaném servisu, na popud prodejce a oficiálního dovozce LG, se ani školeným technikům nepodařilo češtinu do přístroje dostat. Navíc mi do budoucna dali v servisu radu - NIKDY v žádném zařízení neaktualizovat firmware svépomocí, na automatické nabídky aktualizace zásadně nereagovat. Což mi přijde v dnešní době, kdy se elektronika prodává "nedovařená" a update firmware je mnohdy jediná cesta oprav chyb a přidávání nových vlastnosti, rada poměrně "zvláštní".
rcph (139)|20.11.2012 21:36
...nevím, ale já mám BD660 a vše je naprosto vpoho, první aktualizaci jsem dělal ručně, další už byly automaticky přes net... vše funguje super a mám s ním naprosto spokojený
sniper10 (97)|21.11.2012 06:36
[QUOTE=sniper10;431311]Zdravim. Chcel by som k BD660 pripojit viacero Ext. HDD cez usb. Disky mam zapojene v USB HUBe. Ak pripojim tento USB HUB do 660-ky da mi na vyber, ktory disk ma nacitat? Ma niekto moznost to odskusat? Dakujem[/QUOTE]

No tu mám zatiaľ s mojou bd660 prvý vacsi problém. Cez to USB mi nenacita viac ako 4 disky. A aj to nacitanie trvá večnosť a dokonca sa mi takto nepodarilo prehrať este ani jeden film. Ak napojim len jeden disk tak to ide ale cez ten HUB to je katastrofa. Nepouzitelne. Pritom telka rozpozná v pohode aj 6 diskov a pritom to je telka.
Wintermute (265)|21.11.2012 09:52
Tak 3-6 disků v USB to už je megalomanství a úloha jak dělaná pro síťové úložiště, že. :-)
demorez (20)|1.12.2012 23:54
mam problem s prehravanim cez CIFS na BD660. jednoducho sa neviem dostat do pocitaca. v sieti mam 2 PC. V pripade PC1 vidim shareovane foldre, ale ten v ktorom su videa sa javi ako prazdny. na PC2 sa ani neviem dostat ku shareovanym foldrom, vzdy to odomna chce meno a heslo, ale nepusti ma to dalej. Foldre mam naserovane na "Everyone", ale skusal som vytvorit aj noveho uzivatela a foldre nashareovat jemu, vypinal som antivirus a firewall, skusal som zmeny v registroch podla tohto navodu https://skydrive.live.com/view.aspx?resid=D6C27C881C7BC608!296&cid=d6c27c881c7bc608&app=Word no nic nepomohlo...

mate nejaky tip ako rozchodit CIFS share?
KamilZ (10277)|2.12.2012 06:38
Jméno a heslo viz Viz https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/31353-Sencor-SHR-9600T?p=408758#post408758

Pokud Ti na jiném PC nevidí obsah, tak náš buď špatně oprávnění (ať už na sdílení nebo ACL), nebo máš ve jménech souborů/sdílení nějaké nestandardní znaky.
sniper10 (97)|2.12.2012 08:53
to demorez: dnes vecer to idem tiez otestovat. daj vediet ci si to rozbehal podla kamilovho navodu.
demorez (20)|2.12.2012 11:30
[QUOTE=KamilZ;434423]Jméno a heslo viz Viz https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/31353-Sencor-SHR-9600T?p=408758#post408758

Pokud Ti na jiném PC nevidí obsah, tak náš buď špatně oprávnění (ať už na sdílení nebo ACL), nebo máš ve jménech souborů/sdílení nějaké nestandardní znaky.[/QUOTE]

tie nastavenia mam uplne rovnake. zdielanie na ine zariadenia funguje, doteraz som takto pouzival RaspberryPi s XBMC a tam vsetko fungovalo perfektne.
sniper10 (97)|2.12.2012 20:56
tak mne sa to CIFS podarilo rozchodit. Vdaka Kamil. Celé som to riešil preto, lebo mi cez DLNA sekali mkv-cka s vacsím datovym tokom. Naivne som si myslel ze to CIFS je riesenim ale sprava sa to presne tak ako ked som to mal cez DLNA. Skusal som dalej a problem konecne vyriesený. Medzi NTB a router som dal LAN kabel (predtým to islo vzduchom) a vsetko uz fachci krásne plynule tak ako cez CIFS tak aj cez DLNA. Konecne. Len skoda tych kablov vsade okolo. Este raz dakujem Kamilovi za rady.
demorez (20)|2.12.2012 22:48
mne to nejde stale.... este co mi napadlo, ze by to mohlo byt v routri, ale neviem co by som mal nasvavit...
KamilZ (10277)|3.12.2012 06:32
V routeru to 999.9% nebude, ten by blokoval DLNA a ne CIFS. To by jsi musel mít opravdu zdupané nastavení interního firewallu. Velmi pravděpodobně jsi nedodržel něco z toho postupu, zatím všem zafungoval.
sniper10 (97)|6.12.2012 07:55
Este jedna drobnost. Po vypnuti a opätovnom zapnuti lg bd660 mi nabehne angličtina. Nastavim slovenčinu ide ok. Stroj vypnem a ked ho zapnem tak opäť angličtina. Čo s tým?
Wintermute (265)|6.12.2012 10:13
S tím půjde těžko něco vymyslet, to bude asi "feature". Mě se to chová stejně blbě... a chovalo i v minulosti se staršími FW.
Dagy2 (3153)|9.12.2012 17:39
[QUOTE=sniper10;434533]tak mne sa to CIFS podarilo rozchodit. Vdaka Kamil. Celé som to riešil preto, lebo mi cez DLNA sekali mkv-cka s vacsím datovym tokom. Naivne som si myslel ze to CIFS je riesenim ale sprava sa to presne tak ako ked som to mal cez DLNA. Skusal som dalej a problem konecne vyriesený. Medzi NTB a router som dal LAN kabel (predtým to islo vzduchom) a vsetko uz fachci krásne plynule tak ako cez CIFS tak aj cez DLNA. Konecne. Len skoda tych kablov vsade okolo. Este raz dakujem Kamilovi za rady.[/QUOTE]

Tak ďalší čo tiež pochopil až na vlastnom zariadení, že kábel je kábel a WiFi je dobré pre marketingových pracovníkov aby si mohli zaškrtnúť že majú ďalšiu funkciu.

K tej angličtine, čo sa ti stále prepína: nemáš náhodou pripojené niečo cez HDMI so zapnutým Simplinkom?
Podobnú ptákovinu robil kolegom SAt prijímač.
sniper10 (97)|9.12.2012 19:47
no vcera alebo predvcerom mi po zapnuti prebehli opat nejake 2 či 3 aktualizacie a dnes ked som ho zapinal tak uz bola slovencina. ??? neviem co to malo byt za aktualizacie. nejake uz prebehli hned po zapojeni a prvom zapnuti pristroja. mozno neaktualizovalo vsetko. neviem. ale dnes to nabehlo v poriadku - takze som rad. a co sa tyka tej wifi tak router je 100 mbitovy. NTB ma 802.11 n, ale v sprave pocitaca ukazuje siet 54MBit. mozno keby som mal tuto hodnotu vyssiu tak by to slo aj cez wifi.


tak dnes opat anglictina :(
demorez (20)|15.12.2012 14:47
CIFS sa mi este stale nepodarilo rozchodit, ale mam dalsi problem. BD660 mi neprehrava napalene DVD-cka. Disk vlozim, z prehravaca idu divne zvuky a potom ich vyhodi. Nahodnym pokusom sa mi podarilo najst dva disky ktore fungovali, ale po opatovnom vlozeni uz nesli ani tie. Skusal som disky s videom, hudbou aj s obrazkami, vysledok rovnaky. Zaujimave je, ze napalene dual layer dvd-cka to prehrava bez problemov a nacita ich okamzite bez divnych zvukov. Rovnako funguju aj vsetky original disky. Vsetky moje napalene DVD-cka su Verbatim MCC-004 a este par Taiyo Yuden, takze s kvalitou diskov by nemal byt problem. Mate nejaky tip ako prehravac prinutit aby tie disky prehral?

prehravac som kupoval z druhej ruky, ale este je v zaruke, myslite ze to vyreklamujem?
Dagy2 (3153)|21.12.2012 19:07
1/ CIFS nie je potrebné nijako "rozchodiť". Pokiaľ funguje správne sieť (nastavené DHCP, správny LAN kábel pripojený medzi routrom/switchom a BD tak BD660 vidí všetky počítače, čo sú na sieti pripojené.
2/ máš DVD finalizované? to je prvá podmienka prehrateľnosti v BD. Niekedy je problém ak napaľuješ max rýchlosťou - skús napáliť DVD napr. rýchlosťou2x.
demorez (20)|22.12.2012 18:21
no mne ocividne treba CIFS rozchodit... prehravac vidi vsetky pocitace v sieti, akurat nevidi zdielane zlozky z kompu kde su filmy. na ostatnych pc zdielane zlozky vidi.
DVD mam vsetky sfinalizovane, napalene v ImgBurn. napalovat rychlostou 2x nejdem, lebo ziadny disk som nenapalil uz vyse roka, a mam nejakych 400 dvdcok ktore urcite nebudem prepalovat rychlostou 2x. tie disky boli napalene rychlostami 8x-12x a vsetky disky po napaleni som testoval na chyby PIE/PIF (vyslovene kvoli tym testom su kupoval druhu DVD napalovacku BenQ DW1650 s Nexperia chipsetom)
tomas30 (9)|3.1.2013 15:19
No já mám vypalovačku LG starou asi 4 roky a zatím jsem neměl jediný problém s jednovrstvými médii. Vypaluji pouze na Verbatim a max. rychlostí. Mám ale s BD660 jiný problém. Často se mi stává že při sledování filmu se najednou jakoby ztratí signál (není vidět obraz, nejde zvuk) ale film běží dál a po 5s opět naskočí. Nesetkal jste se s tím někdo ? Už jsem měnil HDMI kabely, vstup v TV a nepomohlo to. Třeba u HD receiveru, který mám taky přes HDMI, to nedělá, takže telkou to není. Docela mě to vytáčí. Jo dělá to od první chvíle co jsem ho koupil (cca 2 roky).
mv_cz (24)|4.1.2013 12:20
Nemá někdo zkušenosti, jestli funguje ovládání BD-660 přes HDMI-CEC dálkovým ovladačem televize, přičemž tím ovladačem je LG magic motion? Je to utopie, nebo to funguje? :) (předpokládám, že normálním ovladačem k televizi to přes CEC ovládat půjde, ale to bych měl zase dva ovladače :( )
kissman21 (40)|4.1.2013 21:55
[QUOTE=Dagy2;435476]Tak ďalší čo tiež pochopil až na vlastnom zariadení, že kábel je kábel a WiFi je dobré pre marketingových pracovníkov aby si mohli zaškrtnúť že majú ďalšiu funkciu.[/QUOTE]neda mi to nereagovat kratickym OT: WiFi nema problem s kvalitnim prenosem dat. Zalezi jen a pouze na clanku mezi klavesnici a zidli a samozrejme na vhodnem HW. A to, ze nekdo nema na poradny HW a nebo neco neumi nastavit je stejne, jako kdyz si lidi kupuji repro Logitech Z misto AVR a samostatnych repro a nadavaji, ze jim to hraje blbe - nebo jim nadava nekdo jiny, ze to bude hrat blbe... Osobne streamuji do telky pres WiFi na dva skoky (NAS > WiFi > NTB > WiDi > TV) a neni s tim zadny problem (zadnym rozumej bez jakychkoli timeoutu ci degradace obrazu ci zvuku v prubehu prehravani).

Ale samozrejme, kdo nevi, necht pouzije kabel - jistota a jednoduchost ;) no problem.
tomas30 (9)|12.2.2013 07:18
Ahoj. Tak nevím kdy přesně se mi to stalo, možná po nahrání nového firmwaru, ale u spousty filmů mi nefunguje funkce "search-rychlé hledání" (nebo skok na určitou časovou pozici). Setkal jste se s tím někdo ? Dříve mi to fungovalo u 98% filmů a teď to u 98% nefunguje. Mám BD660.