Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung UE55D8000

Tomco85 (134)|26.5.2011 17:14
No mne dali potvrdenie o neopravitelnosti vyrobku, s tym som siel za predajcom a na mieste mi vratil hotovost.
libor11full (81)|26.5.2011 17:26
zajima me prave tato d8000 nebo d7000 ale nic moc o ni nevim jestli tam je naka zmena k lepsimu,proto se tu obracim na nekoho kdo ji ma
libor11full (81)|26.5.2011 17:28
no me dali zatim jen naky papir jenom asi zadost od odstoupeni kupni smlouvy,ale verim ze to asi nebude problem 3 zakladni deska a1 dotik ovladani,prijeli nalozili a musim asi cekat
Tomco85 (134)|26.5.2011 17:52
Mas spravu sukromnu no pre ostatnych. Vratenie penazi schvaluje centrala Samsungu v CZ a trva to cca 3-4 pracovne dni.
zatty (1215)|26.5.2011 18:59
co se týká toho cloudingu.....tak samozřejmně že jde vidět vždy jde vidět...jen je otázkou jak moc...když dám na max. dynamiku ve všech parametrech tak tam je..ale nejsou to fleky ale spíš bych to přirovnal k jasnosti...loňské modely dělaly fleky a na 6000 to byly přímo čáry z rohu...když si telku nastavím pro své oči na večerní dívání tak nepozoruju ani při závěrečných titulkách okolo nich žádné fleky...pro letošek konstatuju že opravdu na cloudingu zapracovali....

co se týče reklamací co píšete tak je to normální..prodej je tak oobrovský že se to musí někde odrážet....je přitom zvláštní že si všichni stěžují na 6řadu 2010..což je jen střední třída...rukama mi jich prošly desítky a prostě výměny panelů či snad odcházející dotyky jsou běžné...to je to samé proč levnější plazmy vydrží jen 2roky a něco a kiksnou..a neudělám nic...radši ať se to posere teď a vráti mi prachy nebo to napěchujou něčím nověším...

P.S: je důležité jaký kdo má panel...a věřte do 6000 nedávali moc originálních sasmungů
libor11full (81)|26.5.2011 19:23
diky moc za odpoved,snad budu mit stastnou ruku pri vyberu i kdyz pri me smule kterou v posledni dobe mam bych se nicemu nedivil ,diky
Mikroo (6)|27.5.2011 14:54
Zdravím. A keď tu práve píšete o servisovaní Samsungov... ako to teda vlastne funguje? Nedávno mi v jednej predajni povedali, že Samsung na svoje TV chystá v SR čo sa týka servisu novinku - technik príde do bytu a buď TV opraví alebo zoberie. Priznám, trochu ma prekvapilo, že to má byť nejaká novinka, myslel som, že to tak funguje pri servise TV bežne. Nejako si neviem totiž dosť dobre predstaviť ako by som do Fabie pchal 50" ozrutu. Predpokladám, že servisák príde pokazený TV obzrieť aj po skončení záruky, nie?
Operator237 (256)|27.5.2011 15:09
No jasně po zaruce to problem není to si hradíš pak Ty jako zákazník!! . ale servis u zákazníka doma má LG ted i expres servis. jinak běžne se reklamovalo i 50" tim že to doneseš do prodejny.nebylo na tom nic neobvykleho:)
Mikroo (6)|27.5.2011 15:12
Na inom mieste som čítal debatu o tom či je na nových Panasonicoch možné prehrať 3D obsah aj cez USB (zrejme z kľúča, disku) - vraj áno. Neskúšali ste také niečo prehrávať aj na týchto nových Samsungoch?
A čo sa týka SMART TV, hlavne ma zaujíma Internetový prehliadač. Funguje spoľahlivo, nestretli ste sa s tým, že sa nejakú stránku nepodarilo korektne prezrieť. Ja neviem, napríklad dá sa tam prezrieť niečo z TV archívu ČT?
Tomco85 (134)|27.5.2011 15:46
Samsung co sa tyka prehravania MKVciek je na tom aspon podla mna najlepsie zo vsetkych znaciek. Ani predpotopne low-endove modely nemaju problem nacitat flashku v NTFS formate.

Co sa tyka 3D MKVciek. Su to klasicke MKVcka akurat s rozdvojenym obrazom pre prave a lave oko a pokial televizor podporuje 3D ( co D8000 ano), malo by to ist bez problemov. Panasonic VT30 kluc nacita, po spusteni ide cca 5 sekund v rozdvojenom obraze a potom sa automaticky prepne do 3D.


Co sa tyka Samsung vyjazdov technika. Podaktore znacky ako napriklad Miele ( aj ked nerobia televizory) podobny servis ponukaju od roku 2000, takze mne osobne to pride vcelku trapne, ked sa v dnesnej dobe idu s tym chvalit... :) To by mala byt proste absolutna samozrejmost.
papinak2 (105)|27.5.2011 16:19
[quote=Mikroo;348199]Zdravím. A keď tu práve píšete o servisovaní Samsungov... ako to teda vlastne funguje? Nedávno mi v jednej predajni povedali, že Samsung na svoje TV chystá v SR čo sa týka servisu novinku - technik príde do bytu a buď TV opraví alebo zoberie. Priznám, trochu ma prekvapilo, že to má byť nejaká novinka, myslel som, že to tak funguje pri servise TV bežne. Nejako si neviem totiž dosť dobre predstaviť ako by som do Fabie pchal 50" ozrutu. Predpokladám, že servisák príde pokazený TV obzrieť aj po skončení záruky, nie?[/quote]

Potom panáček v predajni je dobre mimo,lebo toto od 40" funguje už pár rokov.
Teraz kolegovi začala blbnúť B750 (prestalo fachčiť USB) nahlásil telefonicky servis s tým,že za 3 dni príde technik.Na 4 deň mu telefonoval technik z TN že sa strašne omlúvajú ale majú toho moc,nech to zabalí do krabice že už k nemu jede objednaná doprava DPD. Samozrejme na jejich náklady to bolo za 4 dni opravené naspäť.
Ryan Giggs (688)|27.5.2011 21:23
[quote=Tomco85;348209]Samsung co sa tyka prehravania MKVciek je na tom aspon podla mna najlepsie zo vsetkych znaciek.[/quote]
Platilo to pre modely 2010, ale nie som si isty, či už aj u novych modelov. Panasonic Samsungu u modelov 2011 minimalne šliape na päty.

Ten homeservis funguje napr. aj u LG či Sharpu už nejaky ten piatok.
scrat777 (49)|29.5.2011 22:06
[quote=Mikroo;348205]Ja neviem, napríklad dá sa tam prezrieť niečo z TV archívu ČT?[/quote]
To by zajímalo i mne. Přímo v prohlížeči to asi nepůjde, ale na tento měsíc slibovala infolinka Samsungu uvolnit widget pro přístup do archivu iVysílání ČT pro svoje TV řady D, pro řadu C pak na podzim 2011, ale asi se nic nestalo ...
zatty (1215)|29.5.2011 22:41
Tak do archivu CT sem se dostal relativně rychle ale jak sem klikl na přehrát video v HD cesty víry tak to jen načíta ale nic..po 10min. sem to vypl...co se týče aplika CT tak tam se nic nedeje a zas mi to tolik ani nevadi..
scrat777 (49)|30.5.2011 14:19
[quote=zatty;348620]Tak do archivu CT sem se dostal relativně rychle ale jak sem klikl na přehrát video v HD cesty víry tak to jen načíta ale nic..po 10min. sem to vypl...[/quote]

Jak jsem psal, přímo v prohlížeči to asi nepůjde ... zvládá vůbec Flash ?

[quote=zatty;348620]co se týče aplika CT tak tam se nic nedeje a zas mi to tolik ani nevadi..[/quote]

No mám jejich aplikaci ve svém iPadu a je to bomba 8-) [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] Na druhou stranu rozumím tomu, že možnosti (dnešních) TV jsou poněkud omezené ... třeba ve srovnání s iPadem - ovládání, grafika ...
zatty (1215)|31.5.2011 13:46
přes web browser sem flash taky nerozjel..zkoušel sem flashhry.cz a bohužel nerozjelo se...pro naší republiku je podpora tragická...všude ve světě to šlape...
libor11full (81)|31.5.2011 15:03
tak servis samsung maka paradne co se tyka me tv vse vyrizeno ,fakt jsem prekvapen rychlosti a ochotou ,hned objednano jina tv d7000
Mikroo (6)|31.5.2011 15:16
[quote=zatty;348849]přes web browser sem flash taky nerozjel..zkoušel sem flashhry.cz a bohužel nerozjelo se...pro naší republiku je podpora tragická...všude ve světě to šlape...[/quote]
Nuž to je zvláštne, ja som niekde čítal, že flash by práve na nových Samsungoch so Smart TV fungovať mal :(

A inak ten vstavaný prehliadač funguje spoľahlivo? Myslím či načitanie netrvá večnosť, či sa to dá použiť aj súbežne počas pozeranie TV - čo ja viem, napr. pozeráš nejaký dokument a chceš si rýchlo niečo k tomu vygoogliť. Noo, Google tam hádam funguje :o
zatty (1215)|31.5.2011 15:56
co se týče samotného prohlížeče tak se mi líbí..je relativně jednoduchý např. seznam.cz. naběhne hned po zadání adresy..google sem nezkoušel to až budu o víkendu doma tak si stím netem trochu pohraju..
Sanake (5)|31.5.2011 18:33
[quote=Mikroo;348863] Noo, Google tam hádam funguje [/quote]

- Funguje uplne bez problemu.Staci zadat v Smart Hubu.Search All a vyhledava to skrze Google.

[quote=Mikroo;348863] Nuž to je zvláštne, ja som niekde čítal, že flash by práve na nových Samsungoch so Smart TV fungovať mal [/quote]

- Zkousel jsme nacist stranky kompletne ve flashi a fungujou.Na Seznamu ti budou litat krasne i ty jejich reklamy ;-)
libor11full (81)|1.6.2011 17:21
tak je doma ue55d7000,musim pochvalit servis SAMSUNG za rychle vyrizeni 3-4dny ,prvni dojmy byl jsem fakt prekvapen co se tyka obrazu ,nikde zadny bile flicky jako u c6000,obraz fakt bez chyby .....teprve testuji ,diky vsem
zatty (1215)|4.6.2011 08:43
Pro všechny: rozdíly mezi D7000 a D8000

D7000: Calibrated black level (ANSI checkerboard) 0.044 cd/m2
D8000: Calibrated black level (ANSI checkerboard) 0.03 cd/m2 (je černější)

D7000: Default [Standard] mode (2D) 101 watts
D8000: Default [Standard] mode (2D) 110 watts

a samozřejmně rámeček D7000-plast, D8000 leštěný hliník
jozef1605 (105)|6.6.2011 06:41
Tak som sa predsa Zatty rozhodol pre 40d8000 :) Len skoda toho ovladaca hadam ze to prekusnem, bo na SK sa nikde poriadne neda zohnat:(

http://www.avforums.com/review/Samsung-D8000-UE-40D8000-46D8000-55D8000-3D-LED-LCD-TV.html
zatty (1215)|6.6.2011 07:45
nepřekousneš...je to plastak a hnusny ten k teto rade neslusi..slusí v 6.rade...tak si ho objednej u nás?
jozef1605 (105)|6.6.2011 12:53
[quote=zatty;349894]nepřekousneš...je to plastak a hnusny ten k teto rade neslusi..slusí v 6.rade...tak si ho objednej u nás?[/quote]

tak nasiel som to konecne aj na Slovensku a funguje na 100%?
http://www.fajnelektro.sk/samsung-bn59-01054a-originalny-dialkovy-ovladac-pro-tv/d-71176/
zatty (1215)|6.6.2011 12:59
jj byl...kdyby bylo nejhur tak ti ho objednam a preposlal k tobe na SVK
jozef1605 (105)|6.6.2011 19:07
[quote=zatty;349953]jj byl...kdyby bylo nejhur tak ti ho objednam a preposlal k tobe na SVK[/quote]

DIKI zatial uvidime ako to pojde z plastakom mam maleho 8mesacneho syna tak nech najprv rozbije ten a potom sa uvidi:)) Ako nahle dojde LCD tak napisem . Zatim.
libor11full (81)|11.6.2011 10:36
tak a mam problem ,asi jsem to zakrikl mam ue55d7000,po necelich 10 dnech mi tv sama od sebe vypina ,myslel jsem ze casovac v tv je zapli ale omyl,televize jednou vypne po 3,5h pak zas po 5h ,uz jsem fakt nasranej nova tv a hned problem
Vim ze ji mohu vratit do 14 dni ale zas to papirovani a cekani na to nemam nervy jeste ted cekam na vraceni penez od prodejce za tu starou ...to fakt samsung dela tak deb ..televize ,je divny ze jeden den to nedela a druhy den treba 2krat za sebou
Ivo Mašek (10205)|11.6.2011 10:41
Vadný kus. Celkem normální jev u výrobků, které se chrlí na běžícím páse.
Vyměnit, nebo vrátit to musíš. To tě nemine. Samo se to neopraví a ty skončíš v blázinci.
zatty (1215)|11.6.2011 11:22
jak píše Ivo, buď vadný kus...nebo mě napadá ještě jedna věc na kterou je samsung nachýlný..a to napětí...nevím jestli to máš napřímo nebo máš přepěťovku...setkal sem se stím to problémem hlavně u přepěťovek co mají samovypínaní zásuvek a u lidí co mají spotřebiče po celém domě na 1okruh..TV pak detekuje málo proudu a si pustí režim ve kterém se vypne po určité době když nemá signál...když sme to zapojili na přepetovky která má jen přímé napájení tak v pohodě...tento jev který si nedokážu nikterak vysvětlit sem detekoval na plazmách od panasoniku...

Moje telku sem přistihl taky že mi to dělá taky (bydlím v blbé lokalitě.lítá mi to elktrika nahoru dolů) ale pak sem si koupil od infosecu ochranu TFR Eco Powerguard,která má 8zásuvek,stoho 5 vyppinatelných a 3 na pevno..tak sem to strčil napevno společně ze STB a NTB a od té doby klid..

nic jiného v tom nemůže být a ani mě nic nenapadá....
Ladys (1829)|11.6.2011 14:30
Pokud jeste muzes vyuzit vraceni do 14dni, nevahej a udelej to.

Prece nebudes resit novou TV, ze s ni neco neni v poradku.
libor11full (81)|11.6.2011 15:37
dnes bezi v poho asi to fakt bude neco v tech zasuvkach ,vyzkousim .diky
jozef1605 (105)|11.6.2011 20:50
libor11full (81)|12.6.2011 17:33
tak to byly asi zasuvky,tv bezi uz 2 den v kuse dal jsem to na jiny okruch a testuju zatim v poho ...doufam ze to bylo v tom
jozef1605 (105)|14.6.2011 05:34
Tak telka doma rewie napisem coskoro, vela prace v rychlosti Zatty-ostatny aky mas FW? ja 1009 a iny nenaslo a co vravis na tento?? http://www.samsung.com/nl/consumer/tv-audio-video/televisions/led-tv/UE40D8000YSXXH/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=support

tu je changelog http://blog.moneybag.de/die-d-serie-2011-von-samsung-tv/
jozef1605 (105)|14.6.2011 07:57
Tak tu je moj slubovany review na UE40D8000. Prosim brat s rezervou niesom plateny redaktor
+ gramaticke chyby berte prosim v rezervou, som len clovek.

Aktualna cena v e-shopoch je 1300€ aj s dopravou.

Balenie/rozbalenie: Kurier mi doniesol vcelku malicku skatulku, co potesim vsetkych novych majitelov LCD, predtym som vlatnil 23“ Samsunga.Rozbalenie vybava standartna ako je pisane v specifikaciach, LCD krasne ten 5mm ramik okolo je uzasny Samsung sa stymto trafil, jednoznacnej naj dizajn co je na trhu. Velmi zamrzi ovladac u modelu za 1300€ je tam obycajny plastak ktory dostanete aj k modelu za 200€. To je jedine minus co sa tyka balenia. 3D okuliare typu 3100 su 1 v baleni je to radost dat na hlavu. Okuliare su na knoflikovu baterku, vydrz asi 70h, na pravej strane je On/Off vypinac, k samostatnemu 3D sa dostanem neskor. K Lcd su rozne redukcie pretoze na samostatnom Lcd zozadu su male konektory sikovne vymyslene od Samsungu. Tiez mohol byt v baleni aspon 1HDMI 1.4 v baleni ale to je asi politika firmy zavsetko platit aj pri top modeloch. Podtavec tvaru X sa jednoducho montuje na telku je otocny co potesi. Montovanie na stenu prevediem neskor drziak na stenu este nedorazil. Posledna vec co som pozeral co je, bol CI adapter zabaleny v saciku. Sikovne to vymyslel Samsung, zase cez redukciu. CI kartu pouzivam primarne k Digi od UPC, tak to bolo nutne. Jedina nevyhoda tychto redukcii k celemu LCD je ze ich asi normalne nezozeniete.Napajaci kabel je obycajna dvojlinka to je jedine co zozeniete bez problemov. Koncovka do LCD je v tvare OO.

Power UP/nastavenie LCD: LCD stoji na mieste zapinanie, na mieste manzelka stale natesena z Dizajnu , naskakuje zname Plug & Play a idesa nato, Slovencina, pripojenie do siete ma to WIFI parada vestko jednoduche zvladne aj laik. Hned mi stahovalo 1009 FW celkova instalacia po stiahnuti do 30 sec nahraty v Lcdcku. Na nete som nasiel aj novsi 1012.2 ale ten je len na NL, DE stankach. Tak neviem ale asi dneska ho tam dam cez USB. Po tom to vsetkom, je pekne vymyslene ladenie na vyber mate v tabulke Sat/Terestrial/Cabel – Analog/Digi. Zvolil som Cabel-Digi scan Vsetko naslo vsetkzch 130 stanic ostatne veci na automatiku ako jazk Txt- hodiny a tak.

Ovladanie LCD: Zacnem od tunera klasika aku sme od Samsungov zvyknuty, Nebudem tu rozpisovat nastavenie farieb, zvuku to si da kazdy podla seba rozne Eko rezimy a tak kazdy si dojde na svoje aj fanatik si myslim. Az teraz som pocitil tu slabotu SD vysielania chce to vsetko Full HD, nazavidim majitelom 40 a vyssie aky slaby obraz to SD, ale zato LCD nemoze a spracovava to najlepsie ako moze. To rozlisko a datovy tok je tam uz velmi vidiet ale chybu treba hladat u operatora televizie a talcit ho do HD programov. Uz obycajny upscale napr. CDHD sa da krasne pozerat. Full HD stanice nadhera jedna basen.A teraz sa dostavame k podtatnemu tlacit Smart HUB. Bez internetu, je to skoro polovicna vybava Lcdcka nevyuzita. Ma to snad vsetky socialne siete okrem slovenskeho pokecu v sebe, youtube, kvalitny web prehliadac – na baze mozili, vsetky textove polia zadavate pomocou klavesnice 1-9 ako pri pisani SMS. Funguje aj T9 co potesi. Narychlo som skusal yuotube – paradicka len neviem kde sa da vybrat klavita 480,720,1080 ale vsetko to vypadalo paradne a socialne siete, funguje to trosku zaujimavo. Na FC sa mi nedalo prihlasit, pretoze Samsung to vymyslel trosku komplikovane. Date si FC ale najpr sa musite prihlasit ako ID samsungu ze idete pouzivat rozne Social prvky a az po registracii a prihlaseni Vam naskoci prihlasenie FC. Vscelku nestandartny tach ale budis.Vsetky tie web veci funguju s Pipom cize moja pozerala a ja som sa stim hral s skusal. Da sa to samozrejme vypnut ten Pip. Zamrzi ze Samsung APP store ma vselku asi 30 aplikacii a to je vsetko. Chabota, ale dolezite su tam. Tolko k tomu internetu viac casu a skusanie som nemal, hral som sa hlavne s 3D a nahravanim/Time shiftingom.Este som si vsimol ze ovladanie harwarove je z pravej stany LCD ale neskusal som.
K logu SAMSUNG v strede dole, pekne svieti na bielo ale po par chvilach to dost rusi, cize v menu OFF.

HDD: Lcd podporuje PVR+Time shifting ak si date svoje pridavne zariadenie HDD alebo flasku. Time shiting kazdy vie hadam co to je ak nie Google najde, funguje paradne zahajenie TS prebieha asi 2 sec ak stacite 1x pausse, potom to ide bez problemov, nezaznamelan som ziadnu degradaciu SD vysielania HD som neskusal neskor. Paradicka REC da vam na vyber aktualne do nekonecna alebo len urcite minuty 10-20.....360 bolo max tusim. Cize mate plnohodnotny rekorder. Pocul som ale ze z disku sa to v pocitaci neda prehrat, neviem neskusal som.Prehravanie videi MKV som skusal len SBS side-by-side 3D obraz nasiel som si demonstacne Panasovic MKV.Ine som neskusal.

3D: No na toto som bol ja aj moja najviac zvedavy. 3D funguje stacemi 1 tacidla na ovladaci 3D alebo priamo v menu. Da vam na vyber niekolko formatou kodovani. 2d-3d je rezim ktory ma prekodovat 2d obraz na 3d. Velmi slaby vysledny efekt. Tak som si pustil MKV SBS bolo tam asi 10 ukazok po 5 minutach , a tomu sa uz hovori 3D.Proste musi to byt nahrate 3d+HD. Najkrajsie su efekty ked vam to ide von s LCD nadhera. Viac som nestihol, pozrel som si asi 40 min 3d videa paradicka. Blikanie okuliarov je velmi vidiet ak sa pozriete do okna dost neprijemne cize 3d odporucam pozerat v pritmy.

Dufam ze kto to docital do konca mu osobne gratulujem ak mate nejake otazky sem snimi odpoviem velmi rad.

PS. Este neskor pridam jednu fotku jedna sa o biele flaky najme ak je seda farba hned zvrchu pod ramom ci to je na relkamaciu alebo ako. I moja si to vsimla a to je co uz povedat.
zatty (1215)|14.6.2011 08:27
mám ten samý.....o to nizozemském nevím nevím..počkám si na náš
zatty (1215)|14.6.2011 08:34
tu fotku ulaž bo já na te svoji nic nepozoruju podle toho jak si to napsal
jozef1605 (105)|15.6.2011 12:29
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] no som zvedavy ci tam nieco uvidis:)) ta sablona sa da standartne zapnut na lcd. Co teda mam volat do samsungu?
zatty (1215)|15.6.2011 13:53
na vrchní pozicií vidím clouding ale to nevím jestli je fotakem..v té prostřední fialové vidím nějakou tečku,šmouhu...pošli mi ten projekční obrázek na [email]zatty@centrum.cz[/email]..
jozef1605 (105)|15.6.2011 17:34
poslane potom napis na mail alebo sem ci mam teda volat neviem ako sa k tomu stava samsung service. Dik
libor11full (81)|15.6.2011 18:15
taky to tu koumu a nic moc nevidim ,...
jozef1605 (105)|15.6.2011 21:20
Zatty diki za foto nastavenie mozes poslat ale stale sme sa nedostali k mojmu problemu, je to na reklamaciu ten clouding alebo nie??
zatty (1215)|15.6.2011 22:13
já ti přepošlu svoje nastavení a uvidíš...ten clouding je v normě i když z fotek jsi viděl že moje je na tom líp? s tou reklamkou to můžeš zkusit...ale musíš trvat na výměně panelu...jinak ničeho nedosáhneš...hodně sem to řešil na C6000 montovaných v madarsku...tam byly až 5cm čáry čouhající z každého rohu..to bylo už moc a po měsíci to kluci vyměnili za jiný panel...sice ne orig.sam ale jiný dovoz
brdkos (27)|18.6.2011 18:48
[quote=jozef1605;351460]Tak telka doma rewie napisem coskoro, vela prace v rychlosti Zatty-ostatny aky mas FW? ja 1009 a iny nenaslo a co vravis na tento?? http://www.samsung.com/nl/consumer/tv-audio-video/televisions/led-tv/UE40D8000YSXXH/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=support

tu je changelog http://blog.moneybag.de/die-d-serie-2011-von-samsung-tv/[/quote]

FW 1012 úspešne otestovaný na UE46D8000, žiadne badateľné zmeny. Update fw. prebehol bez problémov.
jozef1605 (105)|18.6.2011 20:50
ja som ho tam tiez dal :)) len zaujimave preco v nasich koncinach nieje na strankach.
jozef1605 (105)|23.6.2011 13:10
http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-audio-video/televisions/led/UE40D8000YSXXH/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=support

ide sa nato T-GAP8DEUC-1013.3

1. Title
2011 model Firmware for self-upgrade

2. Applicable Model
UE**D8 Series

3 Description
T-GAP8DEUC-1013.3


na tej polskej stanke su naj aktualizovany... na SK/CZ nas telkac UE**D8 Series ani jeje v ponuke.


- Support Querty Remote control
brdkos (27)|23.6.2011 16:52
[quote=jozef1605;353029][odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Nebal by som sa nakupovat na Ebay, mam osobne dovezenych via Ebay z J.K. k telke niekolko kusov 3D okuliarov SSG-3100BG a Skype kamerku CY-STC1100 v dobe ked sa v CR+SR nedali ani zohnat a za polovicnu cenu ako sa predavaju u nas teraz....

Otazka je skor kolko bezpecnostnych chyb, ktore by sa dali vyuzit na rozne "figle" tym fw. zaceluju, kedze FW. 1012 mal podporu QWERTY remote uvedenu tiez ;)

Co sa tyka QWERTY klavesnice. Funguje via bluetooth a z jednej strany ma klasicke tlacidla dialkoveho ovladania, takze sa s nou da nahradit aj terajsie dialkove ovladanie.

Tu je informacne video o tejto QWERTY Bluetooth klavesnici/ovladaci:



Pre majitelov iPhone alebo Android telefonov vsak odporucam skor Samsung Remote TV aplikaciu.(ktory sa da u iPhone pre mna nepochopitelne stiahnut len z US store tj. nutno urobit si account tam) Je zdarma a vie nahradit plnohodnotne dodavany ovladac + je mozno vyuzit dotykovu klavesnicu pri zadavani textu do telky. Skoda, ze stale nie je uspokojivo odladeny pohyb kurzora... snad coskoro... a tiez jej chyba moznost pozerania ineho vstupu ako bezi aktualne na telke. Predpokladam, ze tuto funkciu si Samsung "rezervoval" exkluzivne pre svoj novy dotykovy ovladac ;)

tu je video ako funguje aktualna verzia SAMSUNG REMOTE TV na iPhone:

zatty (1215)|28.6.2011 13:29
takže včera mi telka sama nabídla že se upgraduje na 001013.3 tak sem to tam dal...a sem docela pěkně nasraný.....přestaly mi fungovat Appsy.....když kliknu na třeba accuweather tak mi to napíše-došlo k rušení sítě.opakujte později...paradox je že na web.prohlížeč se dostanu a vesele serfuju po seznamu a nic se neděje ale appsy mi píšou všechny tudle chybu....

a za druhé....když se dostanu na konec satelitních kanálu tak po přeskočení z posledního na první se seknou placené kanály a musím vytáhnout kartu i se slotem a pak to hraje...

zkoušel sem reset jak plug and play tak i v tovarku factory reset a nic porad to samé...nevíte co stím...

ohledně těch apsů když tam net na přímo do bedny bez použití routru tak to jde ale jakmile zapnou routr tak ani WIFI a ani přes kabel ty appsy nejdou...

předtím šlo všeo vpohodě....

nevím co stím......
Ladys (1829)|28.6.2011 13:43
Stejne vzdycky tvrdis ze mas TV na jeden rok, tak jeste vydrz a bude po problemech :)