Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nikdy viac SAMSUNG!

Slamka (33)|23.4.2011 09:26
Tak som sa dostal k vypisom MediaInfo. Tieto uvedene .mkv mi zarucene sekali.. Bolo ich samozrejme daleko viac, ale nebudem tu pastovat x vypisov, zbytocne...

Co sa mojho "setupu" tyka, jedna sa o HTPC so zakladnou doskou ASUS AT5IONT-I s Intel Atomom D525 procesorom a ION2 onboard grafikou, ovladace som skusal rozne, aj dodavane na CD aj najnovsie stiahnute z netu, OS Windows 32b aj 64b, XBMC. Pripojene to bolo cez HDMI 3m kabel Evolve do HDMI1 vstupu, ktory bol na TV pomenonvany PC. Skusal som viacero kablov, viacero PC (ktore boli na inych TV uplne v pohode), ziaden rozdiel. Skusal som aj 4jadrovy kompik (zas pri inych TV obraz uplne v pohode), kde som rozne ine fimy skusal spracovanim cez CPU only alebo aj cez grafiku, stale to bolo to iste, cize som vylucil vplyv PC.
Sekalo mi to NAHODNE, ziadne opakovane sa seknutie raz za minutu, ale sekalo to zhruba kazdych 3-5s, obcas castejsie, inokedy menej casto. Ziadne pravidlene sekanie ktore by malo co do cinenia s fps a jeho spracovanim. Pojem sekanie v mojom pripadne zmanenalo "zastavenie" obrazu na malu chvilku a potom zas jeho posun a zas zastavenie. Sceny neboli plynule, ale takto rozkuskovane, zastavovali. Narpiklad prelet vrtulnikom v titulkach WallStreet2 ponad mesto znamenalo, ze sa budovy posunuly, zastali, posunuli, zastali. Ked kamera sla cez interiet ich bytu, na zaciatky je model, kde su nejake vrtuke - to bolo uplne v srackach, tam obraz skakal jak divy... Tieto "zaseky" boli pri prehrani tej istej sceny vzdy na inom mieste a inak casto.
Toto iste sekanie som pozoroval aj v servise ked mi oni pustili svoje filmy zo svojho PC a tvrdili mi ze to neseka. Ked som im ukazal, ako to seka, uznali ze to "zlahka" seka, ale to je vsetko.

Skusal som prehravat aj BR film, sekal rovnako.

Example - jedna sa o "testovacie mkv"zo stranok highdef.cz s extremnym datovym tokom.
Zvysne filmy nech som si pustil ako som si pustil, nedali sa pozerat.
A niekto tu pinda na to ze testujem na "ukradnutych" mkv z netu - mne sekalo 99% vsetkych mkv stiahnutych z netu, zvlastne je ze nikomu inemu to nesekalo a nestazovali si.

Ako som pisal vyssie, uvedene filmy na inym pripojenych TV sli ako po masle, u mna doma boli nepozeratelne.
lerby (906)|23.4.2011 10:00
Skusal si aj iny HDMI vstup a bez pomenovania PC?
peatro (1054)|23.4.2011 10:51
tak jednoznacne to neni, BD 1:1 bude samozdrejme lepsi co se tyce hlavne novych, poslednich releasu, tech starsich vydani radeji dam prednost MKV, protoze obrazova kvalita je srovnatelna, spise u tech starsich jde o plitvani dat

jinak neverim, ze DVD je lepsi nez 8 GB rip, samozdrejme muze byt zmrseny rip, ale to nic nevypovida o ripech jako celku, dokonce 6.5 GB 720p bude lepsi nez DVD :-) uz jen z principu, ze MPEG2 je podstatne horsi komprimacni format nez 4
Slamka (33)|23.4.2011 10:54
Samozrejme. Nepozoroval som ziadnu zmenu ci uz k lepsiemu alebo horsiemu, bolo to stale take iste.
A co sa nastavenia TV tyka, tak som mal vypmute vsetky "vylepsovace" obrazu, MotionPlus, Anynet, proste cisto len zakladne nastavenie, nic naviac. Skusal som aj 1:1 (t.j. orezane hrany desktopu, cca 1cm na kazdej strane) aj letterbox (ci ako sa to vola - ked sa desktop zobrazi cely).
Skusal som aj 1:1: s nastavenim destopu presne aby sa mi zobrazil na TV, nastavenim Nvidia centra.
lerby (906)|23.4.2011 10:58
Mozes este napisat platformu a verziu FW?
Pitomec (10211)|23.4.2011 11:10
[quote=peatro;341627]tak jednoznacne to neni, BD 1:1 bude samozdrejme lepsi co se tyce hlavne novych, poslednich releasu, tech starsich vydani radeji dam prednost MKV, protoze obrazova kvalita je srovnatelna, spise u tech starsich jde o plitvani dat

jinak neverim, ze DVD je lepsi nez 8 GB rip, samozdrejme muze byt zmrseny rip, ale to nic nevypovida o ripech jako celku, dokonce [COLOR=red]6.5 GB 720p bude lepsi nez DVD[/COLOR] :-) uz jen z principu, ze [COLOR=red]MPEG2 je podstatne horsi komprimacni format nez 4[/COLOR][/quote]No to je hodně mimo, protože u DVD je 720x576, zatímco u BD ripu to bývá 1280x720 nebo 1920x1080, takže i celkový objem dat je potřeba vyšší, a to bez ohledu na to, že MPEG-4 to dokáže víc stlačit (což osobně za žádnou výhru nepovažuju - právě naopak, nejlepší záznamy jsou ty nejmíň komprimovaný).
nin (388)|23.4.2011 11:23
[quote=Slamka;341617]Skusal som prehravat aj BR film, sekal rovnako.[/quote]

Muzes jeste dopresnit:
Myslis z BR prehravace (popr. jaky typ?), nebo z PC (BR mechanika - popr. jaky SW a jaka konfigurace PC)?
jarino1978 (8045)|23.4.2011 12:50
[quote=Tomco85;341585]Ja len podotknem, ze mne seka original blu-ray ( ano kupovany ) pustany zo Samsung blu-ray prehravaca do Samsung telky. Tam proste neexistuje aby obraz co i len jemne skubol, pokial samozrejme nie je samotny nosic doskrabany co nie je.[/quote]

- veď si písal, že z externého playera ti to neseká, teraz píšeš, že áno.
- ako máš nastavený video out na tom BD prehrávači ?
- čo som pozeral výpisy tých okresaných ripov ( ha-ha XVID ), tak byť servisákom, vyhodím ťa aj s TV von oknom...Sú totiž zrelé na presne také problémy, ako máš. Ale to je tvoj problém.

[quote=peatro;341627]tak jednoznacne to neni, BD 1:1 bude samozdrejme lepsi co se tyce hlavne novych, poslednich releasu, tech starsich vydani radeji dam prednost MKV, protoze obrazova kvalita je srovnatelna, spise u tech starsich jde o plitvani dat [/quote]
- práve že tie staršie sú kupodivu o triedu kvalitnejšie, ako tie novšie.

[quote=peatro;341627]
jinak neverim, ze DVD je lepsi nez 8 GB rip[/quote]
- áno je, pretože stlačiť 1080p do zmršeniny o veľkosti 8 Gb dokáže len totálny ko....Jednoducho sa na takýto rip nedá dívať !

[quote=peatro;341627]
dokonce 6.5 GB 720p bude lepsi nez DVD :-) uz jen z principu, ze MPEG2 je podstatne horsi komprimacni format nez 4[/quote]
- to je totálna hovadina.
Ladys (1829)|23.4.2011 14:45
to Slamka:
to si snad delas randu, ze se ohanis necim, co je evidentne dle tvych txt totalni shit !!!

Vzdyt od filmu ve formatu avi a bitratu 3200Kbps a celkove velikosti 2,23Gb nemuzes cekat zazraky, ba naopak, to je snad to nejhorsi co muze byt a vubec nechapu, jak to nekdo muze vydavat za nejaky BDrip, to je totalni prasecina.

Jedna vec je neznalost BDripu a druha zrejme hloupost toho dotycneho, jak si vubec muze myslet, ze z tohoto muze mit nejake HD.

Kdyz uz BDrip v MKV, tak 1080p a bitrate nad 10000Kbps s velikosti kolem 15Gb a hlavne z kvalitniho zdroje.
Slamka (33)|23.4.2011 14:55
Lerby, bola to UE46C7000XXH, FW 3004 a 3007.

nin, BR bolo priamo z disku.

Ladys, pozri si ostatne vypisy, napriklad "example", datovy tok 20.000kbps.. Ako som pisal, sekanie som pozoroval na 99% filmov. WallStreet2 uvadzam len ako priklad a nemienim tu pastovat vsetky mediainfa, toho by bolo... Robilo to aj pri kvalitnych 16GB mkv-ckach. Ale kludne si najdi dalsiu zamienku za co ma dojebabrat...

A celkovo, ani nejde o telku ako taku, bolo stokrat povedane ze KAZDA TV sa moze posrat, ale ide o pristup servisu a predajcu.
lerby (906)|23.4.2011 15:05
[quote=Slamka;341667]Lerby, bola to UE46C7000XXH, FW 3004 a 3007.

[/quote]


Takze platforma (doska) rovnaka ako mam ja. Skoda ze si neskusil downgrade FW minimalne na 3003 alebo mozno lepsie az na 2004.
nin (388)|23.4.2011 16:06
[quote=Slamka;341667]nin, BR bolo priamo z disku.
... Ako som pisal, sekanie som pozoroval na 99% filmov.[/quote]

Ono pokud se ti ten stejny problem se sekanim projevil take s externim prehravacem BD, vymenili ti celou desku v TV a za kabel rucis, pak bylo zrejme neco (s panelem?) v neporadku, na coz jiz ted nikdo s urcitosti neprijde. Na druhou stranu ale pises, ze jsi sekani pozoroval u 99% filmu, coz tedy kdyby to byl problem obecny, dela to ve 100%.
vivid.sk (11472)|23.4.2011 16:18
[quote=jarino1978;341645]- veď si písal, že z externého playera ti to neseká, teraz píšeš, že áno.
[/quote]

Asi myslel, ze interny player je OK (teda prehravanie len z pripojeneho HDD).
RossiD (1271)|23.4.2011 16:28
[quote=lerby;341668]Takze platforma (doska) rovnaka ako mam ja. Skoda ze si neskusil downgrade FW minimalne na 3003 alebo mozno lepsie az na 2004.[/quote]

Jak to tu procitam, tak se honba za poslednim FW asi moc nedoporucuje, coz? V TV mam stale tentyz FW s jakym jsem ji pred pul rokem koupil a diky bohu zadny update nebyl tak dulezity aby mne presvedcil o tom , ze je treba neco zmenit. LCD mozna prave proto slape jako hodinky, budu si asi muset opravit nazor o nutnosti mit vse aktualni a tudiz bez / problemove :)
Pitomec (10211)|23.4.2011 17:03
Přesně tak! Taky nechápu jedince, kteří se honí za nejnovějším FW, byť ani neví co jim přinese a navíc ten stávající funguje jak má...
interfernet422 (1575)|23.4.2011 17:43
A navíc když novější firmware uzamkne možnosti rozšíření stávajícího, kdy je možno naučit TV věcem jako přehrávání mkv s DTS zvukem, nebo PVR na USB disk...
Upgradoval jsem, a pak se složitě vracel k staršímu fw....
Více na http://www.samygo.cz
nin (388)|23.4.2011 18:58
Ja naopak chapu jedince, kteri si updatuji firmware, kdyz stavajici nefunguje jak ma. Taky rozumim tomu, proc tito jedinci nejdrive hledaji informace z dostupnych zdroju, co (prave jim) novy firmware prinese. A take naopak chapu, proc ti stejni jedinci nechapou, proc by si meli delat tezkou hlavu z nejakeho uzamknuti.
peatro (1054)|23.4.2011 19:08
[quote=jarino1978;341645]


- to je totálna hovadina.[/quote]

totalna hovadina to neni, ale je zcela pro me zbytecne se o tom dohadovat, je to jako: "Pepicku kolik mas na rukou prstu,10?" a Pepicek odpovi: "Ne, mam jich 11!" :-)

kazdy kdo ma doma nejakou placku s DVD a nejaky HD player to pozna
jircy (29)|23.4.2011 19:26
[quote=Tomco85;341296]No to mne tiez ide teda isiel UE55C6900 v poriadku (teraz jev servise), problem nastava pri pripojeni s PC. Proste identicke problemy ako ma Slamka. Ten TV je ako monitor nepouzitelny. Inak podla serioveho cisla mam v poradi 24. kus od zaciatku vyroby. Kupoval som ho hned ako bol uvedeny na trh.

Ak mas moznost skus ho prepojit s PC a pustit niake 16gigove MKVcko a budes prekvapeny :)[/quote]

Tak jsem si pustil koncert Nelly Furtado - Loose 10GB v TS přes DNLA a opět musím napsat plynulý obraz i zvuk 5.1 bez nějakého sekání.Tak to zase s tím Samsungem očividně až tak špatné nebude:-)
Slamka (33)|23.4.2011 19:59
jircy, stale pleties jablka a hrusky..
Pises ze prehravas koncert cez DLNA.
Ako inak Ti napisat ze problem je spojenie PC-TV?????????
Mne osobne vsetko ostatne fungovalo skvele, dokonca ked som ten isty film pustil z externeho HDD, tak to slo v pohode. Ale pripojil som PC a telka v srackach....
jircy (29)|23.4.2011 20:09
[quote=Slamka;341709]jircy, stale pleties jablka a hrusky..
Pises ze prehravas koncert cez DLNA.
Ako inak Ti napisat ze problem je spojenie PC-TV?????????
Mne osobne vsetko ostatne fungovalo skvele, dokonca ked som ten isty film pustil z externeho HDD, tak to slo v pohode. Ale pripojil som PC a telka v srackach....[/quote]

Je tolik možností zdrojů jak přehrát video v TV,tak proč používat jedno,které evidentně nefunguje?Proč tahat PC k TV,když ho mohu připojit s vedlejší místnosti přes DNLA a vše je OK!:-)Není třeba si zbytečně přidělávat problémy,když nemusíme.
nin (388)|23.4.2011 20:52
A jak konkretne to souvisi s tim, ze slamkovi z nejakeho duvodu nefungovalo PC (BD) -> HDMI - > TV??
jarino1978 (8045)|23.4.2011 21:54
[quote=Slamka;341667]ale ide o pristup servisu a predajcu.[/quote]

byť na ich mieste, poletíš oknom ako špinavá handra
jarino1978 (8045)|23.4.2011 21:57
[quote=Pitomec;341681]Přesně tak! Taky nechápu jedince, kteří se honí za nejnovějším FW, byť ani neví co jim přinese a navíc ten stávající funguje jak má...[/quote]

he-he. zvlášť, keď každý FW má aj oficiálny popis, čo je nové... V tom jeho prípade ten nový FW riešil len nemecké programy...
jarino1978 (8045)|23.4.2011 21:58
[quote=vivid.sk;341678]Asi myslel, ze interny player je OK (teda prehravanie len z pripojeneho HDD).[/quote]

to by už musel byť vrchol drzosti, prehrávať shit ripy cez viac shit player...
Slamka (33)|23.4.2011 23:47
[quote=jarino1978;341733]byť na ich mieste, poletíš oknom ako špinavá handra[/quote]

S Tebou si nemam co viac povedat. Prejavil si sa dostatocne.....
Si "clovek" (ak nim vobec si) ktory mi za to vobec nestoji, rovny prave tomu servisu a predajni. Nie si prave jeden z nich??
Zelam Ti aby si stretol podobny problem na vlastnej kozi, podobne sluzby a aby si ich uspesne neporiesil.
Otazka je - preco mi predajna v tichosti a velmi rychlo vratila peniaze ked zistila ze to nenecham lezat ladom?? Mohli to dat hociakemu znalcovi a sudit sa so mnou....asi ta TV az tak ok nebola a dobre to vedeli.......




Kaslem na Vas dalej, snazil som sa upozornit na problem, nestoji to za to, este ja som za debila a pritom viete len obmedzene informacie ktore som tu napisal. Venoval som tomu styri mesiace zivota. Keby som mal vsetko popisat, tak si musim zalozit vlastny blog a popisovat denno denne 4 mesiace co som robil...

Stacilo, pre mna je to uz uzavreta kapitola. Nemienim sa dalej vyjadrovat, koncim.

Mohol som niekomu pomoct, poradit ako postupovat, ale nemam zaujem zo mna robit boxovaci mech. Rieste si tieto problemy so Samsungom dalej ako chcete. Ja som Vas upozornil.

Dovi...
jarino1978 (8045)|24.4.2011 12:40
[quote=Slamka;341757]Mohol som niekomu pomoct, poradit ako postupovat, ale nemam zaujem zo mna robit boxovaci mech. Rieste si tieto problemy so Samsungom dalej ako chcete. [/quote]

ty nevieš pomôcť nikomu, len píšeš tu a na avmánií len samé sprostosti. sám nevieš, čo chceš, nechceš si dať poradiť, tých rád ti tu padlo na plochu už viac, ako dosť. Ale ja ti stále píšem, dobre ti tak, keď si tvrdohlavý, prajem ti to.
tvoj problém je len to, že si totálne neschopný prijímať rady a riešenia. ako som už písal, keď sa naučíš čítať, konkrétna presná rada tu už padla, jediné, čo to chce je to, aby si zdvihol svoju namyslenú riť a vyskúšal to.

Apropo 1 : [size=+2]aký režim ti TV zobrazí po stlačení INFO pri pozeraní filmu cez PC ?[/size]

Apropo 2 : [size=+2]už si videl BD film 1280x544 s podporou 24Hz ( 24p ) ?[/size]

Apropo 3 : [size=+2]podporuje akákoľvek HDTV 24 Hz ( 24p ) pri 1280x544 ?[/size]

Apropo 4 : tvoj citát z avmánie : [quote=Slamka;341757]Detto som skusal rozne obnovovacie frekvecie (24, 50, 60Hz), tiez ziaden rozdiel [/quote]
tjurny (496)|24.4.2011 14:34
Muj nazor je takovej ze PC do domaciho kina nepatri.
Ladys (1829)|24.4.2011 14:47
Taky jsem jednoznacne zastancem toho, ze kazda krabicka ma svuj vyznam a na zminovane MKV jsou preci multimedialni centra.

To ze nekteri jedinci baziruji na tom, aby si prehrali filmy pomoci PC nebo usb v TV, tak pak to prinasi celou radu problemu.
RossiD (1271)|24.4.2011 15:37
Mozna trosku OT, ale jen male vyjadreni k prispevkum vyse.
Jiz jsem to tu nekde zminoval, ale pred porizenim obou XTR masinek jsem take vlastnil HTPC, vymazlene, doladene a celkove bez problemu.Bohuzel rodina jej za ty roky jaksi neprijala, mozna vsugerovana nervozita z PC jako takoveho,jeho ovladani ci prosta sabotace tatkovo dilka - cert vi.Kazdopadne po prichodu Xtreameru se vse obratilo o 180 stupnu, pristroj je non-stop vyuzivan/znenuzivan na vsech dratovych i bezdratovych polich a na vsech moznych i nemoznych prijimacich - hald jednoucelove zarizeni se zachytlo drapky a uz nas nepustilo.Mozna, ze si HTPC jeste nekdy postavim (nikdy nerikej nikdy), rodinu presvedcim a krabicky typu XTR zavrhnu, ale zatim pro mne cesta PC spojeneho s domacim kinem skoncila.

P.s. Ale bedynka (case) byla pod TV moc pekna a moc hezky svitila :) to Xtreamer Pro zas takovy krasavec neni :(
Tomco85 (134)|25.4.2011 12:28
Jarino1978 chodim po forach uz roky, ale tak arogantneho cloveka ako si ty som uz dlho nevidel. Tak mne seka telka za 2500 € na vsetkych HDMI vystupoch a ty povies, ze byt servisakom, tak ma s nou vyhodis cez okno. Si ty vobec normalny?

A ano skusal som to pretocit jak BD tak Xtreamer a nikdy, opakujem nikdy to na rovnakom mieste nesekne, takze jednoznacne nemoze byt problem v prehravanom mediu. Neviem ci som to tu pisal, ale v spalni mam Samsung UE40C5000 a tam ide vsetko v poriadku ( pre tvoje info mam xtreamer pro s dvoma 2TB diskami tzn 4000 GB MKVciek a ani jedna vec mi v spalni neseka) , tak prestan tu este zo mna robit blbca za to, ze to v Galante niake hovado posralo.
jarino1978 (8045)|25.4.2011 13:15
[quote=Tomco85;341296]No to mne tiez ide teda isiel UE55C6900 v poriadku [/quote]

[quote=Tomco85;341585]Ja len podotknem, ze mne seka original blu-ray ( ano kupovany ) pustany zo Samsung blu-ray prehravaca do Samsung telky. Tam proste neexistuje aby obraz co i len jemne skubol, pokial samozrejme nie je samotny nosic doskrabany co nie je.[/quote]

[quote=Tomco85;341968]Tak mne seka telka za 2500 € na vsetkych HDMI vystupoch a ty povies, ze byt servisakom, tak ma s nou vyhodis cez okno. Si ty vobec normalny?[/quote]

normálny nie si ty, pretože si nevieš dať v hlave dokopy základné veci. Naviac, čo sa tu do tejto debaty pletieš, keď tebe nikto nič neadresoval ? 9-)

Ten TV ti išiel zo začiatku podľa teba OK, ale už boh vie, čo sa potom stalo. Buď chcípol, alebo si mu k tomu pomohol ( FW ) ....
Pri záznamoch 1920x1080/24 Hz záleží len od samotnej telky, ako sa s tým vysporiada. Ale ako ladný pohyb by som to nenazval ani pri jednej.


PS : Galanta s tým nič nemá 9-)
Tomco85 (134)|25.4.2011 16:34
Nechapem ze sa tu vobec pleties do diskusie a urazas ludi, ktory vyhodili tazko zarobene peniaze za nieco co proste nefunguje...ak to cislo v nicku signalizuje rok narodenia, tak pravdepodobne este ficis na Commodore64 a problemy HTPC v spojitosti so Samsungom su ti na mile vzdialene...
RossiD (1271)|25.4.2011 16:46
Heeej, jsem jeste starsi rocnik a na C64 uz neficim i kdyz vzpominky jsou to hezke.Mas zajimavy nazor na starsi generace ...
sirdo (1320)|25.4.2011 16:52
[quote=RossiD;341998]Heeej, jsem jeste starsi rocnik a na C64 uz neficim i kdyz vzpominky jsou to hezke.Mas zajimavy nazor na starsi generace ...[/quote]

OT: mne sa tiez v pivnici este valaju krabice s ATARI 800XE a potrebnymi sucastami, ale myslienku jeho vyuzitia ako HTPC(8bit) som zavrhol hned na zaciatku :D ...
jarino1978 (8045)|25.4.2011 19:59
[quote=Tomco85;341996]Nechapem ze sa tu vobec pleties do diskusie a urazas ludi, ktory vyhodili tazko zarobene peniaze za nieco co proste nefunguje... problemy HTPC v spojitosti so Samsungom su ti na mile vzdialene...[/quote]

- ako vieš, že to nefunguje ?
- HTPC sú v rukách babrákov len obyčajné krámy, schválne som dnes skúšal C7000/C8000 a nebol problém ani u jednej z nich. Buď si mal naozaj shit, alebo si lama.
- to, že tvoje telka za 2500 Euro je možno shit, alebo nie, za to si môžeš sám ( hlavne tie up FW ), pretože niečo vyskúšam,prečítam, ošahám, potom kupujem. Moja telka stála o 800 Euro viac, ako tvoja a nemám problém...:D
- HTPC nie sú mašiny typu : hop a som majstrom sveta...
panasonic650 (1124)|27.4.2011 23:13
Tak tak dlhy OT (kvalita ripov) som necital na tomto fore nikdy. Tu sa maze kazda veta co i len s naznakom OT a toto tu zostane ? Som sa aspon pobavil na vecer B-)
v.hudak (12)|5.5.2011 19:31
je pravda samsung servis ma velke nedostatky.
Co sa tyka modelu C7000 ziadne chyby som naspozoroval a dany model je v poraidku.
Mozno cele to je chyba firmverov samsung.
Totiz softwery do teliek su zlozite a skor je hadwer ako soft.
odporucanie vzdy ked najdes chybu v tv samsung urob upgrade softu.
Tomco85 (134)|17.5.2011 16:04
Takze moje trapenie so sekajucim Samsungom je u konca.... v ruke uz mam tlacivko od Samsungu na vratenie penazi. Takze moja put u Samsungu je tymto u konca a idem brat PANASONIC TX-P55VT30E.
vivid.sk (11472)|17.5.2011 16:08
[quote=Tomco85;346240]Takze moja put u Samsungu je tymto u konca...[/quote]

kde jedna put konci, tam druha zacina :D
Karel72 (428)|17.5.2011 16:17
Tak to ti gratuluji že si tuto hrůzu přežil a taky se divím že nejsou nějací mrtví v servisu Samsungu :-) .Snad budeš s tímto panákem spokojený je to super telka doufám že se pak podělíš jak si spokojený
Karel129 (503)|17.5.2011 16:22
No spokojeny urcite bude,na druhy pokus kupuje TELEVIZI.:-E
interfernet422 (1575)|17.5.2011 16:29
[quote=Karel129;346246]No spokojeny urcite bude,na druhy pokus kupuje TELEVIZI.:-E

Samsung PS-42Q97HD
Samsung LE 40B650 [/quote]

Karle129, ty dle podpisu televize nemáš?
Tomco85 (134)|17.5.2011 16:30
Si zabil stary
SPAWN (744)|17.5.2011 19:37
[quote=Tomco85;346240]Takze moje trapenie so sekajucim Samsungom je u konca.... v ruke uz mam tlacivko od Samsungu na vratenie penazi. Takze moja put u Samsungu je tymto u konca a idem brat PANASONIC TX-P55VT30E.[/quote]

Vyborna volba ac draha. :)
Karel129 (503)|17.5.2011 21:43
[quote=interfernet422;346248]Karle129, ty dle podpisu televize nemáš?[/quote]

A ta prvni je co?Ta VT30 je po dlouhy dobe asi jedna z velmi mala placek, co si zaslouzi nazev TELEVIZE.
jarino1978 (8045)|18.5.2011 16:55
[quote=Karel129;346333]Ta VT30 je po dlouhy dobe asi jedna z velmi mala placek, co si zaslouzi nazev TELEVIZE.[/quote]

... ale až súdruhovia v Panase opravia tie hnusné bugy, ktoré má. Potom sa už o Tv dá aj hovoriť, dovtedy to bude len blikajúca atrapa.
persson (299)|18.5.2011 17:09
[quote=jarino1978;346493]... ale až súdruhovia v Panase opravia tie hnusné bugy, ktoré má. Potom sa už o Tv dá aj hovoriť, dovtedy to bude len blikajúca atrapa.[/quote]

to blikanie vidis ty pri VT30, ja chvala bohu nie, cize pre mna je to pan televizor, obraz spickovy.... Jedine pioneer kuro je lepsie ako Panasonic v plazme.
vivid.sk (11472)|18.5.2011 17:21
Jedine pioneer kuro je lepsie

...bejvavalo. Teraz sa ich technologia predava pod znackou Panasonic v top modeloch.
bavorak (1494)|18.5.2011 18:47
no mne sa zda ze ani nie, lebo mne doma pioneer neblika a u panaka to tragicky vnimam ...