Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Poradte reproduktory k Onkio TX SR-608

Teffel (198)|21.2.2011 21:24
[quote=IceDive1;331404]To ze to za tu cenu hra pre teba super ti neberiem ale keci o tom ze z hociktoreho miesta je to dokonale + kopec dalsich nekritickych informacii co si tu popisal su bludy.[/quote]

ale neviem načo ty tu ideš vôbec na toto vlakno kritizovať!! prečitaj si nazov tohto vlakna:poradte K onkiu vyhodne bedne!!!
mne poradili a som štastny že som za taku cenu kupil take perfektne bedne.a ja to tu nepotrebujem objektivne kriticky hodnotiť!!ten kto sa nevyzna v bedniach .tak by mu tiež za take prachy take bedne uplne stačili...a taky hifista jak ty ,neviem načo tu vôbec pozeraš, ked vidiš že tu nejedna o B@W 800.
a jasne že to neviem objektivne zhodnotiť lebo som nemal doma take silne domace kino nikdy a kedysi som bol štastny ked som mohol do takeho červeneho ruskeho gramofona pripojiť gitaru a hralo to.
a inak bol som nejakom audio študiu ked som zhanal kable a boli tam nejake B@W za 2500 Eur,za 7500 Eur aj dokonca za 16000 eur..a vieš čo??kašlal som na to ,že by som ich počuval...a keby som chcel tak si ich hociktore hned kupim!!ale ja som kupil za minimum penazi maximum muziky..tak už vieš o čom je toto vlakno??? tak si chod kritizovať do a objektivne posudzovať do super super sekcie hifi..

a inak k tym tonom.jasne že nepočujem všetko ,ked už stojim za dverami..ale ja som pisal o otvorenom priestore,tak ak nevieš ako mam dispozične navrhovany dom ,tak ty tu nepiš blbosti
KOCOUR65 (653)|22.2.2011 18:43
ale ja som kupil za minimum penazi maximum muziky - melo by tam stat ale ja som kupil za minimum penazi podprumer muziky - jestli tomu co vyprodukuji tyto nepovedene bedny rikas maximum muziky za minimum penazi tak to muzes klidne poslouchat muziku u kolotoce na matejsky a mas to jeste vyhodnejsi pomer jak ten tvuj bajecny maxisound
jarino1978 (8045)|22.2.2011 18:53
[quote=KOCOUR65;331821]melo by tam stat ale ja som kupil za minimum penazi podprumer muziky - jestli tomu co vyprodukuji tyto nepovedene bedny rikas maximum muziky [/quote]

beriem, že si mal tieto bedne, už si o tom písal, len ma napadne jedno :
- buď si počúval mp3 32 kbits/s, alebo si mal nevhodný AVR
- obe možnosti by som zobral, alebo by som pridal ešte jednu, že si klamal a nemal si ich doma a nepočul si ich.
- inak si to žiaľ neviem vysvetliť...
- písal si, že tie bedne nemajú žiaden bas, ja ti môžem napísať, že bas majú na rozdávanie, ibaže to nie je žiadnu dum-dum, ale presné bum-bum...A to možno niekomu vadí, pretože väčšina považuje bas za jeden mega hrmot a dunenie...
Teffel (198)|22.2.2011 19:17
[quote=KOCOUR65;331821]ale ja som kupil za minimum penazi maximum muziky - melo by tam stat ale ja som kupil za minimum penazi podprumer muziky - jestli tomu co vyprodukuji tyto nepovedene bedny rikas maximum muziky za minimum penazi tak to muzes klidne poslouchat muziku u kolotoce na matejsky a mas to jeste vyhodnejsi pomer jak ten tvuj bajecny maxisound[/quote]

a pre teba to plati tiež ...to vlakno som pomenoval "poradte ....."..takže ked taktiež nemaš nič konštruktivne a nevieš nič poradiť ohladom tohto DK ,urob si svoje vlakno napriklad "kritizujme a objektivne hodnotme NS777"..a tam si piš blbosti....tie bedne hraju perfektne .mne to uplne uplne stači,ani som to nečakal...a mne tvoju "nadpriemernu "muziku absolutne za nejaky velky kopec prachov netreba..ani neviem k čomu by mi taka muzika v praxi bola,že nejaky ton počujem o trošku lepšie a nejaky bas čo ani nepočujem, mi veje niekde s uterakom v kupelni..za toto ozaj nepotrebujem vyhodiť X tisic eur..takže tiež sa sa nasmeruj do hifi sekcie papa :D

...a mne tu už z niektorych deti ozaj začina byť smiešno...ako tu machruju,lebo stoji niekde v predajni za pultom a predava nejake bedne takže sem tam niečo počuje , alebo ma kamarata Dj, ale doma ma nejkake logitechy z2200 a ide tu machrovať a a hodnotiť a čo ja viem...:D:D
Teffel (198)|22.2.2011 19:36
[quote=jarino1978;331826]
- písal si, že tie bedne nemajú žiaden bas, ja ti môžem napísať......[/quote]

cože to ??!! že tieto bedne nemaju bass???!!!!..tak toto je ta ICe-ho demagogia!!!
ja neviem načo provokuje takymi blbostami...u mna zneju basy akoby som bol niekde na discoteke..takehop Dj Franke ..ja sa neviem dopočuvať jak tie basy perfektne zneju..a ked stiahnem basy a vytiahnem vyšky tak tie tiež krasne cinkaju...až niekedy pochybujem či je to ozaj nejaka komprimovana MP3...ja by som ozaj rad zažil to ,aby mi niektory z tych mudrcov doniesol sem nejaky stlp za 199,5 Eur a ukazal jak ma hrať "nadprumierna muzika..!!
IceDive1 (223)|22.2.2011 20:36
[quote=Teffel;331843]cože to ??!! že tieto bedne nemaju bass???!!!!..tak toto je ta ICe-ho demagogia!!!
ja neviem načo provokuje takymi blbostami...u mna zneju basy akoby som bol niekde na discoteke..takehop Dj Franke ..ja sa neviem dopočuvať jak tie basy perfektne zneju..a ked stiahnem basy a vytiahnem vyšky tak tie tiež krasne cinkaju...až niekedy pochybujem či je to ozaj nejaka komprimovana MP3...ja by som ozaj rad zažil to ,aby mi niektory z tych mudrcov doniesol sem nejaky stlp za 199,5 Eur a ukazal jak ma hrať "nadprumierna muzika..!![/quote]

Tebe z tych bedni asi nacisto ruplo v bedni. :D
jarino1978 (8045)|22.2.2011 21:46
[quote=IceDive1;331854]Tebe z tych bedni asi nacisto ruplo v bedni. :D[/quote]
Ice, keď si ich vypočuješ, rupne aj tebe :)
Teffel (198)|23.2.2011 14:06
[quote=jarino1978;331868]Ice, keď si ich vypočuješ, rupne aj tebe :)[/quote]

no jeho Canton su asi na hov.... ked mu z nich este neruplo v bedni...

a dam krk nato ze moje yamahy hraju omnoho lepsie ako jeho kartony..ahahaaahhhaa
KOCOUR65 (653)|23.2.2011 17:33
docela me dokaze nasrat kdyz nekdo o tomhle vytvoru pise takove bludy ze je to kvalita - bedny jsem ti odfotil - vhodne pro pubertaky na mejdan - na kvalitni poslech hudby ani nahodou
ns777.jpg
jarino1978 (8045)|23.2.2011 18:18
@kocour : bi-amp nepoznáš ? a čím tie bedne napájaš ? problém bude určite medzi stoličkou, AVR a bedňami.
Teffel (198)|23.2.2011 19:34
[quote=jarino1978;331985]@kocour : bi-amp nepoznáš ? a čím tie bedne napájaš ? problém bude určite medzi stoličkou, AVR a bedňami.[/quote]

no presne...ale ani neukaže s čim ich napaja....možno s wolkmenom...preto nebasuju!! :D :D...tie bedne za tu cenu ,je velka kvalita!!krasne zneju...možeš ty si tu pisať blbosti...ja ich odporučam teraz každemu komošovi..samozrejme že s napajanim bi -amp s onkion a nie s diskmenom ako to robiš asi ty ked ti nehraju
vivid.sk (11472)|23.2.2011 19:40
[quote=Teffel;331939]
a dam krk nato ze moje yamahy hraju omnoho lepsie ako jeho kartony..ahahaaahhhaa[/quote]

Za posledne dni tu je sama sranda, len neviem, len ci autori prispevkov celkom vedia, co pisu.
Co vsak viem urcite, ak si niekto kupi Canton Vento, asi uz presiel nejakym "vyvojom" v oblasiti hifi a urcite ma uz co-to opocuvane.

Zial, ak niekto prejde z chrchlakov v TV na akekolvek repro (pripadne si kupi svoje prve "normalne" repro v zivote), bude to vzdy ohromny upgrade. Nuz, kazdy z nas tym presiel, mozno si o par rokov autor vyroku vyssie, na neho s usmevom spomenie.
IceDive1 (223)|23.2.2011 19:58
[quote=Teffel;331939]no jeho Canton su asi na hov.... ked mu z nich este neruplo v bedni...

a dam krk nato ze moje yamahy hraju omnoho lepsie ako jeho kartony..ahahaaahhhaa[/quote]

Tak tak moje Kartony fakt stoja asi za prd lebo ak si chcem vychutnat kvalitny zvuk musim sediet pred nimi, pretoze potrebuju subwoofer pre dokonale podanie basovej zlozky vo filmoch, mam na mysli tie basy ktore ked vypnes ostatne repro tak citis a nie tuc tuc. O dokonalej detailnosti a priestorovosti si taktiez o nich netrufam basnit ako ty o svojich Yamahach. Ak to zratam tak vedies 3:0 a ja si mozem sklbat vlasy. Este ze mam holu hlavu. :D
jarino1978 (8045)|23.2.2011 20:11
[quote=IceDive1;332010]Este ze mam holu hlavu. :D[/quote]

no už s tým skončime. užívateľ spokojný, nie je čo riešiť. A keď už sme tak krásne OT, tak mi napíš o svojom projektore. Spokojný ?
KOCOUR65 (653)|23.2.2011 20:29
pouziva to kluk na chalupe - prehravac Yamaha S530 - av prijimac Yamaha rx 440 - koupeno v roce 2004 kdy 440 dostala oceneni eisa - dnes jsou to veterani jen pro deti - bi-amp na techto bublakach opravdu nema vyznam - nekomu staci ruske tranzistorove radio a mysli ze ma hifi - tak si uzivej ty perfektni nezatlumene huhlaky
IceDive1 (223)|23.2.2011 22:23
[quote=jarino1978;332013]no už s tým skončime. užívateľ spokojný, nie je čo riešiť. A keď už sme tak krásne OT, tak mi napíš o svojom projektore. Spokojný ?[/quote]

Ok zakopavam vojnovu sekeru. Ale v podstate ja som proti tym bednam ani nic zle nepovedal, len som mal namietky voci jeho vyjadreniam.

K projektoru:
2D je fakt vyborne ale tam som od D-ILY ani nic ine necakal.
3D je klasika s aktivnymi brilami takze trpi neduhami tejto technologie. Ja to znasam celkom v pohode a ked je moznost si vybrat tak rozhodne pozeram v 3D. Taku sracku ako posledneho Residenta by som asi v 2D nedokazal dopozerat ale v 3D to bol celkom fajny zazitok.
jarino1978 (8045)|23.2.2011 22:27
@Ice : Ten projektor má veľmi dobré referencie, preto sa pýtam. Ako je to s pozeraním cez deň ? Máš zatemnenú miestnosť ? Hlučnosť ?
IceDive1 (223)|23.2.2011 22:35
[quote=jarino1978;332036]@Ice : Ten projektor má veľmi dobré referencie, preto sa pýtam. Ako je to s pozeraním cez deň ? Máš zatemnenú miestnosť ? Hlučnosť ?[/quote]

Na jar chystam vonkajsie zaluzie cim to vyriesim dokonale. Teraz v zime to uz prezijem aj bez nich aj tak sa k tomu dostanem az ked uspime drobca a to skorej ako o osmej nie je.
Inak samozrejme preferujem dokonale zatemnenie z dovodu max zazitku.

Hlucnost je minimalna. Mam ho v podstate nad hlavou a v 2D mode ho jemnucko pocut len ked uplne vypnes zvuk. V 3D mode vyhuli lampu naplno aby zvysil jas takze aj hluk sa zvysi. Stale ho je ale menej pocut ako moju 40GB PS3.
Teffel (198)|24.2.2011 13:11
ok.vojnova sekera zakopana :D..ale aj tak tie bedne hraju perfektne.a ked pišeš že pišem blbosti,tak tymto trocha pochybuješ aj o jarinovi1978.možno že ja som niekolko rokov spal na slame a počuval ruske radio,ale to neznamena že nepočujem dobre.v aute som mal kedysi 4 krat drahšiu aparatur jak maš ty teraz možno..takže trocha viem jak to ma zniet.ale je to už davno a v aute je to inak ako na velkom priestore.ale jarino mi tak nepripada že by mal až taky hokej o vybere dobrych bedni.a neverim že by tie bedne mal doma len tak ked zneju až tak špatne.....no mne poradil v každom pripade velmi vhodne..a to už nehovorim o tom jak tie bedne perfektne vyzeraju a pasuju k interieru a že hlavne mne z nich neruplo v penaženke :D :D
vivid.sk (11472)|24.2.2011 17:44
v aute som mal kedysi 4 krat drahšiu aparatur.

OT:To isto, kedze je jasne ako funguje repro v aute 80% ceny je marza predajcovi/vyrobcovi a 20% realna hodnota systemu.
Uplne si staci pozriet, co pradajcovia pytaju za obycajny srackoidny player a za zopar reprakov, ktore maju hodnotu par desiatok eur.
Vyvoj integracie radia do systemu auta je casto drahsi ako cele radio a repraky.

Uplne staci nahliadnut do cennikov menicov a hned je jasne o com to je.
(a v principe to plati skoro pre kazde prislusenstvo do auta, je to len obycajne zdieranie. A cim drahsie auto, tym viac)
Teffel (198)|24.2.2011 20:11
[quote=vivid.sk;332154]v aute som mal kedysi 4 krat drahšiu aparatur.

OT:To isto, kedze je jasne ako funguje repro v aute 80% ceny je marza predajcovi/vyrobcovi a 20% realna hodnota systemu.
Uplne si staci pozriet, co pradajcovia pytaju za obycajny srackoidny player a za zopar reprakov, ktore sa maju hodnotu par desiatok eur.
Vyvoj integracie radia do systemu auta je casto drahsi ako cele radio a repraky.

Uplne staci nahliadnut do cennikov menicov a hned je jasne o com to je.
(a v principe to plati skoro pre kazde prislusenstvo do auta, je to len obycajne zdieranie. A cim drahsie auto, tym viac)[/quote]

asi mas pravdu...
jarino1978 (8045)|24.2.2011 20:23
ja chlapi teda neviem, mne osobne táto téma strašne pripomína túto tému, spomínate si ?
:-E:-E:-E
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=25054
Teffel (198)|24.2.2011 20:47
[quote=jarino1978;332172]ja chlapi teda neviem, mne osobne táto téma strašne pripomína túto tému, spomínate si ?
:-E:-E:-E
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=25054[/quote]
prečitaš si prve 3 a posledne 3 prispevky a môžeš sa rehotať..nič spoločne s danou temou !!:D :D

ale čo.. ved treba pokecať :D :D
jarino1978 (8045)|24.2.2011 20:51
Beriem, že 100 ľudí, 100 chutí. Občas to chce ale s prepáčením zliesť z toho "hifi" stromu a ísť sa pozrieť do reálu, kde nie je len Canton, Magnat, Heco, JBL, ale možno aj tá prekliata Yamaha \\/
Tie značky, čo som uviedol sú totiž low-end, v prípade tých prvých dvoch naviac značne predražený. Ak mám použiť Váš slovník, vo svete hi-fi o nich nikto nikdy ani nepočul.
Takže sa tu nehrajme na to, že ja mám doma bedne za 50 litrov, ty máš doma za 20 litrov, čiže moje za 50 musia hrať lepšie, ako tvoje za 20. Ja mám doma Magnat, ja mám doma Canton, ja mám doma JBL a ja mám Yamahy... Takéto tvrdenia sú samozrejme nezmyslom.
Už to opakujem 1000x, ja som vyberal bedne do 35 litrov/pár, opočúval som Jamo, Canton, Heco, Magnat, AE, Wharfedale, vyhrali to Yamahy. A nebolo to kvôli cene, ale kvôli kvalite zvuku. Už som písal, mne sedia s mojim AVR a nesťažujem sa. Vedia vykresliť veľmi dobre priestor a lokalizáciu, majú pevný a mohutný bas, čisté stredy a krásne výšky. A majú ešte jednu výhodu : krásne vyzerajú...

Teffel (198)|24.2.2011 20:57
[quote=jarino1978;332172]ja chlapi teda neviem, mne osobne táto téma strašne pripomína túto tému, spomínate si ?
:-E:-E:-E
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=25054[/quote]
ale človek sa vela dozvie...
a sa mi pači že s vivid.sk idete stale ruka v ruke...sem tam niekto podripne...a tak to ma byť...inak by debaty boli o ničom . :D :D
jarino1978 (8045)|24.2.2011 20:59
[quote=Teffel;332175]prečitaš si prve 3 a posledne 3 prispevky a môžeš sa rehotať..nič spoločne s danou temou !!:D :D
ale čo.. ved treba pokecať :D :D[/quote]

aj to. Ale dal som ten odkaz hlavne preto, lebo názory sa kupodivo úplne zhodujú. Tiež chcel dotyčný poradiť, chcel totiž AIO zostavu. Na jeho hlavu sa zosypalo kopec posmechu a urážok, pretože chcel AIO a nie nejakú akože "pravú hifi" zostavu.
Lenže stalo sa to, že si dotyčný kúpil zostavu AIO ( čistou náhodou som mu poradil, akú si má kúpiť ) a z toho dotyčného sa nakoniec vykľul pure hi-fi-sta, ktorý samozrejme aj vedel, čo je to zvuk. A či sa to nakoniec niekomu páčilo, alebo nie, bol nad očakávania spokojný . Možno v niekoho očiach blbeček, ktorý kúpil AIO a klame , že je spokojný. Proste to nemôže byť pravda. A to aj vtedy, keď dotyčný pozitívne opisoval svoje emócie pri počúvaní náročnejšiej muziky....
jarino1978 (8045)|24.2.2011 21:03
[quote=Teffel;332178]a sa mi pači že s vivid.sk idete stale ruka v ruke...sem tam niekto podripne...a tak to ma byť...inak by debaty boli o ničom . :D :D[/quote]

Inak obaja chalani sú fajn ( Vivid@Ice ), je síce pravda, že občas trošku porýpeme, ale je to v rámci slušnosti. Na každú vec treba viac názorov a ja som rád, že tu chalani chodia...
Teffel (198)|24.2.2011 21:06
[quote=jarino1978;332180]Inak obaja chalani sú fajn ( Vivid@Ice ), je síce pravda, že občas trošku porýpeme, ale je to v rámci slušnosti. Na každú vec treba viac názorov a ja som rád, že tu chalani chodia...[/quote]

hej ..len ICE by mohol tiež doniesť sem viac konštruktivnej debaty ked sa vyzna v hi-fi...a nielen sa vysmievať...:D
jarino1978 (8045)|24.2.2011 21:16
[quote=Teffel;332181]ked sa vyzna v hi-fi...a nielen sa vysmievať...:D[/quote]

ja zasa prskám, ak niekto nálepkuje hi-fi. Hi-fi, čiže to pravé hi-fi, sa u nás nikdy nenosilo a ostalo v povedomí v pár ľuďoch. Pár takých pure poznám aj ja. To, o čom sa bavíme, je iba obyčajný mainstream, na pojem a zmysel hi-fi treba vyletieť o pár tried vyššie.
To označenie hifi si tu u nás dalo len zopár ziskuchtivých obchodov a akýchsi hifi štúdií, ktoré predávajú len stoky a nie hi-fi techniku. Proste niekto prišiel s výmyslom, hodiť na obchod nálepku hifi a dúfajúc, že v ľuďoch to umocní dojem niečoho kvalitného, nadradeného, zvláštneho. Tých pravých HI-FI štúdií u nás neexistuje veľa... V Prahe je jedno, ak privrem oko, tak druhé je v Hradci Králové. A to je všetko. Žiadne HI-FI u nás nie je....
IceDive1 (223)|24.2.2011 21:20
[quote=Teffel;332181]hej ..len ICE by mohol tiež doniesť sem viac konštruktivnej debaty ked sa vyzna v hi-fi...a nielen sa vysmievať...:D[/quote]

Hosi treba si kuknut moje prispevky v tomto vlakne a zistite ze ja som na tie yamahy nepovedal nic zle. A to z jedneho prosteho dovodu a to ze som ich nepocul.

Moje narazky smerovali k nestandardnemu postupu pri vybere reproduktorov (aspon pre mna) + na niektore Teffiho vyroky. :D

No a moje Kartony som tu takisto neospevoval. Aj ked musim povedat ze som teraz dost spokojny s nimi a po nejakej dobe ma opat zacala bavit pocuvat hudba, mam na mysli vazne pocuvat az tak ze sa mi ani do postele nechce ist. Dnes som v aute pocuval Sade a zistil som ako srac...vo hra ten priplatkovy BOSE system. :D
Teffel (198)|24.2.2011 21:21
[quote=jarino1978;332179]aj to. Ale dal som ten odkaz hlavne preto, lebo názory sa kupodivo úplne zhodujú. Tiež chcel dotyčný poradiť, chcel totiž AIO zostavu. Na jeho hlavu sa zosypalo kopec posmechu a urážok, pretože chcel AIO a nie nejakú akože "pravú hifi" zostavu.
Lenže stalo sa to, že si dotyčný kúpil zostavu AIO ( čistou náhodou som mu poradil, akú si má kúpiť ) a z toho dotyčného sa nakoniec vykľul pure hi-fi-sta, ktorý samozrejme aj vedel, čo je to zvuk. A či sa to nakoniec niekomu páčilo, alebo nie, bol nad očakávania spokojný . Možno v niekoho očiach blbeček, ktorý kúpil AIO a klame , že je spokojný. Proste to nemôže byť pravda. A to aj vtedy, keď dotyčný pozitívne opisoval svoje emócie pri počúvaní náročnejšiej muziky....[/quote]

ano a vieš prečo.??...lebo jak stale pišeš...sme v reale: peňaženka -čo si možeme dovoliť aby to nejako rodinny rozpočet nepocitil a zaroveň sa to dalo počuvať,..a 2. JAK PIšEš žE VšADE je len kompresia a kompresia a žiadny poriadny zvuk..tak načo bedne radovo za niekolko x tisic.ved aj 35 tisic SK je riadny peniaz....takže ja som velmi štastny že som kupil take bedne a s ozaj skveliym zvukom..a ozaj ma zlostia tie deprimujuce tvrdenia že to nie su bedne na posluch hudby....:D
a ozaj.to jak vyzeraju ani niet reči.dokonca moje bedne vybrali aj farbu kuchyne :D čierna vysoky lesk-parada.a tym že som neodbabral prachy na nejaku predraženu aparaturu,moja ženska sa môže tešiť z poriadnej kuchyne Nolte..:takže dvojnasobna radosť..takže Jarino ma u mňa panaka :D
IceDive1 (223)|24.2.2011 21:23
jarino1978: Ja si myslim ze tie nase skatule do toho hifi predsa len patria ale len zbozne pozeraju na kolegov z high endu. :)
IceDive1 (223)|24.2.2011 21:27
[quote=Teffel;332184]dokonca moje bedne vybrali aj farbu kuchyne :D čierna vysoky lesk-parada :D[/quote]

dufam ze tvoja priatelka rada upratuje lebo pri ciernom lesku bude mat co robit. ;)
Teffel (198)|24.2.2011 21:35
[quote=IceDive1;332183]Hosi treba si kuknut moje prispevky v tomto vlakne a zistite ze ja som na tie yamahy nepovedal nic zle. A to z jedneho prosteho dovodu a to ze som ich nepocul.

Moje narazky smerovali k nestandardnemu postupu pri vybere reproduktorov (aspon pre mna) + na niektore Teffiho vyroky. :D

[/quote]
ja si neviem predstaviť že by som mal 1 a pol tyždna a lietať po študiach a počuvať bedne. ja teraz lietam do študia kvôli kuchynskej linke a som z toho na konci a zmäteny a deprimovany..stale niečo ine .stale nečo nove ..stale ma niečo napadne .stale niečo tamto toto..som z toho unaveny neskutočne...a nieviem si predstaviť že by nahanal bedne ktore su cenovo len mali zlomok oproti kuchyni..a myslim že kuchynska linka je v domacnosti s malimi detmi dôležitejšia ako bedne...takže aj keby som bol nejaky "pridrbany Hifista",tak real by my aj taknedovolil chodiť si vyberať bedne...
...tak jarino poradil a klaplo to v každom smere...:D:D
jarino1978 (8045)|24.2.2011 21:35
[quote=IceDive1;332183] Aj ked musim povedat ze som teraz dost spokojny s nimi a po nejakej dobe ma opat zacala bavit pocuvat hudba, mam na mysli vazne pocuvat az tak ze sa mi ani do postele nechce ist. Dnes som v aute pocuval Sade a zistil som ako srac...vo hra ten priplatkovy BOSE system. :D[/quote]

no no no...toto je to práve ono. človek asi naozaj vekom postupne prechádza určitým vývojom. Mňa hudba začala baviť po výmene zostavy, začal som nenávidieť DPL II, prestal som počúvať mp3, zamiloval som si stereo a náročnejšiu hudbu. Ale na pravý anglický club dance z rokov 1989-1993 nenechám dopustiť ( mňam, mňam ), to ostalo ako moja srdcovka, možna aj preto, že v tej dobe som vyrastal a tá doba bola plná eufórie ( Rádio Elán+Peter Groiss, vznik Fun Rádia+Fun Master mix+Dušan Marušák+JL Deejay, DMC.... ). Len škoda, že sa to už nezopakuje...

[quote=IceDive1;332185]ale len zbozne pozeraju na kolegov z high endu. :)[/quote]
zbožne určite pozerajú ale hi-fi ? To nie...Inak tam by som osobne ani nemieril, pretože túto triedu by som nedokázal využiť...
Teffel (198)|24.2.2011 21:41
[quote=IceDive1;332186]dufam ze tvoja priatelka rada upratuje lebo pri ciernom lesku bude mat co robit. ;)[/quote]

priatelka ?! bude čistiť!..:D manželka variť !!dufam že nejako to zvladnu :D
jarino1978 (8045)|24.2.2011 21:48
a keď už som pri tej nostalgií...
kotučák B-700 + relácia Maratón, Pozor,zákruta, Ein Kessel Buntes....
Š-105L+žuvacie autorádio Universum
2 "deck" z burzy International + 30m medeného kábla do antény a lovenie 120km vysielača 94,3 Fun Rádio Bratislava...
originál nemecké Bravo....
Uch...
IceDive1 (223)|24.2.2011 21:49
[quote=jarino1978;332189]Inak tam by som osobne ani nemieril, pretože túto triedu by som nedokázal využiť...[/quote]

Tak ja si viem zivo predstavit mat nejaky taky "kusok" doma a pravdu povedat som dost nahlodany.

Teffel: ja som si zariadovanie bytu praveze dost vychutnaval, vsetko od kupelne, kuchyne izieb az po zariadovanie elektronikou, som na tieto veci dost uchylny. :D
Venta som si vybral tiez nestandardne podla dizajnu. Podmienka bola biele repro. Pozrel som recenzie na nete a zbehol ich vypocut do studia a bolo vystarano.
jarino1978 (8045)|24.2.2011 21:52
[quote=Teffel;332191]priatelka ?! bude čistiť!..:D manželka variť !!dufam že nejako to zvladnu :D[/quote]

he-he....len aby sa to neotočilo proti tebe:-E
jarino1978 (8045)|24.2.2011 21:53
[quote=IceDive1;332193]Tak ja si viem zivo predstavit mat nejaky taky "kusok" doma .[/quote]

ak to pôjde za výmenu, som za...
Možno keď synátor vyrastie, niečo mi kúpi...
Teffel (198)|24.2.2011 22:04
[quote=jarino1978;332192]a keď už som pri tej nostalgií...
kotučák B-700 + relácia Maratón, Pozor,zákruta, Ein Kessel Buntes....
Š-105L+žuvacie autorádio Universum
2 "deck" z burzy International + 30m medeného kábla do antény a lovenie 120km vysielača 94,3 Fun Rádio Bratislava...
originál nemecké Bravo....
Uch...[/quote]
:D :D ..ja Moskvič a tiež žuvacie autoradio.ale neviem si spomenuť..potom mi ho ukradli..viem že som zaň dal celu vyplatu..
tiež 2 deck..ktosi z ruska doniesol..a malo "rychlo nahravanie" a ledky blikali okolo "reprpakov"

a stare radio tesla z roku 1971..a ako mlady radioamater som si k nemu polepil reprak s vyhybkou!!caa 1987
juhoslavia 1984 tam sa mi dostal do ruk nejaky "pornočasopis" :D hruza
Teffel (198)|24.2.2011 22:09
[quote=IceDive1;332193]Tak ja si viem zivo predstavit mat nejaky taky "kusok" doma a pravdu povedat som dost nahlodany.

Teffel: ja som si zariadovanie bytu praveze dost vychutnaval, vsetko od kupelne, kuchyne izieb az po zariadovanie elektronikou, som na tieto veci dost uchylny. :D
Venta som si vybral tiez nestandardne podla dizajnu. Podmienka bola biele repro. Pozrel som recenzie na nete a zbehol ich vypocut do studia a bolo vystarano.[/quote]

hej lenže ja nežijem na slovensku.ja sem dojdem na 10 dni a musim stihnuť milion veci.to sa už neda vychutnavať..ty si dojdeš z prace a možeš riešiť v domacnosti niečo každy deň postupne..ja som stale v strese či sa stihne toto to a tamto lebo musim odisť čoskoro.a tam mam ešte jednu domacnosť a tiež kopa starosti...u mňa to je vlastne všetko krat 2..už ma to nebavi..žiadny relax...až teraz konečne pri tych bedniach...a nikto mi tu radosť brať nebude :D :D
IceDive1 (223)|24.2.2011 22:12
[quote=Teffel;332200]hej lenže ja nežijem na slovensku.ja sem dojdem na 10 dni a musim stihnuť milion veci.to sa už neda vychutnavať..ty si dojdeš z prace a možeš riešiť v domacnosti niečo každy deň postupne..ja som stale v strese či sa stihne toto to a tamto lebo musim odisť čoskoro.a tam mam ešte jednu domacnosť a tiež kopa starosti...u mňa to je vlastne všetko krat 2..už ma to nebavi..žiadny relax...až teraz konečne pri tych bedniach...a nikto mi tu radosť brať nebude :D :D[/quote]

Ked mas vsetko x2 tak aj manzelku? :D
Teffel (198)|24.2.2011 22:14
[quote=jarino1978;332195]he-he....len aby sa to neotočilo proti tebe:-E[/quote]

ja idem spať..zajtra zase do toho študia s kuchyňou..len neviem či s priatelkou alebo manželkou :D..
..ale kdeže..ja sa len smejem lebo Ice premenoval moju manželku na priatelku :D :D..ta by mu dala keby to čitala
scany2 (38)|24.2.2011 22:14
Tak i já něco přispěju, těšil jsem se na nové repro JBL E80, ale asi osud tomu chtěl, protože jsem je objednával z mallu a co se nestalo.Došla mi jen jedna reprosoustava,tak jsem samozřejmě zboží nepřevzal a i kdyby došly obě repra, tak bych je nepřevzal bo tu jednu co mi dovezli,tak vypadala jak kdyby je vytáhli z popelnice nebo co,takže jsem objednávku zrušil a začlo všechno nanovo.Nakonec jsem zakotvil u KEF C7 a už si je vychutnávám doma.Nyní mě čeká ještě výměna AVR za stereo receiver Harman Kardon HK3490,které mi má dorazit v půlce března a už snad budu na delší dobu spokojený :-)
Teffel (198)|24.2.2011 22:16
[quote=IceDive1;332201]Ked mas vsetko x2 tak aj manzelku? :D[/quote]

vieš čo?...... ,boli aj take časove obdobia..:D :D no všetko prhrmelo a už je to v poriadku :D :D
IceDive1 (223)|24.2.2011 22:19
[quote=Teffel;332204]vieš čo?...... ,boli aj take časove obdobia..:D :D no všetko prhrmelo a už je to v poriadku :D :D[/quote]

To vies ja stale odolavam manzelskemi chomutu aj ked tlaky na mna vyvijane su velke. :D

scany: nech ti ta spokojnost co najdlhsie vydrzi ;)
jarino1978 (8045)|24.2.2011 22:39
[quote=IceDive1;332206]To vies ja stale odolavam manzelskemi chomutu aj ked tlaky na mna vyvijane su velke. :D[/quote]

- aj tak raz neodoláš, ale zatiaľ využívaj situáciu, že sa nemusíš spovedať, prečo, začo, načo...
- ja už takú možnosť nemám, už mám manželku a dve deti...
IceDive1 (223)|24.2.2011 22:58
[quote=jarino1978;332210]- aj tak raz neodoláš, ale zatiaľ využívaj situáciu, že sa nemusíš spovedať, prečo, začo, načo...
- ja už takú možnosť nemám, už mám manželku a dve deti...[/quote]

Tak ja uz mam tiez jedneho stupla doma, dufam ze buduceho fotografa, potapaca a fanusika AV techniky. :D
naty1.jpg
Teffel (198)|25.2.2011 20:29
[quote=IceDive1;332213]Tak ja uz mam tiez jedneho stupla doma, dufam ze buduceho fotografa, potapaca a fanusika AV techniky. :D[/quote]

pekne..v ockovich slapajach.....len dufam ze moj bude len s polovicky ist v mojich slapajach :D