Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung widgety: NetPlayer a iné

dogs (351)|5.3.2011 01:50
[quote=Mayki07;333673]Díky Dogsi za jasnou a srozumitelnou odpověď, přeji pěkný víkend... :-)[/quote]

Není zač :)

Jinak prosím všechny přítomné o poznatky a připomínky k novému NetPlayeru, předám je autorovi. Díky
ZMARCEL (77)|5.3.2011 11:30
Ahoj Samsuncagi
dnes přidaný malinký Archív TV
a tematických podcástech úplně na konci xxx podcast jenom pro dospělé !!!!!!!!!!!!!!!
a také ruské tv v TV Líve
pěkný víkend čau zMarcel
fastf (29)|5.3.2011 21:10
Zdravim jsem spokojenym majitelem LED UE37C6600 s NetPlayerem a Najxovim TV archivem timto mu jeste jednou dekuju za jeho skvelou pracu i za skvelou praci ZMARCEL, ale k otazce poridil jsem si jeste blu-ray prehravac BD-C6900 ktery ma taky Internet@tv uspesne jsem nainstaloval NetPlayer jen jeden problem neni zde Yahoo proto se chci zeptat jestli nekdo nema zkusenost jestli to Yahoo tam de nejak dostat diky moc za odpoved.
MILOSHKO (587)|6.3.2011 22:20
vie mi niekto poradit xcem spojazdnit adresu do netplayeru 2,3
live vysielanie (IPTV upc,skylink...vlastny server)slo by to ??? kto mi stym poradi neewiem ako na to _
nin (388)|7.3.2011 00:11
Spust mediaserver s rozumnym vykonem s ohledem na pocet stanic, ktere chces vysilat. Nastav si patricny pocet kanalu a sirku pasma pro kazdy vysilany kanal. Streamy z jednotlivych stanic enkoduj a preposilej prostrednicvim mediaserveru do takto nastavenych jednotlivych kanalu. Vytvor xml soubor s adresami na jednotlive streamy v mediaserveru nebo jej generuj automaticky skriptem primo na serveru. TV pripoj do stejne site a v netplayeru otevri vytvorenou konfiguraci.
ZMARCEL (77)|7.3.2011 16:28
ahoj Samsugaci
dnes 2 věci k menu xxx a megavideo.com !!!!!!!
menu xxx toto menu neni moje je napojeno na polské menu mne jede az ze stránky 3
jinak Megavideo.com je jeden z největších video portálů v celém internetu. Na rozdíl od jiných podobných služeb nabízí i zpoplatněné členství,Díky široké členské základně a poměrně dobré kvalitě videa je právě megavideo často využíváno jako zdroj celých streamovaných filmů a seriálů, proto časová omezení velmi znepříjemňují život mnoha lidem po celém světě. Momentální limit je nastaven na 72 minut, což diváka připraví o nejdůležitější třetinu většiny filmů, nebo dovolí shlédnou necelé dva díly seriálu.Sledovali jste Váš oblíbený film na megavideo.com a těsně před koncem se vám vypnul s tím, že si máte koupit placený účet, nebo počkat 54 minut? Až bude te mít možnost koukat dálé.
obejit tento časový limit nejde jsou dvě možnosti koupit si kredit nebo restartovat router tim
dostanete jinou IP adresu a mate dalších 72 MINUT a nebo šetřit s těmito 72 minutami a koukat jenom na to podstatné ,tak už mi nepište že se vám skončilo před koncem :-)

jinak jsem přidal TV archiv ten je bez limitu :-) můžete koukat celej den
příklad všechny díly profesionalu z jojky z čt:chalupa je hra a manež bolka polivky z primy nikdo neni dokonaly a hadej kdo jsem z public tv ,automag,public limuzina,na plovarně bez plavek, dlužnici a rychlý makleř čau Zmarcel
nin (388)|7.3.2011 22:21
Tak ten restart routeru, jak o nem pise nade mnou zmarcel, funguje pouze tehdy, ze nemate svou vlastni verejnou IP adresu, nebo vam neprideluje provider ip adresu podle mac adresy zarizeni.
(Oboji je celkem bezne.)
Mayki07 (185)|8.3.2011 22:52
Nová verze NetPlayeru 2.4...

NetPlayer 2.4. Ma dodaną obsługę plików *.flv
W znaczniku trzeba wpisać type="video/flash".Spowoduje to uruchomienie playera flash.
Dla innych pozostałych typów uruchomi się standardowy player.
dogs (351)|9.3.2011 00:20
Koukám, že mě někdo předběhl :-) Ráno jsem to psal TVwidgetovi a odpoledne to zprovoznil, ale nebyl jsem u kompu. Ještě tedy dodám příklad zápisu v xml souboru:

[code]
Flash

"http://n12.joj.sk/dat/joj/archiv/2010/12/19/joj-2-101017-0039-flv1-hq.flv" type="video/flash" />
[/code]

Tím se spustí flash player. Pro ostatní videa je standardní přehrávač.
greedyyy (314)|9.3.2011 08:17
tak to som rad ze aj moje napady niekedy funguju.
sorry dogs ze ta stale pouzivam ako prostrednika, ale polstina neee.
dohovorit by som sa dohovoril ale napisat to?
skrit som upravil dnes rano pri ranajkach :) celkove je to len 1 riadok kodu.
alebo presvec tvwidgeta nech tam okrem type="video/flash" da aj type="video/flv" a netreba nic upravovat
uploadnem asi vecer ked bude cas.
co som to namatkovo kontroloval, tak to slape OK az na joj ktora pri flv dost brutalne seka.
ale to je asi problem joj. zbytok isiel OK.
dogs (351)|9.3.2011 10:54
V pohodě, možná je lepší když to píše jeden, než aby mu psalo třeba 10 lidí :-E
Co se týká přehrávání, tak jako první odpověď na můj mail bylo toto:
[code]Přehrávání funguje, ale není tam 25 fps .. U mě je to méně (~ 15 fps)[/code]

Ted jsem mu poslal type="video/flv", tak uvidíme, jak se něco dozvím, hned píšu.
nin (388)|9.3.2011 17:45
Mam potize NetPlayer 2.4 stahnout (nainstalovat) do TV. Stara verze (2.3) se sice odstrani, ale stazeni nove verze neprobehne az do uplneho konce. Mel by to nekdo opet stazene z Tv pres SSH/telnet, zkusil bych to nainstalovat ze sveho serveru.
Mayki07 (185)|9.3.2011 17:52
Napiš v které složce to mám hledat a já ti to upnu... :D

EDIT: tak jsem to asi našel...
vasiks (107)|9.3.2011 20:24
[quote=nin;334420]Mam potize NetPlayer 2.4 stahnout (nainstalovat) do TV. Stara verze (2.3) se sice odstrani, ale stazeni nove verze neprobehne az do uplneho konce. Mel by to nekdo opet stazene z Tv pres SSH/telnet, zkusil bych to nainstalovat ze sveho serveru.[/quote]

Mě teď ve 20:24 NetPlayer 2.4 stáhnout šel.
vasiks (107)|9.3.2011 20:35
na https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/23491-samsung-le40c650-zkusenosti-a-vse-okolo

jsem dal návod pro méně znalé, jak zprovoznit greedyyyho a dogse skripty pro NetPlayer
greedyyy (314)|10.3.2011 07:28
http://dl.dropbox.com/u/518172/samsung.rar
upravene skripty na flv - to vsak viac nejde ako ide - joj seka, prima pre zmenu nejde vobec.
posielal som upraveny player ktory by to mal zvladnut len netusim ci pojde implementovat
pridane serialy a filmy na otv.sk
greedyyy (314)|10.3.2011 16:28
este nejake drobne zmeny s skripte, pridany dalsi streamserver pre najfilmy.

aproppo jeden off topic:
nenajde sa tu niekto kto dokaze streamovat ceske dvbt cez vlc a povolit tam moju IP?
fakt mi tu na slovensku chyba prima cool.
vasiks (107)|10.3.2011 20:00
já bohužel ne - nemám furt zaplý PC a nemám veřejné IP omlouvám se
vasiks (107)|10.3.2011 20:37
To Dogs Mám prosbu na tvůrce Netplayeru - můžeš jí prosím tlumočit - nešlo by nějak vyřešit přetáčení, jak na Megavideo tak i na DIVX - jedná se mi o to, že když mě to při koukání v půce vyhodí, tak musím vždy znova koukat začátek (některé seriály jsem viděl od začátku 5x , ale do konce ani jednou).

Třeba u AVI mě napadá, že by mohlo jít využít připojenou flash (pevný disk) pro PVR
dogs (351)|10.3.2011 22:05
Budu tlumočit znova, ale co vím tak přetáčení na Megavideo nějak nejde zprovoznit, každopádně uvidíme co se dá dělat. :-)
greedyyy (314)|10.3.2011 22:06
link je stale rovnaky, subor aktualizujem.

pretacanie megavidea skusa uz tvwidget nejaky ten piatok, ale stale sa nedari
dogs (351)|10.3.2011 23:22
Odpověd od TvWidget:

[code]Nemůžu to udělat, protože server Megavideo nepodporuje pretáčení.
[/code]


Edit: tak jsem poslal TvWidget pár postřehů a vypadá to, že přetáčení bude !!
avonn1 (6)|11.3.2011 01:00
Dobry den mam prehravac bd c 5300 a nainstaloval som si netplayer 2,4 a ked nanho kliknem stale sa len spaja a spaja conecting a nevie sa spojit co moze byt na chybe dakujem.a nepripoji sa ani po 5 minutach.
Mayki07 (185)|11.3.2011 15:35
Díky Greedyyy za nový skript. Jen tak pro informaci, dneska jsem stopoval jak dlouho trvá než se rozběhne server z USB a zprovozní se skripty a trvalo to přesně 15min... :)
dogs (351)|13.3.2011 02:34
U mě to startuje do 5 minut, zkus jiný usb disk :)
ZMARCEL (77)|13.3.2011 14:59
ahoj samsumgaci
dnes na netplayer 2.5 test
přehrávaní video/flash HD nejde LQ kvalita jede ale je to hodně trhané prima hrozně blika
takže nova už nejde , ty kdo neumí rozjet vlastní lan pro netplayer
zde jsem vytvořil obrázkový návod jak rozjet USBWebserver v8
zde je stránka to pochopí tet už i laik :-) http://samsung-tv.webnode.sk/usbwebserver/
mnoho obrázku jak rozjet doma Apache
cau zMarcel
fastf (29)|13.3.2011 18:42
Diky za perfektni navod chci se zeptat ten archiv primy a novy dela problem jen na NetPlayeru 2.5? nebo jsi to myslel obecne ze to dela problem na vsech verzich mam totiz 2.5 a dela mi to jak pises .
Jokrini1 (3)|13.3.2011 21:47
[quote=ZMARCEL;334940]ahoj samsumgaci
dnes na netplayer 2.5 test
přehrávaní video/flash HD nejde LQ kvalita jede ale je to hodně trhané prima hrozně blika
takže nova už nejde , ty kdo neumí rozjet vlastní lan pro netplayer
zde jsem vytvořil obrázkový návod jak rozjet USBWebserver v8
zde je stránka to pochopí tet už i laik :-) http://samsung-tv.webnode.sk/usbwebserver/
mnoho obrázku jak rozjet doma Apache
cau zMarcel[/quote]

Ahoj,

skusil som spojazdnit na mojom PC USBWebserver na prehravanie cez Netplayer - prepisal som IP-cky v zlozke kinotip na IP mojho PC - ale po spusteni servera mi nabehne iba Mysql , ale Apache je offline. Povolil som komunikaciu firewallu , mam Vistu Home premium SP2-kde môže byt problém?

Dík, Joži
marianro (10)|13.3.2011 22:03
Zdravim,mam stejny problem,nevim kde muze byt chyba...Marian
ZMARCEL (77)|14.3.2011 06:51
posilám malinký prográmek nastartujte
a koukněte jaky port vám to nastaví port pro apače jsou většinou 80 a nebo když už je obsazený
zkuste 81 port tento program vam to zjistí a když kliknete na IP adrese, lokale suchen LAN zjistí vaší lan adresu i adresu
greedyyy (314)|14.3.2011 07:35
predpokladam ze vam na porte 80 visi skype alebo teamviewer alebo nieco ine (iis). staci to zakazat v preferenciach. 80 port musite mat pred spustenim apache prazdnu.
lacib (389)|14.3.2011 12:13
Pre tych co maju androida, Samsung TV dialkove ovladanie, fungujuce na vsetkych zariadeniach. (povodne to bolo len pre Samsung telefony)

http://lacibogi.ic.cz/widgets/index.php?dir=&file=1samy_remote.rar
msevco1979 (3)|14.3.2011 16:48
[quote=ZMARCEL;334940]ahoj samsumgaci
dnes na netplayer 2.5 test
přehrávaní video/flash HD nejde LQ kvalita jede ale je to hodně trhané prima hrozně blika
takže nova už nejde , ty kdo neumí rozjet vlastní lan pro netplayer
zde jsem vytvořil obrázkový návod jak rozjet USBWebserver v8
zde je stránka to pochopí tet už i laik :-) http://samsung-tv.webnode.sk/usbwebserver/
mnoho obrázku jak rozjet doma Apache
cau zMarcel[/quote]


Perfektný návod. Ďakujem. Zatiaľ na pár výnimiek funguje skvele.
S nastavením som nemal najmenšie problémy ==> WIN7
ji.dok (5)|14.3.2011 17:09
[quote=marianro;334997]Zdravim,mam stejny problem,nevim kde muze byt chyba...Marian[/quote]

Mám opačný problém, Apache naskočí, Mysql ne. Každá rada dobrá, díky.
marianro (10)|14.3.2011 17:29
ja taky nevim,snad nam pomuze Zmarcel nebo gredyyy...
lacib (389)|14.3.2011 17:35
[quote=greedyyy;335028]predpokladam ze vam na porte 80 visi skype alebo teamviewer alebo nieco ine (iis). staci to zakazat v preferenciach. 80 port musite mat pred spustenim apache prazdnu.[/quote]


teamviewer nechodi cez port 3389? RDP?


ji.dok, marianro:
skuste nepovolovat apache vo firewall, ale vypnut firewall uplne. povolujete mozno nespravne veci.
webserver sa mi stale rozbehol az po vypnuti firewallu (eset)
marianro (10)|14.3.2011 18:49
[quote=lacib;335117]teamviewer nechodi cez port 3389? RDP?


ji.dok, marianro:
skuste nepovolovat apache vo firewall, ale vypnut firewall uplne. povolujete mozno nespravne veci.
webserver sa mi stale rozbehol az po vypnuti firewallu (eset)[/quote]
bohuzel,ani takle nejde,porad je offline....
greedyyy (314)|14.3.2011 19:30
skus pouzit xamp - googluj
ma nastroj na kontrolu portov
Jokrini1 (3)|14.3.2011 21:10
[quote=greedyyy;335028]predpokladam ze vam na porte 80 visi skype alebo teamviewer alebo nieco ine (iis). staci to zakazat v preferenciach. 80 port musite mat pred spustenim apache prazdnu.[/quote]

Ahoj,

tak ten apache blokoval Skype - port 80 - zakazal som ho pre Skype a už to bezi v pohode - dík za radu
ZMARCEL (77)|14.3.2011 21:47
ahoj Samsugaci
Dneska z jiného soudku kdo by měl zájem pohrát si Samsung TV Apps SDK
bohužel je to verze 1.5.0000 už jsou i novější ale tato taky dobra kdy měkdo měl novější
verzi tak at si ji nesyslí pro sebe :-) stránka pro studium [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
má to 119 MB a je tam i apache 2.2 součást instalace
čau Zmarcel
samsungtvsdk1.png.pagespeed.ce.e353vgPFOW.png oupbyldappkeypad.png.pagespeed.ce.Zp93drUstW.png samsung-tv-620x426.jpg
lacib (389)|15.3.2011 11:14
tu najdete nove SDK aj kopec tutorialov.

http://www.samsungdforum.com/
ZMARCEL (77)|16.3.2011 12:50
Ahoj Samsugaci
mam dneska důležitou Prosbu dnes jsem nainstaloval Netpayer 2.52 ale problemy s novou ktera jela
LQ FLV flash a youtube flash na Netplaru 2.4 mi opravdu fungovalo ale nefungovala prima která má
svůj archiv horší kvalitě LQ flv flash ten kdo ma kontakt na autora tv netpayer jsetli by nešlo aby jsme instalovali oba widgets starý 2.4 a novy 2.5X zároveň tak jak to bylo na začátku kde se instalovala i stará 1.4 společně s 2.0 zdá se že polaci mají asi archív v LQ FLASH kvalitě a proto ji upřednostňují jenom
hádám a mi bys-jsme používaly starý na 2.4 NA NOVU archív, youtube a nový Netplayer na PRIMU
čau Zmarcel
PS a ja bych udělal 2 MENU jedno pro starý a novy netlayer nebo máte li někdo jiný nápad ?
nin (388)|16.3.2011 15:42
@ZMARCEL

[LIST=1]
  • Mayki07 sem Netplayer 2.4 posilal
  • Stahni si pres ssh/telnet aktualni (pokud nemas hacklou TV, je mozne, ze ti zde nekdo vyjde vstric)
  • Na vlastni web si vloz obe verze, uprav xml soubor s odkazy na obe verze.
  • Uprav IP adresu v uctu developer na vlastni webserver.
  • dogs (351)|16.3.2011 15:57
    Ahoj, co jsi myslel tím uprav xml soubor ? Chtěl bych teď nainstalovat několik widgetů a zrovna jsem přemýšlel jak to udělat.

    NetPlayer 2.52 zde:
    http://dl.dropbox.com/u/22472103/widget/NetPlayer_2.52.rar
    nin (388)|16.3.2011 16:46
    [quote=dogs;335412]Ahoj, co jsi myslel tím uprav xml soubor ? Chtěl bych teď nainstalovat několik widgetů a zrovna jsem přemýšlel jak to udělat.
    [/quote]

    Neni to konkretni navod, pac to nemohu odzkouset, takze to ber spise jako workflow, nicmene by to melo fungovat i pro nekolik widgetu, viz. manual (Please note multiple applications can be packaged and stored on the web server for upload together. Each one will be given a description in the file “widgetlist.xml” and the files for each will be stored in the “widget” folder.)

    Vytvoris xml sobor widgetlist.xml - http:///widgetlist.xml
    Struktura by mela vypadat nejak takto:

    [code]



    Nazev widgetu


    http:///cesta/nazev.zip


    Nazev widgetu 2


    http:///cesta2/nazev2.zip



    [/code]


    dokumentace (kapitola 2.1 az 2.3)
    marianro (10)|16.3.2011 17:08
    Ahoj Marcele...Dneska jsem zkusil v tvym Tematicke podcasty-test-test autora netpayeru-TV a tam jsou rumunske programy,rano to fungovalo a ted uz ne...kdo to zkusi at napise tady na forum...diky...
    radiotv-tiskovky (62)|16.3.2011 18:44
    Ahoj pánové,

    dneska byl u mě Dogs. Patří mu tímto velké díky. Bohužel ani jemu se nepodařilo hacknout moji televizi. Při mém prvním pokusu, o který jsem se pokoušel někdy před měsícem, se holt asi něco pokazilo a TV nepřijímá data upravená v PC přes hotelový mód. Naštěstí se ale dogsovi podařilo zprovoznit PC jako server, takže televize bere data odtamtud. Archivy tedy s Netplayerem fungují. No, fungují... Jde ČT a Public TV, Prima (vyjme Automagazínu v HD) a Nova bohužel ne. Mám tam aktuální Netplayer 2.52. Snad to bude brzo ok a obě komerční televize opět pofrčí.

    Zkoušel jsem si také natáhnout widgety přímo z kompu, který by fungoval jako server, ale nějak se nezadařilo. Návod tady bohužel nemůžu najít. Možná jsem jen slepec, tak mi ho sem, prosím, někdo hoďte. Rád bych si natáhnul do telky BBC Player, Eurosport a ještě něco.

    Btw. web http://lacibogi.ic.cz/widgets/ hlásí už od odpoledne error.
    nin (388)|16.3.2011 18:57
    [quote=radiotv-tiskovky;335446]
    Zkoušel jsem si také natáhnout widgety přímo z kompu, který by fungoval jako server, ale nějak se nezadařilo. Návod tady bohužel nemůžu najít. Možná jsem jen slepec, tak mi ho sem, prosím, někdo hoďte. Rád bych si natáhnul do telky BBC Player, Eurosport a ještě něco.
    [/quote]

    2 posty nad tebou je dokumentace.
    radiotv-tiskovky (62)|16.3.2011 20:34
    Tak, chlapi, právě se objevil novej Netplayer 2.53 a Nova už na něm zase běží. Právě odzkoušeno na Comebacku. ;-)
    dogs (351)|16.3.2011 20:50
    [quote=radiotv-tiskovky;335469]Tak, chlapi, právě se objevil novej Netplayer 2.53 a Nova už na něm zase běží. Právě odzkoušeno na Comebacku. ;-)[/quote]


    Správně !! Doufám, že mě aspoň někdo pochválí :D

    Jinak je to jen oprava, bude další verze NetPlayer 2.54

    Při přehrávání přes RTMP to bude takto:

    FLV - přehrávač z NetPlayeru 2.52
    jiné - type="video/....." - přehrávač z netPlayeru 2.4