Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung widgety: NetPlayer a iné

KEZLAB (8)|6.2.2011 00:48
[quote=Mayki07;328653]Hack na TV mám udělaný, aktivoval jsem PVR v době, kdy o Hotel módu nikdo nevěděl. Když zadám v PC adresu TV tak prohlížeč nic nenačte, chyba spojení. Nevím co se stalo, ale přestalo mi fungovat i FTP a telnet, z nějakého důvodu se do TV nedostanu. Upozorňuji že firmware jsem neněnil a používám ten co je v podpise. Je možné že by Samsung nějak ten můj hack vyrušil? Používám pořád stejné soubory na flešce jako v době hacku. Nefunguje mi to ale ani s těmi tvými... :-(

EDIT : tak po restartu TV mi FTP funguje (s mými soubory), teď to ještě vyzkouším s těmi tvými...[/quote]

Bohužel musím potvrdit že s greedyyyho skripty mi to také nefungovalo,musel jsem je nepatrně upravit aby mi to šlo.Zkoušel jsem to nezávisle na 2 televizorech LE32C650 a LE37C650.Ve složce SamyGO/etc/init.d/06_05_apache jsem přepsal místo:

WEBROOT="/dtv/usb/sdb1/www" na:

WEBROOT="/dtv/usb/sda1/www" a uložil.

Další co jsem musel přepsat bylo ve složce SamyGO/etc/php/apache2-php5 kde bylo:

extension_dir = "/dtv/usb/sdb1/SamyGO/opt/privateer/extensions" na:

extension_dir = "/dtv/usb/sda1/SamyGO/opt/privateer/extensions" .

Potom v run.sh stačí přepsat všechny sdb1 na sda1 a mělo by to jít.Na obou televizorech se mě to povedlo rozchodit a s greedyyyho skripty bez úpravy mi to bohužel nešlo.Dej vědět jestly ti to nějak pomohlo.
lacib (389)|6.2.2011 00:58
greedyyy ma zrejme permanentne pripojeny externy usb disk, preto sa mu flashka hlasi v tv ako sdb1, vetkym ostatnym sa hlasi ako sda1 a je potrebne greedyyyho veci pomenit prv. :)
KEZLAB (8)|6.2.2011 01:12
[quote=lacib;328738]greedyyy ma zrejme permanentne pripojeny externy usb disk, preto sa mu flashka hlasi v tv ako sdb1, vetkym ostatnym sa hlasi ako sda1 a je potrebne greedyyyho veci pomenit prv. :)[/quote]

Nejspíš to tak nějak bude :D
greedyyy (314)|6.2.2011 22:49
ako pise lacib furt tam mam disk
preto sdb1
ale snad sriptiky sluzia dobre ;)
ZMARCEL (77)|7.2.2011 02:17
AHOJ SAMSUNGAČI :-)
Poslední dobou se na mně obrátilo dost lidi jak si mají nainstalovat NetPlayer vetšinou dělali jednu
chybu psaly velké D ve slově develop podle jednoho návodu ze začátku fora tak jsem to zkopíroval a trochu vylepšil ( snad mně nikdo nenapadne z plagiátorství :-) no podle tohoto
návodu by to zmákla i moje babička :-) http://samsung-tv.webnode.sk/netplayer/
čau Marcel
KEZLAB (8)|7.2.2011 04:23
[quote=greedyyy;328948]ako pise lacib furt tam mam disk
preto sdb1
ale snad sriptiky sluzia dobre ;)[/quote]

Jinak to funguje celkem dobře,někdy je to pomalejší při načítání ale to se asi není co divit při tak obrovském množství.Něco otevřít nejde vůbec ale jak si psal ty něco to neumí přehrát - máme jen televizor a né multimediální centrum :D :D :D.Jinak Skvělá práce chlapy - jen tak dál :D :D :D !!!!!!!!!!!!
lacib (389)|7.2.2011 12:08
neviete nahodu preco sa mi meni IP telvizora?
mam modem a za tym router, ip TV som mal doteraz 10.0.0.3, zrazu 10.0.0.2, apache nabieha, prekopiruje mi phpsysinfo na usb kluc, ale nejak nechce nabehnut 10.0.0.2 v prehliadaci.

neda sa nejak zafixovat IP adresa na TV?

diik
Mayki07 (185)|7.2.2011 14:24
[quote=KEZLAB;328737]Bohužel musím potvrdit že s greedyyyho skripty mi to také nefungovalo,musel jsem je nepatrně upravit aby mi to šlo.Zkoušel jsem to nezávisle na 2 televizorech LE32C650 a LE37C650.Ve složce SamyGO/etc/init.d/06_05_apache jsem přepsal místo:

WEBROOT="/dtv/usb/sdb1/www" na:

WEBROOT="/dtv/usb/sda1/www" a uložil.

Další co jsem musel přepsat bylo ve složce SamyGO/etc/php/apache2-php5 kde bylo:

extension_dir = "/dtv/usb/sdb1/SamyGO/opt/privateer/extensions" na:

extension_dir = "/dtv/usb/sda1/SamyGO/opt/privateer/extensions" .

Potom v run.sh stačí přepsat všechny sdb1 na sda1 a mělo by to jít.Na obou televizorech se mě to povedlo rozchodit a s greedyyyho skripty bez úpravy mi to bohužel nešlo.Dej vědět jestly ti to nějak pomohlo.[/quote]

Díky za nakopnutí, už jsem to rozběhal. Mám to ale ještě trochu jinak než ty a Greedyyy, taky mám stále připojen externí USB disk ve spodním USB a ten mám ještě rozdělen na dva. První s filmy se hlásí jako sdb1, druhý naformátovaný na PVR je sdb 5 a usb fleška v horním USB se hlásí jako sda (bez čísla). Takže já jsem musel všude přepsat sdb1 na sda a už to fičí. Tak to snad taky někomu pomůže... :-)
Mayki07 (185)|7.2.2011 14:25
[quote=lacib;329019]neviete nahodu preco sa mi meni IP telvizora?
mam modem a za tym router, ip TV som mal doteraz 10.0.0.3, zrazu 10.0.0.2, apache nabieha, prekopiruje mi phpsysinfo na usb kluc, ale nejak nechce nabehnut 10.0.0.2 v prehliadaci.

neda sa nejak zafixovat IP adresa na TV?

diik[/quote]

Já mám napevno přiřazenou IP adresu TV, nastavoval jsem to v routru.
JUCE (265)|7.2.2011 14:35
Myslíš, či sa nedá nastaviť pevná IP adresa pre LAN sieť priamo v TV? Dá sa v nastaveniach siete cez menu TV (neviem z hlavy kde presne) alebo podľa MAC adresy môžeš na DHCP servery prideliť pevnú IP pre TV.
Žiaľ prvý príspevok už editovať nemôžem :( Dá sa to cca len do 2 týždne späť.
marek2534 (6)|7.2.2011 19:01
No jen takovej malej dotaz jak to použít na PS50C7000? webserver atd. díky
ZMARCEL (77)|8.2.2011 08:20
AHOJ Sansungaci :-)
Jak jste někteří zjistily serv [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] nezapomeňte psát velké písmenka tam kde jsou
nového přidal jsem tam par muzik televizi a par slovenských radii denně něco až to spolkne takové
formáty jako je flv a jiné které zatím nefungují tak až pojedou tak vám to na buším že nebudete stíhat :-) čau Marcel
JUrban (4)|8.2.2011 19:08
[quote=ZMARCEL;328970]AHOJ SAMSUNGAČI :-)
Poslední dobou se na mně obrátilo dost lidi jak si mají nainstalovat NetPlayer vetšinou dělali jednu
chybu psaly velké D ve slově develop podle jednoho návodu ze začátku fora tak jsem to zkopíroval a trochu vylepšil ( snad mně nikdo nenapadne z plagiátorství :-) no podle tohoto
návodu by to zmákla i moje babička :-) http://samsung-tv.webnode.sk/netplayer/
čau Marcel[/quote]
Možná by stálo za to tam také poznamenat, že NetPlayer je jen pro TV Samsung Céčkové řady, mám UE40B7000 s Yahoo widgety, ale po přihlášení se jako "develop" mi žádná položka v menu nepřibude.
Din0 (176)|9.2.2011 06:50
[quote=ZMARCEL;329188]AHOJ Sansungaci :-)
Jak jste někteří zjistily serv [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] nezapomeňte psát velké písmenka tam kde jsou
nového přidal jsem tam par muzik televizi a par slovenských radii denně něco až to spolkne takové
formáty jako je flv a jiné které zatím nefungují tak až pojedou tak vám to na buším že nebudete stíhat :-) čau Marcel[/quote]

Super díky funguje to dobrá práce :-)
wozembouch (1)|9.2.2011 18:56
Perfektní hokna od obou - greedyyyymu i Zmarcelovi patří vřelé díky! :-)
Jen u té USB verze mi nejede Nova ani ta polská TV, zatímco archiv ČT ze sekce "extreamer" jede bezvadně i v 16:9. Je chyba na mý straně?
nin (388)|11.2.2011 22:11
Samsung TV apps Guide je snad uz konecne znameni, ze se konecne otevre obchod s aplikacemi. Vsiml jsem si napr. Napsteru a Opery.
hejhulaa (15)|11.2.2011 22:38
[quote=nin;329827]Samsung TV apps Guide je snad uz konecne znameni, ze se konecne otevre obchod s aplikacemi. Vsiml jsem si napr. Napsteru a Opery.[/quote]

ano dnes sem projížděl samsung apps a sou nové dvě aplikace :-)
ZMARCEL (77)|13.2.2011 00:15
ahoj Samsungači
dnes na Polskem servu podobny našemu [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] přidano je od polského autora cely seznam seriálu ze
servu iiTV.onfo podobnému našemu http://divx.kinotip.cz , najdete v kino Filmy úplně dole
cau marcel

PS : mnozí píšou že mít radio na své televizi je úchylárna ,a proto na vysvětlenou uvádím že ne
každý žije ve své rodné zemi a když si chce pustit české radio musí jít na internet! takhle je mam teď pohodě v obýváku bez compu :-)

PS 2 : tak jsem upgradoval Netplayer na 2.1 a o adresy jsem nepřišel
nin (388)|13.2.2011 23:47
Mohl bych opet nekoho s telnet/ssh pristupem do TV pozadat, zda by byl tak laskav a ten novy NetPlayer 2.1 stahl?
lacib (389)|14.2.2011 01:11
nech ta nemyli to test v nazve, je to najaktualnejsi.

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
gulasovka (43)|14.2.2011 22:43
greedy musi byt TV hacknuta, nebo staci rozjet PVR?

[quote=greedyyy;328518]tak ma zmarcel inspiroval.
upravil som skripty a pridal komplet linky do metafeeds.com
cize je k dispozicii vsetko co je pre extreamer. niektore veci su sice bloknute na urovni narodnych IP, nefunguju veci pre ktore nema netplayer podporu, ale ja tak toho kvantum bezi.
takat mozete tu
http://dl.dropbox.com/u/518172/samsung.rar

do netplayeru staci potom volat http://localhost/kinotip spravil som tam rozcestnik na ostatne zlozky

funguje tak ako predtym,
mat hacknutu TV
[/quote]
lacib (389)|14.2.2011 22:46
hacknutu TV musis mat, aby si rozbehal SamyGo extensions..
lacib (389)|15.2.2011 00:52
ked v extended service menu prepnete infolink country, nacitaju sa vam widgety dajen krajiny.
skusil som dnes tie asi najvycytenejsie (DE,FR,ES,SG,UK) widgety najdete tu.

Vsetko som to robil pri modeli C650, predpokladam, ze keby prepnem model TV na nejaku LEDku napr opat nabehnu ine widgety. Je toho proste moc.
Verim, ze sa daju nahrat aj cez develop mod (neskusal som), inak nejaku ich kombinaciu v TV moc neuzijeme.

P.S. Ak poznate niekto nejaky fakt jednoduchy redakcny system alebo nejaky script (nieco zautomatizovane na download, popis aplikacie a nejaky obrazok pripadne), na vytvorenie stranky s tymto obsahom dajte vediet. Alebo kludne tie widgety pouzite.


enjoy
hejhulaa (15)|15.2.2011 08:49
[quote=lacib;330374]ked v extended service menu prepnete infolink country, nacitaju sa vam widgety dajen krajiny.
skusil som dnes tie asi najvycytenejsie (DE,FR,ES,SG,UK) widgety najdete tu.

Vsetko som to robil pri modeli C650, predpokladam, ze keby prepnem model TV na nejaku LEDku napr opat nabehnu ine widgety. Je toho proste moc.
Verim, ze sa daju nahrat aj cez develop mod (neskusal som), inak nejaku ich kombinaciu v TV moc neuzijeme.

P.S. Ak poznate niekto nejaky fakt jednoduchy redakcny system alebo nejaky script (nieco zautomatizovane na download, popis aplikacie a nejaky obrazok pripadne), na vytvorenie stranky s tymto obsahom dajte vediet. Alebo kludne tie widgety pouzite.


enjoy[/quote]

Kdyš vlezu do servisního munu tak mi nejde najet na country ?
stedyn (13)|15.2.2011 09:58
[quote=nin;329827]Samsung TV apps Guide je snad uz konecne znameni, ze se konecne otevre obchod s aplikacemi. Vsiml jsem si napr. Napsteru a Opery.[/quote]

Ahoj, nainstaloval jsem na TV Samsung apps Guide. Chci se zaregistrovat na stránkách Samsungu, ale bohužel nevím na kterých a ani jestli to vůbec funguje. Na českých nenajdu odkaz, na amerických jsem skončil u toho, že to po mně chtělo americkou adresu. Předem dík za pomoc.
lacib (389)|15.2.2011 09:59
[quote=hejhulaa;330384]Kdyš vlezu do servisního munu tak mi nejde najet na country ?[/quote]

musis to robit ako ked zapinas PVR, infolink country je tiez presne tam kde PVR. :)
lacib (389)|15.2.2011 10:00
[quote=stedyn;330394]Ahoj, nainstaloval jsem na TV Samsung apps Guide. Chci se zaregistrovat na stránkách Samsungu, ale bohužel nevím na kterých a ani jestli to vůbec funguje. Na českých nenajdu odkaz, na amerických jsem skončil u toho, že to po mně chtělo americkou adresu. Předem dík za pomoc.[/quote]

zbytocne, do samsung app guide sa aj tak nevies prihlasit.
stedyn (13)|15.2.2011 10:10
[quote=lacib;330397]zbytocne, do samsung app guide sa aj tak nevies prihlasit.[/quote]

Díky, snad to půjde časem.
greedyyy (314)|15.2.2011 10:44
zdar priaznivci hacnkutej TV :) som spat z hor.
zistil som ze pribudol novy widget TED s prednaskami. zial vcera mi ho znova odinstalovalo. skoda.
pre laciB - sikovny freed cms je nano http://nanocms.yoit.de/index.php?page=how-to-install fakt mini bez DB.

dik za stiahnute widgety. skusal si ich nahrat do flodru user (ci ako - ten kde je aj netplayer?) - zostanu po restarte?

drzte mi palce. po 6 rokoch mi opat (na manzelkynu ziadost ze chce dokumenty) instaluju UPC s CL modulom.
tak uvidim vecer ako to pojde.
lacib (389)|15.2.2011 11:27
greedyyy, praveze som neskusal, ci ostanu po restarte, ale snad ano, widgety, ktore mali v sebe siganture, som ani nedaval hore, bolo ich asi 5.

ano, tam kde je netplayer, taku mam predstavu..

diik za nano cms, pozriem na to.
greedyyy (314)|15.2.2011 13:36
takze UPC s CL modulom je OK.
ide vsetko vratane PRV.
hnevaju ma 2 veci.
1, pomale prepinanie (pri HD fakt zabijajuce)
2, EPG - stale nikto neprisiel na to ako ho nacitata cele bez prepinania?

edit: tu je to asi OT.
hejhulaa (15)|16.2.2011 10:24
[quote=lacib;330395]musis to robit ako ked zapinas PVR, infolink country je tiez presne tam kde PVR. :)[/quote]

a co je ten PVR nebo kde ho najdu ?
vlv (14)|16.2.2011 11:31
Ahoj experti na hackovani.
Hrozne mi vadi titulky (bila barva, skoro zadne stinovani) pri prehravani filmu se srt titulky. Porad cekam, ze nekdo prijde s tim jak rozjet bigger yellow font na C-series a fut nic:-( Nedavno jsem nasel tohle:

http://sourceforge.net/apps/phpbb/samygo/viewtopic.php?f=2&t=585

Je tam popsano, kde najit fonty pro B-ckovej model. Pres ftp jsem nasel, ze na C650 jsou v: mtd_common/Font
Bohuzel tam jsou prava jen pro cteni. Neprisel jsem na to, jak je zmenit pro zapis.

Nenapada vas neco?? Myslim, ze by to melo jit podobne jako u mtd_rwarea, ale fakt do toho moc nevidim, tak bych nerad neco podelal :-(
JUCE (265)|16.2.2011 15:45
A práva cez telnet sú také isté? Neskúšal si?
lacib (389)|16.2.2011 15:48
to nepojde..
avonn1 (6)|16.2.2011 15:52
dobry den mam bluray prehravac SAMSUNG BD-C5300 nainstaloval to podla tohto navodu http://samsung-tv.webnode.sk/netplayer/ namiesto netplayer 2,0 sa nainstaloval 2.1 mam taky problem ked ho spustim stale sa len spaja a nevie sa spojit co moze byt na chybe ci na bluray prehravacoch to nefunguje.
vlv (14)|16.2.2011 17:23
pres telnet to taky pise jenom read only:-(
greedyyy (314)|17.2.2011 14:34
pred vcerom sa mi zmamzal TED s videami vcera zase samsung app guide. ked to takto pojde dalej zachvilu tam nic nebude.
igorgi (5)|18.2.2011 11:33
[quote=ZMARCEL;329188]AHOJ Sansungaci :-)
Jak jste někteří zjistily serv [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] nezapomeňte psát velké písmenka tam kde jsou
nového přidal jsem tam par muzik televizi a par slovenských radii denně něco až to spolkne takové
formáty jako je flv a jiné které zatím nefungují tak až pojedou tak vám to na buším že nebudete stíhat :-) čau Marcel[/quote]

Nazdar , otestovane slapat slape:)
Mam ale 1 prosbu da sa postupne odstranit 1 chyba v "ceskych a zahranicnych podcastoch "Slovensko RSS stranky ATLAS su stare stranky asi zmenili server alebo smerovanie na RSS(moc sa nevyznam)
Dik
greedyyy (314)|18.2.2011 19:55
ritchi dik
pomohlo. ked som zoznam editoval v chlpced-0.72-release bol to problem presuvat lebo kanaly mi to len premiestnovalo nie presuvalo.
ale narazil som na samygo java veciku ktore je funkcna.
viac v prilohe.
staci len odmazat prilohu rar - inak mi to neslo uploadnut
ZMARCEL (77)|19.2.2011 13:44
ahoj sangungači
mé menu pro NetPlayer už jistě znáte [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] potřeboval bych poradit:-( přidal jsem do menu adresář Fórum abych vyděl co nového v diskuzi na foru ale nějak se mi nedaří aktuální adresa začne li nova strana ukazuje tu tu předposlední , potřeboval bych stálou adresu aby odskakovala na poslední aktuální stranu vlákna diskuze . předem díkes za radu :-)

PS: co je nového
Adresáři Test najdete něco s archivu české televize na zkoušku a novou BOMBU PRVNÍ flash VIDEO SPUSTENY NA NETPLAYERU !!!! KLIKNĚTE A CHVILKU POČKEJTE BOMBA


a co ještě je nového
adresář moda jenom pro ženy !! chlapům vstup zakázán :-), polský podcast v Internationál
polské radia , správy a videa atd.. čau zMarcel :-)
fastf (29)|21.2.2011 13:49
Zdarec prosim o radu jsem v tomhle uplnej zacatecnik otazka zni jak upravit adresu http://www.kisshady.cz/live-radio/ aby me to slo Netplayeru diky nebo celkove nejakje navod jak upravovat adresy na videa a podobne
lagys (36)|21.2.2011 14:45
taky by mě to zajímalo jak upravovat adresy a jestli existuje i jina adresa jako [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] která by se zadala do netplayeru a byla tam další nabídka?
greedyyy (314)|21.2.2011 15:21
to vazne nikto toto forum necita?
len sem davate otazky na ktore bolo odpovedana niekolko krat.
hned v uvodnom poste je links navodmi.
juce to tam krasne popisal a vysvetlil.
fastf (29)|21.2.2011 15:51
[quote=greedyyy;331531]to vazne nikto toto forum necita?
len sem davate otazky na ktore bolo odpovedana niekolko krat.
hned v uvodnom poste je links navodmi.
juce to tam krasne popisal a vysvetlil.[/quote]

No jo to jsem cetl aji na strance http://tvwidget.pl ale nejak to nepobiram treba jen jak vytvorit slozku co tam napsat za prikaz.
nin (388)|21.2.2011 17:06
Ja myslim, ze je nejprve dobre vedet, co to je XML a jak to funguje. Kurz pro uplne zacatecniky je tady.
dogs (351)|22.2.2011 03:02
Ahoj všem,

za prvé bych rád poděkoval greedyyymu a Lacib za zprovoznění web serveru a Mayki07 za radu ohledně číslování disků.......i když mám stejné zapojení disků jako ty tak mám číslování jinak, mám stále připojen disk a rozdělen na dva(PVR) ty se mě hlásí jako sda1 a sda2 a horní se mě hlásí jako sdb1 ;)

Dlouho jsem tu nějak nebyl, zkusím se zase podívat na to přehrávání videa, ale nevím.......nemůžu sehnat nějakého odborníka přes flash.:-(:-(
Timoo (10)|22.2.2011 12:25
[quote=vlv;330589]Ahoj experti na hackovani.
Hrozne mi vadi titulky (bila barva, skoro zadne stinovani) pri prehravani filmu se srt titulky. Porad cekam, ze nekdo prijde s tim jak rozjet bigger yellow font na C-series a fut nic:-( Nedavno jsem nasel tohle:

http://sourceforge.net/apps/phpbb/samygo/viewtopic.php?f=2&t=585

Je tam popsano, kde najit fonty pro B-ckovej model. Pres ftp jsem nasel, ze na C650 jsou v: mtd_common/Font
Bohuzel tam jsou prava jen pro cteni. Neprisel jsem na to, jak je zmenit pro zapis.

Nenapada vas neco?? Myslim, ze by to melo jit podobne jako u mtd_rwarea, ale fakt do toho moc nevidim, tak bych nerad neco podelal :-([/quote]

mount -- bind /mtd_rwarea/jmenoNovehoFontu.ttf /mnt_common/Font/jmenoFontuKteryNahrazujeme.ttf ;) ovsem tohle neni pernamentni
vlv (14)|22.2.2011 18:58
Musis na me trochu polopaticky.... Kam to napsat?? Vyzkousel jsem zkopirovat pres ftpko novej font do mtd_rwarea a pak dat pres telnet ten Tvuj prikaz, ale nic se nestalo:-( Nebo mam tohle napsat do run.sh??

btw. pro ty co uvazuji o flashi na fw 3007.1, tak jeste vydrzte. ja to udelal kvuli tomu abych se dostal na Samsung apps a dostal jsem se tam jen hned po flashi. Od ty doby nic. Hack jsem udelal pres Hotel mod podle Samygo a to funguje. Bohuzel mi ale od te doby nefunguje Samygo s odkazem na kinotip vytvoreny od Greedyyyho. (prepsano pro sdb1 a overeno a vyzkouseno na 3005.1)