Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Bude tento modul CAM fungovat vždy i po 31.12.2012?

panasonic650 (1124)|31.10.2010 21:04
jj... chapem... jednoducho to nechces pochopit co pisem.... neide o to ci mam pravdu alebo nie.. ty jednoducho nechces pochopit z coho vychadzam a preco. Ja na rozdiel od teba chapem preco pises ako pises. Ale to je uz o psychologii a o egu :) Prijemny spanok dnes prajem.
Pitomec (10211)|31.10.2010 21:19
Ty nepíšeš reálně o ničem, ale píšeš svoje nebo -Vl- domněnky, jenž nejsou založený na faktech, ale na jakýchsi údajných konferencích nebo seminářích (nebo co to bylo za blbost), kde se akorát tlachá a výsledek pak může být úplně někde jinde. Takže pokud ti aspoň něco zbylo v hlavě, tak vycházej z toho co je a ne z toho co může nebo taky nemusí vůbec být a hlavně měj na paměti, že Skylink je soukromý subjekt, kterému jde o zisk a nebude likvidovat svoje zákazníky a nahánět je ke konkurenci jenom proto, že si to nějaký paka přejou 9-)
panasonic650 (1124)|31.10.2010 21:28
Ja beriem do uvahy vsetko a keby si pozorne cital tak to vidis... o to nemaj strach. Len tebe sa to nedari.... ;)

BTW: Skylink sa pripravuje cim dalej tym viacej... ;)

FAKT : "Služba Druhá karta je poskytována výhradně k novým kartám Irdeto nebo Irdeto ICE"
MOJE OSOBNE UVAHY : Spomenutim cohosi co sa este nepredava je jasne ze sa ten cas blizi :-P
Pitomec (10211)|31.10.2010 21:46
Vůbec nebyla řeč o tom co se blíží nebo neblíží, ale o tom, že karty od Skylinku dodávané po 1.1.2011 údajně nebudou chodit v CW modulech - a to je naprostá a ničím nepodložená blbost a výmysl jednoho pomatence, kterému bohužel velmi zdatně sekunduješ :-)-
jarino1978 (8045)|31.10.2010 21:51
keď príde ten čas, že vy dve jednovaječné dvojičky budete mať dostatočnú myseľ, odporúčam vám obom si ešte raz preštudovať, čo ste tu načmárali, pretože už ani vy sami neviete, o čom ste to tu aj začali.
keby som mal po slovensky nájsť na Vás oboch ten správny výraz, musel by som sakra hrešiť, ale ľúbi sa mi jeden výraz: jelitá !
http://www.skylink.sk/web/structure/6.html?do[loadData]=1&itemKey=cz_88

- Služba Druhá karta je poskytovaná výhradne k novým kartám Irdeto alebo Irdeto ICE (materská karta).
- Karta Skylink NEXT je typu Irdeto ICE (podriadená karta) a funguje ako v dekodéroch CryptoWorks tak v dekodéroch Irdeto.

Veď to boha jeho znamená to, že je to ICE karta, čiže podľa Vás niečo, čo nebude od roku 2011 fungovať v CW dekodéroch. Čiže, keby ste neboli obaja jelitá, veď popierate neustále svoje vlastné tvrdenia. Pravdepodobne máte v hlave pekné zmätky, keď už ani neviete, čo ktorá karta je čo ???
9-) :-k 9-) :-k

A to, že k tejto službe sa už neponúkajú CW karty, veď to je snáď jasné aj neandrtálcovi, že prečo ?

Čiže aj na tejto novej službe ste ukážkovo dokázali, hlavne ten panashit, že ste totálne jelitá !
Pitomec (10211)|31.10.2010 22:05
Tím bylo řečeno vše a už by to mohl někdo lock!, za což mu předem děkuji 8-)
panasonic650 (1124)|31.10.2010 22:13
Lebo inac by sa ti to zle citalo nabuducy rok vsak ? :D
Pitomec (10211)|31.10.2010 22:22
Jasně - za 2 měsíce se všechno změní a Skylink přestane dodávat ICE karty a bude jenom Irdeto, protože si takovou kartu koupí možná 0,01% 9-)
drto (341)|1.11.2010 19:16
to pitomec: myslim ze aj to 0,01% si dal moc vysoku cifru :) ale ved chlapci sa spamätaju snad niekedy :)
Dagy2 (3153)|1.11.2010 21:00
A celé to zaklincoval teraz CSlink, keď objednal 80000 CRW kariet.
Takže hrrr všetci do Irdeta!
jarino1978 (8045)|4.11.2010 10:09
nič nové pod slnkom. akurát Vám Glisník vyvrátil tie Vaše nezmyselné bludy.
vprint (136)|4.11.2010 10:12
Plus pridal bububu, cryptowoksáci, bububu!
panasonic650 (1124)|4.11.2010 10:27
Este jeden link len pre informaciu...
http://www.tvcentrum.com/download/Irdeto_konec_CW.pdf

a este... asi to vsetci viete ale pre pripad ze nie tak ICE je skratka Irdeto CryptoWorks Embedded Card :)
drto (341)|4.11.2010 13:42
2 roky je dlha doba a ktovie co bude po tom. a po dvoch rokoch mozno da kopec ludi skylinku ahoj a hotovo. myslim ze to nema zmysel vobec momentalne riesit. bude to aktualne az to pride :) cize za dva roky a nejaky ten mesiac :)
vprint (136)|4.11.2010 13:54
K tomuto sa prikláňam, za dva roky sa môže pritrafiť aj ďalší provider a možno aj viacerí. A to nehovorím, že DVB-T ešte len prdí do plienok, som náramne zvedavý, ako to tam dopadne a čo to narobí s cenami. Ak si niekto zmyslí z toho urobiť byznis, tak to bude riadna kudla do boku DVB-S.
Dagy2 (3153)|7.11.2010 11:00
[quote=vprint;305043]K tomuto sa prikláňam, za dva roky sa môže pritrafiť aj ďalší provider a možno aj viacerí. A to nehovorím, že DVB-T ešte len prdí do plienok, som náramne zvedavý, ako to tam dopadne a čo to narobí s cenami. Ak si niekto zmyslí z toho urobiť byznis, tak to bude riadna kudla do boku DVB-S.[/quote]
dúfam, že si si všimol, že DVB-T na Slovensku a SkyLink je jedna a tá istá firma :) Takže ta kudla bude poriadne tupá...
vprint (136)|7.11.2010 17:57
"Spoločnosť Towercom, a.s. je najväčším prevádzkovateľom sietí televízneho vysielania na Slovensku. Pozemné (terestriálne) televízne vysielanie zabezpečuje prostredníctvom siete svojich televíznych vysielačov a prevádzačov v pásme VHF a UHF pre vysielateľa na základe zákona alebo držiteľov licencií na celom území Slovenskej republiky."

Cez to všetko sa domnievam, ak nemáme úplne tupý zákon, že ak si niekto zmyslí využívať DVB-T, bude Twrcom povinný na základe licenčných podmienok poskytnúť záujemcovi priestor v multiplexe. Opakujem, že zákon nepoznám, keď tak ma niekto opravte.
Čo sa týka DVB-T, tá perspektíva je obrovská a i keď u nás je to pod krídlami jednej a tej istej firmy, aj iní budú chcieť zarobiť.
Apropo, takéto niečo je ošetrené protimonopolným zákonom, existuje v ňom pojem, unikátne technické zariadenie. Na základe toho musí aj T-com poskytovať káble iným operátorom. heč.
Pitomec (10211)|7.11.2010 20:41
Obrovská perspektiva v DVB-T? To byl chtěl vidět toho masochistu, kterej bude ještě dalších X let čekat až k němu milostivě nějakej pozemní signál dorazí a do té doby se bude čumět z okna místo aby si pořídil satelitní příjem, kde chytne přes 20 neplacených českých a slovenských programů... Pak taky ta skutečnost, že vysílání v DVB-T stojí ranec peněz a málokterá televizní stanice na něho bude mít (alespoň v ČR tomu tak je).
vprint (136)|8.11.2010 09:44
Hele, Pitomče, zabudol si na moju masochistku svokru a kopec ďalších svokier a babiek a dedkov a ľudí, ktorí na DVB-S nemajú ani peniaze ani vedomosti a ani nevylezú na strechu. DVBT- settopbox za pár šupiek im to rieši a štyri stanice im stačia. Vnúčik vymení anténu, ak bude vôbec treba. U nás už Towercom vypína analog. A teraz ma sfúkni, sa teším, píšeš veľmi šťavnato, škoda že už nebeží ten spor s panákmi, som sa výborne bavil :-D
drto (341)|8.11.2010 19:38
to vprint: v tomto ti davam zapravdu. mam tiez babku a deda a namau ani paru o nejako vysielani ci uz dvb-t a nieto este o dvb-s :) buduci rok sa im chystam kupit stb na dvb-t pripojim ku stavajucim antenam a pojdu dalej bez najmensich problemov.
to pitomec: vies ono ty stari ludia tomu vobec nerozumeju (cest vinimkam) a maju v tom pekny zmätok ak vobec nieco registruju ze pride nejaka digitalizacia. myslim ze ked jedneho pekneho dna skonci analog tak to bude este len telefonatov preco im nejde obraz :)
panasonic650 (1124)|8.11.2010 20:37
Mojim rodicom stacil analog doteraz... Pri zavedeni DVB-T a telke s DVB-T tunerom to pre nich neznamena ziadnu zmenu na rozdiel od DVB-S.
Pitomec (10211)|9.11.2010 20:36
[quote=drto;306020]to vprint: v tomto ti davam zapravdu. mam tiez babku a deda a namau ani paru o nejako vysielani ci uz dvb-t a nieto este o dvb-s :) buduci rok sa im chystam kupit stb na dvb-t pripojim ku stavajucim antenam a pojdu dalej bez najmensich problemov.
to pitomec: vies ono ty stari ludia tomu vobec nerozumeju (cest vinimkam) a maju v tom pekny zmätok ak vobec nieco registruju ze pride nejaka digitalizacia. myslim ze ked jedneho pekneho dna skonci analog tak to bude este len telefonatov preco im nejde obraz :)[/quote]Sorry, ale jestli si stará babka/děda přepíná programy dálkovým ovladačem od STB DVB-T nebo dálkovým ovladačem od STB DVB-S, to je fakt úplně jedno.
A že stačí STB pro DVB-T koupit ke stávající anténám, tak to sice může někde fugovat, ale bohužel to v celé řadě případů nefunguje tak jednoduše a už vůbec ne bezproblémů. Důvodů je samozřejmě víc, od odlišných kanálů přijímaných v analogu a nově pak v DVB-T, přes různé úrovně signálů až třeba po pre-echo, jenž příjem DVB-T zcela znemožní nebo jsou tam časté výpadky. Svět opravdu není tak ideální, jak si ho mnozí neználci představují :-)-
Pitomec (10211)|9.11.2010 20:38
[quote=panasonic650;306036]Mojim rodicom stacil analog doteraz... Pri zavedeni DVB-T a telke s DVB-T tunerom to pre nich neznamena ziadnu zmenu na rozdiel od DVB-S.[/quote]Mají holt lakotnýho synáčka, kterej místo aby jim koupil pořádnou TV s DVB-S tunerem, tak je odbyl kriplem za pár šupů :-(((:D
Pitomec (10211)|9.11.2010 20:40
[quote=vprint;305864]Hele, Pitomče, zabudol si na moju masochistku svokru a kopec ďalších svokier a babiek a dedkov a ľudí, ktorí na DVB-S nemajú ani peniaze ani vedomosti [COLOR=red]a ani nevylezú na strechu[/COLOR]. DVBT- settopbox za pár šupiek im to rieši a štyri stanice im stačia. Vnúčik vymení anténu, ak bude vôbec treba. U nás už Towercom vypína analog. A teraz ma sfúkni, sa teším, píšeš veľmi šťavnato, škoda že už nebeží ten spor s panákmi, som sa výborne bavil :-D[/quote]Hlavně že na tu střechu vylezou aby tam laborovali s anténama 9-) A satelit se mimochodem nemusí obvykle vůbec montovat na střechu (narozdíl od antén pro pozemní příjem) :-)-
panasonic650 (1124)|9.11.2010 21:02
[quote=Pitomec;306263]Mají holt lakotnýho synáčka, kterej místo aby jim koupil pořádnou TV s DVB-S tunerem, tak je odbyl kriplem za pár šupů :-(((:D[/quote]
Tvoje blbe reci uz vobec nestoja za komentar. Pises o niecom o com nemas ziadne vedomosti co je velmi ubohe.
vprint (136)|9.11.2010 22:54
Pitomec, ja sa s tebou nehádam, len uznaj, že síce je jedno čím si dědek s babkou plcká, ale nie je to jedno za koľko, pri tých našich dôchodkoch. Porovnaj si cenovo, čo vyjde najlacnejší settop DVBT a DVBS včetne karty, voe.
Pitomec (10211)|9.11.2010 23:35
[quote=vprint;306302]Pitomec, ja sa s tebou nehádam, len uznaj, že síce je jedno čím si dědek s babkou plcká, ale nie je to jedno za koľko, pri tých našich dôchodkoch. Porovnaj si cenovo, čo vyjde najlacnejší settop DVBT a DVBS včetne karty, voe.[/quote]Tak to si zrovna nejsem moc jistej, jestli nějaká anténní soustava pro DVB-T (protože ne každej má to štěstí, že chytne signál na vidle a tudíž celá řada lidí musí použít víc antén, stožár, různě to zesilovat, slučovat apod.) vyjde levněji, než karta za cca 1500Kč a rozdíl v STB je tak pětikilo, čili dohromady 2000Kč :-)- A pokud by to člověk bral vzhledem k počtu programů, tak není co řešit. Kromě toho v pozemáku třeba v Košicích dost těžko chytnu ČT, Novu, Primu, Barrandov atd., že? :-)-
vprint (136)|10.11.2010 13:25
Pre niekoho je 2500 Sk neprekonateľný rozdiel.
Dagy2 (3153)|10.11.2010 15:52
[quote=vprint;306400]Pre niekoho je 2500 Sk neprekonateľný rozdiel.[/quote]

Nedá mi nepriliať trochu oleja - netvrďte, že na Slovensku sú ľudia ktorým by 2500 Sk robilo problém. A už vôbec nie penzisti!

( len 20% ľudí v referende potvrdilo, že chce zrušiť koncsionárske poplatky za monoskop STV. A to bolo viac peňazí a navyše každý rok!)
panasonic650 (1124)|10.11.2010 16:26
[quote=Dagy2;306421]Nedá mi nepriliať trochu oleja - netvrďte, že na Slovensku sú ľudia ktorým by 2500 Sk robilo problém. A už vôbec nie penzisti![/quote]
Mam ti poslat mena aj s adresami ? ;) Alebo este lepsie s cislom uctu aby si im ich mohol poslat ?

[quote=Dagy2;306421]( len 20% ľudí v referende potvrdilo, že chce zrušiť koncsionárske poplatky za monoskop STV. A to bolo viac peňazí a navyše každý rok!)[/quote]
Fico povedal nechodte tak nesli ... :D
Pitomec (10211)|10.11.2010 21:05
[quote=vprint;306400]Pre niekoho je 2500 Sk neprekonateľný rozdiel.[/quote]Tato sorta lidí má pak jistě problém i s nákupem nové TV s DVB tunerem nebo koupí STB a taky bych reálně viděl, že mají problém platit za elektrickou energii, tudíž je TV nemusí vůbec zajímat :-)-
vprint (136)|10.11.2010 21:31
Evolve Orion DT-1105 - tento krám stojí v alze cca 25 eur. Anténa DVB-T cca 15 eur. To je dokopy 40 eur, kábel použiješ ten čo máš. Celé je to lacnejšie než samotná Skylink karta. Tu nie je o čom diskutovať. Dôchodca, čo má dôchodok 250 eur nebude rozumieť tomu, prečo má zaplatiť ďalšie peniaze za niečo, čo mu ide sto rokov zadarmo. Ledva má na tú elektriku. Ale v čechách asi takoví nejsou?!
panasonic650 (1124)|10.11.2010 21:40
[quote=vprint;306508]Evolve Orion DT-1105 - tento krám stojí v alze cca 25 eur. Anténa DVB-T cca 15 eur.[/quote]
Antenu novu vo vacsine pripadov ani netreba. Ja som DVB-T rozbehal uz 3x na starej. Jedine co som na svojej experimentalnej musel urobit bolo ju otocit o 90 stupnov. Takze v tomto pripade staci 25e. ;)
Pitomec (10211)|10.11.2010 21:44
[quote=vprint;306508]Evolve Orion DT-1105 - tento krám stojí v alze cca 25 eur. Anténa DVB-T cca 15 eur. To je dokopy 40 eur, kábel použiješ ten čo máš. Celé je to lacnejšie než samotná Skylink karta. Tu nie je o čom diskutovať. Dôchodca, čo má dôchodok 250 eur nebude rozumieť tomu, prečo má zaplatiť ďalšie peniaze za niečo, čo mu ide sto rokov zadarmo. Ledva má na tú elektriku. Ale v čechách asi takoví nejsou?![/quote]
Ta tvoje dedukce má jednu zásadní chybu, a sice, že na anténu za 15€ chytneš signál tak na přímou viditelnost od vysílače a ještě to nesmí být moc daleko 9-) Za prvním kopcem je ta anténa vhodná ledatak na skládku :-)- O použití "kabelu co máš" se taky radši nebavit, protože jednak někdo nemá třeba žádný (takže fakt netuším co pak použije :D ) nebo má koax. v provedení "hniloba", příp. ještě dvojlinku, takže nic z toho asi ideální pro příjem nebude :-(((

A bláboly o tom, že stačí nějaká stávající anténa, tak to radši nebudu komentovat, protože takovou kravinu může napsat akorát jedinec, který žádnou instalaci nikdy nedělal :-k
vprint (136)|11.11.2010 09:19
Pozri, s tým čo tvrdíš, sa nedá nesúhlasiť, ale u nás ide DVBT na izbové antény. Je to celá západoslovenská tabula. A ďalšie sa postupne spúšťajú. http://dvbt.towercom.sk/
To, že boli problémy s príjmom súviselo s tým, že doposiaľ vysielala iba Bratislava (v našej oblasti) skúšobný multiplex. Voľakedy som robil antenára. Viem, čo hovorím. A čudoval by si sa, na aké zhnité káble to dokáže chodiť. Sám som vyvaľoval buľvy. A vôbec, ja sa nechcem s tebou hádať, lebo sám som priaznivcom a užívateľom DVB-S a doporučujem to každému. A dokavaď pôjde CW tak je šare a keď je šare, tak ja som spokojný.
Dagy2 (3153)|11.11.2010 09:29
[quote=vprint;306584]... ale u nás ide DVBT na izbové antény. Je to celá západoslovenská tabula.http://dvbt.towercom.sk/
.[/quote]

môžem ťa uistiť že ani náhodou.
Kamzík vidím keď vyjdem z domu asi 200m, dom mám "utopený" pod viditeľnosťou. Analog beží na kus drôtu. Na digitál potrebujem kolorku s predzosilňovačom.
panasonic650 (1124)|11.11.2010 10:04
[quote=vprint;306584]To, že boli problémy s príjmom súviselo s tým, že doposiaľ vysielala iba Bratislava (v našej oblasti) skúšobný multiplex.[/quote]
Skusobny multiplex bezal hodne dlho aj v Presove a o problemoch, okrem vypadkov ked to sami vypli neviem.
vprint (136)|11.11.2010 12:25
[quote=Dagy2;306587]môžem ťa uistiť že ani náhodou.
Kamzík vidím keď vyjdem z domu asi 200m, dom mám "utopený" pod viditeľnosťou. Analog beží na kus drôtu. Na digitál potrebujem kolorku s predzosilňovačom.[/quote]


Automaticky bolo myslené s viditeľnosťou. V TT to bežalo na izbovky v poho, samozrejme, ako kde, ale väčšinou ano.
panasonic650 (1124)|25.11.2010 16:33
Toto je uz cista Irdeto asi vsak ? Ziadne ICE a podobne...
KARTA Skylink Standard HD (IR) Irdeto
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=15496829
Pitomec (10211)|26.11.2010 12:14
To půjde na dračku, když o stovku levnější je ICE (http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=15068571) 9-):D
-Vl- (366)|28.11.2010 14:40
[quote=Pitomec;302207]Jenomže žádná čistě Irdeto karta nebude ani teď a ani po Novém roce! Už konečně pochop, že Skylinku se vyplatí dodávat na trh obojetné ICE karty, protože ty chodí jak v CW, tak i v Irdetu a tudíž není žádný důvod začít prodávat jenom Irdeto karty a zbytečně si tak podřezávat pod sebou větev.[/quote]

Omko začalo prodávat Dotovaný set TechniSat TechniBox SIR + Skylink Standard HD irdeto
za příjemnou cenu 4.500Kč. Přijímač umí přes USB i PVR funkce.
Více info je zde.
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Dagy2 (3153)|28.11.2010 14:59
[quote=-Vl-;310384]Omko začalo prodávat Dotovaný set TechniSat TechniBox SIR + Skylink Standard HD irdeto
za příjemnou cenu 4.500Kč. Přijímač umí přes USB i PVR funkce.
Více info je zde.
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/quote]

Dobre si ten článok prečítajte, najmä "ujednanie o licencii Irdeto" a kto chce SkyLink a nahrávať rýchlo kupujte ICE kartu a Digicorder s twintunerom a HDD za neuveriteľných 6700 Kč.
Pitomec (10211)|28.11.2010 15:38
[quote=-Vl-;310384]Omko začalo prodávat Dotovaný set TechniSat TechniBox SIR + Skylink Standard HD irdeto
za příjemnou cenu 4.500Kč. Přijímač umí přes USB i PVR funkce.
Více info je zde.
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/quote]
A co jako? ICE karty jsou normálně v prodeji a dokonce levnější, takže fakt nevím kdo si koupí jenom Irdeto kartu - to musí být pěkný pitomec :-)-
-Vl- (366)|28.11.2010 15:51
[quote=Dagy2;310388]Dobre si ten článok prečítajte, najmä "ujednanie o licencii Irdeto" a kto chce SkyLink a nahrávať rýchlo kupujte ICE kartu a Digicorder s twintunerom a HDD za neuveriteľných 6700 Kč.[/quote]

Co se týče toho licenčního ujednání tak s tím nikdo nic teď nenadělá, i když věřím že se časem najdou spůsoby jak to obejít.
Ten Digicorder s twintunerem má, ale dva handicapy a to je 2x čtečka Conax (pro náš trh k ničemu a nutnost dokoupit modul pro kartu) a druhý tuner neumí DVB-S2
Dagy2 (3153)|28.11.2010 16:10
To se pleteš, dávno nie je pravda. Od roku 2009 je HDS2+ a ten je 2xDVB-S2.
Ano potrebuješ dva CI-moduly a ICE+NEXT kartu. Ale za tie prachy máš 2x nahrávanie a disk v cene.
To ten SIR nevie a navyše s IRDETO kartou ti ešte bude raz SkyLink do všetkého kecať.
vprint (136)|28.11.2010 18:12
No to s tými vynútenými správami je škandál! Pripadá mi to ako sci-fi, keď aj na latríne ti budú hučať do hlavy, kúp si toto, alebo hento. Ja už fakt neviem, kam tento svet speje. Urobia z nás stádo idiotov, strojčekov na peniaze. Ja takú "službu" nielenže nechcem, ale dokonca si ju zakazujem. Na toto by mal mať provider povolenie osobitne od každého abonenta. Ale ako dobre vieme, na konci reklamy a následne zmluvy, bude malým písmom: súčasťou akcie je aj ....
Príklad: skúste si objednať internet+noutbuk za 1 euro od T-Comu:

"Špeciálna akciová cena platí pri kúpe Magio internetu, pričom prvých 6 mesiacov platí zákazník bežnú cenu platnú od 7. mesiaca.
Podmienkou získania akciových cien je aktivácia elektronickej faktúry, záväzok využívať Magio internet Security po celú dobu viazanosti a kúpa WiFi routra."
panasonic650 (1124)|28.11.2010 18:28
Nuz cisto Irdeto sa blizi a SkyLink zvolil strategiu tvrdeho presadzovania. Vsetko tomu nasvedcuje... Aj vyhlasenia typu "Mate 2r zaruku a potom sa mozete ist bodnut ked to nebude fungovat po zaruke" ;)
panasonic650 (1124)|28.11.2010 19:43
[quote=vprint;310440]No to s tými vynútenými správami je škandál! Pripadá mi to ako sci-fi, keď aj na latríne ti budú hučať do hlavy, kúp si toto, alebo hento. Ja už fakt neviem, kam tento svet speje. Urobia z nás stádo idiotov, strojčekov na peniaze. Ja takú "službu" nielenže nechcem, ale dokonca si ju zakazujem. Na toto by mal mať provider povolenie osobitne od každého abonenta. Ale ako dobre vieme, na konci reklamy a následne zmluvy, bude malým písmom: súčasťou akcie je aj ....
Príklad: skúste si objednať internet+noutbuk za 1 euro od T-Comu:

"Špeciálna akciová cena platí pri kúpe Magio internetu, pričom prvých 6 mesiacov platí zákazník bežnú cenu platnú od 7. mesiaca.
Podmienkou získania akciových cien je aktivácia elektronickej faktúry, záväzok využívať Magio internet Security po celú dobu viazanosti a kúpa WiFi routra."[/quote]
Mozno nas jedneho dna prinutia volit SMER nakupovat v BILE :)
drto (341)|29.11.2010 19:26
co tu stale vsetci blaznite s tou irdeto kartou ????? LUDIA JE CAS STALE DVA ROKY !!!! a co bude potom sa uvidi. mozno ani my uz nebudeme :) ja mam crw kartu a nechystam sa ju menit kym to nebude nevyhnutne. ale skylink tymito tahmi ziska mnoho ludi co su blbi a kupuju aj ked nevedia co a preco :) ale co uz taky je tento dnesny svet. a kecy skylinku ze system crw je uz nanic a podobne kecy s tym nech sa daju vypchat. v roku 2012 sa na nich vyprdnem a budepo problemoch. ludia fakt neblaznite a nekupujte zbytocnosti. ale ked niekto nevie co s peniazmi nech sa paci len smelo do vianocnych nakupov :)