Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG LED TV UE40C6500 - rady, postřehy,zkušenosti

Poginoah (4)|7.2.2011 20:58
[quote=jito;329113]Tak problém s propojením zvuku jsem ani po půl roce nevyřešil.
Myslím si,že nejsem zrovna začátečník práce s PC a ať jsem nastavoval zvukovku jakýmkoliv způsobem-nic.[/quote]

Mno, tak právě dopadnout nechci.. ;-) Zkoušel jsem klasický VGA kabel od monitoru, propojit s TV a s PC a to šlo i se zvukem... samozřejmě s redukci HDMI... To jsi zkoušel?
vivid.sk (11472)|7.2.2011 21:02
Cez Geforce 9600GT zvuk pojde, v pripade ze interne prepojis PCI zvukovku s GPU.
ATI funguje inak, ta ma virtualnu zvukovku, takze tam s tym problem nieje.

Zkoušel jsem klasický VGA kabel od monitoru, propojit s TV a s PC a to šlo i se zvukem


Tak to tazko, analogovy vga kabel zvuk neprenesnie ani omylom. Mozno si prepajal este audio samostatne.

Analogom ale prepajat TV je nezmysel, ak je moznost prepojit to digitalne.
Poginoah (4)|7.2.2011 21:48
[quote=vivid.sk;329149]Cez Geforce 9600GT zvuk pojde, v pripade ze interne prepojis PCI zvukovku s GPU.
ATI funguje inak, ta ma virtualnu zvukovku, takze tam s tym problem nieje.

Zkoušel jsem klasický VGA kabel od monitoru, propojit s TV a s PC a to šlo i se zvukem


Tak to tazko, analogovy vga kabel zvuk neprenesnie ani omylom. Mozno si prepajal este audio samostatne.

Analogom ale prepajat TV je nezmysel, ak je moznost prepojit to digitalne.[/quote]


Jo takhle, akorát se v počítáčích už delší dobu nepohybuji, tak si nejsem jist, jestli bych to zvládl ;-) Jasně, tak jsem to myslel, samozřejmě, že jsem k tomu připojil ještě audio kabel...
nin (388)|7.2.2011 22:56
[quote=Poginoah;329157]Jo takhle, akorát se v počítáčích už delší dobu nepohybuji, tak si nejsem jist, jestli bych to zvládl ;-) Jasně, tak jsem to myslel, samozřejmě, že jsem k tomu připojil ještě audio kabel...[/quote]

Tak to se ti povedl vskutku husarský kousek, když ti obraz běžel přes analogový kabel a zvuk jsi vyřešil samostatným audio analogem.
roediger (9)|8.2.2011 07:48
[quote=nin;329118]Muzes poslat obrazky s nastavenim TV a fotoaparatu?[/quote]

Ahoj, tady to je. Foceno včera večer při pauznutém filmu, v přechodu mezi snímky. Foceno zrcadlovkou ze stativu, ISO 100. Zkoušel jsem různá nastavení, dokonce stáhnout podsvícení na nulu, ale výsledek byl víceméně stejný. Stále se nemůžu zbavit dojmu, že takhle to být nemá. Dnes budu posílat fotku na autorizovaný servis Samsungu, jsme domluvený že se na to podívají a řeknou mi svůj názor.
DSC_3009.jpg
Ladys (1829)|8.2.2011 08:18
Holt moderni technologie...
nin (388)|8.2.2011 09:20
[quote=roediger;329186]Ahoj, tady to je. Foceno včera večer při pauznutém filmu, v přechodu mezi snímky. Foceno zrcadlovkou ze stativu, ISO 100. Zkoušel jsem různá nastavení, dokonce stáhnout podsvícení na nulu, ale výsledek byl víceméně stejný. Stále se nemůžu zbavit dojmu, že takhle to být nemá. Dnes budu posílat fotku na autorizovaný servis Samsungu, jsme domluvený že se na to podívají a řeknou mi svůj názor.[/quote]

Na internetu spise koluji fotky s podsvicenim na max. a cernem screenu z externiho zdroje. Z toho, co jsem zatim videl, je tenhle v te horsi polovine. Pro zajimavost, jaky mas typ panelu?
roediger (9)|8.2.2011 09:29
Na typ panelu jsem se ještě nedíval, můžu se odpoledne doma mrknout. Každopádně fotka je dělaná s podsvícením na 10, což je polovina... když jsem to snížil na nulu, bylo to méně výrazné, ale bylo to tam stále a hlavně... ruší to při sledování tmavých scén a to i při té nule.
orhor (25)|8.2.2011 19:39
mam zkusenost:
kontaktoval jsem podporu Samsungu, ze mam asi clouding, co mam dale delat. Slibili, ze poslou technika.
Technik se ozval, rikal neco v tom smyslu, ze kdyz jsem si koupil tudle levnou televizi (UE40C6500 - 23000,-), nemuzu se divit. Nicmene domluvili jsme se, ze to nafotim a poslu. Na zaklade fotek udajne v Samsungu rozhodli, ze mi ma vymenit panel. Odvezli televizi. Vymenil mi panel. Privezli televizi. Vysledek je horsi nez byl se starym panelem. Rezignuju a proste to davam k dobremu vsude, kde se da. Samsung si proste nevazi zakazniku.
jito (999)|8.2.2011 20:25
[quote=orhor;329301]mam zkusenost:
kontaktoval jsem podporu Samsungu, ze mam asi clouding, co mam dale delat. Slibili, ze poslou technika.
Technik se ozval, rikal neco v tom smyslu, ze kdyz jsem si koupil tudle levnou televizi (UE40C6500 - 23000,-), nemuzu se divit. Nicmene domluvili jsme se, ze to nafotim a poslu. Na zaklade fotek udajne v Samsungu rozhodli, ze mi ma vymenit panel. Odvezli televizi. Vymenil mi panel. Privezli televizi. Vysledek je horsi nez byl se starym panelem. Rezignuju a proste to davam k dobremu vsude, kde se da. Samsung si proste nevazi zakazniku.[/quote]

Taky zajímavé.....
Hlavně mě zaráží to,že se po výměně panelu asi ani nepodívali na výsledek.
Já mám tento model přes půl rokua nemůžu si na clouding stěžovat.
Že by štěstí?A to nemám panel od Samsunga.
roediger (9)|8.2.2011 21:18
[quote=orhor;329301]mam zkusenost:
kontaktoval jsem podporu Samsungu, ze mam asi clouding, co mam dale delat. Slibili, ze poslou technika.
Technik se ozval, rikal neco v tom smyslu, ze kdyz jsem si koupil tudle levnou televizi (UE40C6500 - 23000,-), nemuzu se divit. Nicmene domluvili jsme se, ze to nafotim a poslu. Na zaklade fotek udajne v Samsungu rozhodli, ze mi ma vymenit panel. Odvezli televizi. Vymenil mi panel. Privezli televizi. Vysledek je horsi nez byl se starym panelem. Rezignuju a proste to davam k dobremu vsude, kde se da. Samsung si proste nevazi zakazniku.[/quote]

Tak mi přišla odpověď od Samsungu. Mám kontaktovat autorizovaný servis. To jsem ale udělal už dopoledne, aniž bych na jejich "super chytrou" radu čekal. Servisní technik si nechal poslat fotku, viz. výše a odepsal mi, ať mu pošlu nafocený štítek z televize a doklad o zakoupení se slovy, že "to zkusíme vyměnit". Když vidím tvůj příspěvek, tak mě to "TO" začíná děsit. Nejprve jsem myslel, že tím myslí celou televizi, teď ale vidím že tím klidně může myslet jen panel a že výsledek můžu dopadnout ještě hůře. Zítra mu zavolám a zeptám se co tím "TO" myslel.
Ještě se musím zeptat na jednu věc. Pokud by vyměnil celou televizi, kus za kus, bude mi platit záruku od prodejce i na tento, v podstatě "jiný" kus? A jak je to se zárukou v případě výměny panelu, když jsem s reklamací nekontaktoval prodejce, ale rovnou Samsung a následně technika.
icebee (35)|8.2.2011 21:21
[quote=roediger;329186]Ahoj, tady to je. Foceno včera večer při pauznutém filmu, v přechodu mezi snímky. Foceno zrcadlovkou ze stativu, ISO 100. Zkoušel jsem různá nastavení, dokonce stáhnout podsvícení na nulu, ale výsledek byl víceméně stejný. Stále se nemůžu zbavit dojmu, že takhle to být nemá. Dnes budu posílat fotku na autorizovaný servis Samsungu, jsme domluvený že se na to podívají a řeknou mi svůj názor.[/quote]

Hmm, tak takhle jsem vratil 3x SAMSUNG (1x 6500, 1x 6540, 1x 6900). Pak jsem zjistil ze to chce opravdu jen s panelem SQ1 a pak obraz vypada jak ma. Zkus se jeste domluvit v Plano o vraceni penez nebo vymene za jiny s panelem SQ1 nebo LG. Nechci brat iluze, ale u reklamace v Samsugu to vubec nevidim. Mam tam znameho o problemu vedi a nejakych 70% LED na CR trhu vypada takto - a vzhkledem k tomu, ze hodne lidi reklamuje a nevedi co s tim - tak se hodne vykrucujou. Je to neskutecny, ze v dnesni dobe das 27.000Kc a vecer koukas na fleky - a jeste ti to chteji reklamovat. Drzim palce a nedej se!
roediger (9)|8.2.2011 21:22
[quote=nin;329198]Na internetu spise koluji fotky s podsvicenim na max. a cernem screenu z externiho zdroje. Z toho, co jsem zatim videl, je tenhle v te horsi polovine. Pro zajimavost, jaky mas typ panelu?[/quote]

Takže, jak jsem slíbil, typ panelu je CN05, made in Slovakia.
roediger (9)|8.2.2011 21:36
[quote=icebee;329330]Hmm, tak takhle jsem vratil 3x SAMSUNG (1x 6500, 1x 6540, 1x 6900). Pak jsem zjistil ze to chce opravdu jen s panelem SQ1 a pak obraz vypada jak ma. Zkus se jeste domluvit v Plano o vraceni penez nebo vymene za jiny s panelem SQ1 nebo LG. Nechci brat iluze, ale u reklamace v Samsugu to vubec nevidim. Mam tam znameho o problemu vedi a nejakych 70% LED na CR trhu vypada takto - a vzhkledem k tomu, ze hodne lidi reklamuje a nevedi co s tim - tak se hodne vykrucujou. Je to neskutecny, ze v dnesni dobe das 27.000Kc a vecer koukas na fleky - a jeste ti to chteji reklamovat. Drzim palce a nedej se![/quote]

Tak to je fakt síla, třikrát vracet. Každopádně budu reklamovat, vracet, reklamovat a vracet. Jestliže jsou schopni vyrobit ji bez cloudingu, nemůžou mi tvrdit, že s cloudingem je to v pořádku a že to tak má být. Nenašel by se někdo s fotkou televize, která je v pořádku?
nin (388)|8.2.2011 22:29
[quote=roediger;329336]Nenašel by se někdo s fotkou televize, která je v pořádku?[/quote]

Bohuzel mam ted k dispozici jen telefon, na kterem se mi nedari udelat zaber bez odlesku. Nicmene muj panel SQ01 je mimo malo patrne fleky v rozich v podstate cerny, coz jsem za cenu 63000 (-8000 cashback samsungu) tak trochu ocekaval.
xpool (16)|9.2.2011 13:17
Mám v plánu propojit noťas a TV HDMI (na obou stranách) kabelem a chtěl jsem se zeptat jestli to funuje bez problémů nebo jsou s tím nějaké problémy?
bavorak (1494)|9.2.2011 13:18
jezis maria, 63000 a este to furt nie je 100% ??? To snad nie je mozne !! Mali by sa na pol roka vsetci vysrat na samsung, mozna by sa spamatal.
nin (388)|9.2.2011 13:43
[quote=bavorak;329402]jezis maria, 63000 a este to furt nie je 100% ??? To snad nie je mozne !! Mali by sa na pol roka vsetci vysrat na samsung, mozna by sa spamatal.[/quote]

Mohu te ujistit, ze na 100% to nema nikdo.
bavorak (1494)|9.2.2011 13:47
vsak OK, ale za tie prachy by bola plazma uz "takmer" bez chyb.
xpool (16)|9.2.2011 14:32
Jak už jsem kdysi i psal, tak mám taky panel vyrobený na Slovensku a tyto neduhy vidím pouze při zastaveném obraze. Při běžícím obrazu a to i velmi tmavých scénách jsem nic nepozoroval, takže jsem měl asi holt štěstí na dobrý kousek :-). Co se týče výběru TV, tak v době, kdy jsem si ji kupoval, to byla nejlepší volba a nic lepšího na trhu nebylo. V současné době bych spíše šel už do nějakého z modelů s přímým podsvícením, které se konečně začínají objevovat. Co se týče plasma, tak osobně nikdy. Obraz sice mají super, ale co se týče nezvládání statického obrazu a několikanásobně vyšších provozních nákladů než TV s LED podsvícením..., tak LED je pro mě jasná volba a až za několik let budu inovovat, tak taky jedině do LED nebo něčeho lepšího snad časem OLED. Holt plasma bude za chvíli bude přežitá technologie a už teď je na ústupu. Nemá se prostě kam dál moc vyvíjet.
Ladys (1829)|9.2.2011 14:51
Ja bych tady moc nerozpoutaval valku na tema LCD vs Plasma, kazdej na to ma jiny nazor a uz to bylo tady nekolikrat reseno a kloudny vysledek zadny:)
xpool (16)|9.2.2011 15:13
S tím plně souhlasím a obzvlášť do tohoto vlákna to nepatří. Do žádné války jít nechci a jak i v původním příspěvku píšu, tak se jedná čiště o můj osobní názor.
jito (999)|9.2.2011 19:22
Na stráce Samsung je další firmware 3007.1.
Nejsem doma,tak nemám možnost otestovat.
JUCE (265)|9.2.2011 21:05
To je ten môj testovací, ktorý mám už od 15-01-2011 :D
Nefunguje mi v ňom hack a ani yahoo tam nie je. Zatiaľ neviem čo s tým :(
prasovsky (14)|9.2.2011 21:44
[quote=roediger;329331]Takže, jak jsem slíbil, typ panelu je CN05, made in Slovakia.[/quote]
Tak ty fleky jsou teda sila ... Mam od 12/2010 panel SS07 a kdyz jsem ted daval mezi reklamama pauzu tak ze 4,2 m ze kterych se na to divam tak vidim komplet cerno, kdyz k tomu dojdu a zacnu to opravdu podrobne zkoumat z ruznych uhlu a vzdalenossti cca 50cm tak ano v rozich neco vidim ... a vikendu zkusim foto ze stativu. Jinak podsviceni mam na 9.
jito (999)|9.2.2011 21:49
[quote=JUCE;329495]To je ten môj testovací, ktorý mám už od 15-01-2011 :D
Nefunguje mi v ňom hack a ani yahoo tam nie je. Zatiaľ neviem čo s tým :([/quote]

Já mám zatím 3006,a Yahoo za 2 dny přišlo samo.A v TV hack nemám.
Luce (12)|10.2.2011 07:55
Tak jsem před Vánocemi koupil televizi Samsung UE37C6500 a bohužel jsem se zařadil mezi nespokojené zákazníky.
Všiml jsem si, že při menším osvětlení nebo když byla úplná tma, tak bylo vidět nerovnoměrné podsvícení. Jednak byly hodně prosvětlené rohy a co mi vadilo hlavně, že byly světlejší fleky v levém horním rohu obrazovky. Bylo to vidět při přepínání mezi programy, ale hlavně taky ve filmech při tmavších scénách. Začal jsem to podrobněji zkoumat a zjistil jsem, že to bylo zhruba v místech, kde jsou zezadu vyvedeny všechny konektory. Nerovnoměrné podsvícení včetně světlejších fleků se projevilo až cca po půlhodině provozu. Když jsem televizi zapnul, tak to nebylo vidět. Vytvořil jsem si na PC různé jednobarevné obrázky v rozlišení 1920x1080 a ty jsem prohlížel na televizi. Nejvíce byl problém viditelný při tmavších odstínech šedé barvy, ale také třeba zelené a i při dalších barvách. Na těchto jednobarevných plochách se také objevily flíčky v celé pravé části obrazovky. Připojuji několik fotek.
Takže jsem nakonec televizi vrátil, protože jsem očekával větší kvalitu za cenu cca 20tis. Kč. A jsem rád, že jsem ji vrátil, protože bych si na to nezvykl a jak tak čtu, tak Samsung má s tím podsvícením hodně problémy. Nechápu jak můžou takhle nekvalitní panely vůbec pustit do prodeje! Koukal jsem, že v diskuzi je často problém s podsvícením zmiňován v závislosti na verzi panelu. Já jsem měl verzi AA02, made in Slovakia. Televizi jsem sledoval z cca 2,5m a taky mi připadalo, že když jsem neseděl přímo proti televizi, stačilo se posunout třeba o půl metru až metr doleva nebo doprava, tak byl obraz takový zašedlý. Jsem z toho hodně zklamaný, protože jsem novou televizi dlouho vybíral a očekával jsem, že Samsung je kvalitní značka.
Teď se díváme opět na naši starou dobrou klasickou 55cm televizi, ale je to jak miniatura oproti té 94cm. :-)
Zdá se mi, že technologie LED ještě není až taková výhra, jak je všude prezentováno, alespoň ne u Samsungu. Přemýšlím, jestli mám koupit nějakou jinou značku nebo radši počkat rok nebo dva, protože bych nechtěl znovu řešit takovéto problémy. Příští rok by teoreticky mohlo začít vysílání v DVB-T2, tak bych už pak mohl koupit nějakou televizi rovnou s DVB-T2 tunerem.
Co myslíte vyplatí se ještě počkat nebo máte nějaký dobrý typ na TV max. 94cm s kvalitním obrazem ?
1.jpg 2.jpg 3.jpg
Ladys (1829)|10.2.2011 08:08
Ja osobne resim stejny problem a rozhodl jsem se, ze nez abych mel doma zobrazovadlo s cloudingem, fleky atd, tak si radsi pockam rok dva, az bude tento problem vyresen.
Ovsem i novinky na letosni jaro od LG naznacuji, ze to cekani by nemuselo byt tak dlouhe.

Zminovane DVB-T2 vsak je pro nasi country ve hvezdach.
nin (388)|10.2.2011 08:41
Cekat na cokoliv je z meho pohledu nesmysl, to lze stale (kvuli cene, kvuli technologii, kvuli tchyni...).
Jinak jen pro poradek, zadny panel neni vyrobeny na Slovensku.
Ladys (1829)|10.2.2011 08:59
no nevim, ale kdyz se zamyslim nad nekvalitnim vyrobkem za horentni sumu..koupit ci nekoupit...odpoved je jasna:)

Nehlede na to, ze si tady stezuji na tyto neduhy i manici, co maji TV za 50tis i vys, tak kde to jsme ?
nin (388)|10.2.2011 09:23
No ony nejake (ruzne jine) neduhy (nedokonalosti) budou stale, kdyz si poridis TV z normalni vyroby. Pokud chces eliminovat potize a mas dost penez muzes jit treba do Bang & Olufsen, kde montuji kusovku a panely vybiraji nejlepsi z nejlepsich.
memphisto (15)|11.2.2011 16:32
předpodkládám že u UE46C6500 budou stejné problémy s panely že? Má někdo typ na obchod kde maj panel s SQ1? Typ panelu jen napsaný krabici? Kdybych se rozhodl někde objednat tak bych si před převzením zkontroloval typ, a případně bych to musel převzít :)
jupol (94)|11.2.2011 18:35
[quote=memphisto;329752]předpodkládám že u UE46C6500 budou stejné problémy s panely že? Má někdo typ na obchod kde maj panel s SQ1? Typ panelu jen napsaný krabici? Kdybych se rozhodl někde objednat tak bych si před převzením zkontroloval typ, a případně bych to musel převzít :)[/quote]
...verziu panelu je možne zistiť u UE..C6000,6500 na zadnom štítku, nijaká predajňa alebo sklad verziu panelu nezaručí, musíš hľadať v kamenných obchodoch alebo to risknúť.
Samsung vyrába panely po označením SS 01,02,03...SQ 01,02,03,04 ...atď, takže to nemusí byť vždy len SQ01 !
milkom (8)|11.2.2011 18:36
Da sa na UE40C6000 vypnut zvuk pri zapinani/vypinani TV? Dik.
jito (999)|11.2.2011 18:40
Ano-menu-nastavení-obecné-melodie-vypnuto.
milkom (8)|11.2.2011 18:47
Dik, uz nebudem budit frajerku ked pojdem v noci spat :)
memphisto (15)|11.2.2011 19:15
[quote=jupol;329776]...verziu panelu je možne zistiť u UE..C6000,6500 na zadnom štítku, nijaká predajňa alebo sklad verziu panelu nezaručí, musíš hľadať v kamenných obchodoch alebo to risknúť.
Samsung vyrába panely po označením SS 01,02,03...SQ 01,02,03,04 ...atď, takže to nemusí byť vždy len SQ01 ![/quote] tzn. čím vyšší číslo, tím lepší? oka, zkusím tedy něco obhlídnout, a když se nezadaří tak to risknu...
jupol (94)|11.2.2011 19:36
[quote=memphisto;329789]tzn. čím vyšší číslo, tím lepší? oka, zkusím tedy něco obhlídnout, a když se nezadaří tak to risknu...[/quote]
Myslím, že to nie.
orhor (25)|14.2.2011 23:23
a dalsi prekvapko:
jen jedno HDMI (to prvni) umi signal z PC 1:1.

Ostatni HDMI vstupy (HDMI2, HDMI3, HDMI4) signal automaticky upravuji. I kdyz povypinate vsechny "vylepsujici" hovadiny, je signal upraveny a navic vyrazne spozdeny. nezachrani to ani tzv "herni mod"

no jedno zklamani za druhym. alespon uz vim, na co si priste dat pozor.
memphisto (15)|15.2.2011 01:09
co si mám představit pod upraveným signálem? Nikdy bych si nepomyslel, že výběr ledky bude tak těžkej :-\
xpool (16)|15.2.2011 08:05
[quote=orhor;330363]a dalsi prekvapko:
jen jedno HDMI (to prvni) umi signal z PC 1:1.

Ostatni HDMI vstupy (HDMI2, HDMI3, HDMI4) signal automaticky upravuji. I kdyz povypinate vsechny "vylepsujici" hovadiny, je signal upraveny a navic vyrazne spozdeny. nezachrani to ani tzv "herni mod"

no jedno zklamani za druhym. alespon uz vim, na co si priste dat pozor.[/quote]

Sám mám právě jeden HDMI kabel objednaný, a už se na něj netrpělivě čekám. Pokud ten jeden konektor v TV funguje bez problémů, tak mě osobně to bude bohatě stačit :-). Jinak to že s tím Samsung problémy má, to už jsem se dočetl i jinde a šlo to vyřešit správným zapojením. Viz [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].
------------------------------------------------------------------------------------
Ještě jsem se chtěl zeptat jestli vám někomu funguje aktivace PVR po nainstalování nejnovějšího FW T-VALDEUC-3007.1?
jito (999)|15.2.2011 13:24
Problémy?Nevím jaké....
HDMI je jasně a logicky označené DVI,tak nevím proč bych to měl zapojovat do jiného vstupu.
Koupil jsem kabel DVI/HDMI za 100 korun a chodí taky.
orhor (25)|15.2.2011 15:05
ostatni hdmi vstupy upravuji signal, i kdyz by podle nastaveni nemely (vypnuty dynamicky mod, vypnute valepseni pohybu, povypinane vsechno).

takove to "pojmenovani" ma smysl jan na tom prvnim HDMI/DVI vstupu. na ostatnich nedela nic, opravdu jen pojmenuje HDMI vstup pro orientaci.

to je ku.va k nas.ani. laicky bych predpokladal, ze je jednodussi se signalem nic nedelat, neupravovat, neprevzorkovavat proste jej nechat jak je a zobrazit. Takove bych si predstavoval 4 HDMI vstupy. proc jeste nejak preupravovavat dig. signal, kdyz si na to stejne vetsina lidi stezuje, ze to vypada jak vyblite z mycky nebo jak telenovela...

hnus velbnosti
orhor (25)|15.2.2011 15:09
jo a jeste jedna vec, pokud si nejste jisti, co delate, nekupujte HDMI kabel 1.4 - budete mit problemy.

po propojeni kabelem 1.4 staci spustit (mysleno skutecne jen zapnout) pocitac, a i kdyz na TV jeste neni vybrany jako source hdmi vstup a divate se na tv vysilani, TV zacne tvrdit, ze neni tv signal.


-------



taky prosim: potvrdte nekdo ten PVR na novem firmware

diky
orhor (25)|16.2.2011 12:50
prosim, nemate nekdo zkusenost s timto drzakem?
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

diky
nin (388)|16.2.2011 22:00
[quote=orhor;330622]prosim, nemate nekdo zkusenost s timto drzakem?
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

diky[/quote]

Kolega ma na 46" neco velmi podobneho, nebo stejneho. Svou funkci plni dobre.
?ibis (3)|19.2.2011 17:01
Zdravím mám SAMSUNG LED TV UE40C6510 bílá verze . Připojil jsem ji přes kabel lan k routeru TP- LINK WR 340 GD - pak PC . Nevím kde je něco špatně snad nastaveno . Nemůžu se dostat na filmy . fotky do svého PC - prohlížet . Na TV se koukám pouze na YOUTUBE .Děkuji za každou radu - polopatě ,už to vzdávám číst manuál pořád dokola.
jito (999)|19.2.2011 17:47
To jsi toho moc nepřečetl....
Pro přehrávání potřebuješ nějaký DLNA server.Samsung používá PC Share manager.Nebo jde použít Windows Media Player.
fastf (29)|19.2.2011 20:14
[quote=?ibis;331195]Zdravím mám SAMSUNG LED TV UE40C6510 bílá verze . Připojil jsem ji přes kabel lan k routeru TP- LINK WR 340 GD - pak PC . Nevím kde je něco špatně snad nastaveno . Nemůžu se dostat na filmy . fotky do svého PC - prohlížet . Na TV se koukám pouze na YOUTUBE .Děkuji za každou radu - polopatě ,už to vzdávám číst manuál pořád dokola.[/quote]

Bud si nainstaluj SAMSUNG PC Share Manager kde nazdilis to co chces aby bylo v televizi prehratelne nebo lze prez knihovnu WMP prehravat to co je v knihovne. V manageru musis povolit pristup k TV nazdilis aktualizujes server a melo by se ti to v TV ukazat bacha jeste na branu firewall jak ve windows tak treba v antiviru dela to problem nekdy
nin (388)|19.2.2011 21:10
Potiz je samozrejme v te bile verzi.