Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 155 z 156 PrvníPrvní ... 55105145153154155156 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 2,311 až 2,325 z 2327

Téma: Panasonic TX-P42G20E, TX-P46G20E, TX-P50G20E, TX-P54G20E

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Zdravím přítomné, mám G15E, ale s novými HD kanály Skylinku mám stejný problém jako Vy. Dle návodů zde uvedených jsem si přes Hotel mod a program Chansort promazal celý svůj seznam kanálů, nechal jsem si cca. 30, které opravdu sleduju. Vymazal jsem i ty nové HD kanály, které jsem naladil minulý týden a které hlásí "není signál". Poté jsem seznam nahrál zpět do TV, vše proběhlo v pořádku. Ručně jsem dal vyhledat novou frekvenci, našel všechny nové kanály, ale televize mi stále hlásí "není signál". Když se přes menu podívám do stavu signálu, tak ani u jednoho kanálu není žádná síla a stav signálu, frekvence se hlásí jako 11874 a SR 27500. Má někde nějaká nápad, proč se mi to pořád takto ladí, když jsem promazal celý seznam kanálů a nedokáže to najít se SR 29900? Podotýkám, že nové programy ČT se mi naladily bez problémů a všechny fungují jak mají. Předem díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2012

Jen a pouze Automatické ladění. Ten ChanSort není schopen změnit parametry jednotlivých TP, ale slouží k editaci TV a R programů. Jednoduše, v TV přijímači je u TP 11.876MHz stále rychlost 27.500 a změní ji pouze volba automatické ladění (to po cca.3 vteřínách deaktivovat), to smaže veškeré tv předvolby a parametry TP a pak znova požadované TP naladit ručně.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Potvrzuji výše uvedený postup jako úspěšný a jediný u TV Panasonic starších ročníků, u kterých nepomohlo pouhé vymazání kanálů přes ChanSort a zpětné nahrání do TV. Jak píše Lumca_1 a já potvrzuji, tak na G15E a podobně starších TV, tak ChanSort umí perfektně uživatelsky uspořádat a promazat nalazené kanály, ale frekvence stále zůstávají v TV. Takže u mě pomohlo jen Automatické ladění a jeho zrušení pro výmaz staré frekvence a SR z paměti. Tímto tedy veřejně děkuji

Citace Původně odesláno od Lumca_1 Zobrazit příspěvek
    Jen a pouze Automatické ladění. Ten ChanSort není schopen změnit parametry jednotlivých TP, ale slouží k editaci TV a R programů. Jednoduše, v TV přijímači je u TP 11.876MHz stále rychlost 27.500 a změní ji pouze volba automatické ladění (to po cca.3 vteřínách deaktivovat), to smaže veškeré tv předvolby a parametry TP a pak znova požadované TP naladit ručně.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Majitelé VT20/30, pomůžete tomuhle neregistrovanému? Dával jsem mu zde odkaz, postup zkoušel, ale stále se nedaří (problém se SR 29900).

https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...gramy?p=505713

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Také jste si možná všimli, že v aplikaci YouTube se objevila hláška, že od dubna 2015 přestane fungovat. Tak je vidět, jakou životnost mají Smart TV služby.

http://www.youtube.com/devicesupport
    Naposledy upraveno uživatelem GliderMan: 04-02-2015 v 15:33 Důvod: Odkaz

Je tu pravidelně Avatar uživatele SlavoF
    Registrace
    Jun 2008

Vyzerá to že Panasonic zaplatil licenciu na YouTube iba na 5 rokov , teda v tomto prípade pre tento model.
    Naposledy upraveno uživatelem SlavoF: 04-02-2015 v 14:27

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Moje zkušenost asi před týdnem s YT na Panasonicu po aktualizaci zde.

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Máte zapnutou funkci 16:9 Overscan (převzorkování 16:9)? Funkce trochu ořízne obraz, takže o část obrazu přijdete. Na druhou stranu se třeba u mého satelitního STB objevují na kraji obrazu "vady". Např. na TV Óčku.

http://en.wikipedia.org/wiki/Overscan

Nováček
    Registrace
    May 2013

Neviete, da sa este niekde kupit 50-55'' Panasonic plazma? Co som hladal na webe tak uz nie resp som nasiel len nejake obchody co uz ani neexistuju alebo podvodnikov. Zavahal som...a teraz neviem zohnat

Nasiel som 1 inzerat kde pan predava TX P50V20E za 360 EUR, tvrdi ze je cca 2.5 rocna, co sa mi zda malo. Tieto plazmy su z 2010 ak sa nemylim...ale aj by som ju zobral, mam teraz 42'' plazmu os panasonicu len je iba HD a...je mala....a stara...

Cital som o tej plazme aj pozitivne aj negativne veci...tak neviem, navyse na inzerat....teda ak by niekto vedel ze niekde este sa da zohnat nova nejaka, dajte vediet, kludne aj v CR. Pripadne vas nazor na tu z inzeratu.

Dakujem
    Maros

Registrace
    Feb 2011

Ty už se dávno nedělají, novou nekoupíš.

VT20 bych na inzerát nebral, resp obecně plasmu. Nevíš, jak s ní bylo zacházeno (vypálení obrazu) apod. Možná, opravdu jen možná bych to trochu zvažoval za osobního převzetí s důkladnou kontrolou, včetně zjištění, kolik má najeto.

Kup raději novou a smiř se s LCD

Nováček
    Registrace
    May 2013

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    Ty už se dávno nedělají, novou nekoupíš.

VT20 bych na inzerát nebral, resp obecně plasmu. Nevíš, jak s ní bylo zacházeno (vypálení obrazu) apod. Možná, opravdu jen možná bych to trochu zvažoval za osobního převzetí s důkladnou kontrolou, včetně zjištění, kolik má najeto.

Kup raději novou a smiř se s LCD
    Hm ....a co ine plazmy, od LG? Moc sa nevyznam....teda v LG plazmach...je to zle? LCD/LED nechcem...asi....

Registrace
    Feb 2011

Nováček Avatar uživatele Slik
    Registrace
    Sep 2010

Zdarvim
    Je mozne ze Panasonic TX-P42G20E ma v porovnani s minulorocnou LG 42LB580V uplne slaby DVB-T tuner? Kedysi som cital ze Panasonic ma jeden z najlepsich tunerov...
    No teraz ked vidim ze Panasonic ledva udrzi stanicu,seka vypadava a LG je z tou istou stanicou na 90% kvality aj sily signalu a to je o par spojov a metrov dalej takze by mal mat horsi a nie ovela lepsi signal-kvalitu...
    Je to na opravu?

Nováček
    Registrace
    Dec 2016

ahoj, vyplatí se kupovat starší plazmovou TV? Panasonic TX-P42S20E? je to poruchovej typ nebo ještě nějaký rok přežije? co myslíte?

Registrace
    Feb 2011

Poruchový je jako všechny ostatní. Kupovat tak starou plazmu (což je obzvláště u plazem riziko) , navíc jen 42", smysl nemá. Tedy pokud není za odvoz.

Podobná témata

1. Plazma: Zvuk Panasonic P50G20E
    Od vildab v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 19-05-2011, 11:56
  2. Panasonic P50G20e
    Od gumir v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-09-2010, 17:09
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-08-2010, 13:54