Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dune BD Prime 3.0

rado101k (298)|24.9.2010 07:20
Zapisovanie ,mazanie a presuvanie suborov v NTFS s novym firmwarom funguje paradne....
:-)
Hmm (1739)|19.10.2010 22:28
Málem jsem si Prime 3.0 koupil, ale tahle recenze se mi pranic nelíbí http://www.whathifi.com/Review/Dune-BD-Prime-30/

Tak asi půjdu do DUNE HDI MAX, ale zase skoro 12 tisíc, což je o víc jak tři litříky více ... cena zatím nic moc. Teď si nejsem jist zda nemá být v listopadovém čísle časáku Video-Domácí kino test.
peatro (1054)|19.10.2010 22:33
ja bych si nekoupil ani to, jedine HDD prehravac a bluray bych resil zvlast, neni bluray jako bluray
Hmm (1739)|20.10.2010 10:34
Tak to jistě. Nicméně nový model má snad tu Sony mechaniku, takže by asi neměl být problém. Já tu Dunu chci jako multipřehrávač a ne primárně BR (tam bych to příští rok viděl na OPPO 83SE z Holandska za cca 22t s funkcí i audiofilního CD/DVD přehrávače), ale nelíbí se mi ty dnešní krabičky, navíc ne všechny umí všechny požadované formáty. Kdyby TviX 7000A uměl i český zvuk u MKV transportovaný z DVD (nepřesamplovaný a upravený jen pomocí stretch-delay), tak bych multipřehrávač neřešil. Ale když už ho kupovat, tak jako velikostně standartní díl věže.
Dune 3.0 prime jsem ale nedávno viděl u známého a kousky Avatara na něm a musím říci, že obraz mi připadal mírně neostrý a barvy pastelové ve srovnání s Tvixem 7000A a Avatarovi na něm, jak já si ho pamatuju. Ale možná to bylo konkrétním úsekem filmu, možná trochu jiným nastavením TV, i když máme oba plazmy (Panáky G10 a V10) nebo třeba nastavením nějakých saturačních poměrů barev přímo na přehrávači ... Různé zahraniční testy zase DUNE Prime chválí, a to už i nový HD MAX. Samozřejmě jde taky o to, aby se testeři podrobně zabývali i obrazem a nejen multimediálností.
peatro (1054)|20.10.2010 10:54
mel jsem tvixa a dal jsem ho pryc, vzhledem k cene tehdy stal 6500 neco pres 8000,- trosku moc nejak me nezaskocil, poridil jsem misto toho xtreamera za polovinu, ktery mi udelal tu samou sluzbu
jinak ma vyjit Dune smart D1, nemusi byt spatny reseni, zalezi taky na cene nebo tvix s1 by to mela byt obdobna cena
amazoon (2)|2.11.2010 05:45
Zdravím pánové, dotaz na toho kdo ho má, přehrává Dune BD Prime 3.0 i 3D Blu-ray disky? Díky za odpověď.
televizeman (3)|2.11.2010 15:59
[quote=rado101k;271414]Dune BD Prime 3.0 ma v baleni usb flashku 1GB(taka mini zelezna bez napisu) a tu treba pripojit do usb portu a nahrat firmware a pojde v pohode aj BD live 2.0.....[/quote]

jasná věc, tak jsem to doma taky zkoušel, ale pak mi to tam házeli pořád nějaký chyby. Nevim proč. Voall jssem na centrálu do Prahy http://cs.wikipedia.org/wiki/Praha_hlavn%C3%AD_n%C3%A1dra%C5%BE%C3%AD ale nepodařilo se mi to vyřešit.