Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

UPC vers. Skylink

sirdo (1320)|11.4.2010 21:02
[quote=jarino1978;276882]No a vlastne ešte niečo... Irdeto... Predajcovia už majú Irdeto kartičky, takže ideálna možnosť naživo vyskúšať funkčnosť v STB. Na to si daj teda pozor a osobne si to over..
Inak Irdeto na Vantage HD = OK, mám to odskúšané.[/quote]

IRDETO nie je len vyrobca/stadard dekodovacich kariet? som zil v tom, ze ako existuje IRDETO CryptoWorks, na ktorom fici SkyLink doteraz, tak existuje aj IRDETO PISys, na ktorom bude ficat od 05/2010...
sirdo (1320)|11.4.2010 21:06
[quote=Pytkin;276884]sirdo : nepozeraj po najlacnejsej cene .. ale skorej po serioznom obchodnikovy . .ja by som nekupoval u predajcu co predava vsetko ale hladal by som niekoho kto predava len satelitnu techniku .. ja som kupoval u http://www.1cdc.sk a spokojnost .. pripadne co navrhuje jarino , http://www.aerial.sk by malo byt asi tiez ok .. http://www.interstore.sk mi teda moc seriozne nepripada .. to je klasicky online krabicovy predajca , ktory len posuva krabice .. tym by som sa vyhol ..[/quote]

toto trochu nechapem, to akoze ked kupim Vantage 1100HD od aerial.sk bude kvalitnejsie ako ked kupim to iste Vantage 1100HD od krabicovej firmy typu hej.sk alebo interstore.sk, ale za nizsiu cenu?...
Pytkin (7947)|11.4.2010 21:07
sirdo: nie .. ale ked s nim budes mat problemy , tak ti v interstore hovno poradia .. pripadne ked budes potrebovat servis , tak im to bude trvat 2x tak dlho ..

pozri ja ta nepresviedcam .. kupuj kde chces .. ja len hovorim svoj nazor , ze by som si satelitny primac nekupoval od predajcu , co predava pneumatiky a kosacky ..
sirdo (1320)|11.4.2010 21:12
[quote=Pytkin;276887]sirdo: nie .. ale ked s nim budes mat problemy , tak ti v interstore hovno poradia .. pripadne ked budes potrebovat servis , tak im to bude trvat 2x tak dlho ..[/quote]

s poradenstvom mas samozrejme uplnu pravdu, ale co sa tyka servisovania si myslim, ze to vyjde na rovnako. tak ako aerial.sk, tak aj hej.sk ho aj tak len poslu tomu istemu autorizovanemu servisnemu stredisku na zarucnu/pozarucnu opravu...
sirdo (1320)|11.4.2010 21:15
[quote=Pytkin;276887]pozri ja ta nepresviedcam .. kupuj kde chces .. ja len hovorim svoj nazor , ze by som si satelitny primac nekupoval od predajcu , co predava pneumatiky a kosacky ..[/quote]

je jasne, ze tebou navrhovany stav by bol idealny, ale v mojom meste sa nenachadza ziaden kamenny obchod cisto specializovany na setelitnu techniku. je tu sice jedno elektro kde je celkom slusne informovany chlapik, tak tam zajtra skocim, ze co a ako :) ...
jarino1978 (8045)|11.4.2010 21:36
@sirdo : dobrý obchodník v kamennom obchode ti spraví cenu porovnateľnú + - s e-shopom. Osobne som kupoval v ZA vo fa. Tesa-system, cena som mal lepšiu, ako bola v tej dobe v e-shopoch, poradiť som síce nemusel, ale predajca bol skúsený a ochotný.
Síce ak niečo, sú tu ešte fóra a kde kto ti poradí. Ale každý dobrý predajca si vedie svoj web, kde je komplet podpora. A nie je problém napr. cez Skype priamo s predajcom vyriešiť prípadný problém. V tomto má Pytkin 100% pravdu.

Napr. v TN nájdeš fa. ANSAT, KE - Aerial, NR - TV-SAT-NITRA, BLAVA - MIREC a pod.

Inak v prípade poruchy idú väčšinou stroje mimo Slovenska, napr. Vantage a Technisat idú priamo do Nemecka, ARIVA ide do Poľska...
sirdo (1320)|11.4.2010 22:00
[quote=jarino1978;276891]@sirdo : dobrý obchodník v kamennom obchode ti spraví cenu porovnateľnú + - s e-shopom. Osobne som kupoval v ZA vo fa. Tesa-system, cena som mal lepšiu, ako bola v tej dobe v e-shopoch, poradiť som síce nemusel, ale predajca bol skúsený a ochotný.
Síce ak niečo, sú tu ešte fóra a kde kto ti poradí. Ale každý dobrý predajca si vedie svoj web, kde je komplet podpora. A nie je problém napr. cez Skype priamo s predajcom vyriešiť prípadný problém. V tomto má Pytkin 100% pravdu.

Napr. v TN nájdeš fa. ANSAT, KE - Aerial, NR - TV-SAT-NITRA, BLAVA - MIREC a pod.

Inak v prípade poruchy idú väčšinou stroje mimo Slovenska, napr. Vantage a Technisat idú priamo do Nemecka, ARIVA ide do Poľska...[/quote]

z tebou vymenovanych mam najblizsie KE - Aerial, ale neviem ci mi zozenu ten Technisat (dizajnovo sa mi paci viac ako to Vantage 1100HD). ideal by bol nejaky shop v PO (tu mam zamestnavatela), nemas nejake odporucanie? najidealnejsie by bolo nieco vo VT, kde byvam, ale to je sci-fi...

EDIT: v PO som nasiel toto http://www.leopard.sk/ukaz_subkat.php?subkatid=1&e=DVB-S-prijimace-DVB-S-prijimace , sice v ponuke Technisat nemaju, ale pojdem to preverit na miesto cinu do ich kamenneho obchodu. pod nich patri aj http://www.solideurope.sk ...
visaton (42)|11.4.2010 23:36
Tak s tym aerialom to tak celkom nie je, ze to nema vyznam, nakolko je fakt, ze Ti tam vedia aj poradit a dokonca drobbne a potom pozarucne opravy si robia oni priamo. V PO je dobry lut sat radio- p. Luteran. Ale aj tak myslim , ze najlepsie aerial, je to aj velkoobchod zaroven a kupisa tam na sat a vobec DVB asi vsetko.
sirdo (1320)|11.4.2010 23:45
ved ten odkaz co som dal v PO je tebou spominany LutSatRadio. skoda, ze som o tom Aerial nevedel minuly tyzden, ked som bol v KE menit kotucove brzdy a nahadzovat disky s letnymi gumami, by som tam zaskocil...
Rybička (89)|12.4.2010 21:08
Ahoj.Ja vlastním Vantage HD 7100TS.Ten už nie je v predaji.Ale ešte je možnosť kúpiť 7100Salebo 8000s.No ten je o dosť drahší..Keďže žijem v Čechách,tak som ho kupoval tu.Oficiálnym predajcom je tu firma Staservis,kde som si ho i objednal.Som s ním velmi spokojný.Hlavne je táto značka známa výborným obrazom.Dokáže i totiž prepočitávatˇSD obraz.A samotné HD je super.Samozrejme mám Skylink,ktorý je na tom kvalitatívne najlepšie,čo sa týka obrazu...Tak sa skús spojiť s tým predajcom,či sú ti schopný poslať nejaký svoj produkt na Slovensko.Tá 7100S tam stojí 8890Kč....Zatiľ toľko.
sirdo (1320)|12.4.2010 21:50
tak tu VANTAGE 7100TS zozeniem aj z toho aerial.sk za porovnatelnu cenu, ale je to nad moj limit.
http://www.aerial.sk/eshop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2958&category_id=38&option=com_virtuemart&Itemid=1
musim sa proste zacat krotit lebo aj toto je len vyvolana investicia. clovek by neveril kolko neplanovanej elektroniky nakoniec kupi len koli tomu, ze sa mu narodilo dieta :D ...
sirdo (1320)|13.4.2010 13:28
toto mi odpisali zo SkyLinku:
"Vseobecne doporucujeme kupu satelitneho prijimaca s CI slotom a nie s embedovanym (zabudovanym) dekoderom, aby ste mohli jednoducho v buducnosti migrovat na Irdeto PISys (novy kodovaci system), alebo na akykolvek iny kodovaci system.

Skylink uvadza v priebehu tohto roku do prevadzky novy podmieneny pristup – Irdeto PISys. To ale neznamena, ze povodny kodovaci system CryptoWorks™ bude vypnuty! Pokial mate uz zakupenu dekodovaciu kartu CryptoWorksTM, bude aj nadalej plne funkcna vratane CAM (dekodovacieho modulu), pokial pouzivate certifikovany dekoder CryptoWorksTM. Nemusite sa nicoho obavat.

V nelicencovanych zariadeniach, ako su univerzalne „citacky“ nemozme rucit za spravnu funkcionalitu ziadnej dekodovacej karty.

Nove karty ICE – Premium su kompatibilne s akymkolvek dekoderom CryptoWorks™ a Irdeto PISys! Povodne dekodovacie karty CryptoWorksTM nie su funkcne v novom type dekoderu Irdeto PISys, ktory zatial nie je oficialne v predaji na nasom uzemi a novy typ kariet tak isto este nie je v predaji, pokial nebudu ukoncene vsetky potrebne technicke testy. S vymenou sucasnych CryptoWorksTM dekodovacich kariet sa zatial neuvazuje, nakolko nie je potrebna. Oba kodovacie systemy budu bezat sucasne."
Milan C (191)|15.4.2010 16:25
[quote=Rybička;277018]Ahoj.Ja vlastním Vantage HD 7100TS.Ten už nie je v predaji.Ale ešte je možnosť kúpiť 7100Salebo 8000s.No ten je o dosť drahší..Keďže žijem v Čechách,tak som ho kupoval tu.Oficiálnym predajcom je tu firma Staservis,kde som si ho i objednal.Som s ním velmi spokojný.Hlavne je táto značka známa výborným obrazom.Dokáže i totiž prepočitávatˇSD obraz.A samotné HD je super.Samozrejme mám Skylink,ktorý je na tom kvalitatívne najlepšie,čo sa týka obrazu...Tak sa skús spojiť s tým predajcom,či sú ti schopný poslať nejaký svoj produkt na Slovensko.Tá 7100S tam stojí 8890Kč....Zatiľ toľko.[/quote]

Vantage 7100 TS ešte v pohode zoženieš...
sirdo (1320)|15.4.2010 22:36
tak v Lut-Sat-Radio som s TechniSat Digit HD8-SX nepochodil, nevedou a ani nebudu a odporucali mi Arivu 200 HD, ktora ma vraj subjektivne lepsi obraz ako Vantage 7XXX...
jarino1978 (8045)|15.4.2010 22:50
samozrejme, je to známa firma... Daj si ich predviesť priamo v predajni, uvidíš, čo bude..:D
sirdo (1320)|15.4.2010 23:31
tak na tom pidi HD ready LCD co maju na predajni a na ktorom uskutocnili to porovnanie by som videl velke kulove...
Rybička (89)|16.4.2010 17:03
Neverím,že má Ariva lepší obraz!?Jedine načo je dobrá,že díky nej možeš sdieľať karty.A samozrejme konkuruje cenou a velkým počtom reklamácií.Možno veľa iných má opačný názor!?Neviem
sirdo (1320)|16.4.2010 19:46
ja tomu tiez neverim a Arivu 200HD neplanujem...
vivid.sk (11472)|16.4.2010 22:20
[quote=Rybička;277685]Neverím,že má Ariva lepší obraz!?[/quote]

Obraz by mal byt prinajmensom rovnaky (pri vypnutych vsetkych korekciach a upravach obrazu v STB), pretoze pri FullHD zdrojoch neprichadza k upscalingu, ale dekodovany obraz ide von "as is". A toto predpokladam zvladne akykolvek HD STB.

Tolko teoria, co sa tyka praxe hadat sa nebudem, nevidel som ziadny z nich (a uz vobec nie vedla seba).
jarino1978 (8045)|16.4.2010 22:32
[quote=vivid.sk;277707]ale dekodovany obraz ide von "as is". [/quote]

keby to bolo tak jednoduché...
Ariva HD má otrasný obraz, hlavne s tým novým FW...
rudlus (539)|17.4.2010 22:41
takže oficialne spustenie UPC na Thore posunute na 15.05.2010.Technicke problemy ze vraj
rudlus (539)|18.4.2010 10:34
[quote=vivid.sk;276521]Aj pokial by bola ponuka UPC neskor zaujimavejsia a kvalitnejsia (a predpokladam, ze zaujimava bude - nielen financne), je nevyhoda viazanost a parovanie ich karty s ich dodanym STB (nemoznost pouzit existujuci STB) a to je dovod, preco uzivatelom Skylinku (ak mam vraviet za seba) nebude chciet ist do tohto riesenia, napriek tomu, ze na 0.8W mam jedno LNB nasmerovane.[/quote]

da sa uz kupit aj samostatna karta upc tak nevidim dovod a neparuju kartu as prijimacom len prijimac s kartou karta mi ide v poho aj v arive-aj s ceskymi kanalmi
vivid.sk (11472)|18.4.2010 14:46
rudlus> pokial je to tak ako pises, ze kartu vies pouzit v akomkolvek STB, tak je to fajn. Myslel som, ze prijimac dodaju (podobne ako v pripade DigiTV, Magia a inych ....)
rudlus (539)|18.4.2010 14:49
[quote=vivid.sk;277850]rudlus> pokial je to tak ako pises, ze kartu vies pouzit v akomkolvek STB, tak je to fajn. Myslel som, ze prijimac dodaju (podobne ako v pripade DigiTV, Magia a inych ....)[/quote]

ano len ten prijimac nezoberie nic ine ako tu tvoju kartu...to plati pre philips dsx 6010...kartu mam v poho v Arive 200 hd..ziaden problem...
ano-ak podpises viazanost na min.24mes. tak mas komplet vsetko zadara aj montaz-ale kto by si uz teraz daval 10 rocny philips a hd prijimac na ktorm nic nefunguje spravne a este sa aj viazal???karta sa da uz kupit aj samotna...
igmi (2)|18.4.2010 21:37
Rudlus Chcel by som aj ja si zakupiť arivu a UPC kartu. Keďže sa tomu moc nerozumiem chcel by som sa opýtať či sa dá nahrávať z UPC na Usb, HDD a sledovať iný kanál? Na DVD rekordér asi nie. Nikde som sa to nedočítal tak by som poprosil o radu.
rudlus (539)|18.4.2010 23:06
[quote=igmi;277931]Rudlus Chcel by som aj ja si zakupiť arivu a UPC kartu. Keďže sa tomu moc nerozumiem chcel by som sa opýtať či sa dá nahrávať z UPC na Usb, HDD a sledovať iný kanál? Na DVD rekordér asi nie. Nikde som sa to nedočítal tak by som poprosil o radu.[/quote]

funkcia nahravania na usb nezavisi ani tak od providera ako od poskytnuteho prijimaca.Na arive samozrejme nahravanie funguje ale treba davat bacha na rychlost zapisu na usb...aby ti stihalo datovy tok...to plati hlavne pri nahravani HD..min.je 9mb/s zapis.cim rychlejsi zapis od 9mbps tym ti nahra v lepsej kvaliteresp.s vacsim dat. tokom.
Sice ups dava aj hd prijimac ale ten stoji za prd...kvalita je nulova a nefunkcne usb ako pri IPT sluzbe Magio od tcomu.
Ak sa rozhodnes pre upc,doporucujem zobrat si komplet balik od nich,zaviazat sa, zobrat si ten stary prijimac philips dsx 6010 ale doplatit si vacsiu parabolu aspon 80cm hlinikovu napr.FTA s lyzinou na diseq,doplatit si za lepsi konvertor aspon s 0,2db sum.cislo-toto vsetko ti daju zadara okrem tych doplateni za kvalitnejsie komponenty,prijimac ani nevybalis a das kartu do arivy,nech ti parabolu natoci uz na Thora 0,8w a mas to.
Ja platim asi 26e za komplet okrem erotiky...xixixi...za to si zatial..chvalabohu este platit nemusim.xixix.
Teraz pri prechode slubuju lepsiu ponuku a hlavne kvalitu lepsiu ako ma konkurencia....vid skylink...
A par hd -M1 HD, CT1 HD, Nova HD, Nova Sport HD, HBO HD HU, DUNA HD, History HD, Nat Geo HD a Rush HD.Eurosport HD, Discovery HD Showcase a Animal Planet HD...*komplet ponuka je tu... http://www.satcentrum.sk/forum/?p=show&code=19431
Tak asi tak.
Ak by si mal nejake hocijake otazky ohladne upc nehanbi sa opytat.
Oficialne mao byt spustene vysielanie od 1,5 ale kedze mam kontakty priamo na vedenie...bude az od 15,5 oficialne spustene.Maju nejake problemy s technickym riesenim,kedze aj nadaklej im bude astra distribuovat signal do centraly ,kedze menia aj sidlo firmy aj nazov a tak...
vivid.sk (11472)|18.4.2010 23:09
...cim rychlejsi zapis od 9mbps tym ti nahra v lepsej kvalite resp.s vacsim dat. tokom.

LOL .... :-D
rudlus (539)|18.4.2010 23:12
[quote=vivid.sk;277938]...cim rychlejsi zapis od 9mbps tym ti nahra v lepsej kvalite resp.s vacsim dat. tokom.

LOL .... :-D[/quote]

neiem preco sa smejes....je to moja vlastna skusenost...nahraval som len tak na skusku z demo astry a tam je vbr do 26 mbps ale mne to nahralo len do rychlosti zapisu mojho kluca...kedze mam len 10mbps tak mi to nan vo vacsom dat.toku nezapise...dobre vravim hadam..
tak keby som mu to napisal takto tak by mi asi prd rozumel si myslim....
vivid.sk (11472)|18.4.2010 23:27
- pokial ti to nebude stihat kluc zapisovat, tak evidentne o tie data prides (ktore zapisane nebudu) .... a nieze bude zapisanych len 10mbit/s.

- dnesne nove kluce stihaju bez problemov niekolkonasobne viac (vacsinou maju problem len pri simultannom zapise a citani = timeshift; vtedy sa rychlost zapisu rapidne znizi, ale tiez zavisi od konkretnej znacky kluca).
rudlus (539)|18.4.2010 23:30
[quote=vivid.sk;277940]- pokial ti to nebude stihat kluc zapisovat, tak evidentne o tie data prides (ktore zapisane nebudu) .... a nieze bude zapisanych len 10mbit/s.

- dnesne nove kluce stihaju bez problemov niekolkonasobne viac (vacsinou maju problem len pri simultannom zapise a citani = timeshift; vtedy sa rychlost zapisu rapidne znizi, ale tiez zavisi od konkretnej znacky kluca).[/quote]

tak je to Kingston dt 101 16 gb-neviem o kvlaite tohoto kluca ale asi to bude len taky zaklad pocitam...tak pri tomto rezime timeshift to fakt nestihalo..a fakt je to tak ked si dam potom pri prehravani ukazat info o udaji dat.toku tak to lieta 10mbps +-...tak potom neviem...xixi....
vivid.sk (11472)|18.4.2010 23:35
Niektore STB maju funkciu nieco ako: "TEST USB DRIVE".
Funguje to tak, ze skusaju maximalnou rychlostou:
- zapisovat na USB kluc
- nasledne precitat
- a zapisovat a subezne citat.
tieto 3 hodnoty potom vypisu a podla toho sa da (potencionalne) hovorit o rychlosti kluca.

Pri mojich testoch sa velakrat citanie pohybovalo aj cez 10MB/s (teda 80Mbit), zapis isiel do 2/3 rychto hodnot. A najvacsi problem bol timeshift... velakrat fakt ani ten 1MB/s (v zavislosti od znacky kluca .... niektore problem nemali).

Ak chce niekto vylucit problemy s rychlostou pri timeshifte, mozno je lepsie pouzivat 2.5" HDD.
rudlus (539)|18.4.2010 23:40
[quote=vivid.sk;277942]Niektore STB maju funkciu nieco ako: "TEST USB DRIVE".
Funguje to tak, ze skusaju maximalnou rychlostou:
- zapisovat na USB kluc
- nasledne precitat
- a zapisovat a subezne citat.
tieto 3 hodnoty potom vypisu a podla toho sa da (potencionalne) hovorit o rychlosti kluca.

Pri mojich testoch sa velakrat citanie pohybovalo aj cez 10MB/s (teda 80Mbit), zapis isiel do 2/3 rychto hodnot. A najvacsi problem bol timeshift... velakrat fakt ani ten 1MB/s (v zavislosti od znacky kluca .... niektore problem nemali).

Ak chce niekto vylucit problemy s rychlostou pri timeshifte, mozno je lepsie pouzivat 2.5" HDD.[/quote]

ano tento prijimac ma takuto funkciu...ale clovek to zisti az pri pozreti na kompe.tento konkretny prijimc ti len oznami ked nestiha inak nic ine.....v prijimaci to robi automaticky pri detekovani usb kluca...tak to asi bude takto nejak...diky...zase o nieco mudrejsi...ono vies-ked neskusis nevies..prax je v tomto fakt vyhoda...a hdd som zatial neskusal...ono z tej biedy co sa vysiela ani nie je co nahravat...ked sme uz pri tom nahravani...to fakt clovek vyuzije max len preto, aby si nhral nieco co nsetihne kuknut..ale pri dnesnom cyklickom vysielani programov na vsetkych kanaloch aj tazto moznostb pomaly uz odpada...pravda
Pytkin (7947)|18.4.2010 23:44
preco si tam nedas usb disk ? ten bude stihat vsetko ..
rudlus (539)|18.4.2010 23:46
Tak ja konkretne nevyuzivam tuto funkciu...tak zatial mi ho netreba..
Pytkin (7947)|19.4.2010 00:36
nepouzivas timeshift ? bez toho si neviem predstavit pozeranie telky .. denne pauzujem to co pozeram a idem sa vycurat alebo nieco podobne ..
jarino1978 (8045)|19.4.2010 10:12
[quote=Pytkin;277949]nepouzivas timeshift ? bez toho si neviem predstavit pozeranie telky .. denne pauzujem to co pozeram a idem sa vycurat alebo nieco podobne ..[/quote]

a na ženu si zabudol ? :D
Pytkin (7947)|19.4.2010 14:48
jarino : akoze zena sa ide vycurat ? ci co ? :)
jarino1978 (8045)|19.4.2010 16:05
zasa sa mi nesnaž nahovoriť, že pause používaš len kvôli čúraniu :D
Pytkin (7947)|19.4.2010 17:03
jarino : joooj takto si to myslel .. no to je jasna vec .. to ale snad nikomu zenatemu netreba vysvetlovat :D
Rybička (89)|19.4.2010 19:44
[quote=Pytkin;277946]preco si tam nedas usb disk ? ten bude stihat vsetko ..[/quote]

To by zom zas netvrdil,žeby USB 2.0 hardisk stíhal všetko, Keď Hd v lepšej kvalite s vyšším bite rate,nad tych 10mb,tak e sata,alebo novší USB3.0 a ešte je tu možnosť firewire.
Rybička (89)|19.4.2010 19:55
Mal som na mysli kvalitu toho hd.Predsa len to esata je 6krát rýchlejšie.Malo by sa to na kvalite odraziť.Je to asi 3GB/s.
vivid.sk (11472)|19.4.2010 20:54
[quote=Rybička;278107]Mal som na mysli kvalitu toho hd.Predsa len to esata je 6krát rýchlejšie.Malo by sa to na kvalite odraziť.Je to asi 3GB/s.[/quote]

Co tu riesite hovadiny ... na akej kvalite sa to ma odrazit? Specifikacia rychlosti pre USB 2.0 lavou zadnou zvladne datove toky, ktorymi sa prijima HD z DVB-S2, a taktiez BD ripy (ako aj datovy rok povodneho BD zdroja)
jarino1978 (8045)|19.4.2010 20:57
[quote=Rybička;278107]Mal som na mysli kvalitu toho hd.Predsa len to esata je 6krát rýchlejšie.Malo by sa to na kvalite odraziť.Je to asi 3GB/s.[/quote]

USB 2.0 vs. e-SATA je úplne jedno v STB. Nahráva sa celý stream, čiže v nezmenenej podobe a je úplne jedno, či máš SATA alebo USB 2.0. Kvalita ostáva...
Pytkin (7947)|20.4.2010 01:24
Rybicka : USB 2.0 je 480mbps .. sat stream 10mbps .. ok nech je 50mbps .. to uz sme akoze pri BR diskoch .. stale daleko od rychlosti USB 2,0 ..
rudlus (539)|20.4.2010 12:14
takže potvrdená ponuka HD pre upc direct

Rozšíření nabídky platformy v HD:

* ČT HD (mix ČT1, ČT2 a ČT4)
* Nova HD
* Nova Sport HD
* History HD 16 Mbit/s VBR
* National Geographic Channel HD (Nat Geo HD) 16 Mbit/s VBR
* Rush HD 13 Mbit/s VBR
* Discovery HD
* Animal Planet HD 14,5 Mbit/s VBR
+
sd

* Prima COOL
* JOJ Plus
* TV Doma
* STV2 (Dvojka)
* STV3 (Trojka)
* Sport 2
* Sport 5
* CS Film
* CS Mini
* Nickelodeon
* Filmbox / Filmbox Extra
* Filmbox Family
* Cinemax 2
* MTV CZ
* Z1
* Fishing and Hunting
* Nat Geo Wild
* DoQ
* Óčko
* AXN Sci-Fi
* AXN Crime
+
+ volně vysílané programy (FTA):
* Musiq1
* Music Box
* TV Lux
* CETV
* TV Živa
* TV8 SK
a vtip na koniec:
Signály UPC Direct na satelity Thor zajišťuje společnost Techcom satelitního operátora SES Astra.
jarino1978 (8045)|20.4.2010 13:06
vyzerá to zaujímavo. Vcelku dobrá konkurencia pre Skylink. Videl som ale cenník a to je pekná pálka.
rudlus (539)|20.4.2010 13:10
[quote=jarino1978;278220]vyzerá to zaujímavo. Vcelku dobrá konkurencia pre Skylink. Videl som ale cenník a to je pekná pálka.[/quote]

poviem ti to takto..
ja platim 25 e za zaklad+plus+hbo maxpack(hbo,hbo comedy,hbo 2,cinemax..KOLKOM BY TO STALO DOKOPY V SKY???
+ zadara mi daju filmboxPAK+ten hd balik
takze ono to je relativny pojem PEKNA PALKA
Pytkin (7947)|20.4.2010 14:08
a ja neplatim nic .. v HD nikto nevysiela , koho pozeram , takze by mi to bolo na nic .. cize moja cena 0 za mesiac nema konkurenciu :)
panasonic650 (1124)|20.4.2010 16:42
[quote=rudlus;278223]ja platim 25 e za zaklad+plus+hbo maxpack(hbo,hbo comedy,hbo 2,cinemax..[/quote]
Kolko to bude stat ked skonci akciova cena ? Oprav ma prosim ak napisem zle...
http://www.upc.sk/pdf/upc-direct_tarifa.pdf

Zaklad (Direct Medium) 26.52e (akcia 11.06)
Balik Plus 6.61 (akcia 2.19)
HBO MaxPak 17.56 (akcia 9.92)
====
50.69

Nehovoriac o viazanosti 24 mesiacov a potencialne hrozby pokut ;-) Mna prave to ze "normalna" cena je nehorazna po tom ako skonci akciova.

MULTI HD (MULTI + HD PLUS) 17
HBO HD + CINEMAX 12.70
=============
29.20 bez viazanosti ci speci akcie (samozrejme nemas to iste co UPC)
rudlus (539)|20.4.2010 17:00
[quote=panasonic650;278253]Kolko to bude stat ked skonci akciova cena ? Oprav ma prosim ak napisem zle...
http://www.upc.sk/pdf/upc-direct_tarifa.pdf

Zaklad (Direct Medium) 26.52e (akcia 11.06)
Balik Plus 6.61 (akcia 2.19)
HBO MaxPak 17.56 (akcia 9.92)
====
50.69

Nehovoriac o viazanosti 24 mesiacov a potencialne hrozby pokut ;-) Mna prave to ze "normalna" cena je nehorazna po tom ako skonci akciova.

MULTI HD (MULTI + HD PLUS) 17
HBO HD + CINEMAX 12.70
=============
29.20 bez viazanosti ci speci akcie (samozrejme nemas to iste co UPC)[/quote]

ale ved tam to funguje ako pri mobiloch .-..ked skonci akcia das si dalsiu..nevem o co tu klazdemu ide...