Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 85

Téma: Lg bd390

Je tu občas Avatar uživatele lusy
    Registrace
    Jun 2007

Myslim, ze je nejvyssi cas zalozit tema o tomto BD prehravaci, protoze se uz konecne prodava i v CR a to v cene okolo 7000,-Kc. (v Nemecku uz delsi dobu za 250,-EUR). Zatim jsem toto tema tady nenasel.
    Testoval jsem ho minuly tyden a vse, co se o nem doctete v ruznych recenzich v podstate plati. Nema cenu tady do detailu opakovat zakladni vlastnosti (podobne jako BD370), ale hodne potesi NTFS. Take pripojeni pres WIFI na sit probehlo skvele. Skoda, ze nema (zatim) internetovy explorer, muzete sledovat pouze videa z YouTube. Snad nekdy nejaky FW to doplni. Na nektere MKV soubory upozornoval, ze nejsou kompatibilni, ale prehral je bez problemu. Upscaling DVD na 1080p se mi zda horsi, nez napr. u DVD prehravace Philips 5980 (coz je ovsem spicka v upscalingu DVD).
    Co bych videl jako zatim zahadu je, ze pri prehravani BD disku (BONDovka) jsem nastavil 50Hz, ale on se vzdycky sam prepnul na 60Hz (pripojeno LCD Samsung LE40A559 pres HDMI) a obraz trochu cukal. Pokud jsem prepnul na 24Hz, tak zustal na 24Hz a obraz se zklidnil. Nicmene proc nebere z BD disku 50Hz je mi zahadou (ve volbe to ma, naopak 60Hz ve volbe nema!!). Pritom prehravani MKV z HDD jede v 50Hz v pohode (i ve 24Hz).
    Bohuzel vsam musim konstatovat, ze zakoupeny kus mel zavadu, na vystupu 7.1 se misto zvuku ozyvalo pouze piskani a bruceni. Usuzuji na vadny D/A prevodnik (neco podobneho se mi kdysi stalo s receiverem Sony), prehravac jsem vratil, ale rozhodne nikoho nechci odradit, je to spickova masinka, cekam na novou.
    Naposledy upraveno uživatelem lusy: 11-10-2009 v 16:27 Důvod: oprava nadpisu na velka pismena
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Jun 2007

Mate uz take nekdo zkusenost s temi 60/50Hz??

Nováček Avatar uživatele krem
    Registrace
    Jun 2004

Včera jsem si ho dovezl z Polska - cena 1100,- PLN tj. asi 7 tis.Kč (u nás všude min.8 tis. (inet) a od 9 tis. výše v kamenných obchodech). Takže první dojmy (momentálně průběžně zkouším):
    Po připojení se přes net aktualizoval FW. Blue-ray přehrává bez problémů a má celkem rychlé načítání. DVD rovněž bez problémů. Upskaling posoudím, až se ho povede propojit na projektor. Hodnotit na TV nemá cenu. Z HDD přehrává MKV bez zobrazovacích problémů, ale u některých filmů nejdou vypnout titulky. Audio přepíná řádně.
    Chyba FW - pokud vstoupím na HDD v základní nabídce a šipkou -> procházím adresáře, tak se sekne (zamrzne). Musím pomocí "Diplay" zvolit jiné zobrazení adresářů a procházení funguje v pořádku. Další chyba je, že když přehraju z HDD nějaký film, tak na konci to opět zamrzne, místo, aby pokračoval dalším filmem nebo se vrátil do nabídky. Používám externí HDD velikostí 1,5TB pod NTFS - možná má potíže kvůli té velikosti HDD, nevím. U AVI souborů které mají formát 1440x1080 mi to ohlásí, že formát je větší než 1920x1080 a omítne ho přehrát. Podotýkám, že všechny soubory na HDD mi LCD TV Samsung LE32B650 přehraje naprosto bez problémů.
    Přístup na inet (You Tube) bez problémů. Na PC se mi okamžitě po připojení do sítě (kabel) přihlásil a začal komunikovat s Media centrem z Vista woken. Blíž jsem to ještě nezkoušel.
    FW má tedy bugy a potřebuje dotáhnout. Snad se LG bude snažit. Budu dál zkoušet funkčnost a pak podám průběžně další zprávy.

Registrace
    Jun 2007

Dnes mi dorazil vymeneny kus a musim pochvalit firmu exa.cz za rychle jednani. Jinak se BD 390 da uz koupit za 6990,-Kc, takze uz nikdo nemusi jezdit do Polska , viz predchozi prispevek.
    Vse jsem vyzkousel a naprosto OK. Pouze ten upscaling z DVD je stale o trochu horsi, nez u toho Philipse, jak jsem uz psal. Jinak vse perfektni, viz muj prvni prispevek.
    To prepinani na 60Hz ale stale pretrvava, takze to nebyla zavada jednoho kusu, ale typicky jev.
    Ten problem s HDD co popisuje Krem se u mne nevyskytuje, po skonceni filmu se spusti film dalsi. Mam disk 500GB

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Dobrý den,
    zvažuji o zakoupení nejakého Bd přehrávače a tento je horkým favoritem. Mám nějaké dotazy-umí přehrávat soubory MKV všech velikostí (25GB), umí titulky s plnou diakritikou(na HD foru jsem četl že ne). Mám Hd přehrávač WD TV a s některými filmy mám problémy. Další altarnativou Bd přehrávače z možností přehrávání souborů MKV je Samsung BD 1600.

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od llump Zobrazit příspěvek
    Dobrý den,
    zvažuji o zakoupení nejakého Bd přehrávače a tento je horkým favoritem. Mám nějaké dotazy-umí přehrávat soubory MKV všech velikostí (25GB), umí titulky s plnou diakritikou(na HD foru jsem četl že ne). Mám Hd přehrávač WD TV a s některými filmy mám problémy. Další altarnativou Bd přehrávače z možností přehrávání souborů MKV je Samsung BD 1600.
    Zatim jsem nenarazil na problem s velikosti MKV. ale nejvetsi byl zatim u mne na HDD 11GB. Titulky nevim, cestina mne zas az tak "nezajima". Pokud mi ulozite nekam mensi soubor s titulkama, tak to stahnu a vyzkousim.
    Samsung 1600 (resp. 3600) byl mym favoritem drive, ale LG nakonec po porovnani vsech parametru vyhral, i kdyz mam LCD Samsung a vsem ho doporucuji....

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Prosím o radu, půjde mi k tomuto BD připojit sestava domácího kina Genius 5.1 5005?
    (http://www.lan-shop.cz/genius-317302...5-1-5005-48125)
    Díky za odpověď a názor

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od HenryS Zobrazit příspěvek
    Prosím o radu, půjde mi k tomuto BD připojit sestava domácího kina Genius 5.1 5005?
    Díky za odpověď a názor
    prehrávač má 7.1 analógový out, takže to pôjde. akurát zapojíš ako 5.1

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

super, díky. Pujdu do něj, mám teď nějaký vyhlídnutý na ebay a když ten nevyjde, tak koupím u nás.
    Snad budu spokojený.

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od HenryS Zobrazit příspěvek
    Díky za odpověď a názor
    Ja to mam propojeny do AV receiveru (starsi typ bez HDMI) take pouze 5.1 pres 6 CINCH kabelu a v pohode. V menu se nastavi, ze mam 5.1 a on zmixuje vsechny 4 zadni repra pouze do dvou.

f f je offline
    Je tu občas
    Registrace
    Mar 2004

Umí bd390 přehrát HD obsah z Youtube?
    díky

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

Takže první MKV NTFS na trhu? GOOD

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

Ale prodejci neuvádějí podporu AVCHD? Že by mu chyběla???????

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

Samsung BD 1600 také podporuje NTFS?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

LG 390 AVCHD jak jsem se dočetl na stránkách výrobce podporuje.

Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LG BD390 nečte BD-R ale BD-RE ano.
    Od petruskin v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-12-2011, 13:09
  2. LG BD390-problem
    Od perdoch v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 06-11-2011, 09:46
  3. Reakcí: 6