Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 85 z 85

Téma: Lg bd390

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Firmware sem zkoušel všelijaké a výsledek stejný.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Co se týče trhaného přehrávání zvuku u MKV ripů 1080p/DTS - vzhledem k tomu, že v 99% přehrávám MKV ripy z externího HDD přes USB nebo DLNA, nemá smysl trvat na bitstreamu [Primary Passt-thru], jelikož vstupní audio data jsou přes USB a DLNA omezeny na 48kHz a 5.1ch. Jak se v manuálu uvádí, nastavením DTS Re-encode je zvuk omezen takzéž na 48kHz a 5.1ch. Při tomto nastavení je zvuk přehráván plynule (1080p/DTS 1.5Mbps). Datový tok zůstává stejný. Nemám soustavu 7.1, takže nastavení DTS Re-encode je pro mě i pro ostatní uživatele 5.1 soustavy řešení tohoto problému.
    Škoda, TrueHD a DTS-HD MA přes USB nebo DLNA by bylo fajn, pravděpodobně ale tuto část vstupů ovládá v přehrávačí jiná část logiky, která toho není schopna. Předpokládám proto, že jiný/nový firmware toto chybičku neopraví.

PS. zatím jsem nezkoušel jak TrueHD nebo DTS-HD MA šlape přes vypálený BD, nemáte s tím někdo zkušenost?

Nováček Avatar uživatele Hurvajs
    Registrace
    Nov 2004

Zdravím všechny s BD390, mám na vás prosebný dotazy:
    1. BD390 mám přes kabel spojen s PC (W7 64b + Nero Media Home), mkv s titulky zvlášť = OK, mkv s titulky 'uvnitř' - titulky nejdou. Na dálce stisknu 'titulky' a stále je tam 'OFF', když podržím to tlač.napravo 3s, tak vyskočí 1250, 1251, 1252,1253 ale žádná volba nepomůže (titulky stále 'OFF'). Pokud ten samý mkv přehrávám z připojeného USB HDD, pak to jede v pohodě. Proč ty titulky přes tu LAN nejedou? (update FW jsem zkusil a píše mi, že mám aktuální -je to koupeno v Elektrocr, takže to odněkud dovezli a menu je bohužel v ENG a bez mám to bez CZ manuálu.. ENG není pro mě problém, ale není ta potíž s cz titulkama v mkv přes LAN právě tímhle?)

2. přes tu LAN malinko vypadává DTS zvuk - opět z USB všechno OK.

3. Lze upgradovat FW stažením z netu (český FW ideálně) a následně z USB nebo přes LAN z PC? Případně kde ho vzít? (na LG CZ www nemůžu najít..)

(A toto mne zaujalo, ale nesouvisí to zřejmě s BD390, Dark Knight 1080p - na začátku mám video na celou obraz., skončí scéna s autobusy a pak už jsou nahoře i dole pruhy, dělá vám to taky? Mám TX-P42G20E, spojeno přes HDMi).

Dík za případné postřehy.
    Naposledy upraveno uživatelem Hurvajs: 20-03-2010 v 23:29

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Hurvajs Zobrazit příspěvek
    Zdravím všechny s BD390, mám na vás prosebný dotazy:
    1. BD390 mám přes kabel spojen s PC (W7 64b + Nero Media Home), mkv s titulky zvlášť = OK, mkv s titulky 'uvnitř' - titulky nejdou. Na dálce stisknu 'titulky' a stále je tam 'OFF', když podržím to tlač.napravo 3s, tak vyskočí 1250, 1251, 1252,1253 ale žádná volba nepomůže (titulky stále 'OFF'). Pokud ten samý mkv přehrávám z připojeného USB HDD, pak to jede v pohodě. Proč ty titulky přes tu LAN nejedou? (update FW jsem zkusil a píše mi, že mám aktuální -je to koupeno v Elektrocr, takže to odněkud dovezli a menu je bohužel v ENG a bez mám to bez CZ manuálu.. ENG není pro mě problém, ale není ta potíž s cz titulkama v mkv přes LAN právě tímhle?)

2. přes tu LAN malinko vypadává DTS zvuk - opět z USB všechno OK.

3. Lze upgradovat FW stažením z netu (český FW ideálně) a následně z USB nebo přes LAN z PC? Případně kde ho vzít? (na LG CZ www nemůžu najít..)

(A toto mne zaujalo, ale nesouvisí to zřejmě s BD390, Dark Knight 1080p - na začátku mám video na celou obraz., skončí scéna s autobusy a pak už jsou nahoře i dole pruhy, dělá vám to taky? Mám TX-P42G20E, spojeno přes HDMi).

Dík za případné postřehy.
    bod 1. u mě to samé
    bod 2.u mě to samé
    bod 3.český FW sem taky nenašel.

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Zdravím!.Uvažuji o koupi bd390.Vlastním LG 42SL8000,která nepřehrává DTS..Kvůli tomu bych chtěl své kino rozšířit o nějáké zařízení,které by mělo všechny moderní dekodéry a zvládalo HD formáty..BD nosiče nemám,takže mechanika by se uplatňovala asi později.Jde mi ZATÍM o pouhé přehrávání z ext.HDD..Rád bych se tedy zeptal,jestli je na bd390 možné sledovat blueray z hdd,např: http://www.hd-forum.cz/viewtopic.php?t=4314 a podobné...chtěl bych svého denona-1910 krmit nějakým DTS HD master audiem,TrueHD,..Zvládne tyto formáty 390 z hdd? moc děkuji za odpovědi!!

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Zdravím, chtěl bych se zepatat jestli mi na bd390 půjdou přehrávat filmy z tohoto disku:
    WD My Book Essential 1TB Externí disk 3.5" USB2.0, 16MB
    http://interlink.tsbohemia.cz/defaul...em&stiid=89861
    Jde mi o to,že má nějaké šifrování, tak aby to nedělalo s BD nějaký problém.
    (Tady jsem našel nějakou zmínku, třeba to někomu něco řekne:Po prvotním nadšení ze vzhledu - zklamání.
    Používal jsem starší WD500 Book (3,5" s ext. napájením) a mnou dodatečně vytvořený 32 GB oddíl (ve FAT32) se choval jako 32 GB Flashdisk, z kterého bylo možno třeba pustit přímo uložený film do televizoru (s USB) nebo na něj nahrávat.
    Bohužel i nezaheslovaný disk stále spouští rezidentní software, který nelze nijak vypnout nebo odinstalovat - Flashdisk FAT32 bohužel nefunguje.
    V PC mě pak při každém zapnutí "otravuje" virtuálním CD-ROMem.
    Pokročilým uživatelům, co nepotřebují heslovat obsah, bych disk nedoporučil a pro začátečníky tu vidím dost velké nebezpečí zapomenutí hesla. Disk při zapomenutí hesla nelze prostě "jen přeformátovat", rezidentní soft vás bez hesla vůbec k disku nepustí.)

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Doporučili byste mi nějaký externí disk? Chtěl bych tak 1TB asi do 2700 kč.
    Co třeba tento:
    http://www.mironet.cz/DetailPage.asp...&FPG=2#diskuze

Díky za rady

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od fifdol Zobrazit příspěvek
    Zdravím!.Uvažuji o koupi bd390.Vlastním LG 42SL8000,která nepřehrává DTS..Kvůli tomu bych chtěl své kino rozšířit o nějáké zařízení,které by mělo všechny moderní dekodéry a zvládalo HD formáty..BD nosiče nemám,takže mechanika by se uplatňovala asi později.Jde mi ZATÍM o pouhé přehrávání z ext.HDD..Rád bych se tedy zeptal,jestli je na bd390 možné sledovat blueray z hdd,např: http://www.hd-forum.cz/viewtopic.php?t=4314 a podobné...chtěl bych svého denona-1910 krmit nějakým DTS HD master audiem,TrueHD,..Zvládne tyto formáty 390 z hdd? moc děkuji za odpovědi!!
    Dobrý den, náhodou mám doma tu samou kombinaci LB BD390 + DENON 1910. Bohužel Vás musím zklamat, z externího HDD nelze přehrávat Bluray soubory (*.ts/m2ts). Pouze *.MKV BDripy. Tzn. žádný DTS-HD ani TrueHD z exter. HDD, pouze max. DTS 1536 kbps nebo DOLBY a to ještě Vám nepůjde plynulá reprodukce zvuku u 1080p s DTS zvukem - viz. moje odpověď výše... buď 1080p + DOLBY, AC3 nebo 720p a DTS 1536kbps Také jsem z toho byl dost zklamán a značně rozladěn. Co se týče přehrávání TrueHD a DTS-HD přímo z Bluray média, není tam problém až na to, že tento formát Vám DENON detekuje pouze pres HDMI, z optiky SPDIF nikoliv podotýkám že to co píšu jsou holá fakta, ne domněnky

Sau Sau je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od lusy Zobrazit příspěvek
    Musim se vratit k memu dotazu na zacatku fora:
    Pri prehravani BD disku jsem nastavil 50Hz, ale on se vzdycky sam prepnul na 60Hz (pripojeno LCD Samsung LE40A559 pres HDMI) a obraz trochu cukal. Pokud jsem prepnul na 24Hz, tak zustal na 24Hz. Nicmene proc nebere z BD disku 50Hz je mi zahadou (ve volbe to ma, naopak 60Hz ve volbe nema!!). Pritom prehravani MKV z HDD jede v 50Hz v pohode (i ve 24Hz).
    Uz s tim mate take nekdo zkusenost?
    Mám obdobný problém. Po připojení tohoto přehrávača na projektor (Benq w1000) sem byl doslova zděšený - okamžitě ma do očí trklo to jemné cukání či trhání obrazu, u origo blu-ray Avatar (jiné zatím nemám). Měnit sem v nastavení zkusil 1080p na 24 nebo 50 Hz. Trhání mně přišlo stejné u obou variant. U 24 Hz sa navíc v horní části co ca 10s rozkmital pruh obrazu.

Předpokládám že je to vlastnost a nejde s tím udělat vůbec nic ?

Nováček
    Registrace
    May 2009

Ahoj, tady pisete, ze BD na HDD nejde prehravat, ale na zahranicnim forum M2TS z HDD nekomu jede. Co takhle BD a DVD treba v ISO na HDD? Jede nevite? Diky.

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. LG BD390 nečte BD-R ale BD-RE ano.
    Od petruskin v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-12-2011, 13:09
  2. LG BD390-problem
    Od perdoch v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 06-11-2011, 09:46
  3. Reakcí: 6