Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 52 z 52

Téma: výběr televize

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Jimmy2 Zobrazit příspěvek
    Otázka: "V čem je tedy analog lepší než digitál?"
    Odpověď Pitomce:"Zpochybňovat můžeš co chceš, ale to že je analog v mnoha ohledech lepší než digitál prostě nezpochybníš. Sorry."
    Děkuji za (opakovaně) konkrétní odpověď..

Pitomec: "A pro někoho může být opravdu lepší ta Felda než Mercedes."
    Tak, a teď je mi vše jasné, díky.

Pitomče, nezlob se (nebo jo), ale přečti si své argumenty, zajdi za roh, nafackuj si, a pak se vrať....
    Psal jsem to už včera tady: https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...004#post243004, takže nafackovat by sis měl a nešetři ránou, potřebuješ to jak sůl

A děkovat nemusíš, když např. budu jezdit s partou chlapů na stavbu, tak pro mě bude lepší ta Felda než nějaký Mercedes, který si pro tyto účely můžeš klidně vrazit mezi půlky
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Jimmy2 Zobrazit příspěvek
    Pitomec: "A pro někoho může být opravdu lepší ta Felda než Mercedes."
    Tak, a teď je mi vše jasné, díky.

Pitomče, nezlob se (nebo jo), ale přečti si své argumenty, zajdi za roh, nafackuj si, a pak se vrať....
    Pôjdem na to z opačného konca, pretože svoje pre a proti som si už napísal.
    - skús to naopak aj ty, aby si sa už konečne prejavil

- a k tomu mercedesu : buď si veľmi mladý, alebo si z iného sveta, ale uvedom si jedno :
    1. mercedes nie je auto pre všetkých a na každú cestu
    2. mercedes stojí 10x viac, ako felda
    3. mercedes každý nechce mať ( aj keď má na to ), stačí mu naopak felda
    4. havaríjne poistenie a zákonné poistenie na mercedes stojí x krát viac, ako na feldu
    5. na bežné vozenie do práce stačí väčšine felda
    6. na frajerinu to bude mercedes
    7. mercedes bussines class si kúpi len high manager a nie predstaviteľ stredného managmentu. v opačnom prípade ide o nepochopenie image a na to platí bod 6
    8. penetrácia felícií je x krát väčšia, ako je penetrácia mercedesu
    9. drahšie, ani v tomto prípade neznamená lepšie ( viď dlhodobé testy TUV, ADAC )

No a teraz si to premietni do oboru consumer a mal by si byť v reále. Ak nie, tak si z toho nič nerob. Nemôžeš za to. Zjavne si nepochopil, o čom je to.

Podľa mňa je poctivý analóg kvalitnejší, ako digitál v podaní DIGI TV. Čiže kvázi prirovnať digitál k mercedesu a analóg k felícií je síce úsmevné , ale pri tom to bohužiaľ aj končí.
    Naopak, proti poctivému digitálu vo forme kvalitného SD ala CT, kvalitnému HD ala BluRay a budúcnosti ala 3D, nemám vonkoncom nič. Naopak, teším sa. Ale som zhrozený "kvalitou" "digitálu" ala DVB-T, IPTV, DIGI TV, UPC Direct a ten najlepší digitálny bonbónik si nájdem na 13E a talianske teleshoping programy ( zlatá odratá VHS !!! )
    Naposledy upraveno uživatelem jarino1978: 05-10-2009 v 21:52

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od jarda50 Zobrazit příspěvek
    Podívej se na to takhle pokud je někdo konzument a kvůli té Tvé krabici nechce digitál tak pokud si si nevšiml počet TV se schopností pomocí CI a příslušného TV dekoderu roste a je otázkou kdo to koupí nebo kdo to chce. Pokud vidíš tohle jako překážku a hlavní neduh digitálu, tak mi vysvětli proč prodeje STB rostou. Totiž to nejpodstatnější je, že v digitále ať chceš nebo ne je podstatně větší počet programů. Druhá věc je možnost osbní volby a každý si vybere co chce. Pro mne je důležité , že si vyberu to co potřebuji nebo chci a druhý ať si vybírá podle sebe je to každého osobní věc.
    Bohužel to co jsi napsal o mně, že někomu něco vnucuji to si asi myslel na sebe, neboť není takřka příspěvku kde by jsi někomu něco konkretně nevnucoval. Najddi nějaký můj kde vehementně někomu vnucuji konkretní výrobek nebo signál či něco podobného. A přečti si své příspěvky aby sisi to uvědomil. To, že napíšu, že něco je lepší než to jiné ještě nemá nic společného s neúnavným vnucováním konkretních věcí.
    Jinak Tvé prohlášení, že se se pohybuješ ve většině mám chápat jako, že se pohybuješ v minimálně větěí skupině než je 5 mio lidí nás je cca 10mio. Jinak to aspoň kvantifikuj. Ono většina z hlediska pojmu není moc přesné vyjádření Můžeš to upřesnit? Jinak nabývám dojmu, že v ČR pracuješ jen a pouze jako "Timur a jeho parta" a pak už nikdo.
    Prosím o specifikaci většiny.
    Ano, opět ta stejná pohádka o tom, jak si každý hned poběží kupovat novou TV (a hlavně v dnešní době)
    A tvůj dojem je mně u zadnice, mně bohatě stačí že ročně projdu stovky domácností a vidím co lidi mají a slyším co lidi chtějí mít a co je jim naopak šumafuk (co se týká TV příjmu). Ty žádnou takovou zkušenost nemáš a všechny okolo soudíš jenom podle sebe.

Registrace
    Mar 2004

Zakopat válečnou sekyru půjde až v momentě, kdy tady někteří zfanatizovaní pitomci (nikoliv Pitomci) přestanou všem okolo vnucovat jakýsi svůj digitál a nechají na samotných lidech pro co se rozhodnou. Pak bude všechno v pořádku

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

takhle jsem Vás pánové fakt nechtěl rozhádat

digitál či analog neřeším, set-top-box musím mít tak jako tak, protože televizní signál mi leze po utp kabelu. Tj to skutečně vidím (po přečtění toho všeho tady a všude jinde) na něco lepšího a pak na klasiku crt s scart kabel...

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od mm-marek Zobrazit příspěvek
    ahoj,

vybírám televize a ze všech těch článků a termínů tady jsem trochu zmatenej. Poradil by mi někdo?

chci koupit dvě televize, jednu do obýváku a jednu do ložnice. Na obě budu koukat z cca 2,5m.

Do ložnice by jsem rád koupil něco levnějšího (cca 5000?) do obýváku tak okolo 10 000, nicméně se v cenách tolik neorientuju a nevím jestli má vůbec cenu kupovat něco v těchdle cenových kategoriích.

otázkou je hlavně, co je standard za tuhle cenu a případně nějakej tip...

díky moc
    Spíše bych koupil za tu částku zatím tv do obýváku a až časem něco do ložnice.Raději jednu (slušnou) tv než dvě mizerné,ale zase chápu že jsou lidé nenároční a stačí jim nějaké crt a analog a lidé nároční pro které je tahle technologie minulost.Na jedné straně dovedu pochopit pitomce jak chodí po domácnostech a vidí co mají lidé doma a jaké mají potřeby.Pokud to někomu vyhovuje proč ne,ale taky si musíme říct že je to otázka hlavně peněz.Když na to nemám peníze nemohu být náročný a musím se spokojit s tím na co mám.Na druhé straně jsou lidé nároční na tv i kvalitu signálu a když si už ty peníze poctivě vydělali tak proč si tu kvalitu nedopřát....?Ale tak to už v životě je se vším...Ono časem ani těm nenáročným nic jiného nezbude jak investovat do nové technologie.

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2008

Dvě věci souhlasím s tím , že je lépe koupit raději "slušnou" TV a buď časem dokoupit druhou. A zdůrazňuji, že je každého věcí co si koupí a co mu vyhovuje. Druhá věc je to, že ať chceme nebo nechceme vývoj a pokrok jde dál a jak se začíná ukazovat tak trochu ke zlomu by mělo dojít příští rok ve vývoji TV. Jenže ono neustále čekat na něco nového také nejde. A přesné je to, že si každý snaží pokrýt své potřeby tím co m u vyhovuje a také tím co je mu dostupné. A to, že přijde doba, dy nezbyde než vyměnit technologii i v domácím prostředí přijde t tak či onak. Pokud jde o CRT tak faktem také je, že kvalitní TV se už skoro nesežene a proces snižování nákladů se dotkl i toho co je dnes prodáváno.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. LCD: Výběr televize
    Od ondra.jira v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 31-05-2011, 17:04
  2. LCD: Výběr LDC Televize
    Od Freeman177 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 21:10
  3. Výběr televize