Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG PS50B650 - nastavení, zkušenosti, potíže

coobo (14)|17.7.2015 12:39
keby som vedel ako, tak to napisem, tiez nemam rad, ked niekto zada dotaz, a ked mu nikto neporadi, tak odjedu napise 'pomohol som si sam'...

jedine co viem zdokumentovat, ze to bolo viac ako 24 hodin odpojene z elektriny a info, menu, mute, power tlacitka som sa snazil co najrychlejsie postlacat,
predtým som rychlosti nejako neprikladal doraz... kazdopadne mi naskocila cierna obrazovka a na lavej strane bolo servis menu :-)

v nom som zadal spät model b650 a preventivne aj factory reset, opravil sa uplne vsetko aj pociatocne problemy, z nesiel satelit cez hdmi, ze sa nedali pretacat filmy spustene z usb

nieco sa zmenilo akurát pri ukazovateli zvuku povodne sa oznacenie hlasu tocilo v kruhu, teraz je to v stlpci,
nechapem tomu, pretoze toto bola myslim vec fw a ja mam podla vsetkeho stale ten isty, ostatne factory reset toto ani zmenit nevie,
naznacuje tomu aj fakt, ze napriek tomu mi zostali funkcne aj vecicky zo samygo, ako napr. zlte titulky, pvr ap. vsetko funkcne!
vivid.sk (11472)|17.7.2015 12:44
[QUOTE=coobo;514737]pretoze povodne sa oznacenie hlasu tocilo v kruhu, teraz je to v stlpci[/QUOTE]
To sa nastavuje rovnako v SM (zrejme si omylom sipkou danu hodnotu zmenil). Ale radsej by som to uz nemenil, ked ti vsetko funguje.
coobo (14)|17.7.2015 12:47
a-ha, takze preto ta zmena vizualu :-) naposledy som sa s tym hral pred piatimi rokmi, cez telnet trojana som robil downgrade, aby som mohol pouzivat ficuriny od samygo,
teraz na to nesiahnem uz ani o pät rokov, ale ako sa hovri, nikdy nehovor... :-)