Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG PS50B650 - nastavení, zkušenosti, potíže

Shadow74 (18)|19.8.2009 23:01
Zalozil jsem toto tema, protoze jsem k PDP SAMSUNG PS50B650 zadne takove nenasel.

Jsem majitelem teto plazmy a po drivejsich typech PS50A557 a PS50A756 jsem doufal, ze snad uz zadne problemy nebudou. Vim, jsem nepoucitelny ;)

:) Full HD - Oproti predchozim typum jsem spokojeny se zobrazenim a plynulosti. Zadne sekani pri tahlych pohybech kamery.

:) Trvale pruhy v obraze - U typu PS50A756 (testovano 5 kusu) jsem zapasil s nekolika pruhy na obrazovce. Jejich viditelnost byla nejmarkantnejsi pri zobrazeni velkych svetlych ploch (snih, nebe atd.). U PS50B650 jsem tento problem nezaznamenal.

:) Bzuceni - zadne velke bzuceni se nekona, hladina je stejna jako u drivejsich typu. Nicmene stale asi plati, ze intenzita je kus od kusu jina.

:mad: Roztrhani obrazu (napr. textu) - Nemile prekvapeni. Nekdy (prozatim jsem nezjistil zakonitosti) se pri rychlych pohybech textu (horizontalni smer) nedo predmetu, ktere jsou ve velkem kontrastu k okoli, text/objekt jakoby roztrha. Je zajimave, ze se to netyka napr. vsech pohybujicich se textu, ale jen nekterych. Prirovnal bych to trhani, ktere je videt napr. u LCD TV treba pri fotbale na postavach hracu. Jeste nemam zapojeny satelit a tak mam zkusenosti pouze z analog. signalu. A zadne Full HD video s nejakym jezdicim textem nebo tak neco bohzel nemam. Toto jsem u predchozich typu nepozorval a u plazmy me to velice prekvapilo. Nevite nekdo o co by mohlo jit? Nastaveni, vadny kus atd.

Zajimalo by me nejake optimalni nastaveni po kalibraci. Na zahranicnich forech jsem nic nenasel.

Pridejte prosim i vy ostatni majitele teto TV sve zkusenosti, nazory, rady.

Dekuji
drakodin (56)|21.8.2009 16:45
Po přečtení příspěvku mám opět velké dilema. Vybíral jsem mezi Samsungem PS50B650, Panasonicem TX-P50G10E a LG 50PS8000. Hlavně po osobním porovnávání obrazu u prodejců jsem se nakonec přiklonil k Samsungu. Obraz byl evidentně lepší i oproti Panasonicu.
Žádné rozostření nebo roztrhání textu jsem nezaznamenal. A toho si dokonce i všímám, jelikož mám Panasonic CRT a tam právě tento problém je - malé a rychleji běžící titulky se skoro nedají přečíst. Na to že je okraj do oblouku ani nemluvě...
Když vezmu první a čtvrtý bod, znamená že to trhání je jen u SD signálu ?
Uvítal bych také zkušenosti dalších uživatelů, možná že to ovlivní, že sem budu příště psát jako majitel B650....
Shadow74 (18)|25.8.2009 19:12
Ano, problem pozoruji jen u SD signalu. Napr. na Prime, kdyz je upoutavka na Prima COOL a ke konci je cela obrazovka cerna, jede horizontalne velky zeleny text "COOL". Tam je to trhani videt na zelenem textu "COOL".
Je zajimave, ze ten efekt pozoruji i u nekterych krajskych reportazi (odpoledni zpravodajstvi). I kdyz to zni divne, jakoby byly nektere jinak "udelane". Prosim nebicujte me, snazim se to pouze laicky popsat :)

Nemate nekdo nejake Full HD s jezdicim textem at muzu otestovat vyse popsane chovani?

Jinak jsem nadmiru spokojen! Digitalni vysilani CT1, CT2, CT24 a CT4 u me zacina od 1.9.2009. Takze jsem zvedav jak to bude na TV vypadat.

DLNA funguje bez problemu az na tu absenci pretaceni dopredu/dozadu. Coz bude snad casem vyreseno.

Pres DLNA jsem zkousel Full HD film - vse fungovalo perfektne, akorat TV nerozpozna DTS zvuk. To je ale resitelne konverzi na AC3 5.1, ktery TV bez problemu preda pres opticky vystup do domaciho kina.

Zaktualizoval jsem i firmware TV z verze 1003 na verzi 2003.3 (stazeno z webu Samsungu). Zadne zasadni zmeny jsem nepozoroval. Az na nove Internetove sluzby od Yahoo! Ale ty jsem zrusil a vratil se k tem puvodnim. Jde to jednoduse pres Servisni menu Factory resetem (snad si to pamatuju spravne).

Znovu prosim dalsi majitele o nejake info, nastaveni po kalibraci (stale jsem na netu nic nenasel) atd.

Dekuji
Shadow74 (18)|25.8.2009 22:08
Dnes jsem opet aktualizoval firmware TV z verze 2003.3 na 2004.1.

Prozatim nepozoruji zadne zmeny.
michalhejl (33)|27.8.2009 16:01
Dneska mi PS50B650 prisla taky, ale jsem docela rozladen.

1. Spojeni VGA kabelem 1920x1080 nefunguje, maximalni co jede je 1280x720. 1920x1080 sice zobrazi, ale jako 4:3 a s jakymasi pruhama v leve casti.
2. Spojeni HDMI kabelem 1920x1080 z notebooku jede, ale 1cm obrazu na vsech stranach je oriznut.
3. 2.5" HDD v externim ramecku napajen pres 2USB to nepripoji.
4. Bzuceni je dost velke a dost rusi. Je vetsi na svetlych barvach, mensi na tmavych.
5. Signal 4:3 z DVB-T a signal 21:9 z USB nejde ani roztahnout (zdeformovat) ani zvetsit (nazoomovat) tak aby vyplnil celou 16:9 obrazovku.

4 a 5 jsou u me docela velke zklamani.

No a dal veci ktere byly znamy dopredu:
1. Nejde prehrat DTS audio
2. Internet@TV ma jen 2 pluginy, takze je prakticky nepouzitelny, hodila by se aspon archiv.nova.cz, kdyz uz nic.

Jinak prepinani poradu celkem v pohode, SD na SD 2 sec, SD na HD 2.5 sec, HD na SD 3 sec.
vivid.sk (11472)|27.8.2009 16:34
2) 5) to sa tu bude asi riesit kazdodenne, ci nie??
michalhejl (33)|27.8.2009 16:48
5. uz jsem vyresil, problem byl v tom ze v HDtestu v MUX4 je k 4:3 signalu natvrdo pridano cerno vlevo a v pravu. U obyc kanalu zvetsovani na celou obrazovku funguje.
Ohledne [2] prohledam forum, pokud uz to tu bylo.
michalhejl (33)|27.8.2009 16:59
Resp [5] jsem vyresil pro DVB-T, ale nikoliv pro USB.
vivid.sk (11472)|27.8.2009 17:20
5) nevyriesis, TV nevie prepnut aspect ratio pri zazname, ktory maj flag "16/9" (napr. klasicky PAL 720/576 vysielany ako 16/9).

Snad bude nejaka oprava v dalsom fw.
Shadow74 (18)|30.8.2009 01:03
Tak jsem vyzkousel ruzne typy signalu a video vstupu a rekl bych, ze to mnou zminene trhani obrazu, se projevuje vicemene vsude krome full HD.

Jeste bych chtel poprosit jednoho z majitelu teto TV co sem pisou, jestli by se nekdo nepodival do Servisniho menu na hodnotu jedne polozky.

Vstup do Servisniho menu:
- pri vypnute TV stisknete postupne na dalkovem ovladaci tlacitka INFO -> MENU -> MUTE -> POWER
- pohyb v servisnim menu je pomoci tlacitek NAHORU, DOLU a ENTER
- ze Servisniho menu se dostanete pouhym vypnutim a opetovnym zapnutim TV

Cesta k polozce je ... Control -> Sub Option ... v teto obrazovce me zajima hodnota nastaveni prvni polozky "RF Mute Time". V idealnim pripade sem hodte fotku cele teto obrazovky.
Moc prosim, nekdo se podivejte.

Diky
baster (4)|30.8.2009 18:03
Mám tuto TV od pátku a zatím spokojenost , žádné bzučení a obraz HD naprostá špica. Zajímá mě, jestli je potřeba zahoření panelu a případně jakým způsobem .
pro Shadow74 - "RF Mute Time"-600MS
masafi (2)|31.8.2009 14:44
Ahoj Vsem,

tak jsem se take stal majitelem tohoto panelu. Bohuzel hral jen cca 12 hodin. Pote odesel do vecnych lovist. Dle infa servisu odesla zakladni deska. (servis poslal auto pro odvoz a jednani se servisem zatim v poradku tak uvidime ....).Jeste, kdyz panel hral jsem si vsiml cca 7 cm silneho pruhu svetlejsi cerne v pripade hodne tmave sceny. Pruh je videt jen, kdyz byl zaber hodne tmavy. Nesetkal jste se nekdo s timto problemem. Kdyz odmyslim tyhle 2 problemky udel na me dobry 1 dojem. Obraz byl v HD mooc pekny a s SD (DVB-S UPC) prekvapive koukatelny z cca 3m :o) hluk je skoro neslysitelny. (jen v noci pri mute) Dofam, ze ostatni majitele tohoto modelu budou mit vetsi stesti a zaziji jen to lepsi.

Po 31 dnech v servisu a informaci, ze zakladni deska dorazi mozna do 14 dnu jsem si nechal vratit penize a koupim Panasonic TX-P50G10E a budu doufat, ze to bude OK

Mejte se.

Masafi
michalhejl (33)|31.8.2009 23:18
[quote=michalhejl;238370]
1. Spojeni VGA kabelem 1920x1080 nefunguje, maximalni co jede je 1280x720. 1920x1080 sice zobrazi, ale jako 4:3 a s jakymasi pruhama v leve casti.
[/quote]
Tento problem uz jsem vyresil, byla to naka nekompatibilita 3m dlouheho VGA kabelu s notebookem, jiny kabel funguje a stejny kabel v jinem notebooku funguje taky.
michalhejl (33)|31.8.2009 23:20
.. Tak teda nevim, asi su lama, ale nevim jak u B650 zprovoznit PIP. V navodu rikaji zmacknout Tools, ale tam zadnou volbu nemam. PIP volbu mam v menu, ale je seda... ..
baster (4)|1.9.2009 17:29
Hlavní obraz: Komponent, HDMI1, HDMI2/DVI, HDMI3, HDMI4, PC

Vložený obraz : TV
michalhejl (33)|1.9.2009 19:10
Ano to vim, ze to ma jen 1 tuner, tj se da PIPovat tuner proti kabelovym vstupum a opacne, ale nevim co zmacknout na ovladaci, aby se PIP zobrazil...
baster (4)|1.9.2009 20:33
1 :Externí signál z DVD nebo SAT......
2 :Na ovladači zmáčkni MENU (zelený čudlík)
3 :Vyber PLUG + PLAY
4 :Vyber OBECNÉ
5 :Vyber PIP
Opačně, toje hlavní obraz tuner a vedlejší externí nejde!
michalhejl (33)|1.9.2009 20:41
Super, diky moc, tohle funguje. Ale je to dost mimo, pres ovladac jednim tlacitkem zapnout PIP nejde? Toto je dost krkolomne, skoro bych rekl ze v praxi nepuzitelne...
baster (4)|1.9.2009 21:01
Bohužel jinak to nejde, aspoň nevím. Ještě ke zvuku, ten můžeš přepínat 1 : MENU
2 : ZVUK
3 : VÝBĚR ZVUKU
4 : HLAVNÍ OBRAZ - PODOBRAZ
Shadow74 (18)|2.9.2009 14:12
2 baster: Diky moc za info!

PIP lze aktivovat pres tlacitko TOOLS, ale polozka se zobrazi pouze, kdyz je hlavnim obrazem neco jineho nez signal tuneru TV.
Po vyberu polozky PIP se zobrazi male menu, ktere umoznuje menit vsechny moznosti, vcetne prepinani programu a zvuku.
RaViLiuS (13)|2.9.2009 22:57
no tak sem dneska vratil model PS50A557, priplatil si 6 000 a vzal sem si model PS50B650. Full HD filmy na tom slapu mnohem lip nez na te 557ce..to uz je veteran:)
no nahral sem nejnovejsi firmware ze stranek Samsungu.protoze s puvodni firmwarem mne nefungoval youtube...ale co se tyce toho DLNA.... slape to dobre, sparoval sem se s compem bez problemů...jedine co mne sere je ze ty Avicka a mkvcka apod TV neskutecnym zpusobem orezava.... u nekterych vic u nekterych min... ale kdyz pustim HDTVrip treba House M.D. tak to TV oreze ze vsech stran a vysledek je jen maly blby ctverec uprostred obrazovky... a nejde s tim nic udelat..
Swarley6 (1)|10.9.2009 22:34
Ahojte, prave mi dosla tato telka, skusal som nejake tie HD filmy a vcelku sli vporiadku ale nenasiel som na prepinaci ani v menu moznost prepinat si audia a titulky ktore su ulozene priamo v mkv, skusali ste to? Dufam, ze sa to da prepinat. Dakujem za rady.
RadikCZ (1)|14.9.2009 10:56
Ahoj,

mam tuto televizi 14 dni a souhlasim s tim co napsal Shadow74. Toho horizontalniho trhani obrazu jsem si take vsiml. Mam satelitni prijem (Skylink). Problem s roztrhanim obrazu je vicemene na vsech HD i SD programech (trha se to jak pres satelitni receiver tak i pres DVB-T tuner primo v televizi). Nevyresil jste to jeste nekdo nejakou zmenou nastaveni? diky
Rossic (1)|11.10.2009 01:28
Ahoj,
Prosím majitele této televize o pomoc. Jsem s touto TV až na nějaké ty drobnosti o kterých se tu i píše, celkem spokojen, ale mám velký problém se zvukem. Pokud pustím tv velmi potichu, na stupnici do 10. je ve zvuku slyšet prapodivné praskání. Přirovnal bych to jako když něco snímáte mikrofonem a fouká vítr. Toto rušení je jak na kanálech digitálních, tak i analogových i na externích vstupech. Pokud to pustím přez repro, je to bez nejmenších problémů. Zkoušel jsem s tím nastavovat všechno možné, ale bez výraznějšího efektu. Pokoušel jsem se i dostat do servisního menu, ale to se mě nepodařilo. Kombinace kláves Info, menu, mute, power, zřejmě u tohoto modelu nefunguje. Zkoušel jsem psát i na Samsung, ale tam na to asi zvysoka. Nikdo se mě neozval. Máte prosím někdo podobný problém?
bakua (5)|15.10.2009 15:52
ahoy, koupil jsem si tuhle TV ale zajímalo by mě jak spravit toto: když dám přehrát mkv soubor z flashky tak mi to napíše špatný audio kodek a zvuk tim pádem nejde... toto mi dělá ale jen u některých mkv souborů... podlě mě by to spravil update firmware nebo nějaké dodatečné přidání kodeků ale nevím odkud je stáhnout ani jak to udělat :/

poradí někdo prosím?!
díky ;)
michalhejl (33)|15.10.2009 15:59
Ahoj, nejede DTS audiokodek, jede AC3 audiokodek. Na firmware se ceka, ale stale nevysel (a kdovi jestli vyjde). Jinak ty kodeky stahnout nejdou.
Muzes MKV s DTS prekonvertovat do AC3, trva to na stolnim pocitaci asi 20 minut. Jde to programem Audioconverter.
bakua (5)|15.10.2009 19:06
supr díky, a prosím mohl bys mi napsat přesný název toho audioconventeru?! ono se totiž strašně hodně přehrávačů jmenuje audioconverter a ne všechny umí to co potřebujem
michalhejl (33)|15.10.2009 19:18
bakua (5)|17.10.2009 21:15
supr díky... a další otázka... zapnu si funkci 100hz motion plus (nebo jak se to jmenuje), ale pak mi to při normálním sledování rozpůlí obraz na 2 části kde se jedna zobrazuje se zaplou možností a druhá s vyplou plus tam běhá text... jak se toho prosím zbavím?!
michalhejl (33)|17.10.2009 21:17
[quote=bakua;244522]supr díky... a další otázka... zapnu si funkci 100hz motion plus (nebo jak se to jmenuje), ale pak mi to při normálním sledování rozpůlí obraz na 2 části kde se jedna zobrazuje se zaplou možností a druhá s vyplou plus tam běhá text... jak se toho prosím zbavím?![/quote]

Jo to mi taky dela a proto to mam vyply. Podle me ta funkce je akorat do obchodu na prezentaci a doufam ze 100MHz je zaply standardne.
bakua (5)|17.10.2009 21:24
taky mě trochu štve že když se dívám na obyč tv signál 4:3 tak mám po stranách černé pruhy, a když pak hnedka pustím film 16:9 tak jde jemně vidět že tam ty pruhy byly... vím že je to plazma takže se tam vypalování koná ale zajímá mě jestli to bude mít nějaké následky, jakože třeba za rok tam budou tyto pruhy pernamentně

díky
michalhejl (33)|17.10.2009 21:30
Me se zatim zda ze to "vypaleni" vydrzi jen par desitek minut a pak zmizi. Zatim. Protoze nekdy vidim pruhy vlevo vpravo, nekdy nahore dole (kdyz se divam na film 21:9), ale oboji vzdy po chvili zmizi.
bakua (5)|17.10.2009 22:23
jojo to mě taky... ale právě by mě zajímole jestli to třeba bude za rok používání horší nebo tak něco
vivid.sk (11472)|18.10.2009 01:27
[quote=bakua;244522]...zapnu si funkci 100hz motion plus (nebo jak se to jmenuje), ale pak mi to při normálním sledování rozpůlí obraz na 2 části kde se jedna zobrazuje se zaplou možností a druhá s vyplou plus tam běhá text... jak se toho prosím zbavím?![/quote]

[quote=michalhejl;244523]Jo to mi taky dela a proto to mam vyply. Podle me ta funkce je akorat do obchodu na prezentaci a doufam ze 100MHz je zaply standardne.[/quote]

Tak to to tu mame zasa pekne perly :) jedno lepsie ako druhe (100MHz :D) :D:D:D
j_k_tvf (34)|14.11.2009 14:53
Chtěl jsem se majitelů této televize zeptat, jestli jsou celkově spokojeni. Chtěl bych si tuto TV v brzké době koupit. Zajímá mě jestli Vás opravdu nečím tato TV neuspokojuje. Díky za Vaš případné odpovědi. Nevím, co jiného podobného vybrat a do LCD se mi jít nechce.
Bardys (1)|16.11.2009 07:29
Zdravim, zacatkem listopadu jsem poridil PS50B650, byla 2x zapnuta, potreti uz nenabehla. Kdyz jeste fungoval, tak se mi barvy i pri filmovem modu a lehkem stazeni jasu a kontrastu zdaly neprirozene, ale jinak vse fungovalo bezvadne. Z obchodu mi ji vymenili okamzite kus za kus. Novy kus ma vernost barev pri stejnem nastaveni v poradku, zase ale oproti stare nefunguje radne pripojeni na internet. Pripojit se mi podarilo snad 2x, prehral sem deckam nejaky vecernicek a pak uz to hlasi vzdy jen "spojeni se nezdarilo z duvodu ruseni site", "spojeni se prerusilo", "server se odpojil", "zkuste pozdeji" a jine nesmysly, pritom pouzivam stejny modem, stejny kabel jako predtim. Navic na pocitaci pres stejny modem a kabel vse bez problemu slape. Jinak SD obraz bezvadny, zdroj Mascom MC1100Cr, Skylink, koukam cca z 3,2m, HD video z externiho HDD uchvatne, dokonce i zvuk se mi zda docela kvalitni po cteni vsech tech prispevcich o superspatne kvalite zvuku u techto TV), rozhodne bych se ho nejak neobaval. Celkove tedy na druhy pokus obraz velmi dobry, zvuk dobry, ovladani bezproblemove, stve me ten internet, ale snad to rozchodim updatem firmware, jinak tu bednu vratim a pujdu do Panasonicu :-):-(
mirinda123 (2)|24.11.2009 20:36
Zdravím všechny. Jsem 14dní majitelem plasmové tv samsung 650 a jsem vcelku spokojený. Potřebuji poradit ohledně režimu cinema smooth (menu Obraz - možnosti - Filmový režim)– do tv pouštím všechny možné signály (jak HD tak i SD a taky třeba mkv, avi apod) využívám HDMI a SCART a USB propojení a ani v jednom případě mi cinema smooth nejde aktivovat. Je možné zvolit pouze filmový režim auto1 nebo auto2 nebo vypnout. Z manuálu moc moudrý nejsem , možnosti této funkce tam nejsou nijak rozepsány. Jestli s tím máte někdo zkušenosti, tak prosím napište při jakém signálu a propojení lze režim cinema smooth aktivovat. Mám obavy, jestli se nejedná o závadu na tv. Pro úplnost dodávám, že blu-ray disky pouštím z notebooku Sony Vaio (propojení HDMI – HDMI), dále používám sat. receiver Vantage 8000 (HDMI – HDMI) a dvd player onkyo (SCART RGB – SCART RGB). Díky za informace
vivid.sk (11472)|24.11.2009 22:33
koliar (142)|25.11.2009 10:43
[quote=mirinda123;250448]Zdravím všechny. Jsem 14dní majitelem plasmové tv samsung 650 a jsem vcelku spokojený. Potřebuji poradit ohledně režimu cinema smooth (menu Obraz - možnosti - Filmový režim)– do tv pouštím všechny možné signály (jak HD tak i SD a taky třeba mkv, avi apod) využívám HDMI a SCART a USB propojení a ani v jednom případě mi cinema smooth nejde aktivovat. Je možné zvolit pouze filmový režim auto1 nebo auto2 nebo vypnout. Z manuálu moc moudrý nejsem , možnosti této funkce tam nejsou nijak rozepsány. Jestli s tím máte někdo zkušenosti, tak prosím napište při jakém signálu a propojení lze režim cinema smooth aktivovat. Mám obavy, jestli se nejedná o závadu na tv. Pro úplnost dodávám, že blu-ray disky pouštím z notebooku Sony Vaio (propojení HDMI – HDMI), dále používám sat. receiver Vantage 8000 (HDMI – HDMI) a dvd player onkyo (SCART RGB – SCART RGB). Díky za informace[/quote]

Nazdar, Cinema Smooth budes mat aktivne iba pri HDMI prepojeni a vystup z bluray prehravaca,media playeru atd. musis ma nastaveny na 1080/24 alebo 1080/23.976 FPS
mirinda123 (2)|25.11.2009 13:09
to vivid.sk a koliar:

díky za odpovědi, vyzkouším.
coobo (14)|27.11.2009 11:59
chcel by som spytat na moznosti internetovej tv, v ponuke boli asi styri tv, ale ide iba pocasie a youtube, je mozne to softverovo preprogramovat v tv, aby siel napr. archiv novy tak, ako to ma napr. panasonic? pripadne ine tv, proste, ze by sa tv internet pripajal na archiv markizy, jojky ap.?
aragorn (96)|27.11.2009 13:11
hustler (38)|27.11.2009 15:48
je rozdiel okrem farby medzi b651 a b650 ?
Ali4e (13)|2.12.2009 21:55
Rozhodujem sa medzi touto plazmou PS50B650 a LCD LE46B651. U LCD ma odradza rozsynchronizovanie obrazu a zvuku, ktore je potrebne upravovat. Ako je to so synchronizaciou zvuku a obrazu na tejto plazme? Tiez je s tym problem?
vivid.sk (11472)|2.12.2009 22:19
[quote=Ali4e;252188]U LCD ma odradza rozsynchronizovanie obrazu a zvuku[/quote]

predpokladam, ze vravime o input lagu, ktory sa prejavuje pri pocuvani z externeho zdroja, ktory je prepojeny mimo TV (napr. satelit priamo do AVR).

Nepotesim ta. Input lag najdes v drvivej vacsine dnesnych pristrojov (aj LCD aj plazma). Niekde je posun mensi, niekde vyssi. Aj tato plazma ma podla tejto review "viditelny input lag". Predpokladam, ze to bude detto, len v mensom aspekte.

http://www.avforums.com/reviews/Samsung-PS50B650-Plasma-HDTV-Review.html

v principe sa da napisat, ze pri pristrojoch, ktore maju funkcionalitu 100/200Hz (dopocitavanie snimkov), bude input lag potencionalne vyssi, kedze TV caka na dalsie 2-3 snimky, podla ktorych dopocitava.
firefighter32 (22)|20.12.2009 15:58
Zdravím, jsem čerstvý majitel téhle TV a chtěl bych se jen zeptat, zda nastavení barev pro co nejvěrnější zobrazení je vhodné udělat např. podle nastavení ve vlákně samsung PS50B850, zda ty obrazovky jsou stejné nebo ta 850 má natolik jinou obrazovku, že to nastavení barev pro 650-tku by bylo úplně mimo???Případně se vás chci zeptat, jaký setting u obrazu a barevnastavený vy?? Díky za odpověď.
mikatukola (2)|23.12.2009 18:00
Zdravím, jsem taky majitelem této plazmy, musím říst že ze ze začátku panovalo nadšení , ale postupem času vystupují na povrch určité mouchy o kterých nevím jestli je to na reklamaci nebo mám něco špatně nastavené. Tak například při zobrazení nabídky externích vstupů v plné černé obrazovce jsou vidět našedlé (světlé pruhy) a to vlastně už i při startu tv než naběhne tv stanice. Dále blikání obrazu při nastavení všech hodnot u režimu FILM 50,50,50(zahoření plazmy) díky za Vaše postřehy a nějakou tu kloudnou odpověď.
tommez (2)|12.1.2010 12:01
Zdravím, nevíte který firmware mám nahrát abych měl v televizi yahoo widgety. Nahrál jsem si nejnovější ze samsung.cz a tv je stále bez yahoo. Mám už druhý kus, poprvé jsem to stáhnul(právě, že už si nepamatuji odkud) a bez problému to se mi yahoo widgety nahrály. Nevíte někdo adresu na firmware s yahoo? díky t.
wilier (16)|17.1.2010 20:30
Zdravím majitele PS50B650, porovnával někdo před koupí s modelem B550, jedná se mi hlavně o antireflex, jestli je tam znatelný rozdíl a stojí to za ten příplatek? 650 jsem viděl v obchodě a odlesky v pohodě, 550 jsem naživo neviděl, ale na 450 se mi zdál panel příliš lesklý - pokud je na 550 stejný jako na 450 tak to bych si raděj připlatil?
Dík za radu M.
shimpi (108)|24.2.2010 15:40
Ahoj, chci se zeptat, kdo krmí přes usb externim hdd 2,5 tv, jaký model zvolil, chci si nějaký koupit, který bude napájen taky z usb, slyšel jsem, že některé externí hdd 2,5 mají problém s napájením z různým zdrojů, tak aby to tv zvládla. díky