Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

eGreat EG-M34A *VS* WDTV HD Media player WDAVP00BE

cz7jfm (11)|18.7.2009 01:31
[QUOTE=HWTest;227002]Zkoušel jsem LAN, disk na SATA i USB.
NMT aplikace lze mít i na NFS http://www.networkedmediatank.com/wiki/index.php/NMT_Apps:alternative_installation#Installing_NMT_Apps_on_a_NFS_share[/QUOTE]

Pokud budu mít NMT aplikace na NFS, jak se to bude chovat?
Jestliže jsem to dobře pochopil, tak pokud je nainstaluji na SATA disk, v menu EG se mi objeví nová položka NMT aplikace a tady vše nastavím.
Pokud je však (NMT) rozbalím na NFS server jak je budu nastavovat a spouštět?

Podařilo se mi NMT aplikace rozbalit na zprovozněný NFS server v DB 7025. Zprovoznil jsem telnet v EG a mountnul adresář s NMT aplikacemi v DB do egreatu (v egreatu jsou nyní v /mnt/syb8634).

Zkoušel jsem například přes telnet spustit httpd, nebo ftpd a nějak mi to nefunguje (moc jsem to neřešil, možná chybné nastavení *.conf).

Čeho docílím spuštění httpd v egreatu? Je tam nějaké nastavení, kterým mohu konfigurovat NMT aplikace, nebo egreata? Něco jako httpd v DreamBoxu?

Avšak i kdyby se mi to podařilo bude to fungovat do prvního vypnutí egreatu, je to tak, nebo je to jinak?

Nebo nemáte někdo již udělaný *.html s script.cgi, který to vše vyřeší (mountne a spustí)?
(Alespoň si myslím, že by to tak mohlo jít, ještě jsem to nezkoušel)

Edit: Už se mi to podařilo rozchodit, jaké je default heslo SAMBA server? Možná málo čtu, sorry :)
HWTest (371)|18.7.2009 12:40
[QUOTE=cz7jfm;233227]
Už se mi to podařilo rozchodit, jaké je default heslo SAMBA server? Možná málo čtu, sorry :)[/QUOTE]

nmt/1234
cz7jfm (11)|23.7.2009 02:18
[quote=HWTest;233244]nmt/1234[/quote]

Dík, už jsem to našel také (nedočetl jsem manuál na CD dokonce) :)

Tak jsem to zprovoznil.
NMT aplikace uložil na NFS server (DreamBox 7025) a na stejném místě vytvořil html stránku z které:

- aktivuji NMT aplikace (přes *.cgi se mountne a spustí v eGreatu)
- aktivuji Telenet v eGreatu
- reboot eGreatu
- výpis systémových informací eGreatu (volné a obsazené místo na USB a NFS discích)
- poweroff eGreaatu (sleep např. po 90 minutách)

Podařilo se mi přes FTP zpřístupnit celé zařízení (root, ne jen /share), hned je to veselejší v TC prozkomávat celé zařízení včetně nasdílených disků :)
Stejně to funguje i z USB Flash.
Není to špatné funguje to docela dobře (s grafikou jsem si moc nehrál – modrá obrazovka s bílým textem), ale přemýšlím jak přemapovat nějaké tlačítko na dálkovém ovládání (např. EJECT) aby po stlačení eGreat spustil tu html stránku, kterou musím pokaždé lovit v menu.
Máte někdo nějaký nápad, nebo radu?
sabai (16)|26.7.2009 11:55
1) je mozne u nektereho z techto dvou prehravacu posunovat s celym obrazem nahoru a dolu? napriklad mam sirokouhly film, takze si obraz posunu nahoru a titulky budu mit ve spodnim cernem pruhu.

2) ktery z techto dvou prehravacu ma font titulku prijemnejsi na cteni?
cz7jfm (11)|26.7.2009 19:48
NMT aplikace, které jdou spouštět z eGreatu bez připojeného SATA disku, jsem si upravil pro vlastní potřebu a uložil na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Pokud to bude chtít někdo zkusit:
zip soubor se musí rozbalit do hlavního adresáře USB Flash, která musí být naformátována na FAT 32
Flash musí být v prvním slotu USB a musí se přihlásit jako USB_DRIVE_A-1
Spouští se to z eGreatu: USB_DRIVE_A-1 > file manažer > eg > su > main.html

Pro rychlejší přístup je možné zadat do Web services: http://localhost.drives:8883/USB_DRIVE_A-1/eg/su/main.html

Snad to někomu poslouží …
miro333 (716)|26.7.2009 19:50
.....
Jan Humr (50)|8.8.2009 15:04
Zrovna jsem si egreat dovezl domů a po hodině pokusů jsem docela zklamaný. Z externího WD passport se videa a to jakékoli kvality zhruba co 20s zaškubou. Videa přehrávané z passportu na pc absolutně bez jediného seku. Z flashky hrají videa na egreatu zdá se v pohodě. Zkoušel jsem vyměnit usb kablík, disk promazat, defragmentovat, ale bez zlepšení. :-(
HWTest (371)|8.8.2009 16:16
[quote=Jan Humr;236064]Zrovna jsem si egreat dovezl domů a po hodině pokusů jsem docela zklamaný. Z externího WD passport se videa a to jakékoli kvality zhruba co 20s zaškubou. Videa přehrávané z passportu na pc absolutně bez jediného seku. Z flashky hrají videa na egreatu zdá se v pohodě. Zkoušel jsem vyměnit usb kablík, disk promazat, defragmentovat, ale bez zlepšení. :-([/quote]

To není normální.
Jakou máte verzi FW?
Jaké máte nastavené rozlišení?
WD passport je FAT32 nebo NTFS?
V jakém kontejneru jsou filmy uloženy - avi, mkv, mpg, ts?
Zkuste pomocí tsmuxeru remuxovat do ts nebo m2ts.
Jan Humr (50)|8.8.2009 17:11
Firmware byl tuším 20090201 tak jsem zaktualizoval na 20090204. WD je NTFS. Předtím jsem měl zaplé 1080p 60Hz, ale asi ne frameratesync. Ten byl off. Zapl jsem ho na NTSC/PAL/24p a zdá se že sekání je pryč. Zkoušel jsem to na mkv 1080p framerate 23.976. Vůbec jsem netušil, že ten frameratesync musí být zaplý. Holt amatér :-)
HWTest (371)|9.8.2009 11:19
[quote=Jan Humr;236074]Firmware byl tuším 20090201 tak jsem zaktualizoval na 20090204. WD je NTFS. Předtím jsem měl zaplé 1080p 60Hz, ale asi ne frameratesync. Ten byl off. Zapl jsem ho na NTSC/PAL/24p a zdá se že sekání je pryč. Zkoušel jsem to na mkv 1080p framerate 23.976. Vůbec jsem netušil, že ten frameratesync musí být zaplý. Holt amatér :-)[/quote]

Ještě jedna technická - některé TV Samsung neumí korektně režim 24p (případ mojí TV) a v tomto režimu cukají, proto jsem byl nucen frameratesync nastavit na NTSC/PAL :-(
saford (13)|10.8.2009 11:02
jde připojit tento přístroj přímo přes usb přimo do pc?
HWTest (371)|10.8.2009 11:08
[quote=saford;236248]jde připojit tento přístroj přímo přes usb přimo do pc?[/quote]

Nejde.
Pytkin (7947)|10.8.2009 15:06
no pripojis si v podstate jeho disk ..
Jan Humr (50)|10.8.2009 17:24
[quote=HWTest;236140]Ještě jedna technická - některé TV Samsung neumí korektně režim 24p (případ mojí TV) a v tomto režimu cukají, proto jsem byl nucen frameratesync nastavit na NTSC/PAL :-([/quote]

Tak ted vubec nechapu. Mam PS50A557. Pokud nastavim NTSC/PAL dela mi to to same co u OFF a to ze se to v urcitem intervalu, dokonce snad i na stejnych mistech zacuka. Tobe to hraje na to NTSC/PAL lepe nez na NTSC/24p prip NTSC/PAL/24p?
saford (13)|10.8.2009 17:26
Nevíte náhodou zda už jsou na trhu eGreat EG-M34A s DTS ?
Jan Humr (50)|10.8.2009 17:28
[quote=saford;236280]Nevíte náhodou zda už jsou na trhu eGreat EG-M34A s DTS ?[/quote]

umi DTS Pass Through od zacatku a Downmix od posledniho firmware
HWTest (371)|10.8.2009 18:14
[quote=Jan Humr;236278]Tak ted vubec nechapu. Mam PS50A557. Pokud nastavim NTSC/PAL dela mi to to same co u OFF a to ze se to v urcitem intervalu, dokonce snad i na stejnych mistech zacuka. Tobe to hraje na to NTSC/PAL lepe nez na NTSC/24p prip NTSC/PAL/24p?[/quote]

Původně jsem měl frameratesync na NTSC/PAL/24p, ale u 24 a 23,997 materiálu to dost cukalo, u pomalých švenků kamerou to bylo hodně výrazné, proto jsem přešel na nastavení NTSC/PAL. Není to optimální, ale podstatně lepší.
Výchozí rozlišení eGreata mám na 1080p60, v TV (také Samsung PS50A557) poslední firmware 1022, kolega má stejnou TV (firmware 1019) a také eGreata a má stejný problém, všiml si toho, aniž bych mu o tom říkal.
Co jsem se dočetl na jiných fórech, tak problém je v tom, že TV mód 24p sice podporuje, ale neumí ho korektně zobrazit. Ještě stále se kojím nadějí, že to snad v nějakém novějším firmware opraví, ale už tomu moc nevěřím :-( Samsung o tom ví, prý na tom snad i dělají, ale už vydali několik nových firmwarů a oprava tohohle problému stále nikde.
Zkontroloval bych vždy pomocí "info" na TV i eGreatu informace o framerate videa na eGreatu a na TV jaký signál od eGreata dostává, když to bude cukat.
Jan Humr (50)|10.8.2009 19:21
Tak mi v tom samsungu vymenili mainboard a powerboard a mam tam verzi 1016. Zkousel jsem presne to tve nastaveni a jako je to nesledovatelne. Obyc divx nebo mkv je to jedno, porad stejny problem. Zhruba po 10s se obraz jakoby zpomali a pak se zase rozbehne. A tak porad dokola. Je jedno jestli tam mam flash nebo WD. NTSC/24p prip NTSC/PAL/24p normalni. Nejake cukani v pomalych scenach mozna je, ale porad se na to da koukat vic nez s vypnutym 24p. Pokusim se to otestovat taky na jine TV.
HWTest (371)|10.8.2009 19:50
[quote=Jan Humr;236296]Tak mi v tom samsungu vymenili mainboard a powerboard a mam tam verzi 1016. Zkousel jsem presne to tve nastaveni a jako je to nesledovatelne. Obyc divx nebo mkv je to jedno, porad stejny problem. Zhruba po 10s se obraz jakoby zpomali a pak se zase rozbehne. A tak porad dokola. Je jedno jestli tam mam flash nebo WD. NTSC/24p prip NTSC/PAL/24p normalni. Nejake cukani v pomalych scenach mozna je, ale porad se na to da koukat vic nez s vypnutym 24p. Pokusim se to otestovat taky na jine TV.[/quote]

Tak to je vysloveně divné ...
GiZMoSK (9)|10.8.2009 22:44
ahojte,
uvazujem o kupe eGreat EG-M34A a mal by som nejake otazky:
1) do kolko MB/sec zvlada citanie pri USB disku? Ide mi to, ze ci hrozi, ze neprehram nejake 1080p filmy s vysokym bitrate
2)ide pripojit ext sata disk (2,5", 3,5") priamo cez kablik bez nutnosti dalsieho zdroja (asi blba otazka, napajaniu SATA nerozumiem, vychadzam z problemov s IDE diskami)?
3)v diskusii som nasiel toto: "eGreat zase nejde přepnout do Standby originálním ovladačem, pouze vypnout." - co to presne znamena, ako dlho sa bootuje pristroj, aky je rozdiel medzi standby a off?
4)vypne sa USB disk po vypnuti pristroja? resp. pri standby rezime

vdaka za kazdu radu
M.
axicom (626)|11.8.2009 17:38
Nevi nekdo jak pridat webove radio? Nabidka nic moc.
Jan Humr (50)|11.8.2009 18:20
[quote=HWTest;236286]Původně jsem měl frameratesync na NTSC/PAL/24p, ale u 24 a 23,997 materiálu to dost cukalo, u pomalých švenků kamerou to bylo hodně výrazné....[/quote]

Zaktualizoval jsem firmware v TV na ten poslední co máš i ty. Egreat zacuka pri vyplem 24p co 10s jak z flash tak z WD. V pomalych scenach vidim jasne ze ma ten samsung s tim 24p problemy jenze ho nemuzu vypnout, protoze to je pak nekoukatelne. Mezi kazdym zacukanim jsem napocital do 10, takze je to pravidelne. :-(
GiZMoSK (9)|11.8.2009 18:28
[quote=axicom;236381]Nevi nekdo jak pridat webove radio? Nabidka nic moc.[/quote]

pozri toto, ci to nebude fungovat
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
HWTest (371)|11.8.2009 19:15
[quote=Jan Humr;236388]Zaktualizoval jsem firmware v TV na ten poslední co máš i ty. Egreat zacuka pri vyplem 24p co 10s jak s flash tak s WD. V pomalych scenach vidim jasne ze ma ten samsung s tim 24p problemy jenze ho nemuzu vypnout, protoze to je pak nekoukatelne. Mezi kazdym zacukanim jsem napocital do 10, takze je to pravidelne. Pokud to ten egreat delal se starym firmwarem a dela to i s novym tak mam snad vadny kus. Jako jestli jo tak to je sen. 3dny to mam doma a sup s tim na reklamaci. :-([/quote]

Tady: http://www.cypheros.de/dvb.html jsou ke stažení videa (ty dole s kyvadlem) pro různé FPS, kde je to cukání krásně poznat.
Při nastavení NTSC/PAL tam je jen jemné mikrotrhání - TV to zobrazuje jako 1080p60 nebo 1080p50.
Při nastavení NTSC/PAL/24 to 23,976 a 24 FPS cuká značně - TV to zobrazuje jako 1080p24, to 25 FPS jen mikrotrhání - TV to zobrazuje jako 1080p50.
Ještě jedna kacířská myšlenka - co HDMI kabel?
Ten originál je nevalné kvality a už jsem četl o pár lidech, co s ním měli různé (jiné) problémy.
Já to mám propojené poměrně slušným HDMI 1.3 kabelem http://www.hqproducts.com/eng/specials/hqss/hdmi

Dával jsem bedlivý pozor, ale cuknutí po 10s jsem nezaznamenal :-(
HWTest (371)|11.8.2009 19:25
[quote=GiZMoSK;236316]ahojte,
uvazujem o kupe eGreat EG-M34A a mal by som nejake otazky:
1) do kolko MB/sec zvlada citanie pri USB disku? Ide mi to, ze ci hrozi, ze neprehram nejake 1080p filmy s vysokym bitrate
2)ide pripojit ext sata disk (2,5", 3,5") priamo cez kablik bez nutnosti dalsieho zdroja (asi blba otazka, napajaniu SATA nerozumiem, vychadzam z problemov s IDE diskami)?
3)v diskusii som nasiel toto: "eGreat zase nejde přepnout do Standby originálním ovladačem, pouze vypnout." - co to presne znamena, ako dlho sa bootuje pristroj, aky je rozdiel medzi standby a off?
4)vypne sa USB disk po vypnuti pristroja? resp. pri standby rezime

vdaka za kazdu radu
M.[/quote]

1) kolik přesně nevím, ale spíš mi to začalo cukat, že to nestíhalo demuxovat MKV a musel jsem to převést do TS, max. co jsem zkoušel bylo 30-40Mb a to ještě zvládal

2) jde, je to napájené z eGreata a je k tomu i potřebný kablík

3) to znamená, že po zmáčknutí power se vypne - úplně, bootuje dost dlouho, bez SATA disku tuším něco pod minutu, se SATA diskem a NMT aplikacema něco přes minutu, stopovat se mi to nechce, Standby vypne pouze obrazový výstup, jinak vše běží - je to skoro totéž, jako když ho necháte normálně zapnutý a vypnete jen TV.

4) disk s externím napájením jde do power save, disk napájený z USB se vypne
axicom (626)|11.8.2009 20:38
[quote=GiZMoSK;236390]pozri toto, ci to nebude fungovat
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/quote]


Jo dik, docela zajimave, uz jsem si tam pridal Radio City.
Jan Humr (50)|11.8.2009 20:55
[quote=HWTest;236398]
Ještě jedna kacířská myšlenka - co HDMI kabel?
[/quote]

Díky za ověření že ti to neseká. Každopádně tvá myšlenka s HDMI kabelem nebyla vůbec špatná. Bohužel nemám žádný jiný. Ovšem připojil jsem to přes kompozitní výstup a světe div se žadné cukání se nekonalo. :-) Teď ještě zkusit jiný kabel, aby to nebyl třeba vadný hdmi výstup na egreatu.
GiZMoSK (9)|11.8.2009 21:17
[quote=Jan Humr;236405]Díky za ověření že ti to neseká. Každopádně tvá myšlenka s HDMI kabelem nebyla vůbec špatná. Bohužel nemám žádný jiný. Ovšem připojil jsem to přes kompozitní výstup a světe div se žadné cukání se nekonalo. :-) Teď ještě zkusit jiný kabel, aby to nebyl třeba vadný hdmi výstup na egreatu.[/quote]

podla toho co sa da docitat na diskusiach to bude skor ten kabel
Jan Humr (50)|12.8.2009 19:52
Díky všem co se mi snažili poradit. Nakonec to byla moje nepozornost. Bohuzel jsem si nevsiml ze mam zaple v TV Movie Plus na nizka (mozna i kvuli aktualizaci firmware, tam je to defaultne zaple). A to bylo ono. Mezitim jsem uz byl zkouset egreat a 4 HDMI kabely u kamarada na jeho Panasonicu a delalo mu to take ale neznatelneji. Zdalo se nam ze taky 24p i u neho neni zadny odvaz. Jeste jsem se chtel zeptat HWTeste jestli mas Movie Plus vyple? No a pokud ano muzes si treba zkusit co mi to vlastne delalo. Egreat i kabel jsou kazdopadne naprosto ok. Vsem kteri by meli podobny problem dopurucuji nejdrive zkusit vypnout ficurky od vyrobcu tv.

Movie Plus vypočte pohyby objektů v obraze a podle vstupního video signálu inteligentně určí novou polohu pohybujícího se objektu.
Moc inteligentni ale zas asi neni...
HWTest (371)|12.8.2009 21:05
[quote=Jan Humr;236533]Jeste jsem se chtel zeptat HWTeste jestli mas Movie Plus vyple? No a pokud ano muzes si treba zkusit co mi to vlastne delalo.[/quote]

Z principu všechny tyhle "vylepšení" vypínám, k vyzkoušení se dostanu nejdřív zítra večer ...
otava5 (146)|14.8.2009 15:29
Ahoj poradi mi nekdo jak prositovat tohoto egreata?Mam wifinu 5ghz na panelaku a APecko ve vytahovy sachte a odtud sveden kablik do sitovky v kompu,ktery ale je v jine mistnosti nez obyvak...Egreat by byl v obyvaku....je nutny koupit router do bytu nebo to jde jinak vyresit?dekuji za odpoved....
p.s nechci uz tahat dalsi kablik ze sachty do bytu :(
miro333 (716)|15.8.2009 06:27
kúp si nejaký malý switch, zapoj doňho kábel zo šachty a potom káble od kompu, prehrávača, tv a pod. nejaký malý osemportový bude v pohode stačiť...
otava5 (146)|15.8.2009 07:38
a bude fungovat internet nezavisle na pc i egreatu?mam takovy dojem ze asi ne.... toto reseni se mi moc nezda....a hlavne bude egreat umet streamovat z PC?
Pytkin (7947)|15.8.2009 16:24
no ak z obyvacky k tomu pc mozes mat kabel , daj kabel .. ak wifi , potrebujes dalsie AP .. cize bud len ruter , alebo aj ruter s wifinou .. z pc streamovat mozes ..
otava5 (146)|15.8.2009 19:20
dobre tak vemu radsi router s wifinou abych mohl prositovat i notebook....prosim ktery nejlevnejsi splnuje moje pozadavky aby krasne chodil s egreatem?????
na http://www.ramm.cz ???
dekuji za radu
HWTest (371)|19.8.2009 12:33
[quote=Jan Humr;236533]Jeste jsem se chtel zeptat HWTeste jestli mas Movie Plus vyple? No a pokud ano muzes si treba zkusit co mi to vlastne delalo.[/quote]

No tak jsem se s tím včera večer mordoval a v režimu 24p mi prostě Movie Plus vůbec nejde zapnout. Možná je to tím, že mám TV přepnutou na "Pouze skenování", nevím ...
GiZMoSK (9)|21.8.2009 10:46
tak uz mam eGreat EG-M34A a zaroven jednu otazku:
funguje vam HDMI kabel v rezime 1080p 60Hz? lebo mne nie, max 24Hz. Kolega mi pozical dva ine HDMI kable a s nimi ide rezim 1080p60. Je mozne ten kabel reklamovat, alebo sa s tym treba zmierit?

inac, zatial mi eGreat neprehra demo Samsung.Demo.Oceanic.Life.x264.1080p.40Mbps.mkv (trha) a Transformers.2007.1080p.wmv (vobec sa nespusti)
dolby digital (413)|21.8.2009 12:35
[quote=GiZMoSK;237497]tak uz mam eGreat EG-M34A a zaroven jednu otazku:
funguje vam HDMI kabel v rezime 1080p 60Hz? lebo mne nie, max 24Hz. Kolega mi pozical dva ine HDMI kable a s nimi ide rezim 1080p60. Je mozne ten kabel reklamovat, alebo sa s tym treba zmierit?

inac, zatial mi eGreat neprehra demo Samsung.Demo.Oceanic.Life.x264.1080p.40Mbps.mkv (trha) a Transformers.2007.1080p.wmv (vobec sa nespusti)[/quote]

...mne funguje,....teda aspoň mi to na obrazovke napíše info že áno.......
Jan Humr (50)|23.8.2009 09:52
[quote=HWTest;237269]No tak jsem se s tím včera večer mordoval a v režimu 24p mi prostě Movie Plus vůbec nejde zapnout. Možná je to tím, že mám TV přepnutou na "Pouze skenování", nevím ...[/quote]

Zvlastni. Mam taky zaple pouze skenovani a normalne Movie Plus zapnu. Kazdopadne ted ho mam natrvalo vyple a s obrazem neni problem.
Konycz (56)|25.8.2009 07:46
ad : "inac, zatial mi eGreat neprehra demo Samsung.Demo.Oceanic.Life.x264.1080p.40Mbps.mkv (trha) a Transformers.2007.1080p.wmv (vobec sa nespusti)" To demo Oceanic asi ani nespustis, je to moooc velky bitrate... a u toho Transformers to nevim, ale mam takovy dojem, ze tady psali ze v pohode a ze je to pastva pro oci, asi to budu muset taky stahnout
GiZMoSK (9)|25.8.2009 09:30
[quote=Konycz;237958]To demo Oceanic asi ani nespustis, je to moooc velky bitrate... a u toho Transformers to nevim, ale mam takovy dojem, ze tady psali ze v pohode a ze je to pastva pro oci, asi to budu muset taky stahnout[/quote]
transformers som vcera dotahal ako mkv, predpokladam, ze to pojde. zajtra skusim.

ps: mam nejaky divny problem s prihlasovanim. mailom mi prisla notifikacia, na novy prispevok. otvoril som stranku a neprebehlo automaticke prihlasenie => ukazovalo mi ze som neprihlaseny. dal som prihlasit a tam mi vypisalo, ze som prihlaseny. tak som sa musel najskor odhlasit, aby som sa nasledne mohol prihlasit :) a mohol odpovedat
amon.re (93)|25.8.2009 18:02
[quote=GiZMoSK;237986]
ps: mam nejaky divny problem s prihlasovanim. mailom mi prisla notifikacia, na novy prispevok. otvoril som stranku a neprebehlo automaticke prihlasenie => ukazovalo mi ze som neprihlaseny. dal som prihlasit a tam mi vypisalo, ze som prihlaseny. tak som sa musel najskor odhlasit, aby som sa nasledne mohol prihlasit :) a mohol odpovedat[/quote]

...to se mi tu stává poslední dobou stále a děsně mě to štve...
RoPo (6061)|25.8.2009 21:10
[quote=GiZMoSK;237986]ps: mam nejaky divny problem s prihlasovanim. mailom mi prisla notifikacia, na novy prispevok. otvoril som stranku a neprebehlo automaticke prihlasenie => ukazovalo mi ze som neprihlaseny. dal som prihlasit a tam mi vypisalo, ze som prihlaseny. tak som sa musel najskor odhlasit, aby som sa nasledne mohol prihlasit :) a mohol odpovedat[/quote]

To není chyba to je vlastnost tohoto webu. Toto se mě stává občas také.
jis (1301)|25.8.2009 22:17
[quote=GiZMoSK;237986]ps: mam nejaky divny problem s prihlasovanim. mailom mi prisla notifikacia, na novy prispevok. otvoril som stranku a neprebehlo automaticke prihlasenie => ukazovalo mi ze som neprihlaseny. dal som prihlasit a tam mi vypisalo, ze som prihlaseny. tak som sa musel najskor odhlasit, aby som sa nasledne mohol prihlasit :) a mohol odpovedat[/quote]

[quote=amon.re;238064]...to se mi tu stává poslední dobou stále a děsně mě to štve...[/quote]

[quote=RoPo;238078]To není chyba to je vlastnost tohoto webu. Toto se mě stává občas také.[/quote]A nepřihlašujete se sem střídavě z různých počítačů?
RoPo (6061)|25.8.2009 22:24
[quote=jis;238098]A nepřihlašujete se sem střídavě z různých počítačů?[/quote]

Sure :) Ale zlobí to i na jednom a tom samém. Pravděpdobně něco podivného s cookies.
amon.re (93)|26.8.2009 17:58
[quote=jis;238098]A nepřihlašujete se sem střídavě z různých počítačů?[/quote]

nee, dělá to i z jednoho počítače.
jis (1301)|26.8.2009 20:21
Hodně jsme odbočili od tématu, ale zajímalo by mě, proč já tento problém nemám? Nemůže to být např. prohlížečem? Já používám Avant Browser nad jádrem IE8.
otava5 (146)|27.9.2009 12:56
Poradte mi jak prehrat na egreatu Video_TS s menu???iso mi to taky nebere nevidi to:(
Frogggy (25)|2.10.2009 06:59
Chěl bych si koupit eGreat EG-M34A a provozovat ho s interním diskem připojeným přes ten dodávaný sata kabel, data přenášet z PC přes síť, chci se zeptat jestli to bude fungovat bez problémů.Díky za odpověď
GiZMoSK (9)|2.10.2009 12:12
[quote=Frogggy;242676]Chěl bych si koupit eGreat EG-M34A a provozovat ho s interním diskem připojeným přes ten dodávaný sata kabel, data přenášet z PC přes síť, chci se zeptat jestli to bude fungovat bez problémů.Díky za odpověď[/quote]

ano, bude to fungovat. disk musi byt naformatovany na ext2, ext3 a musis si nainstalovat nmt aplikacie na pristup cez samba