Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: Lg 2009

Je tu pravidelně Avatar uživatele dolby digital
    Registrace
    Feb 2009

...nová sľubotechna na obzore ktorá dokáže prehrať cez USB všetko o čom len snívame?..Dávam do pozornosti aj možnosť titulkov

a ešte stránka
    http://uk.lge.com/products/model/det...2lh5000.jhtml#
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Jo, taky jsem na ni zvedavej, ale cena je pro me neunosna, myslim, ze je lepsi se soustredit na obraz a zbytecne nepriplacet za ficury jako prehravani z usb - nikdy to nebude tak dokonaly jako pc nebo hd player....takze ja zrejme sahnu po typu 4000, ktery je na me hranici co se tyka ceny za tv...
    Jinak uz se tyto modely rady LH objevuji i v nasich shopech - melo by tento tyden probehnout naskladneni.Doufam, ze bude brzo v kamennejch prodejnach...

Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od 2plazboz Zobrazit příspěvek
    Jo, taky jsem na ni zvedavej, ale cena je pro me neunosna, myslim, ze je lepsi se soustredit na obraz a zbytecne nepriplacet za ficury jako prehravani z usb - nikdy to nebude tak dokonaly jako pc nebo hd player....takze ja zrejme sahnu po typu 4000, ktery je na me hranici co se tyka ceny za tv...
    Jinak uz se tyto modely rady LH objevuji i v nasich shopech - melo by tento tyden probehnout naskladneni.Doufam, ze bude brzo v kamennejch prodejnach...
    Máš už nejaké info o cenách? Ešte som ich nikde nepostrehol.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Jo, treba tady...nektery shopy tam pisou i doporuceny koncovy ceny, ale musis si to prepocitat na EURA, podle nachytanych info by se u nas v CR mely modely LH zacit prodavat uz od zitrka...
    http://www.zbozi.cz/?sId=92fpJ12ko-_...on=&expanded=0

Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od 2plazboz Zobrazit příspěvek
    Jo, treba tady...nektery shopy tam pisou i doporuceny koncovy ceny, ale musis si to prepocitat na EURA, podle nachytanych info by se u nas v CR mely modely LH zacit prodavat uz od zitrka...
    http://www.zbozi.cz/?sId=92fpJ12ko-_...on=&expanded=0
    Že by boli lacné sa povedať nedá...budeme asi musieť počkať na veľkú hospodársku krízu

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od dolby digital Zobrazit příspěvek
    Že by boli lacné sa povedať nedá...budeme asi musieť počkať na veľkú hospodársku krízu
    Hoši, na nic nečekejte, podívejte se když tak na menší řady 3000 (50Hz) a 4000 (100Hz), jestli vám tolik záleží na penězích, nebo máte určený limit a děte do toho, jsou nové, ještě "smrdí" novotou z továrny. Neváhal bych.

Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od pebu Zobrazit příspěvek
    Hoši, na nic nečekejte, podívejte se když tak na menší řady 3000 (50Hz) a 4000 (100Hz), jestli vám tolik záleží na penězích, nebo máte určený limit a děte do toho, jsou nové, ještě "smrdí" novotou z továrny. Neváhal bych.
    Na peniazoch mi záleží od malička, prečo dať viac ked môžem menej ale ja si myslím že ked si už idem kúpiť TV tak nech je to už TV. Tie menšie rady sú pre menších ľudí. Nevravím že by tie telky mali dávať zadarmo, napríklad ku každej krabičke cigariet ale aj pýtať neviem čo za každú cenu sa nepatrí. Nemáme tu stanovené limity koľko do toho chceme vraziť ale máme stanovené limity čo je koľko hodno za to dať. Tuším som to písal v množnom čísle ale hovorím zatiaľ iba za seba
    ....V ako Victory...toto bude asi moje heslo

Nováček Avatar uživatele tomas.helisek
    Registrace
    Feb 2009

safra, uvažoval jsem dost o 37lg5000, ale tato http://www.absolut-elektro.cz/zbozi/...cm-lg-37lh4000
    mně docela potěšila parametrama..no začínám po ní pokukovat...

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Tak jsem dneska videl v Electroworldu 42LH3000, myslel jsem, ze bude mit rada LH matny ramecek, ale bohuzel je zase v provedeni leskle - piano.Tvarem je podobna puvodni LGx, ale o neco hranatejsi.Mela by parametrove odpovidat puvodni 42LG5000 - stejna odezva i kontrast, s absenci Intelligent Senzor.Cena tam vsak byla pro me neuveritelnejch 26 tisic, coz se mi zdalo dost na to, ze je to nejslabsi model. Myslim, ze na internetu bude cena priznivejsi...Meli tam jeste vystavenou 46LG5000 tak jsem porovnaval obraz, co se tyka FULL HDD, byly na tom obe opravdu nastejno vcetne pozorovacich uhlu, takze zrejme opravdu pouzita obrazovka z rady LG5000. Bohuzel ovladani ani bezny obraz jsem nevidel, nemel jsem na to cas...ale snad uz tedy zacnou byt v prodejnach...tak uvidime...

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Jo, zapomnel jsem uvest, ze nejake drobne zmeny oproti rade LG5000 samo ma a to je hlavne mpeg4 tuner + par ficurek...ale co do obrazu a poctu konektoru snad stejny...

Nováček Avatar uživatele tomas.helisek
    Registrace
    Feb 2009

mám dotaz, viděl někdo už tu 37LH4000 v akci???

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od tomas.helisek Zobrazit příspěvek
    mám dotaz, viděl někdo už tu 37LH4000 v akci???
    Budu ji mít dnes nebo zítra doma, takže posléze podám info...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2005

Je to mesic a pul co si psal ze budes mit LH4000 doma a stale zadne info, tak se koukej podelit.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od axicom Zobrazit příspěvek
    Je to mesic a pul co si psal ze budes mit LH4000 doma a stale zadne info, tak se koukej podelit.
    Více zde:
    https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...=19689&page=14

Podobná témata

1. Cargo (2009)
    Od geronimoh v sekci Filmy
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 13-04-2010, 20:46
  2. Skylink 10/2009
    Od mph1 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 03-10-2009, 06:56